1. 09.09.2009, 23:37 Mesaj #3091
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Umut Fidan, post: 547699 Nickli Üyeden Alıntı

Kimse kusura bakmasın ama ona dünya yıldızı gözüyle bakıyordum fakat artık kendimi frenliyorum.. Daha çok eksiği olduğunu gördük bugün ve aynı zamanda şu ana kadar izlediğim en kötü Arda'ydı..

Frenle.. Bi maç sonra yine başlarsın sıralamaya methiyeleri. İlk yarı sistem yoktu bir şey yoktu. Kmse oynayamadı. İkinci yarı oyunun kesin kazanılması gerekip ARda serbest oynamaya başlayınca,teknik ekibin tüm kısılamalarına rağmen, atak yapabildik. Sonlarda ne kadar pozisyona girdiysek hepsi Arda sayesinde ama hepsi. Semih bi kere mi kaleye vurmazsın kardeşim ya.. Kondisyon,taktik,hırs hiçbir şey yoktu maalesef takımda. bu kadar kötü takıma mübahtır her şey..
  2. 09.09.2009, 23:39 Mesaj #3092

Soykut ÇELİK, post: 547718 Nickli Üyeden Alıntı

1 maç iyi oynayınca yere göğe sığdıramıyoruz,1 maç kötü oynayınca dünya yıldızı falan değil çok eksiği var diyoruz.Yanlış anlama,sözüm sadece sana değil ama ; bu adam da robot değil sonuçta futbolcu..Hep aynı performansı gösteremez ki.Tabiki çıkışları inişleri olacaktır,bunlar için birçok neden de vardır.

Bu tipler kahvenade bolca bulunur abi bi maçta dünya yıldızı yaparlar bi maçta yerin dibine sokarlar..Dünya futbolunu takip edin biraz her oyuncu her maç olağanüstü mü oynuyor?

Ronaldonun rezalet oynadığı sayısız maç var..
  3. 09.09.2009, 23:41 Mesaj #3093

M.Akın.GÜNEY, post: 547658 Nickli Üyeden Alıntı

Arda neyaparsa yapsın ayaklarına çok hakim bir futbolcu değil.

Diğerlerine lafım yok ama bu ifadeye katılmak mümkün değil .
  4. 09.09.2009, 23:41 Mesaj #3094
  5. 09.09.2009, 23:46 Mesaj #3095

Bence Servetle beraber sahanın en iyisiydi.Eminim ki bu maç Arda'yı beğenmeyenler,o direkten dönen top gol olsa yere göğe sığrdıramicaktı,Arda bu maç kötüydü diyenler bence ona haksızlık ediyor,Arda ne yapsın, adama 3 kişi birden basıyo. Galiba emre b. ile beraber sonraki maç cezalı duruma düştüler.
  6. 09.09.2009, 23:50 Mesaj #3096

Oyununa lafım yok her maç süper oynaması beklenemez zaten ama mücadelesini beğenmedim. 1,5-2 km koştu sanırım. Bizim yarı sahada hiç gözükmedi, hak verebiliriz taktik öyledir muhtemelen ama ilerde de atılan topların hiçbirine adam gibi koşamadı. Ya da yorgundu ki bu da hala hafta da 3 maçı kaldıramadığını gösteriyor. Arda beni ilk ispanya maçında da hayal kırıklığına uğratmış, yokları oynamıştı. Herkes yine öttü işte dünya yıldızı bu mu diye. İddiaya girmiştim onu da kaybettim ramos u darma duman eder diye. İkinci maçta darma duman etti hakikaten bende geri aldım iddia ödülümü. İşte böyle o yüzden bir maçla yazı yazmayın buraya. En azından yetenekleri hakkında
  7. 09.09.2009, 23:53 Mesaj #3097

Utku GEMİCİ, post: 547744 Nickli Üyeden Alıntı

Frenle.. Bi maç sonra yine başlarsın sıralamaya methiyeleri. İlk yarı sistem yoktu bir şey yoktu. Kmse oynayamadı. İkinci yarı oyunun kesin kazanılması gerekip ARda serbest oynamaya başlayınca,teknik ekibin tüm kısılamalarına rağmen, atak yapabildik. Sonlarda ne kadar pozisyona girdiysek hepsi Arda sayesinde ama hepsi. Semih bi kere mi kaleye vurmazsın kardeşim ya.. Kondisyon,taktik,hırs hiçbir şey yoktu maalesef takımda. bu kadar kötü takıma mübahtır her şey..

Ardanın direkten dönen bir şutuna ve gökana verdiği iyi bir pasa rağmen önder ve gökhanla takımın en kötüsüydü...Çabalamadı hiç.Daha öncede yazdığım gibi ayağına hakim değil arda.Yani boş alanda topu iyi kulamıyor.En büyük özelliği topuj iyi saklamak.Bu nedenledir ki geçen sene oynadığımız uefa maçlarının hamburg maçı hariç hiçbirinde kendin gösteremedi...Herşeyden öcearda eski kafalı topçu(Bu söylediim yanlış alaşılmasın sakın) klasik bir 10 numara oynamaya çalışıyor.Halbuki oyunun iki yönünüde aynı ölçüde oynaması lazım.(Manisada iken sağbek oynuyordu...)

