1. 04.10.2009, 19:28 Mesaj #3316
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

zafer gokhan gunay, post: 592644 Nickli Üyeden Alıntı

dostum yavas ol ardayı yargılamak sana mı kaldı pazubandının hakkını verseymiş,sizin gibi adına taraftar denen cahilleri kınıyorum..

Seni ilgilendirmez, Arda efendi yüzünden ben saçımı başımı yolarken nerdeydin? Maçıma gidiyorum, her sene formamı alıyorum, her ay dergimi alıyorum, yapabildiğim kadar maddi yardım yapıyorum. Maddi yardımı geçtim onun da ötesinde manevi destek veriyoruz, maçta gırtlaklarımızı patlatıyoruz, günde 3-4 saatimi Galatasaray sitelerinde harcıyorum.

Galatasaray hayatımın önemli bir parçası ve eleştiri hakkım, protesto etme ve tepki gösterme hakkım var.

Sen nasıl bana store 200 kağıt bayılırken gelip yahu akıl var mantık var bir takım yüzünden bu para harcanır mı demiyorsan, Ardayı eleştirirken de niye eleştiriyorsun diyemezsin.

Asıl ben senin gibi cahilleri kınıyorum.
  2. 04.10.2009, 19:30 Mesaj #3317

yusuf karal, post: 592663 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman Kewell'ın son zamanlardaki durumu ile ilgili bir yorum yazsaydın, Arda'nın niye son 5-6 maçta bu takımın el freni vazifesini gördüğüyle ilgili yorum yapsaydın. Bir topçu formsuzdur ve kötü oynar, önemli değildir. Ama topu alıp 3 adam geçtikten sonra hala boştaki adama pas vermeyip 5 kişi arasına daha dalmayı tercih etmesine bir yorum yazsaydınız. Tek topla adam kaçırıp milyon tane pozisyon üretecekken niye ısrarla topu saklayıp Mustafa, Ayhan, Servet, Hakan, Caner gibi oyunculara geri pas atmasını yorumlayın. Futbol kariyeri boyunca 1 tane bile frikik kullanmadığı halde Eskişehir maçının 90. dakikasında kale çizgisinin hemen önünde attığımız frikikte arkadaki Keita vurmasın diye Keita'yla top arasında barikat kurup topu rakip kaleciye geri pas atar gibi attığını özellikle yorumlayın lütfen.

Bir laf da "sen hastasın" diyen arkadaşıma. Gerekçeleriyle bir düşüncemi yazdım, hakaret etmeniz gerekmez. Burası forum, konuşmak, tartışmak için buradayız. Fikirlerinizi yazın. Mesela bütün Ardacıların yaptığı gibi "takımını o kadar çok seviyor ki yaptığı tüm çalımları maçı kurtarmak için yapıyor" diye yazın. Tabi, 30. dakikada hala 0-0 devam eden maç da kurtarılmayı bekleyen maç ya, onun için o dakkalarda bile takım oyunundan uzak, saçma çalımlar atmaya devam ediyor.

süper senaryo valla tebrik ederim
  3. 04.10.2009, 19:30 Mesaj #3318

Yunus Emre Çayırlı, post: 592659 Nickli Üyeden Alıntı

Sen kampa gelmediğini sananlardan mısın?

Tıpkı Lincolnün de dediği gibi Lincoln kampa geldi ama alınmadı çok büyük ihtimalle. Lincoln yılda 3.5 m €dan olmak, üstüne 5m € ceza ödemek ve 6 ay futboldan men cezası almak gibi toplam faturası 10m €ya yakın olan bir işin altına girer mi? Lincoln cin gibidir, gelir kampa parasını cebine koyar.

Akıl var, mantık var. Biraz kafanı çalıştır.

Evet 20 gün sonra gelmiştir almamışızdır.
  4. 04.10.2009, 19:30 Mesaj #3319
  5. 04.10.2009, 19:30 Mesaj #3320

yusuf karal, post: 592663 Nickli Üyeden Alıntı

...

Bir laf da "sen hastasın" diyen arkadaşıma. Gerekçeleriyle bir düşüncemi yazdım, hakaret etmeniz gerekmez. Burası forum, konuşmak, tartışmak için buradayız. Fikirlerinizi yazın. Mesela bütün Ardacıların yaptığı gibi "takımını o kadar çok seviyor ki yaptığı tüm çalımları maçı kurtarmak için yapıyor" diye yazın. Tabi, 30. dakikada hala 0-0 devam eden maç da kurtarılmayı bekleyen maç ya, onun için o dakkalarda bile takım oyunundan uzak, saçma çalımlar atmaya devam ediyor.

