1. 12.07.2009, 14:07 Mesaj #2401
    Cevap: # 10 Arda Turan | KAPTAN

Olumsuz yönleri var,tecrübeli değil.Hataları oldu,olacaktır da.

Ben 3 sezondur,daha doğrusu 9 ağustos 2006 mlada boleslav maçından beri Ardaya çok güveniyorum.Yakın arkadaslarımla,forumdakilerle,her türlü ortam da savundum bu gune kadar,beni hiç haksız çıkarmadı sağolsun.

Avrupaya gitsin kendini geliştirsin isterdim,çünki biliyorum en ufak bir hatasında kendini taraftar zannedenlerin neler diyebileceklerini,medyanın nasıl yıpratacağını..

Umarım bu seferde güvenimi boşa çıkarmaz,yolun zor ama güzeldir kaptan.:rolleyes:
  2. 12.07.2009, 14:23 Mesaj #2402

Arda'yı kimse yıpratamaz herkesin içi rahat olsun bir maçta asıp kesen taraftar profiline karşı savaşımız devam ediyor
  3. 12.07.2009, 15:11 Mesaj #2403

Ya üstüste aynı kadronun sahaya çıktığını gördünüz mü?Yapmayın Allah aşkına ne alışamaması?
  4. 12.07.2009, 15:16 Mesaj #2404

Faruk Demirtas, post: 361660 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam 4-2-3-1 oynuyarız.

Töbe töbe ya her topice aynı şeyi yazmışsın.Daha genç oyuncularla oynuyoruz ve yeni sistem oturtuyoruz barcelona ilk senesinde küme düşme hatlarındaydı.Bir kaç maç ard ard arda yenilsek hemen söversiniz bu sistem iyi değil oynamayalım başka sistemle oynayalım vs vs saçma şeyler söylersiniz.Biraz sabretmeyi öğrenin be

Benim fikrim bu saygı göstermek zorundasın!!!!!!!!! ben senin fikirlerine nasıl saygı gösteriyorsam!!!
  5. 12.07.2009, 15:43 Mesaj #2405

Hemen asıp kesmişsiniz, Arda maçta çok kenarda kaldı biraz oyuna girmesi gerekiyordu Erhan çok tecrübesizdi ve ne yapacağını bilmiyordu yani malzeme olamadı Arda'ya. As oyuncular birbiriyle oynamadı daha acele etmeye gerek yok Arda çok başarılı olacak.
  6. 12.07.2009, 15:50 Mesaj #2406

Ardanın ileri üclüde oynayamamasına kılıf uydurmayın adam kanat oynayamıyor ağır ve kanat hızlı olur ama ortaya koyuncada hic oynayamıyor iyisi

Kewell - Baroş - Keita

Arda - Topal -
  7. 12.07.2009, 17:24 Mesaj #2407
  8. 12.07.2009, 20:32 Mesaj #2408

orta saha'ya monte edilmeye çalışması lazım.

4-4-2'de belki sırıtmıyordu kanatta ama bu sistemde sol forvet olarak oynayabileceğini düşünmüyorum.

arda mücadeleyi, geriye de yardım etmeyi, top çalmayı, top istemeyi seven bir oyuncu.

orta saha ona daha uygun gibi geliyor. takımı yönlendirebilmesi için daha uygun bir yer.
  9. 13.07.2009, 17:14 Mesaj #2409

Arda kaleci hariç, hangi bölgede oynarsa oranın asıl adamından daha iyi oynar. futbolu biliyor. mevkiilere bakmaksızın, Trdeki tartışmasız en iyi oyuncu. Bir maç etkisiz olması hiçbirşey ifade etmiyor benim için. Yani arda şurada oynayamaz, burada oynayamaz diye bir olay yok. Burada önemli olan arda dan maksimum verimi almak. 2,5 yıldır söylüyorum,bence bu adamı orta üçlüde kullanmalıyız. Orada dünyanın en iyileri arasına girebilir...
  10. 13.07.2009, 17:26 Mesaj #2410

Bence de arda 2 senedir yanlış oynatılıyor.Çizgi adamı süratli ve yırtıcı olmalı.Arda ortada oynarsa çok ara pası atar ve daha çok gol atarız.Hep orta sahadaki pas alışverişi daha iyi olur.
  11. 13.07.2009, 17:32 Mesaj #2411

Orçun ÇETİNASLAN, post: 362028 Nickli Üyeden Alıntı

seni herkes inkar edemesede bütün Türkiye seviyo

12. 13.07.2009, 21:58 Mesaj #2412

Fatih Aybars Hakan, post: 364338 Nickli Üyeden Alıntı

"Herkes itiraf edemese de" ya da "herkes inkar etse de" demek istemiş
  13. 14.07.2009, 07:12 Mesaj #2413

Kaptanınız konuşuyor

Almanya kampında Arda´nın ‘bandı´ takması için yapılan toplantıda çatlak seslerin çıkması şok etkisi yaratmıştı. Ancak daha sonra olay tatlıya bağlandı. Nasıl mı?..

