1. 13.12.2008, 16:28 Mesaj #211
    Ya son maçlarda arda çok mu geride oynuyor banamı öyle geliyor valla dünkü maçta 3-4 kere meirayla servetin arasından top çıkarırken gördüm,ileride solda fazla görmedim,sanki dün 4-3-1-2 oynadık ve arda ön liberonun solunda oynadı..

-------------------M.Topal------------

-------M.Güven----------------Arda

-------------------Lincoln-------------
  2. 13.12.2008, 16:34 Mesaj #212
  3. 13.12.2008, 16:39 Mesaj #213
    Arda rezalet felan oynamıyor abartmayın..Kewellda öyle ona bakarsanız gol dışında oyunda pek gözükmüyor..4 gol 4 asisti var hiçte çok kötü değil..Üstelik bayağı defansa dönük oynuyor özelliklede dün..

Her maç süpermanlik beklemeyin adamdan.Ha bekliyosanızda yönetim lincolnle aynı parayı versin belki ona kızmıştır olabilir..Real madrid dünya yıldızlar toğluluğıydu ama kimse raul dan daha fazla para alamıyordu..Bence Galatasarayın bu gibi şeylere önem vermesi lazım..Alt yapıdan çıkan oyuncuları para dışındada ayrı bir yere koymamız lazım..
  4. 13.12.2008, 17:40 Mesaj #214

Onur Albakar, post: 23467 Nickli Üyeden Alıntı

Arda rezalet felan oynamıyor abartmayın..Kewellda öyle ona bakarsanız gol dışında oyunda pek gözükmüyor..4 gol 4 asisti var hiçte çok kötü değil..Üstelik bayağı defansa dönük oynuyor özelliklede dün..

Her maç süpermanlik beklemeyin adamdan.Ha bekliyosanızda yönetim lincolnle aynı parayı versin belki ona kızmıştır olabilir..Real madrid dünya yıldızlar toğluluğıydu ama kimse raul dan daha fazla para alamıyordu..Bence Galatasarayın bu gibi şeylere önem vermesi lazım..Alt yapıdan çıkan oyuncuları para dışındada ayrı bir yere koymamız lazım..

Bencede rezlet değil ama performansının düştüğü bi gerçek.
  5. 13.12.2008, 17:52 Mesaj #215
    Kötü oynaması bir yana sanki Arda'mız da bir mutsuzluk var gibi son haftalarda. Gol sevinçlerinde ortada yok attığı golden sonra bile pek sevinmedi suratıda genelde mutsuz görünüyor. Acaba neden olabilir takım icinde bir sorunumu var acaba. Yoksa kendisine yeteri kadar ilgi göstermedigimiz için mi böyle. Lincoln lincolnnn diye bağırırken bizim genç yıldızlarımızı unutmak ve tüm galibiyeti tek bir futbolcuya bağlamak pek hoşuma gitmiyor açıkcası.
  6. 13.12.2008, 23:25 Mesaj #216

Doruk Candemir, post: 23583 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü oynaması bir yana sanki Arda'mız da bir mutsuzluk var gibi son haftalarda. Gol sevinçlerinde ortada yok attığı golden sonra bile pek sevinmedi suratıda genelde mutsuz görünüyor. Acaba neden olabilir takım icinde bir sorunumu var acaba. Yoksa kendisine yeteri kadar ilgi göstermedigimiz için mi böyle. Lincoln lincolnnn diye bağırırken bizim genç yıldızlarımızı unutmak ve tüm galibiyeti tek bir futbolcuya bağlamak pek hoşuma gitmiyor açıkcası.

Lincoln'e kırgın gibi sanki kaptanlık davasıda olabilir ama bilemiyorum?
  7. 14.12.2008, 11:59 Mesaj #217

Sinan_Arslan, post: 23942 Nickli Üyeden Alıntı

Lincoln'e kırgın gibi sanki kaptanlık davasıda olabilir ama bilemiyorum?

Zannetmiyorum.Kaptanlıkla alakası yoktur.
  8. 14.12.2008, 12:02 Mesaj #218
    son maçlarda bi yorgunluk var üstünde, özellikle şu kalp rahatsızlığından sonra çok belli oluyo, 10. dk da koşarken bile yorgun duruyo..bunun dışında geçen maç defansif oynadı, o yönde iyi de oynadı bir de gol attı..eski Arda değil tabi, takımı taşımıyo ayak uyduruyo sadece..

Devre arasında iyi dinlenirse eskiye döner eğer bi rahatsızlğı yoksa..
  9. 14.12.2008, 15:53 Mesaj #219
  10. 14.12.2008, 16:35 Mesaj #220
  11. 14.12.2008, 18:51 Mesaj #221

Onur Albakar, post: 24365 Nickli Üyeden Alıntı

İçimden bi ses Arda beşiktaş maçında maçın adamı olucak diyor bakalım..

İnşAllah.
  12. 16.12.2008, 23:40 Mesaj #222
    Nette dolaşıyordum Milan'ın foruma girdim transfer bölümü vardı bakayım dedim birde ne göreyim Arda Turan yazıyor heralde Arda'yla ilgili transfer haberi çıkmış.Topicde yabancı dişim olmadığından bişey anlamadım ama siz bakmak istersiniz belki

Arda Turan - The Red & Black Forums
  13. 16.12.2008, 23:57 Mesaj #223

Oğuzhan Türkmen, post: 27533 Nickli Üyeden Alıntı

Nette dolaşıyordum Milan'ın foruma girdim transfer bölümü vardı bakayım dedim birde ne göreyim Arda Turan yazıyor heralde Arda'yla ilgili transfer haberi çıkmış.Topicde yabancı dişim olmadığından bişey anlamadım ama siz bakmak istersiniz belki

Bir yorumda Arda için önümüzdeki dönemlerin Zidane'si diyor, Milanlılar çok hayal eder daha.
  14. 17.12.2008, 00:18 Mesaj #224

do we really need a winger?

I haven't seen an out and out winger at Milan since Donadoni.

adamlar donadoniden beri kanat gelmedi bize olmaz demişler

hakket ama milanda ben serginho biliyom şu anki kadrolarındaki ten kanat..

okudum tüm 2 sayfayı şimdi beğeniyolar gayet Ardayı ama almaya kalksak değerinden fazla bi paraya alabilir en az 15m ki bu da çok diyolar mantıklılar..

seedorfun yerine düşünülebilir demiş biri gayet mantıklı, kaka ve pirlodan çok şey öğrenir diyolar katılıyorum..

ama bunun yanında fizik gücünün italya ligi için yetersiz olduğu konusunda fikir birliğindeler..

kewellın gelmesiye satılabilir demişler Arda için..

her şeye rağmen juveye kaptırma korkuları da var
  15. 17.12.2008, 01:18 Mesaj #225

Sinan_Arslan, post: 27562 Nickli Üyeden Alıntı

Bir yorumda Arda için önümüzdeki dönemlerin Zidane'si diyor, Milanlılar çok hayal eder daha.

onu yazan bi türk

Yukarı Git