1. 14.07.2009, 10:21 Mesaj #2416
    Cevap: # 10 Arda Turan | KAPTAN

Muhammet Nazım Günaydın, post: 365921 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanınız konuşuyor

Almanya kampında Arda´nın ‘bandı´ takması için yapılan toplantıda çatlak seslerin çıkması şok etkisi yaratmıştı. Ancak daha sonra olay tatlıya bağlandı. Nasıl mı?..

Galatasaray Yönetimi, kaptanlık bandıyla birlikte 10 numarayı Arda Turan’a vermeyi çok önceden planlamıştı. Ardından Almanya kampında takımın tecrübeli isimleriyle bir toplantı yapıldı ve burada çıkan çatlak sesler herkesi şaşkına çevirdi. Ancak Haldun Üstünel’in devreye girmesi ve Arda Turan’ın takıma yönelik yaptığı konuşma her şeyi değiştirdi. Arda’nın o konuşmada şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: Galatasaray-Leeds United maçında Kewell’ı gazoz kasasının üzerinde izledim. Ayhan abiye, Servet abiye hayranlık duymamak elde değil. Daha düne kadar imza istiyordum. Onlar benim abilerim ve her zaman da öyle kalacaklar. Onlara karşı herhangi bir saygısızlık söz konusu olamaz. Ne ben ne de diğer gençler tarafından. Eğer herhangi bir saygısızlık olursa o zaman bandın gücünü herkese gösteririm. Bu konuşma salonda bir duygu fırtınasına neden olurken, bazı oyuncuların gözleri yaşardı. Daha sonra da Ayhan, 22 yaşındaki Arda’nın koluna kaptanlık bandını taktı.

FANATİK

Kuyruklu yalan. Arda'nin kaptan olmasina hem seviniyor, hem de uzuluyorum. Arda'nin en ufak bir yanlis hareketini yakalamak icin can atan yalaka fener medyasi, simdi "Kaptan boyle yapar mi?" kalibini kullanacak. Yonetimin Arda'ya sahip cikmasi, onu korumasi lazim.
  2. 14.07.2009, 10:38 Mesaj #2417

Bu konuşma salonda bir duygu fırtınasına neden olurken, bazı oyuncuların gözleri yaşardı.

3. 14.07.2009, 12:10 Mesaj #2418

Muhammet Nazım Günaydın, post: 365921 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanınız konuşuyor

Almanya kampında Arda´nın ‘bandı´ takması için yapılan toplantıda çatlak seslerin çıkması şok etkisi yaratmıştı. Ancak daha sonra olay tatlıya bağlandı. Nasıl mı?..

Galatasaray Yönetimi, kaptanlık bandıyla birlikte 10 numarayı Arda Turan’a vermeyi çok önceden planlamıştı. Ardından Almanya kampında takımın tecrübeli isimleriyle bir toplantı yapıldı ve burada çıkan çatlak sesler herkesi şaşkına çevirdi. Ancak Haldun Üstünel’in devreye girmesi ve Arda Turan’ın takıma yönelik yaptığı konuşma her şeyi değiştirdi. Arda’nın o konuşmada şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: Galatasaray-Leeds United maçında Kewell’ı gazoz kasasının üzerinde izledim. Ayhan abiye, Servet abiye hayranlık duymamak elde değil. Daha düne kadar imza istiyordum. Onlar benim abilerim ve her zaman da öyle kalacaklar. Onlara karşı herhangi bir saygısızlık söz konusu olamaz. Ne ben ne de diğer gençler tarafından. Eğer herhangi bir saygısızlık olursa o zaman bandın gücünü herkese gösteririm. Bu konuşma salonda bir duygu fırtınasına neden olurken, bazı oyuncuların gözleri yaşardı. Daha sonra da Ayhan, 22 yaşındaki Arda’nın koluna kaptanlık bandını taktı.

FANATİK

Fanatik'ten masallar.. Kendi haberlerini yalanlamamak için ne hallere düşüyorlar.. Yazık..
  4. 14.07.2009, 17:10 Mesaj #2419
  5. 14.07.2009, 17:51 Mesaj #2420
  6. 14.07.2009, 20:04 Mesaj #2421

Arda'yı kaptanlık bantını aldıktan sonra oyun içinde biraz daha ağır ve durarak oynadığını gördüm. Bu ortasaha oyuncsu yeni kaptanlarda ve/veya kaptanlarda gördüğümüz birşey. Umarım Mlada Boleslav maçındaki golünde olduğu gibi ısıran, kovalayan, koşan, inatçı Arda Turan'ı görürüz sahada..

Arda bide 4-3-3'ün oratadaki üçlüsünde oynarsa, savunmadan top alıp oyun kurmaya çalışan ağır ama teknik, klasik 10 numaralardan biri olmasından çekiniyorum, henüz çok genç..
  7. 14.07.2009, 21:05 Mesaj #2422

Cenk Oran ÖZDEMIR, post: 367596 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı kaptanlık bantını aldıktan sonra oyun içinde biraz daha ağır ve durarak oynadığını gördüm. Bu ortasaha oyuncsu yeni kaptanlarda ve/veya kaptanlarda gördüğümüz birşey. Umarım Mlada Boleslav maçındaki golünde olduğu gibi ısıran, kovalayan, koşan, inatçı Arda Turan'ı görürüz sahada..

Arda bide 4-3-3'ün oratadaki üçlüsünde oynarsa, savunmadan top alıp oyun kurmaya çalışan ağır ama teknik, klasik 10 numaralardan biri olmasından çekiniyorum, henüz çok genç..

Yahu daha 1 maç izledik Leverkusen hazırlık maçıydı o da
  8. 14.07.2009, 21:31 Mesaj #2423

Bende çekincemi belirterek umarım olmaz bu demeye çalıştım sevgili Gökhan..
  9. 15.07.2009, 18:41 Mesaj #2424
  10. 16.07.2009, 21:40 Mesaj #2425

Tobol kotuydu, ama bu macta gorduk Arda orta sahanin ortasinda oynayamaz. 4-3-3 biraz ters geliyor.
  11. 16.07.2009, 21:44 Mesaj #2426
  12. 16.07.2009, 21:46 Mesaj #2427
  13. 16.07.2009, 22:03 Mesaj #2428

Ortada başladı sağda bitirdi...

Açtığı orta soldandı o da gol oldu(kornerdi ama olsun )
  14. 16.07.2009, 22:08 Mesaj #2429

Orhun ÇELİK, post: 374858 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yeri sol çizgidir.

Eğer kewell formda olursa arda kesinlikle kesemez kewell ı.Adam daha golcü,daha hızlı,daha iyi orta açıyor,daha iyi kafa vuruyor.Ardanın ortada oynamaya alışması lazım.Futbolda çizgiye yakın adamlar hızlı oluyor genelde...
  15. 16.07.2009, 22:19 Mesaj #2430

Arda sol forvet olarak oynuyor hızlı değil diyorsunuz orta sahada oynuyor o da beğenilmiyor.. Sistemden feragat etmek lazım galiba.. Oda olmayacağına göre.. Bugün orta sahanın sağında oynadı solunda oynarsa daha iyi olur bence.. "Ha.." deyince de bölge değiştirmek özellikle Arda gibi bir oyuncu zor olacak.. Zaman lazım biraz..

Yukarı Git