Galatasaray Yönetimi, kaptanlık bandıyla birlikte 10 numarayı Arda Turan’a vermeyi çok önceden planlamıştı. Ardından Almanya kampında takımın tecrübeli isimleriyle bir toplantı yapıldı ve burada çıkan çatlak sesler herkesi şaşkına çevirdi. Ancak Haldun Üstünel’in devreye girmesi ve Arda Turan’ın takıma yönelik yaptığı konuşma her şeyi değiştirdi. Arda’nın o konuşmada şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: Galatasaray-Leeds United maçında Kewell’ı gazoz kasasının üzerinde izledim. Ayhan abiye, Servet abiye hayranlık duymamak elde değil. Daha düne kadar imza istiyordum. Onlar benim abilerim ve her zaman da öyle kalacaklar. Onlara karşı herhangi bir saygısızlık söz konusu olamaz. Ne ben ne de diğer gençler tarafından. Eğer herhangi bir saygısızlık olursa o zaman bandın gücünü herkese gösteririm. Bu konuşma salonda bir duygu fırtınasına neden olurken, bazı oyuncuların gözleri yaşardı. Daha sonra da Ayhan, 22 yaşındaki Arda’nın koluna kaptanlık bandını taktı.

FANATİK
  14. 14.07.2009, 09:45 Mesaj #2414

Muhammet Nazım Günaydın, post: 365921 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanınız konuşuyor

Almanya kampında Arda´nın ‘bandı´ takması için yapılan toplantıda çatlak seslerin çıkması şok etkisi yaratmıştı. Ancak daha sonra olay tatlıya bağlandı. Nasıl mı?..

Galatasaray Yönetimi, kaptanlık bandıyla birlikte 10 numarayı Arda Turan’a vermeyi çok önceden planlamıştı. Ardından Almanya kampında takımın tecrübeli isimleriyle bir toplantı yapıldı ve burada çıkan çatlak sesler herkesi şaşkına çevirdi. Ancak Haldun Üstünel’in devreye girmesi ve Arda Turan’ın takıma yönelik yaptığı konuşma her şeyi değiştirdi. Arda’nın o konuşmada şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: Galatasaray-Leeds United maçında Kewell’ı gazoz kasasının üzerinde izledim. Ayhan abiye, Servet abiye hayranlık duymamak elde değil. Daha düne kadar imza istiyordum. Onlar benim abilerim ve her zaman da öyle kalacaklar. Onlara karşı herhangi bir saygısızlık söz konusu olamaz. Ne ben ne de diğer gençler tarafından. Eğer herhangi bir saygısızlık olursa o zaman bandın gücünü herkese gösteririm. Bu konuşma salonda bir duygu fırtınasına neden olurken, bazı oyuncuların gözleri yaşardı. Daha sonra da Ayhan, 22 yaşındaki Arda’nın koluna kaptanlık bandını taktı.

FANATİK

Bu çatlak ses olayı sahiden olmuş mu? Daha önce de bir yerlerde yazmıştı. Uydurma gibi gelmişti bana.
  15. 14.07.2009, 10:18 Mesaj #2415

Arda'ya tam destek

Takımımızda Arda Turan'ın 22 yaşında kaptanlık bandını takmasının yankıları sürüyor. Takım içinde de bu gelişmeye olumsuz tepkiler alındığı iddiaları konuşulurken, genç kaptana en büyük destek ise sarı kırmızılıların deneyimli isimlerden geldi. Halen takımın en tecrübeli futbolcusu konumunda olan Emre Aşık, “Arda'ya ben kefilim” dedi ve şu görüşleri belirtti:

Bant emin ellerde

“Arda, Galatasaray'ın içini dışını, yapısını çok iyi bilen ve nasıl davranması gerektiğinin bilincinde olan bir futbolcu. Kimin ne düşündüğü önemli değil. O bu işi yapar, hem de çok güzel yapar. Bundan kimsenin şüphesi olmasın, Galatasaray kaptanlığı emin ellerde. Zaten biz de kendisini hiç yalnız bırakmayacağız.“

Ayrıca genç yaşta kaptanlığa yükselen Messi ve Torres gibi Arda'nın da lider vasfı taşıyan bir futbolcu olduğunu belirten Aşık, “Ben ona kaptan olmadığı zamanlarda da liderlik yapabilecek oyuncu olduğunu söyledim. Kaptanlık için de bu şarttır. 22 yaşında bandı takması daha iyi oldu. Eminim bu sezon herkes çok daha iyi bir Arda izleyecek. Bu sayede performansı da tavan yapacak” ifadelerini kullandı.

Ayhan'ın sıkıntısı

Sarı kırmızlı takımda daha önce “Arda'ya seve seve kaptanlığı veririm” diyen ve kendisini her ortamda destekleyen Ayhan Akman da “Kimse merak etmesin Arda G.Saray'a yakışan bir kaptan olacak” diye konuşurken, şu günlerde kendisinin tek sıkıntısının ise ayağındaki tırnak batması olduğunu kaydetti.

Kaynak: Hürriyet

Yukarı Git