1. 17.12.2008, 11:14 Mesaj #226

Emre Karatas, post: 27622 Nickli Üyeden Alıntı

onu yazan bi türk

İsme bakmadım valla yoruma baktım...!!!
  2. 17.12.2008, 13:06 Mesaj #227
    Arda: "Ben değil, sistem değişti"

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, son haftalarda formsuz olduğu gerekçesiyle kendisine yöneltilen eleştirilere Fanatik aracılığıyla cevap verdi.

Yapılan yorumların kendisini yıpratamayacağını, yine bunlara üzüldüğünü belirten 21 yaşındaki futbolcu, “Herkes düşüşte olduğumu söylüyor. Halbuki ben her zamanki Arda’yım. Değişense sistem. 3-5-2’ye döndüğümüzü, sorumluluğumun iki kat arttığını, hem hücuma hem de defansa yardım ettiğimi görmüyorlar mı?” diye konuştu.

‘Derbiyi de kazanırız...’

Takımdaki uyumun mükemmel seviyede olduğunu, son 3 haftadaki çıkışa herkesin katkı yaptığının altını özellikle çizen Arda, sözlerine şöyle devam etti: “Yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Başta hocamız Skibbe olmak üzere, tüm takımın birbiriyle uyumu çok iyi. Şimdi tek düşüncemiz Beşiktaş maçı. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Onların da desteğiyle bu derbiyi kazanır, yeni yıla kafamız rahat ve moralli gireriz.”

17.12.2008

Kaynak : Fanatik
  3. 17.12.2008, 15:11 Mesaj #228
  4. 17.12.2008, 16:27 Mesaj #229

halil öz, post: 27576 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan - The Red & Black Forums

do we really need a winger?

I haven't seen an out and out winger at Milan since Donadoni.

adamlar donadoniden beri kanat gelmedi bize olmaz demişler

hakket ama milanda ben serginho biliyom şu anki kadrolarındaki ten kanat..

okudum tüm 2 sayfayı şimdi beğeniyolar gayet Ardayı ama almaya kalksak değerinden fazla bi paraya alabilir en az 15m ki bu da çok diyolar mantıklılar..

seedorfun yerine düşünülebilir demiş biri gayet mantıklı, kaka ve pirlodan çok şey öğrenir diyolar katılıyorum..

ama bunun yanında fizik gücünün italya ligi için yetersiz olduğu konusunda fikir birliğindeler..

kewellın gelmesiye satılabilir demişler Arda için..

her şeye rağmen juveye kaptırma korkuları da var

Mantıklı konuşmuşlar.
  5. 18.12.2008, 20:31 Mesaj #230
    "Sahada tanımam"

Galatasarayımızın genç yıldızı Arda Turan ile Beşiktaş’ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, pazar günkü derbi maçı öncesi, Hürriyet Spor’un ’Efsane 11’ ödül töreninde bir araya geldi. Arda, "Rüştü Abi bilirsin seni severim. Ancak pazar günü sahada seni üzeceğiz" derken, Rüştü bu sözlere, "Sahada görüşeceğiz" diye karşılık verdi.

’Efsane 11’e seçilen en genç (21) futbolcu olan ve birçoğunu çocukken izlediği yıldızlarla birlikte ödülünü alan Arda, "Rüştü Abi ile burada yan yana olacağıma inanamazdım. O, sadece benim değil Türkiye’nin hayran olduğu bir kaleci. Pazar günü Rüştü Abi’ye karşı işimiz zor olacak. Ben de sahada Arda Turan olarak takımımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Kusura bakma Rüştü Abi seni üzeceğiz" dedi.

Arda Turan, şöyle devam etti: "Son haftalarda iyi oynuyoruz. Beşiktaş derbisini sahamızda oynayacağımız için kazanmak zorundayız. Devre arası tatiline mutlu bir şekilde çıkmak istiyoruz. Biz zorlu maçı kazanacağımıza inanıyoruz, taraftarlarımız da bize büyük bir coşku ile destek versin.

Kazanmaya mecburuz

Sezonun ilk derbisinde F.Bahçe’yi Kadıköy’de yenmeyi çok istedik. Ancak olmadı, taraftarımızı üzdük. Beşiktaş derbisini kazanarak taraftarımıza kendimizi affettirmek istiyoruz. Beşiktaş, şampiyonluk yarışındaki en önemli rakibimiz. Bu maçın rövanşının İnönü Stadı’nda olacağını düşünürsek, pazar günü kazanmaya mecbur olduğumuz ortaya çıkar.

Rakibe saygı duyuyoruz. Beşiktaş büyük bir takım ve önemli futbolcuları var. Bu maçta her futbolcu üst düzey oynamak ister. Ben de sahada Arda Turan olarak takımımın kazanması için elimden geleni yapacağım."

Sahada abi tanımam

Galatasaray-Beşiktaş derbisi öncesinde iki ezeli rakibin yıldız oyuncuları Rüştü Reçber ile Arda Turan, Hürriyet Spor’un Ceylan Intercontinental Otel’de yapılan ’Efsane 11’ ödül töreninde bir araya geldi. Saha dışında, adeta ağabey-kardeş ilişkisine sahip olan ikiliden esprileriyle tanınan Arda, Rüştü’ye dönerek, "Abi sana saygım sonsuz. Ancak kusura bakma sahada abi tanımam" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Aslan Arda
  6. 18.12.2008, 20:35 Mesaj #231
  7. 18.12.2008, 20:40 Mesaj #232
  8. 18.12.2008, 20:42 Mesaj #233
  9. 18.12.2008, 20:45 Mesaj #234
  10. 18.12.2008, 20:48 Mesaj #235
    Arkadaşım;

Yanlış anlama ama buraya 17.000 mesaj yazmıyoruz. Mesela Arda hakkında görüşlerini yazabilirsin. Misalen: "Arda şutlarını biraz daha geliştirmeli."
  11. 18.12.2008, 21:00 Mesaj #236
    Beşiktaş maçı Arda'nın maçı olabilir.Bütün planlarını Lincoln'ü durdurmak üzere kuruyodurlar büyük ihtimal.O yüzden Arda klasını konuşturabilir.
  12. 19.12.2008, 01:33 Mesaj #237
  13. 19.12.2008, 01:43 Mesaj #238
  14. 19.12.2008, 01:44 Mesaj #239
  15. 19.12.2008, 23:00 Mesaj #240

Yukarı Git