1. 02.04.2009, 00:37 Mesaj #1786
    Cevap: # 66 Arda Turan | Pazubandı Olmayan Kaptan

Abdullah TAŞAN, post: 155748 Nickli Üyeden Alıntı

Rakip futbolcusu da olsa, milli forma için mücadele etti. Bu gerizekalı, çirkef sıfatları şık olmadı.

haklısın be abi ama emreye daha kibar bi sıfat bulamadım hadi tuncaya anlık öfke desek bile
  2. 02.04.2009, 05:06 Mesaj #1787

arsenale gitsin kurtulsun yada juve ama barcada tutunamaz
  3. 02.04.2009, 05:09 Mesaj #1788

Arda'nın amacı, Juve'de 2. Nedved olmakmış gibime geliyor.

2 side çok hızlı değil ama bi şekilde hızlarıyla adam geçiyorlar (anlamadım) (:

2 side gerçekten çok teknik

2 side solda oynuyorlar ama bildiğimiz kanat oyuncusu değiller

2 side forvet arkası oynayabiliyor

Bunların üstüne Arda'nın defansif yönü daha kuvvetli
  4. 02.04.2009, 09:36 Mesaj #1789

Ücretine zam ya da tatile çıkmasına izin verilsin.Herşeyin en iyisine layık.Avrupa'da hangi takıma giderse o takım 2. takımım olacak.Hem gitmesini hem de gitmemesini istiyorum.
  5. 02.04.2009, 10:23 Mesaj #1790

Özgür Aşık, post: 155889 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın amacı, Juve'de 2. Nedved olmakmış gibime geliyor.

2 side çok hızlı değil ama bi şekilde hızlarıyla adam geçiyorlar (anlamadım) (:

2 side gerçekten çok teknik

2 side solda oynuyorlar ama bildiğimiz kanat oyuncusu değiller

2 side forvet arkası oynayabiliyor

Bunların üstüne Arda'nın defansif yönü daha kuvvetli

Anlayamadim? Nedved hizli degil mi? Suanki hali bile Arda'nin yaninda Ferrari kalir. Ayrica Juve, Nedved'in yerine Silva'yi düsünüyor.

Silva'yi Arda'dan üstün yapan sey, Silva'nin mükemmel sut teknigidir.

Arda'nin sut teknigi TSL icin bile yeterli degil yani.

Arda'nin hizlanmasi,sutlarani güclendirmeli ancak böyle 2.Nedved yolunda olabilir.
  6. 02.04.2009, 10:39 Mesaj #1791

Kaldı ki Nedverd şut konusunda Silvayı 23525 ile çarpar..
  7. 02.04.2009, 11:26 Mesaj #1792

halil öz, post: 155929 Nickli Üyeden Alıntı

Kaldı ki Nedverd şut konusunda Silvayı 23525 ile çarpar..

oda dogru

Ama bir Nedved'in attigi gibi sutlari atani bulmak zordur.
  8. 02.04.2009, 11:27 Mesaj #1793

Birine benzetmeye çalışmayın Ardayı farklı bi tarzı var..
  9. 02.04.2009, 11:36 Mesaj #1794

İbr. Üzülmeze ragmen yine süperdi dün gelecek sene Ardayı büyük takımların birinde görmek istiyorum içimden geçen takım Barcelona
  10. 02.04.2009, 12:49 Mesaj #1795

Goal.com Arda'ya player rating olarak 5.5 vermis..

Demekki herkes begenmemis
  11. 02.04.2009, 12:59 Mesaj #1796

Arda, Overmars stilinde bir oyuncu değil. Bu yüzden uzun mesafelerde hızlı olmasını bekleyemezsiniz. Fakat ben iddia ediyorum 5-10 metrelik kısa mesafelerde onun kadar hızlı oyuncu Türkiye'de çok az var. Bu yüzden çok rahat çalım atabiliyor. Çünkü ayakları inanılmaz hızlı. Hele dün Ramos'a attığı bir çalım vardı ki inanamadım. Topa havadayken 2 kere dokunup attı çalımı. Gerçekten çok iyiydi.

Arda şutu iyi olan bir oyuncu mu değil mi bunu pek bilemiyoruz. Zira pek skor yapmak adına o işlere giren bir oyuncu değil. Fakat şut tekniği bakımından gayet iyidir. Mlada maçında attığı 2. gol, Trabzonspor'a attığı gol, şimdi adını hatırlamadığım bir UEFA maçında topu çekip plaseyle köşeye bıraktığı vuruş vs. gibi örnekleri de var.

Arda'nın tek eksik gibi gözüken yanı şut denememesi o kadar.

Fizik olarak da Galatasaray maçlarında sürekli oynadığı için birikmiş bir yorgunluğu olduğunu düşünüyorum. Antep maçında dinlendirilebilir veya yedek başlatılıp sonradan oyuna sokulabilir bana göre.

Şu an için Türkiye'nin en iyi ve yetenekli futbolcusu. Avrupa'nın da parlayan oyuncularından biri. Gerisi fasafisodur.
  12. 02.04.2009, 13:17 Mesaj #1797

Dün Zidane çalımı yaptı Ramos'a harikaydı gerçekten,söylemiştim Ramos'da maymun olursa elimizde tutmamız imkansız gerçekten sezon sonu astromik bir teklif gelebilir!
  13. 02.04.2009, 13:24 Mesaj #1798

Anıl Tatar, post: 156001 Nickli Üyeden Alıntı

Arda, Overmars stilinde bir oyuncu değil. Bu yüzden uzun mesafelerde hızlı olmasını bekleyemezsiniz. Fakat ben iddia ediyorum 5-10 metrelik kısa mesafelerde onun kadar hızlı oyuncu Türkiye'de çok az var. Bu yüzden çok rahat çalım atabiliyor. Çünkü ayakları inanılmaz hızlı. Hele dün Ramos'a attığı bir çalım vardı ki inanamadım. Topa havadayken 2 kere dokunup attı çalımı. Gerçekten çok iyiydi.

Arda şutu iyi olan bir oyuncu mu değil mi bunu pek bilemiyoruz. Zira pek skor yapmak adına o işlere giren bir oyuncu değil. Fakat şut tekniği bakımından gayet iyidir. Mlada maçında attığı 2. gol, Trabzonspor'a attığı gol, şimdi adını hatırlamadığım bir UEFA maçında topu çekip plaseyle köşeye bıraktığı vuruş vs. gibi örnekleri de var.

Arda'nın tek eksik gibi gözüken yanı şut denememesi o kadar.

Fizik olarak da Galatasaray maçlarında sürekli oynadığı için birikmiş bir yorgunluğu olduğunu düşünüyorum. Antep maçında dinlendirilebilir veya yedek başlatılıp sonradan oyuna sokulabilir bana göre.

Şu an için Türkiye'nin en iyi ve yetenekli futbolcusu. Avrupa'nın da parlayan oyuncularından biri. Gerisi fasafisodur.

Tekniği var da sert vuramıyor.
  14. 02.04.2009, 13:44 Mesaj #1799

Dün güzel oynadı

Arda'nın şut teknigi harikadır ama o konuda pek kendine güvenmiyor galiba
  15. 02.04.2009, 16:31 Mesaj #1800

Liverpool forumunda Arda konusu bay bi aktif

Turkish international Arda wants to play for Liverpool

Yukarı Git