1. 04.10.2009, 18:33 Mesaj #3286
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur Albakar, post: 592272 Nickli Üyeden Alıntı

Peki farklı kazandığımız ve iyi oynadığımız hangi maç arda takımda kötü oynamış?

Zaten bizim iyi oynamamız Arda'ya bağlı. Arda kötü oldumu Keita'ya bakıyoruz. İyi kötü alıyoruz galibiyeti o da olmayınca böyle oldu.
  2. 04.10.2009, 18:35 Mesaj #3287

Onur Albakar, post: 592272 Nickli Üyeden Alıntı

Peki farklı kazandığımız ve iyi oynadığımız hangi maç arda takımda kötü oynamış?

Kazandıgımız maçlarda zaten tek Ardayı degil her futbolcuyu övüyoruz alkışlıyoruz. tam tersi yenilgi içinde hatalarını söylüyoruz.

ama Arda başka taraftar kızabilir bana ama Arda buaralar çok şımarmış ve futboldan uzak.

ilerliyen zamanlarda Allah korusun Arda kendini bitirir bu gidişle.
  3. 04.10.2009, 18:43 Mesaj #3288

Arda zeki bir adama benziyor. Eğer zekanın kırıntısı varsa Adnan Polat a yalvarır göndertir kendini herhangi bir avrupa takımına orta seviyede falan. Yoksa geliyor laptoplar, telefonlar hazır. Bir maç daha kötü=küfür. Sonrası yazık olur bu genç yaşında. Böyle devam.
  4. 04.10.2009, 18:44 Mesaj #3289

Yeni bir Hasan Sas faciası yasamamak için Arda'yı koruma altına almamız gerekiyor.Zira onu iyi oynadığında Messi ile kıyas edip bir hafta sonra çarmıha gerersek ne psikoloji kalır ne de güc.
  5. 04.10.2009, 18:58 Mesaj #3290

Hayri Cund, post: 592023 Nickli Üyeden Alıntı

Lan kimse top almaya gelmiyo ki herkes izliyo top Arda'dayken, adam ne yapsin? Yine elinden geleni yapti. Oksijen mi gitmedi, kromozom mu eksik nedir, iki calim atti diye adami yerden yere vuruyorsunuz.

İşte kritik cümle bu. Artık Kewell, Baroş ve Elano Arda'dan top istemiyor, top Arda'dayken dripling yapmıyorlar, çünkü önceki maçlardaki tecrübeleri gösterdi ki Arda bu yabancı oyunculara top atmak istemiyor. Arda maç içinde top atarken adam seçiyor, bu seçim "hangi oyuncuya hangi durumda atsam daha faydalı olur" seçimi değil, "atacağım topla Baroş, Kewell gol atar mı, Elano asist yapar mı?" düşüncesi oluyor. Eğer attığı toplarla bu oyuncuların atraksiyon yapacağını düşünürse atmıyor o topu. Atmak zorunda olduğu zamanlar da öyle toplar atıyor ki bu oyuncularımız pozisyon avantajını kaybediyor. Ankaragücü maçında bu çok açık görüldü, Ankaragücü kalecisine geri pas ayarında şut çekiyor, penaltı noktası üzerine bindiren Baroş'a, yayın hemen içindeki Elano'ya atmıyor topu.

Lütfen Arda'daki yabancı düşmanlığını tartışalım. Geçen sene de Lincoln vakasını körükleyen topçuların başında geliyordu. Kewell'ın son maçlardaki isteksizliği, tavırları, bugünkü maçta oyuna girdikten sonra hiç oynamaması, top ayağındayken protesto eder gibi şut çekmesi araştırılmalıdır. Karakteriyle gönlümüzde taht kuran Kewell son zamanlarda neden böyle oldu? her şeyi düşünüyorum, hiçbir şeye ihtimal vermiyorum. Sadece Arda'nın başını çektiği "çok paraya oynayan yabancı düşmanlığı"na yoruyorum.
  6. 04.10.2009, 18:59 Mesaj #3291

yusuf karal, post: 592507 Nickli Üyeden Alıntı

İşte kritik cümle bu. Artık Kewell, Baroş ve Elano Arda'dan top istemiyor, top Arda'dayken dripling yapmıyorlar, çünkü önceki maçlardaki tecrübeleri gösterdi ki Arda bu yabancı oyunculara top atmak istemiyor. Arda maç içinde top atarken adam seçiyor, bu seçim "hangi oyuncuya hangi durumda atsam daha faydalı olur" seçimi değil, "atacağım topla Baroş, Kewell gol atar mı, Elano asist yapar mı?" düşüncesi oluyor. Eğer attığı toplarla bu oyuncuların atraksiyon yapacağını düşünürse atmıyor o topu. Atmak zorunda olduğu zamanlar da öyle toplar atıyor ki bu oyuncularımız pozisyon avantajını kaybediyor. Ankaragücü maçında bu çok açık görüldü, Ankaragücü kalecisine geri pas ayarında şut çekiyor, penaltı noktası üzerine bindiren Baroş'a, yayın hemen içindeki Elano'ya atmıyor topu.

