1. 17.08.2009, 00:05 Mesaj #2836
    Cevap: # 10 Arda Turan | KAPTAN

İpek Gürkan, post: 470703 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen sene Topal'ın da omzunda sakatlık olmuştu, baya bir oynayamamıştı. İnşallah o kadar önemli birşey değildir. Nazar değdi çocuğa ya. Gözü olanların gözü çıksın!

renkdaşım arda'nın rahatsızlığının nazarla alakası olduğunu düşünmüyorum. kaptan'a kamyon, tır çarptı dünkü maçta. her nedense arda'ya top gelince 3 arap saldırıyor tabi kaptan ne yapsın. rakip oyuncuların arda ile ne alıp veremedikleri var anlamıyorum. tamam adamı çek düşür ama dizine, baldırına vurulur mu insafsızlar
  2. 17.08.2009, 03:50 Mesaj #2837

Maci defalarca izlememe ragmen 86. dakikadaki pozisyonda Baros'a topu niye cikarmadigini anlayamadim. Annesi Babasi seyrediyor diye ya da 4-1'in getirdigi rahatliktan olsa gerek, bir dahaki sefer gorur oralarda Baros'u diye umalim..
  3. 17.08.2009, 20:55 Mesaj #2838

Renktaşlar aranızda arada sırada angut.comu okuyanlar vardır. orda ''Arda'nın tedavisine başlanmış'' diye bir başlık açılmış. Bu adamlar nekadar kansız , vicdansız yaratıklar, insanlıktan nasibini almamışlar dehşet içinde okudum orda yazılanları. Hemen dopinge bağlamış bu kansızlar olayı. R.Carlos , Alex vs.. sakatlandığı zaman renk takım ayrımı yapmadan olaya insani biz gözle bakarak burda bizlerin yazdıklarını düşünüyorum birde bu adamların başta Arda olmak üzere tüm futbolcularımızın sakatlıklarıyla ilgili yazdıklarını... Hatta ve hatta daha önce inşallah sakatlanır, bacağı kopar vs.. gibi iğrenç yazılarınıda gördük bu angutların.

Hepinizi Allah'a havele ediyorum ezik, rezil insan müsvetteleri.

Geçmiş olsun kaptan, inşallah en yakın zamanda sahalara dönersin.
  4. 17.08.2009, 21:13 Mesaj #2839

Yiğit Can Kaplan, post: 472960 Nickli Üyeden Alıntı

Renktaşlar aranızda arada sırada angut.comu okuyanlar vardır. orda ''Arda'nın tedavisine başlanmış'' diye bir başlık açılmış. Bu adamlar nekadar kansız , vicdansız yaratıklar, insanlıktan nasibini almamışlar dehşet içinde okudum orda yazılanları. Hemen dopinge bağlamış bu kansızlar olayı. R.Carlos , Alex vs.. sakatlandığı zaman renk takım ayrımı yapmadan olaya insani biz gözle bakarak burda bizlerin yazdıklarını düşünüyorum birde bu adamların başta Arda olmak üzere tüm futbolcularımızın sakatlıklarıyla ilgili yazdıklarını... Hatta ve hatta daha önce inşallah sakatlanır, bacağı kopar vs.. gibi iğrenç yazılarınıda gördük bu angutların.

Hepinizi Allah'a havele ediyorum ezik, rezil insan müsvetteleri.

Geçmiş olsun kaptan, inşallah en yakın zamanda sahalara dönersin.

Hepsi rambo onların.
  5. 18.08.2009, 03:52 Mesaj #2840
  6. 18.08.2009, 12:17 Mesaj #2841

ARDA TURAN 2009 - 2010 Resmi Maçlardaki İstatistikleri

Maç Adı...................Asist...................... ...Gol...........

FC Tobol(D)....................1..................... ........0................

FC Tobol(İ).....................1................... ..........0................

Netanya(D).....................3.................. ...........0................

Netanya(İ)......................2................ .............0...............

G.Antep(D).....................2.................. ...........1................

Denizlispor....................................... ..............1...............

sürekli güncelleyeceğim Alem Yıldız görsün!!
  7. 18.08.2009, 23:47 Mesaj #2842

Arda Turan bu antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştırıldı.

Resmi sitede aynen boyle yaziyor.Haydi hayirlisi.
  8. 19.08.2009, 00:10 Mesaj #2843
    10 Arda Turan | KAPTAN

Arda Turan artık 'ev'li

Galatasaray'ın ve Milli takımın kaptanı yıldız futbolcu Arda Turan artık 'ev'li

Yıldız futbolcunun,İstanbul Yeşilköy’de 750 bin Dolar ödeyerek bir site de ev satın aldığı öğrenildi.

Arda’nın özellikle bu seçimini yaparken, güvenliği ön plana aldığı ve kalacağı yerin de bu konuda çok titiz davrandığı bildirildi.

Oyuncunun kısa bir süre içerisinde yeni evine taşınması bekleniyor.
  9. 19.08.2009, 00:25 Mesaj #2844
    Cevap: 10 Arda Turan | KAPTAN

Yuh artık adama laf atmak için çaktırmadan nasıl haberler yapıyorlar.
  10. 19.08.2009, 00:27 Mesaj #2845

Tolga Aslan, post: 474128 Nickli Üyeden Alıntı

FC Tobol(İ).....................1................... ..........0................

Denizlispor....................................... ..............1...............

Bravo kardeşim devam et Arda da devam eder inşallah tabi
  11. 19.08.2009, 00:49 Mesaj #2846
    Cevap: 10 Arda Turan | KAPTAN

Aysel Aydın, post: 475977 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan artık 'ev'li

Galatasaray'ın ve Milli takımın kaptanı yıldız futbolcu Arda Turan artık 'ev'li

Yıldız futbolcunun,İstanbul Yeşilköy’de 750 bin Dolar ödeyerek bir site de ev satın aldığı öğrenildi.

Arda’nın özellikle bu seçimini yaparken, güvenliği ön plana aldığı ve kalacağı yerin de bu konuda çok titiz davrandığı bildirildi.

Oyuncunun kısa bir süre içerisinde yeni evine taşınması bekleniyor.

Reyting adına 'ev'lendirirler de adamı bunlar
  12. 19.08.2009, 01:05 Mesaj #2847

Arda takımla çalışmış bugün bu süper haber Tobias ve Serkan hariç sakatımız yok Topal da sakatlanmaz İnşallah artık
  13. 19.08.2009, 14:04 Mesaj #2848

sanmasinlar yalnizsin Arda

istersen gez discoda bArda

ciksada ismin hergun bulvArda

Kaptanimiz sensin camurda kArda

Cak yine golünu hadi Arda hadi Arda

olalim hem sarhos hemde HovArda
  14. 19.08.2009, 14:15 Mesaj #2849

Tolga Aslan, post: 474128 Nickli Üyeden Alıntı

Tobol maçı 2 asist. Servet'e ortayı Arda yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam Netanya maçındada 1 asisti vardı. 1 asist Kewell, 3 asist Aydın, 1 asist Arda, 1 taneside frikikti zaten.
  15. 19.08.2009, 15:27 Mesaj #2850

ardanın bu yıl ne kadar alcağını resmi olarak kesinleştirmeli yönetim...söz vermekle olmaz bu işler...2 milyon gibi arda ayarında bir futbolcu için komik rakamı bari versinler.haberlerde ardanın ne alacağını resmi olarak bilmedği yazıyo..yönetime bu konuda inanılmaz sinirliyim lincolne 3.5 verirken ardaya 1 veriyorduk bu sezon da aynısını yapmayın!!!

Yukarı Git