1. 16.07.2009, 22:25 Mesaj #2431
    Cevap: # 10 Arda Turan | KAPTAN

Aziz Karakuş, post: 375106 Nickli Üyeden Alıntı

Arda sol forvet olarak oynuyor hızlı değil diyorsunuz orta sahada oynuyor o da beğenilmiyor.. Sistemden feragat etmek lazım galiba.. Oda olmayacağına göre.. Bugün orta sahanın sağında oynadı solunda oynarsa daha iyi olur bence.. "Ha.." deyince de bölge değiştirmek özellikle Arda gibi bir oyuncu zor olacak.. Zaman lazım biraz..

Bence arda ortasahını solunda oynayabilir.Zeki adam çünkü...Alışması uzun sürer biraz ama şöyle düşün,en son Bjk maçında arda kanattamı oynadı yoksa ortasahanın heryerindemi?
  2. 16.07.2009, 22:39 Mesaj #2432

M.Akın.GÜNEY, post: 375156 Nickli Üyeden Alıntı

Bence arda ortasahını solunda oynayabilir.Zeki adam çünkü...Alışması uzun sürer biraz ama şöyle düşün,en son Bjk maçında arda kanattamı oynadı yoksa ortasahanın heryerindemi?

Bende öyle düşünüyorum zaten.. Hücuma etkisi belki eskisi kadar olmaz ama o bölgeye yapılacak pahalı bir transfer yerine, o bölgeyi Arda rahatça kapatabilir.. Ama ikimizinde dediği gibi zamana ihtiyacı var Arda'nın.. Geçen sene sağ kanata bile alışamamıştı.. İnşallah alışır.. Hem Kewell'da oynamış olur..
  3. 17.07.2009, 00:18 Mesaj #2433

Boyle olur ama Ayhan fazla cikmazsa

--------Topal----------

--Ayhan--------arda---

-keita--baros---kewell--
  4. 17.07.2009, 00:20 Mesaj #2434

Arda ortasahanın soluna alışması biraz zaman alır.İniesta tarzı oynayamaz hemen.O kabiliyeti var ama kewell ın bölgesine çok kayar tutamaz kendini.Ve onun boşluklarınıda pahalı ödeyebiliriz.
  5. 17.07.2009, 09:58 Mesaj #2435

Rijkaarda etkisi hemen belli etmiş Arda da kendini. Sadece forma numarası olmamış 10 numara. Oyunu yönlendirmekte kullanacağı adam belliki Arda, ve hızlı pas konusunda isteklerde bulunmuş. Geçen senelerdeki gibi bireysel yeteneklerini çok fazla göstereceğini sanmıyorum, ancak pas alışverişinde dünden anladığım kendine ayak uydurabilecek adamlarla çok seri davranacağıdır. Oyun kurucu gibi oynayamaz diyen arkadaşlara da katılmıyorum Ayhanla birlikte bu işi harika yapacaklarına eminim, kendi açımdan Tobol maçından çıkarımım budur.
  6. 17.07.2009, 12:02 Mesaj #2436

Deniz Akdeniz, post: 376006 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaarda etkisi hemen belli etmiş Arda da kendini. Sadece forma numarası olmamış 10 numara. Oyunu yönlendirmekte kullanacağı adam belliki Arda, ve hızlı pas konusunda isteklerde bulunmuş. Geçen senelerdeki gibi bireysel yeteneklerini çok fazla göstereceğini sanmıyorum, ancak pas alışverişinde dünden anladığım kendine ayak uydurabilecek adamlarla çok seri davranacağıdır. Oyun kurucu gibi oynayamaz diyen arkadaşlara da katılmıyorum Ayhanla birlikte bu işi harika yapacaklarına eminim, kendi açımdan Tobol maçından çıkarımım budur.

Bende aynen bu düşünce içindeyim geçen senelerdeki gibi bireysel bir Arda izleyemeyeceğiz.

Rijkaard ne istiyosa onu yapacaktır.Bu görevide en iyi şekilde yapabilir.
  7. 17.07.2009, 12:07 Mesaj #2437

biraz önceki antremanda rijkaard ve arda takımdan ayrı konuşuyorlardı . arda bu sene sonunda gerçekten kendini çok geliştirecek ben buna inanıyorum...
  8. 17.07.2009, 12:27 Mesaj #2438

Dün maçta kaptan olmasa da duran top kullanıyordu ve Servet, Gökhan ikilisinden birinin savunmaya geçmesini istedi. Becerecek bu işi Arda.
  9. 17.07.2009, 12:48 Mesaj #2439

Kilo vermiş gibi geldi bana ya da kamerann çekim açısından dolayı öyleydi...
  10. 17.07.2009, 23:43 Mesaj #2440

versin ve mumkunse almasin,cok da musait,aldigi zaman cok kotu oluyor.arada ipin ucunu kaciriyor kaptancik
  11. 18.07.2009, 02:39 Mesaj #2441

Açtığı 10 ortadan 9'u adrese teslim orta olduğu için her duran topun başına geçmesini isterim Arda'nın eğer şut çekilmeyecekse
  12. 18.07.2009, 02:48 Mesaj #2442

Sahada olsunda nerde oynarsa oynasın.Takım içinde Arda,Uğur gibi gerçek Galatasaraylı'lara ihtiyacımız var çünkü.Ha ortada oynamış ha sağ-sol da.Herşeye alışır..
  13. 18.07.2009, 09:03 Mesaj #2443

Arda zaten hem hücumda hem de defansta pres yapıyor. Oyun kurucu görevini üstlenecek. 10 numarayı taşıyor. Kaptan oldu. Bu kadar yük ağır gelmez mi?

Umarım üzerinde stres ve baskı oluşmaz. Geçen sezon 1. yarı Arda'ya yapılan akılalmaz eleştirileri ve hakaretleri kimse unutmasın.
  14. 19.07.2009, 21:20 Mesaj #2444

Hadi size miraç kandili hediyem olsun...

sizin için yaptım
  15. 20.07.2009, 00:40 Mesaj #2445

Emre Okan, post: 378671 Nickli Üyeden Alıntı

Arda zaten hem hücumda hem de defansta pres yapıyor. Oyun kurucu görevini üstlenecek. 10 numarayı taşıyor. Kaptan oldu. Bu kadar yük ağır gelmez mi?

Umarım üzerinde stres ve baskı oluşmaz. Geçen sezon 1. yarı Arda'ya yapılan akılalmaz eleştirileri ve hakaretleri kimse unutmasın.

umarım ağır gelmez. eğer bütün yükleri kaldırırsa o zaman tamam deriz.galatasarayı hak eden bi kaptanımız var die

Yukarı Git