1. 22.09.2009, 11:48 Mesaj #3196
  2. 22.09.2009, 12:00 Mesaj #3197
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Kötü de oynasa 2.ci golün asistini yaptı, kendisinin de dediği gibi diğer maçlara çok konsantre olmaktan, konsantre eksiliği yaşıyor, gerçi takımın hepsi öyle.
  3. 22.09.2009, 12:11 Mesaj #3198

hava toplarındaki en etkili oyuncumuz.rıdvan dilmen kazması bu maçtada boş bıraktılarmı ardayı.o yüzdenmi yine kafa topuna çıktı hemde köşelerde değil tam ortada vurdu topa.
  4. 22.09.2009, 12:16 Mesaj #3199

Ferhat BİRLİK, post: 571736 Nickli Üyeden Alıntı

Geceleri Sinem'e çok takıldığı için yorgun düşmüş olmalı.

5. 22.09.2009, 12:18 Mesaj #3200

Arda'yı gereğinden fazla övgüye boğdunuz.. Olacağı budur... Gerek basın gerek taraftar...

Fizik kondisyonu çok ama çok yetersiz Arda'nın... Yeteneği bunu örtüyor şu an, ancak artık kendine çeki-düzen vermeli.
  6. 22.09.2009, 13:10 Mesaj #3201

Emir Satriani, post: 571802 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı gereğinden fazla övgüye boğdunuz.. Olacağı budur... Gerek basın gerek taraftar...

Fizik kondisyonu çok ama çok yetersiz Arda'nın... Yeteneği bunu örtüyor şu an, ancak artık kendine çeki-düzen vermeli.

:eek: Sen Emir Satriani başkalarına oyuncu övemeyi dersini vereceksin?!Sen Lincoln'ü tanrı ilan eden,terini içerim diyen...Arda hak etti kadar övgü alır,az bile.Yıllar geçtikçe daha iyi olacaktır ve daha çok övgü alıcaktır ve sadece Türkiye'den değil.
  7. 22.09.2009, 13:29 Mesaj #3202

İlk maçlarda ağzımıza 3 parmak bal basıp sonra yatışa geçti. Her maç asisti var deyip savunmaya geçene kafa göz dalarım. Korner, serbest atış ve açılan orta sonucu yapılan golleri asist saymayın lütfen. Arda her maç ceza sahası içine 10-15 tane top dolduruyor, bu topların 1-2'sinin gol olması o topçunun asist yaptığını göstermez. Kaldı ki dünkü maçta düzgün yaptığı 1 ortaya karşılık (o da gol oldu) yapamadığı bir sürü orta vardı. Sabri olsaydı forumda hemen idam kararı verilirdi. Arda'nın şu anda takıma zarar verdiğini düşünüyorum. Ayağında gereğinden fazla top tutuyor. Top ondayken boşa koşu yapan Keita, Kewell gibi oyuncuların da gardını düşürüyor. Tek top, bilemedin bir çalım sonrası boşa kaçan ve çok da müsait olan adama vereceği pası 3-5 çalımdan sonra vermeye kalkınca hem rakip toparlanıyor, hem de boşa kaçan oyuncunun başına rakipten biri bitiyor. Keita, Kewell gibi adamlar da 2 defa depar atıp top alamayınca 3. deparı yapmıyor. Dünkü maçta buna benzer bir sürü pozisyon bulabilirsiniz. Eskişehir maçında ya kesik yiyecektir , ya da oynarsa ayağında top tutmayacaktır. Diyelim ki oynadı ve dünkü maç gibi oynadı, o taktirde ondan sonraki maçlarda ancak yedekten oyuna girecektir, taa ki tek top (diğer bir deyimle ayağında gereksiz yere top tutmayana kadar) oynayana kadar.

Bu arada asist nedir: Dün Keita'nın 2 asisti, Pana maçında Elano'nun asisti, geçen seneki Trabzon maçında Arda'nın asisti gibi. Onlardır asist. Dünkü maçta çıkan Elano değil de Arda olsaydı maç çok daha rahat geçerdi.
  8. 22.09.2009, 13:32 Mesaj #3203

Emir Satriani, post: 571802 Nickli Üyeden Alıntı

Sayın Satriani daha 1 yada 2 gün önce Linderoth bir dönsün bu takım uçar diye yorumunuz vardı,2.5 yıldır oynamayan Linderoth'u fizik olarak yeterli görüyorsunuz da neden Arda'yı yeterli görmüyorsunuz ?
  9. 22.09.2009, 13:54 Mesaj #3204

Bana mantıksız cevaplar yazmayın ahali.. kötü birşey söylemiyorum, gereğinden fazla övüyorsunuz, Arda daha 22,23 yaşında... bu ona kötü etki etkiyor.. yönetim zaten kaptanlığı Arda'ya verdi, bu ona yeteri kadar övgüdür... Performansının bu denli düşmesinde rol oynuyor bu yapılanlar... bırakın daha çok övgü için daha çok çalışsın, daha yükseklere çıkmaya çalışsın... "tamam oldum ben" dedirtirseniz birine, bundan ne siz karlı çıkarsınız ne o...
  10. 22.09.2009, 14:15 Mesaj #3205

Kaptanımızda düşüş var..Ama 10 numaranın,kaptanlığın sorumluluğuna ve yorgun olmasına bağlıyorum..
  11. 22.09.2009, 14:28 Mesaj #3206

Ya takım olarak kötüyüz bu aralar bu yüzden Arda ne yapsa göze batıyor çünkü beklenti büyük toparlanacaktır
  12. 22.09.2009, 15:16 Mesaj #3207

Arda'da düşüş falan yok 3 net gol pozisyonuna girdi.

Asist yaptı.Bir topu direkten döndü.Orta sahada, sağda, solda çabaladı.

Bence Çok formda. Üstüne gitmeyin çok iyi oynuyor şuan.
  13. 22.09.2009, 16:49 Mesaj #3208

Emir Satriani, post: 571984 Nickli Üyeden Alıntı

Bana mantıksız cevaplar yazmayın ahali.. kötü birşey söylemiyorum, gereğinden fazla övüyorsunuz, Arda daha 22,23 yaşında... bu ona kötü etki etkiyor.. yönetim zaten kaptanlığı Arda'ya verdi, bu ona yeteri kadar övgüdür... Performansının bu denli düşmesinde rol oynuyor bu yapılanlar... bırakın daha çok övgü için daha çok çalışsın, daha yükseklere çıkmaya çalışsın... "tamam oldum ben" dedirtirseniz birine, bundan ne siz karlı çıkarsınız ne o...

50 milyon euro fiyat biçen sen değil miydin Emir?
  14. 22.09.2009, 20:48 Mesaj #3209

Biraz dinlenmesi bu ara hem onun hem takim icin iyi olacaktir

Nerden baksaniz 13 14 mactir ust performans oynuyor.

Yeni mac trafigine girmeden bir kac gunluk tatil ona iyi gelecektir.
  15. 22.09.2009, 22:24 Mesaj #3210

Bence gayet iyi oynuyor.Takim olarak iyi oynamiyoruz bence,boyle kaliteli bir kadromuz var daha iyi olabiliriz.

Yukarı Git