1. 13.04.2009, 14:57 Mesaj #1951
    Cevap: # 66 Arda Turan | Pazubandı Olmayan Kaptan

Skor taraftarları dolmuş yine,acıyorum bağzılarına,ne çok bayılıyorsunuz harcamaya..Yok efendim tek yaptığı çalım atmakmış,delikanlılık taslamakmış,Kendisini arkadan çekiştirip duran Semih'e vurmuş,Semih gibi arkadan vursaydı efendi mi oluyordu yani ? Semih'i hiçbir zaman sevmedim,Milli Maçlarda çok çok iyi oynasada eleştirebilecek şeyler bulurdum,ama nedenini bilmezdim,dün anladım,bu kadar sinsi,içten pazarlıklı bir adam olamaz..Arda için ' Taraftara Şirin gözükmeye çalışıyor' demiş..Yahu,Ardanın ne olduğu belli,bu taraftarın onu ne kadar sevdiği belli..Volkan'A gelince,her türlü çirkefliğin sonu Volkanda biter bu ülkede,senin yaptıkların belli Volkancım,ardaya laf söylemek için önce adamlığı öğren..Sadece G.Saray maçlarında oluyor demeleri de ayrı bir olay zaten,yahu Gerets'in başını ben mi yardım ? Benmi futbolculara bozuk para,pil attım ? Benmi sırf üzerinde G.Saray forması var diye,küçücük çocukları dövdüm ? ..Komik oluyorsunuz volkan ve semih..çok komik oluyorsunuz..Ardanın da dediği gibi,kimseden korkumuz yoktur bizim..Arda da futbolcudan öte,G.Saraylıdır.Bunu bilmeyenlerde öğrensin bi zahmet,G.Saray forması söz konusu ise abisinide tanımaz babasınıda ..
  2. 13.04.2009, 16:39 Mesaj #1952

Bu kadar stres altında,tüm gözler ondayken,medya her olayda üzerine geliyorken iyi bile dayandı bu çocuk..Şunu unutmamak lazım Arda daha 22 yaşına yeni girdi..Ve hemen hemen bütün sorumluluk onun üzerine yıkılıyor bizim takımda..Başı sıkışan oyunu açsın diye Arda'ya topu atıyor..O da belli bir dakikadan sonra oyundan düşüyor..İnşallah kafasını dağıtır ve rahatlar şu günlerde..
  3. 13.04.2009, 19:11 Mesaj #1953

Arda'nın bizde kredisi bitmez.

Bir hata yapmış olabilir fazla üstüne gitmemek lazım, o atmosferde yapması doğal bile karşılanabilir.
  4. 13.04.2009, 19:35 Mesaj #1954

Hastayım bu çocuğa,sahadaki ben,sahadaki biz.

Ne yapmak istiyorsam aynısını yapıyor valla,helal olsun ulan !
  5. 13.04.2009, 19:37 Mesaj #1955

Murat Durgun, post: 167968 Nickli Üyeden Alıntı

Hastayım bu çocuğa,sahadaki ben,sahadaki biz.

Ne yapmak istiyorsam aynısını yapıyor valla,helal olsun ulan !

Aynen kardes.
  6. 13.04.2009, 20:00 Mesaj #1956

Faruk Mert, post: 167129 Nickli Üyeden Alıntı

Ali Sami Yen'de yani mabedinde sahadaki taraftar Arda tokat yiyecek ama vurmuyacak öylemi helal sana aslanım o yumruk atan elinden öpüyorum.

Vurmayacak tabi...Kolay olan o,ama asıl Galatasaraylılık vurmamasını gerektirirdi.

Arda böyle devam ederse Hasan Şaş gibi elimizde kalır(Hasan Şaş'ın kötü futbolcu olduğu anlamında söylrmiyorum).

Eğer sen Türkiye'nin geleceği en parlak yıldızlarından biriysen,Avrupada önemli takımlarda oynamak gibi bir hedefin varsa vurmayacaksın!!!
  7. 13.04.2009, 20:08 Mesaj #1957

Semih, efendi bir çocuk

Söylemiş birisi,duyan inanıyor.

Fener'den efendi adam çıkmaz !
  8. 13.04.2009, 20:15 Mesaj #1958

doğrudur semih efendi bir adamdır. kredisi hala bende var.

fakat dün acayip tutarsızlık içerisindeydi. hani çok sevdiğiniz bir arkadaşınız biriyle kavgadayken, ayırma niyetiyle gelirsiniz ama kargaşada iki tane de siz yazarsınız çaktırmadan da olsa. yani niyetiniz aslında kötüdür. dün semih aynısını yaptı.

birde "onu çok sevdiğim içi ayırmak istedim" diyor sümsüğü yedikten sonra neden numaradan yere yattın genç semih.
  9. 13.04.2009, 21:04 Mesaj #1959

Caner Akdemirci, post: 167529 Nickli Üyeden Alıntı

Eeee sonuç ?

