1. 12.04.2009, 12:15 Mesaj #1906
  2. 12.04.2009, 12:20 Mesaj #1907
    Cevap: # 66 Arda Turan | Pazubandı Olmayan Kaptan

Ceyda Aydoğmuş, post: 165274 Nickli Üyeden Alıntı

Medya arda ile uğraşıyor olmasın ?

Her firsat buldugu zaman röpörtaj, demecler verende ben degilim :rolleyes:
  3. 12.04.2009, 13:05 Mesaj #1908

Yusuf Tekgül, post: 165602 Nickli Üyeden Alıntı

Her firsat buldugu zaman röpörtaj, demecler verende ben degilim :rolleyes:

Gereksiz konuşmuyor ama,mantıklı konuşuyor,konuşmasada sahada cevabını veriyor zaten,İspanyada ki maçtan sonra ardayı işe yaramaz ilan edenler,rövanştan sonra sustular..
  4. 12.04.2009, 13:59 Mesaj #1909

Ceyda Aydoğmuş, post: 165673 Nickli Üyeden Alıntı

Gereksiz konuşmuyor ama,mantıklı konuşuyor,konuşmasada sahada cevabını veriyor zaten,İspanyada ki maçtan sonra ardayı işe yaramaz ilan edenler,rövanştan sonra sustular..

İspanya maçının işe yaramazı Fatir Terim'di,o takımı seçende o kadroyu seçende o şahıs idi tarihinde Hagi ve Hakan Sükürlü kadro ile aldığı Uefa Kupasından başka birşeyi olmayan Galatasaray'ın adam ettiği bir insandır Arda'ya değil,İ.Üzülmez'e dahi suç bulamayız kendi uçağa kaçak binmedi
  5. 12.04.2009, 14:05 Mesaj #1910

Fatih Tekke oynasa o maçlarda bide sol bekimiz olsaydı 6 puan çıkarırdık ya neyse
  6. 12.04.2009, 14:12 Mesaj #1911

Arda çok büyük insansın vesselam.

Tapıyoruz sana bilader.

2-3 sayfa öncesinde verilen youtube videolarının linklerine lütfen tıklayın. Ve Ardayı seyredin. Çeşit çeşit maçlardan görüntüler var.

Yemin ediyorum size, Messiyi izler gibi oldum bir an için.

F5 taraftarına sesleniyorum. Arda gibi bir oyuncunuz olması için kaç milyon dolar para verirdiniz? Onun ruhunu takımınızda var edebilmek için?

Gerçi sizin uğur voral ınız varSize o yeter de artar bile
  7. 12.04.2009, 21:48 Mesaj #1912

Arda senin o topu saga cekip orta yapmana deli oluyorum vallahi, yapabildigin baska birsey varmi?

Dokunmayacaktin o Semih *****.
  8. 12.04.2009, 21:49 Mesaj #1913

semih gibi bir efendi adamin arda ya yaptiklarina inanamadim. ne efendiligi kaldi ne de adamligi.
  9. 12.04.2009, 21:55 Mesaj #1914

Yusuf Tekgül, post: 166635 Nickli Üyeden Alıntı

Arda senin o topu saga cekip orta yapmana deli oluyorum vallahi, yapabildigin baska birsey varmi?

Iste skor taraftari. Bir maç önce "OOOOO Arda Turan", bugün kötü maçindan sonra hemen kötüle.

Evet kötü oynadi ama ben Arda'dan kolay kolay destegimi çekmem.
  10. 12.04.2009, 21:57 Mesaj #1915

Hayatının en kötü maçını çıkardı
  11. 12.04.2009, 21:57 Mesaj #1916

Yusuf Tekgül, post: 166635 Nickli Üyeden Alıntı

Dokunmayacaktin o Semih *****.

Arda'ya laf söylemeye vicdanın yetiyor mu gerçekten? Daha ne yapsın bu çocuk?
  12. 12.04.2009, 21:59 Mesaj #1917
  13. 12.04.2009, 22:22 Mesaj #1918

daha çok şey bekliyoduk..

Maç sonunda yaptıkları yakışmadı..
  14. 12.04.2009, 22:23 Mesaj #1919

"Volkan'ın konuşmaları çok ayıp"

Galatasarayımız'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, Volkan Demirel'in maç sonrasında yaptığı açıklamalara sert yanıt verdi

Galatasarayımız'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, Volkan Demirel'in maç sonrasında yaptığı açıklamalara sert yanıt verdi. Arda, herkes haddini bilecek diyerek, Volkan'ın açıklamalarının çok yanlış olduğunu söyledi.

Arda sözlerini şöyle sürdürdü: "Volkan'ın konuşmaları çok ayıp, bizim onlara sürekli küfür ettiiğimizi belirtmiş. Futbolda böyle skorlar var, bazı Fenerbahçeli oyuncuların açıklamaları varmış. Biz abi çekiyoruz diye, saygımızdan kusur etmiyoruz diye kusur mu oldu. Milli Takım'dan arkadaşlarımız vuracak sonra haklı onlar mı olacak. Kadıköy'de böyle olaylar olmuyormuş, herkes yapılanlara baksın, iki buçuk senedir Lugano'ya kimse sesini çıkarmıyor. Dışarıda abi çekiyoruz içeride başkalar, biz içeride neysek dışarıda da öyleyiz, o açıklamaları yapan kişiyi bilgilendirin.

Lugano Emre abiye kafa atıyor,Kazım daha sonra Emre Abi'ye vuruyor, Milli takımda herşeyi paylaştığımız insanlar Semih abi bana arkadan vuruyor, sonra onun peşinden gittim, sonra ben ona vurdum o da bana vurdu, sonra ben de ona vurdum. Yerli oyuncuların daha dikkatli olması gerekiyor, çok merak ediyorum. Kadıköy'e her gittiğmizde 55 bin kişiden küfür yiyoruz, kim küfür etmiyor ki, kimseden korkumuz yok. Bizim abi deyişimiz saygıdan, kimseye saygısızlık yapmadık sahada birşey yapılana kadar. Herkes haddini bilerek konuşacak."

Kaynak: Webaslan.com
  15. 12.04.2009, 22:44 Mesaj #1920

Birkac hafta perfomansın düşüyo bugunde sahada pek yoktun.

yaptıkların ise senin gibi birine yakışmadı arda.

Yukarı Git