1. 04.10.2009, 18:07 Mesaj #3271
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Lan kimse top almaya gelmiyo ki herkes izliyo top Arda'dayken, adam ne yapsin? Yine elinden geleni yapti. Oksijen mi gitmedi, kromozom mu eksik nedir, iki calim atti diye adami yerden yere vuruyorsunuz.
  2. 04.10.2009, 18:08 Mesaj #3272

Ardaya tavsiyem bir an önce avrupaya gitsin bu taraftar h.şüküre bülen korkmaza bu kadar büyük saygı gösterirken sen kimsin ki?

Bir-iki maç sonra kafana telefon yemeden git..
  3. 04.10.2009, 18:11 Mesaj #3273

Hayri Cund, post: 592023 Nickli Üyeden Alıntı

Lan kimse top almaya gelmiyo ki herkes izliyo top Arda'dayken, adam ne yapsin? Yine elinden geleni yapti. Oksijen mi gitmedi, kromozom mu eksik nedir, iki calim atti diye adami yerden yere vuruyorsunuz.

Topla çok oynuyor be hoca. Adam eksiltmek iyi tamam da gereksiz yere çalımlar atıyor bazen.
  4. 04.10.2009, 18:13 Mesaj #3274

Anlamıyorsunuz ne zaman takım olarak kötüysek arda o zaman ayağında çok top tutuyor çünkü başka seçeneği yok..
  5. 04.10.2009, 18:14 Mesaj #3275

Tamer İpekgül, post: 592058 Nickli Üyeden Alıntı

Topla çok oynuyor be hoca. Adam eksiltmek iyi tamam da gereksiz yere çalımlar atıyor bazen.

E ne yapsin, rakip zaten kapaniyor, arkasindaki sol bek desen sanirsin futbola yeni baslamis, ne Elano, ne Baros yanina geliyor, Arda'da tek basina kaliyor. Gucsuz bu aralar, belki onun da etkisi vardir ama topu aldigi zamanki tercihlerine birsey diyemem takimin hareketsiz olmasi yuzunden.
  6. 04.10.2009, 18:15 Mesaj #3276

Hayri Cund, post: 592078 Nickli Üyeden Alıntı

E ne yapsin, rakip zaten kapaniyor, arkasindaki sol bek desen sanirsin futbola yeni baslamis, ne Elano, ne Baros yanina geliyor, Arda'da tek basina kaliyor. Gucsuz bu aralar, belki onun da etkisi vardir ama topu aldigi zamanki tercihlerine birsey diyemem takimin hareketsiz olmasi yuzunden.

Kesinlikle

elano kötü ayhan kötü..

adam ne yapsın kendi çabalarıyla bişey yapmaya kalkıyor ama bi yere kadar buna rağmen nondaya felan alda at denen 2 pas çıkardı..
  7. 04.10.2009, 18:16 Mesaj #3277

Ah be Arda, başkası olsa tamam da sen böyle oynayınca insan kabullenemiyor.Nerde ruhuyla oynayan, takımı sırtında taşıyan Arda?
  8. 04.10.2009, 18:17 Mesaj #3278

Devre arasında güzel bi teklif gelirse gitmelisin Arda senin aklın başka yerlerde takımda degil !

şunuda unutma kimse Metin Oktay gibi olamaz !
  9. 04.10.2009, 18:20 Mesaj #3279

Ardaya birileri şutu yok iyi vuramıyor dedi herhalde bu maçta müsait durumdakilere pas vermek yerine şut çekmeyi tercih etti.Ardanın birza dinlenme zamanı geldi bence bu oyunuyla artık yeter.Her posizyonda 5 kişinin arasına girilmezki.
  10. 04.10.2009, 18:21 Mesaj #3280

efehan yıldız, post: 592111 Nickli Üyeden Alıntı

Devre arasında güzel bi teklif gelirse gitmelisin Arda senin aklın başka yerlerde takımda degil !

şunuda unutma kimse Metin Oktay gibi olamaz !

Suç ardada zaten neden boş kağıda sözleşme atıyosun ki 1 mn euroya?Vefamı gösteriyor bu taraftar sana?

Git fenere 4mn euro versin aziz paşa paşa oyna.Beş kuruşta kazandırma kulübe belki o zaman gözüne girersin bazılarının..
  11. 04.10.2009, 18:23 Mesaj #3281

o boş sözleşmeye imzayı atan Ardayla şimdiki Arda arasında çok fark var.

unutma para herşeyin kilidini açar...
  12. 04.10.2009, 18:25 Mesaj #3282

Ne yapsın arda takım kötü oynuyorsa?

Bugün Messi tek başına kazandıramıyor arjanyine maç boş boş konuşuyosunuz..
  13. 04.10.2009, 18:25 Mesaj #3283

Hakan Bartu, post: 588149 Nickli Üyeden Alıntı

Milli maclardan beri, o sezon basindaki ardadan cok uzak bir performans sergiliyor bence. Ayaginda cok fazla top tutuyor. Tek pas yapsa daha iyi olacak. Ayni Hasan Sas gibi yapmaya basladi...

Bana kizacak olanlar var, biliyorum, ama Arda'da form düsüklügü yok diyemez kimse.

sana kim kızacak renkdaş, skor yorumculuğu yapan bir insan hiç değilim takıma sonuna kadar sabrım var rijkaard a sonuna kadar sabrım var ama türk insanının mantalitesini bildiğim için ardaya inanılmaz kızıyorum.. böyle birşey yok, ben oldum havalarında ben kralım ben türkiyenin en önemli adamıyım havalarında bu havalara girersen de sonuç kaçınılmaz..

hangimiz kendimizi büyük gördükten sonra çöküşe geçmedik ki herhangi bir konuda hangimiz şımarmadık..

arda da bunu yapıyor, adam sürekli geziyor aşırılı kilolu olmuş kıçı başı olmuş bir davul gözle görünüyor bunlar sahada yürüyecek hali yok belli bu skor 5-0 bizim lehimize olsa da adamın yürüyecek hali yok..

gerçi takımda kimsenin yok ona da çok kızamıyorum bu konuda bir disiplinsizlik var ama beni daha çok ilgilendiren ardanın ben kralıyım takımın havaları..

bu maçta inanılmaz bencillikler yaptı delirtti beni..
  14. 04.10.2009, 18:27 Mesaj #3284

Onur Albakar, post: 592204 Nickli Üyeden Alıntı

Ne yapsın arda takım kötü oynuyorsa?

Bugün Messi tek başına kazandıramıyor arjanyine maç boş boş konuşuyosunuz..

Boş konuştugum yok arkadaşım bu benim şahsi fikrimdir.

Ardaymış Elanoymuş Baroşmuş istedigim fikri söylerim...

Arda Messiden daha iyi dimi
  15. 04.10.2009, 18:31 Mesaj #3285

Peki farklı kazandığımız ve iyi oynadığımız hangi maç arda takımda kötü oynamış?

Yukarı Git