Nerde buluşuyorlarmış

hehe.

buluşma yerlerini söyleselerde bizde bir çay,kahve içsek beraber :p

O değilde basın harbiden bu kadar düştü dimi?
  10. 13.04.2009, 22:59 Mesaj #1960

helal olsun .. mac sonu konusmalari superdi ... yalan malan yok .sadece dogrulari söyledi
  11. 14.04.2009, 00:27 Mesaj #1961

Arda'nın üzerine gitmeyin çocuklar. Hepimiz orda o tepkiyi verebilirdik. O sahadaki "BİZ". Kıymetini bilelim. O da bizim kıymetimizi bilsin!
  12. 14.04.2009, 00:54 Mesaj #1962

Daha 22 yaşında ama gönlümüzde öyle bir taht kurdu ki Arda gibisi zor gelir gerçekten,Aydın'ı,futboldan bir haber Mehmet Güven'i görünce diyorum bu çocuk onların arasında nasıl geliştirdi kendini!
  13. 14.04.2009, 01:13 Mesaj #1963

yaa bu sitedemı anormallik var bırı kalkmıs ardaya yakısmadı demıs bırı semıhın kredısı bıtmez demıs semıh efendı ınsan demıs.semıh gokhan bunlar sinsi lugononun ne bok oldunu bılıyoruz en azından gostere gostere yapıo.carlos denen maymun seyırcıye sus ısaretı yapıyoor.semih ilk macda emre asıgın kk sıne gol attığı pozsyonda gokhanla bırlıkte bızım seyırcımıze donup sus ısaretı yapıyor.ve semıh efendı carlos efendı ardaya yakısmadı.sızın gıbı galatasarylılara yazıklar olsun dıyorum.adamsınızya yazsanıza bırınız kazım orda emre asıga cembe taktı yere dusurdu ardada sınırlendı kazıma geldı aslında ama efendı semıh arkadan vurdu dıye..neyse herseyı bılen bılıo wolkanın kapalıya neresını gosterdınıde bılen bılıo semıhın luganonun ... emrenınde ne oldunu bılıo.ben sadece buradakı bazı arkadasların galatasaraylı olduğuna ınanmıyorum.umarım gercek galatasaraylılar bu ezıklerın yaptığı oyuna gelmez.ve lıncolnu yıyen fener medyasına ardayıda kurban etmez
  14. 14.04.2009, 12:17 Mesaj #1964

Burak YAĞCI, post: 168004 Nickli Üyeden Alıntı

Vurmayacak tabi...Kolay olan o,ama asıl Galatasaraylılık vurmamasını gerektirirdi.

Arda böyle devam ederse Hasan Şaş gibi elimizde kalır(Hasan Şaş'ın kötü futbolcu olduğu anlamında söylrmiyorum).

Eğer sen Türkiye'nin geleceği en parlak yıldızlarından biriysen,Avrupada önemli takımlarda oynamak gibi bir hedefin varsa vurmayacaksın!!!

Bayılıyorum içinden Fair Play fışkıran renktaşlarımıza. Yapması gerekeni yaptı. Hatta çok az yaptı. İyiki onların yerinde değildim. Kesin birini parçalar futbol hayatımı bitirirdim.

Sen halısahadaki bir maçta bile kendini kaybedip kafa göz Allah ne veridyse giriyorsun. Birde taraftarı olduğun bir takımla heleki Ali Sami Yen de başına böyle birşey geldiğini düşün. Kusura bakma profesyonellik öyle ağızdan çıktığı kadar kolay değil. Burada böyle dersin ama karşıdan Volkan gelirse edep yerini tuta tuta onuda oracıkta kopartıp ağzına tıkmak istersin.

Sahada profesyonel bir ortam olmadıkça profesyonel hareketler beklenilemez. O hareketi Lincoln ve Carlos yapar ancak. Onada profesyonellik mi denir bilinmez.

Biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın.

Sevgiler...
  15. 14.04.2009, 12:42 Mesaj #1965

Eminim ki eğer Galatasaray o son pozisyona 1-0 önde girse gerginlik sadece fblilerde olurdu,işi 90+3lere getirmemek lazım suç bizim!

Yukarı Git