Gerekçeleriyle düşünceni yazmadın arkadaşım. "Kewell mutsuz.", "Arda çalıma giriyor, pas atmıyor.", "Geçen sene Lincoln'u soğuttu.", "Hasan'ın, Hakan'ın öğrencisi Arda.".

Hayır, bunlar gerekçe değil, bunlar saçmalık. Elle tutulur tek bir cümlen yok. Kewell'ın mutsuz olmasından Arda'nın yabancı düşmanı olduğu sonucuna nasıl vardın? Arda'nın bazı pozisyonlarda pas atmamasından yabancı düşmanı olduğu sonucuna nasıl vardın? Biliyor musun bilmem, ama Arda baya yetenekli bir oyuncu, bazen kendisi zorluyor, atarsa taraftar poposunu öpüyor, atamazsa "devre arasında gönderilsin" diyor...

"Lincoln'ü soğuttu" Nereden biliyorsun? Ayrıca Lincoln çok uyumlu bir adammıydı sence? Sence Lincoln GS için herşeyini vermek isterken, kanı sarı-kırmızı akarken, yabancı düşmanı Arda mı onun karakterini bozdu?

"Hakan'ın öğrencisi Arda." Nereden biliyorsun? Arda'nın kendine has bir karakteri olamaz mı sence? Ayrıca Hakan Şükür bu takımın yabancılarına ne yaptı?

Arda ne yaptı, somut olarak?

Sen hastasın; çünkü televizyondan izlediğin bir adamın dünya görüşünü çözebildiğini düşünüyorsun, hem de hiç kanıtın olmadan. Galatasaray Kaptan'ına üstü kapalı "ırkçı" diyorsun.

Sen ya hastasın, ya Fener'lisin, ya da hasta Fener'lisin.
  6. 04.10.2009, 19:33 Mesaj #3321

Onur Albakar, post: 592678 Nickli Üyeden Alıntı

Saçmalamayın yahu bu adam her sene geç geliyor zaten..

Erdem Erkan, post: 592671 Nickli Üyeden Alıntı

Dimi? Her sezon başında ve devre arasında tıpış tıpış gelirdi kampa...Bu yıl yine geldi de almadık biz. Evet.

En fazla 5-6 gün geç gelirdi. 22 Haziranda değil 29 Haziranda Kewellar Baroslar ile kampa katılıcaktı. Ama yönetim en baştan kafaya koyduğu için almadılar adamı. Lincolnün kampa 1 ay gelmediğini düşünmek mantık dışı, adam yılda 3.5 m € gibi bir paradan niye olsun? Üstüne birde 5m € ceza. Birde 6 ay men. Toplam 10m €, Lincoln bu kadar parayı çöpe atıcak kadar salak değil. Zaten buraya para için geldi.
  7. 04.10.2009, 19:33 Mesaj #3322
  8. 04.10.2009, 19:34 Mesaj #3323

Ah be Arda çok kötüsün.Neden 11 kişiyi geçip goller atmıyorsun.Ayıp değil mi?:rolleyes:

Sonuna kadar Büyük Kaptan Arda Turan...

9. 04.10.2009, 19:37 Mesaj #3324

Murat Kale, post: 592725 Nickli Üyeden Alıntı

...

yorumlarına dikkat et kimsenin özel hayatı seni ilgilendirmez..

zaten bu lincoln cularada gün doğdu Galatasaray ın yenilmesi eminim seviniyorlardır şimdi.
  10. 04.10.2009, 19:40 Mesaj #3325
  11. 04.10.2009, 19:41 Mesaj #3326
  12. 04.10.2009, 19:42 Mesaj #3327
  13. 04.10.2009, 19:42 Mesaj #3328
  14. 04.10.2009, 19:48 Mesaj #3329

Bu taraftara çok fazlasın sen.Biz seni haketmeyecek kadar küçüğüz.
  15. 04.10.2009, 19:51 Mesaj #3330

Onur Albakar, post: 592764 Nickli Üyeden Alıntı

Allaha havale ediyorum sizi...

Bende seni Eskişehir, Panathinaikos, Sturm Graz, Ankaragücü, Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarına havale ediyorum.

Gözle görülür düşüş var. Gazetelerde ve televizyonda "Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan gecelere aktı" gibi kalıpları görmek takım kötü giderken pek hoş olmuyor maalesef. Futbola odaklanmalı.

Yukarı Git