Lütfen Arda'daki yabancı düşmanlığını tartışalım. Geçen sene de Lincoln vakasını körükleyen topçuların başında geliyordu. Kewell'ın son maçlardaki isteksizliği, tavırları, bugünkü maçta oyuna girdikten sonra hiç oynamaması, top ayağındayken protesto eder gibi şut çekmesi araştırılmalıdır. Karakteriyle gönlümüzde taht kuran Kewell son zamanlarda neden böyle oldu? her şeyi düşünüyorum, hiçbir şeye ihtimal vermiyorum. Sadece Arda'nın başını çektiği "çok paraya oynayan yabancı düşmanlığı"na yoruyorum.

Sen hastasın.
  7. 04.10.2009, 19:00 Mesaj #3292

yusuf karal, post: 592507 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bu takımı o kadar çok seviyor ki, öyle bir düşünce aklının ucundan bile geçmemiştir.
  8. 04.10.2009, 19:00 Mesaj #3293

Bu gece barda, gönlü hovarda, çalsın sazlar oynasın kızlar. Selanayla Ece Gürselle takılırken iyi, kendilerini artık maçlarda da görmek isteriz.

Son 5-6 maçtır yokları oynuyor. Bir havalar, afralar tafralar.

Arda kendine gelsin, pazubandın hakkını versin.
  9. 04.10.2009, 19:06 Mesaj #3294

Alper Somuncu, post: 592525 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bu takımı o kadar çok seviyor ki, öyle bir düşünce aklının ucundan bile geçmemiştir.

Hasan Şaş ve Hakan Şükür de bu takımı çok seviyorlardı ama kendilerinin Jardele, Lincolne yaptıklarını biliyoruz. Takımdan ayrılınca yabancılar hakkında nasıl konuştuklarını da biliyoruz.

Olmaz demeyin, Sabrinin Lincolnün attığı gole sevinmediğini, penaltı olduğunda Barosdan hemen topu kapıp Ümit Karana verdiğini kanıtlayabilirim. Ardada yapabilir çünkü fikir aldığı, akıl danıştığı kişiler Hakan Şükür ve Hasan Şaş.
  10. 04.10.2009, 19:07 Mesaj #3295

Millete top almıyor diyorsunuz da maç içinde belli bölümlerde Arda da hiç top alma uğraşına girmiyor.Bugün bi zamandan sonra mecburen aldı,alması da lazımdı ama Hasan'laşmasına hiç lüzum yoktu.Evet bir oyuncu hep aynı performansı veremez ama üstüste 5 maç böyle oynuyorsa bi problem var demektir.
  11. 04.10.2009, 19:07 Mesaj #3296

Yunus Emre Çayırlı, post: 592571 Nickli Üyeden Alıntı

Hasan Şaş ve Hakan Şükür de bu takımı çok seviyorlardı ama kendilerinin Jardele, Lincolne yaptıklarını biliyoruz. Takımdan ayrılınca yabancılar hakkında nasıl konuştuklarını da biliyoruz.

Olmaz demeyin, Sabrinin Lincolnün attığı gole sevinmediğini, penaltı olduğunda Barosdan hemen topu kapıp Ümit Karana verdiğini kanıtlayabilirim. Ardada yapabilir çünkü fikir aldığı, akıl danıştığı kişiler Hakan Şükür ve Hasan Şaş.

Ne yapmışız lincolne?

Bilet parası mı bulamadı kampa gelmek için?
  12. 04.10.2009, 19:08 Mesaj #3297

umarım devre arasında gönderilir arda...bu çocuğu bi türlü sevemedim...2 maçta güzel oynayınca bi tarafları kalkıyo...yeter artık..hiç istikrar yok...hep böyleydi...
  13. 04.10.2009, 19:09 Mesaj #3298

tolga han, post: 592591 Nickli Üyeden Alıntı

umarım devre arasında gönderilir arda...

:d:d:d:d
  14. 04.10.2009, 19:13 Mesaj #3299

Tolga Han, post: 592591 Nickli Üyeden Alıntı

umarım devre arasında gönderilir arda...bu çocuğu bi türlü sevemedim...2 maçta güzel oynayınca bi tarafları kalkıyo...yeter artık..hiç istikrar yok...hep böyleydi...

yoruma bak allahım ya..kac yasındasın sen bakalım?
  15. 04.10.2009, 19:16 Mesaj #3300

Yunus Emre Çayırlı, post: 592528 Nickli Üyeden Alıntı

Bu gece barda, gönlü hovarda, çalsın sazlar oynasın kızlar. Selanayla Ece Gürselle takılırken iyi, kendilerini artık maçlarda da görmek isteriz.

Son 5-6 maçtır yokları oynuyor. Bir havalar, afralar tafralar.

Arda kendine gelsin, pazubandın hakkını versin.

dostum yavas ol ardayı yargılamak sana mı kaldı pazubandının hakkını verseymiş,sizin gibi adına taraftar denen cahilleri kınıyorum..

Yukarı Git