Soykut ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı

1 maç iyi oynayınca yere göğe sığdıramıyoruz,1 maç kötü oynayınca dünya yıldızı falan değil çok eksiği var diyoruz.Yanlış anlama,sözüm sadece sana değil ama ; bu adam da robot değil sonuçta futbolcu..Hep aynı performansı gösteremez ki.Tabiki çıkışları inişleri olacaktır,bunlar için birçok neden de vardır.

kesinlikle haklısın...
  8. 09.09.2009, 23:54 Mesaj #3098

Bir maçta sıradan topçu ünvanına mı layık görüldü Arda?

Yazık
  9. 09.09.2009, 23:56 Mesaj #3099

Abdullah TAŞAN, post: 547762 Nickli Üyeden Alıntı

Diğerlerine lafım yok ama bu ifadeye katılmak mümkün değil .

Abi onunla kastettiğim ;

Mesela arda hiçbirzaman topu sürerken orta yapmıyor,yapamıyor.Topu çektikten sonra vorta açabiliyorki onlarında kalitesi tartışılır.Bir Ergün Penbe değil yani.Çok iyi topu saklıyor ama topa yön vermede çok iyi değil bence...
  10. 09.09.2009, 23:59 Mesaj #3100

Utku GEMİCİ, post: 547744 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Arda'ya methiyeler hiç dizmedim.. Günden güne futbolunu geliştirmesini izledim, Galatasaray'da 10 numara ve kaptan oluşunu gördüm, bu seneki oyununun top class seviyede olmaya yakın oluşuna sevindim ama hiç bir zaman öyle deli gibi methileyer düzmedim.. Benim için hala dünya yıldızı fakat artık pişmeye hatta kaynamaya başladığını düşünüyordum lakin hala daha eksikleri olduğunu gördüm ve şimdi daha temkinliyim..
  11. 10.09.2009, 00:00 Mesaj #3101

M.Akın.GÜNEY, post: 547844 Nickli Üyeden Alıntı

Abi onunla kastettiğim ;

Mesela arda hiçbirzaman topu sürerken orta yapmıyor,yapamıyor.Topu çektikten sonra vorta açabiliyorki onlarında kalitesi tartışılır.Bir Ergün Penbe değil yani.Çok iyi topu saklıyor ama topa yön vermede çok iyi değil bence...

Topu sürerken isabetli orta istiyorsan sağ kanatta oynatman lazım.
  12. 10.09.2009, 00:10 Mesaj #3102

Bacak kısa oldugundan bos alan bulunca kat edemıyor.Su adam kanat oyuncusu olmamalı.Kat edemez.Serveti koyarım Arda'yı kanada koymam.Bizim takımdan keita turk olsa idi 2 3 golu vardı garanti.
  13. 10.09.2009, 00:11 Mesaj #3103

Deniz Dere, post: 547870 Nickli Üyeden Alıntı

Topu sürerken isabetli orta istiyorsan sağ kanatta oynatman lazım.

Evet ardanın sol ayağı iyi değil ama sağ ayağıda okadar iyi değil.Sağdada oynamayı çok sevmiyor zaten.Ben sadece ardanın çok çalışması gerektiğini söylüyorum.Onu çok daha iyi yerlerde görmek istiyorum.Ve bence birsürü eksiği var.Onları kendimce dillendiriyorum...Ve buda GALATASARAY'lı olmanın bir ayrıcalığı.Başka bir taraftar forumunda o takımın kaptanına benim yaptığım gibi yorumlar yapılsa.O kişiyi o takımın taraftarı olamamakla suçlarlar ve bir sürü şey.Burada arkadaşlarım yalnızca okuyup herkesin görüşüne saygı duyuyorlar.Biz bunun değerini bilmiyoruz ama müthiş birşey bu...
  14. 10.09.2009, 00:14 Mesaj #3104

1-Zemin berbat

2-Ne oynadığı bilmeyen bir takım

3-Fatih Terim,Emre gibi oyunu durduk yere geren adamlar.

4-İyi alan savunması yapan Bosna ve gerçekten fizikli oyuncular.

bunlara rağmen elinden geleni yapan bir oyuncu.Sanki takım muhteşem oynadıda Arda çok kötüydü takımda 1 tane adam göster Volkan hariç.

Emre mi geçiniz bu kadar top kaybı yaparsa bir orta saha.

Bence fark yemediğimize şükür edelim öyle dengesiz yakaladılarkı ka defa.

Arkadaşlar birde şunu söylemeden geçemiyeceğim özellikle ortasaha 3 lüsü berbat oynarken ileriye dahi top taşıyamazken Arda ya laf etmek haksızlık.
  15. 10.09.2009, 00:16 Mesaj #3105

Yukarı Git