1. 04.10.2009, 19:55 Mesaj #3331
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yunus Emre Çayırlı, post: 592793 Nickli Üyeden Alıntı

Bende seni Eskişehir, Panathinaikos, Sturm Graz, Ankaragücü, Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarına havale ediyorum.

Gözle görülür düşüş var. Gazetelerde ve televizyonda "Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan gecelere aktı" gibi kalıpları görmek takım kötü giderken pek hoş olmuyor maalesef. Futbola odaklanmalı.

özel hayatı sana laf düşmez o konuda futbolunu eleştir eyvallah ama özel hayatını eleştirme.
  2. 04.10.2009, 19:57 Mesaj #3332

ozgursener, post: 592811 Nickli Üyeden Alıntı

özel hayatı sana laf düşmez o konuda futbolunu eleştir eyvallah ama özel hayatını eleştirme.

Özel hayatı futbolunu etkiliyorsa rahatlıkla eleştirebilir.
  3. 04.10.2009, 19:58 Mesaj #3333

Yunus Emre Çayırlı, post: 592793 Nickli Üyeden Alıntı

Bende seni Eskişehir, Panathinaikos, Sturm Graz, Ankaragücü, Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarına havale ediyorum.

Gözle görülür düşüş var. Gazetelerde ve televizyonda "Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan gecelere aktı" gibi kalıpları görmek takım kötü giderken pek hoş olmuyor maalesef. Futbola odaklanmalı.

Takım mükemmelde arda mı sırıtıyor?

Saydığın tüm maçlarda zaten rezil oynadık beşiktaş maçıda dahil kaldık o maçta çok yorgundu zaten..

Bu performansını sürdürse 34 maçta 36 asist 20 gol yapar bu mümkün mü?

Bugün Messi dünyanın en iyisi insan değil dediğimiz adam arjantinde nasıl oynuyor barcelonada nasıl oynuyor?

C.ronaldo keza öyle..

Hepsini geçim formuda düşebilir son derece normaldir..Yok gece geziyomuş bilmem ne senle mi gezdi gece biliyosun?

Arda sendende bendende daha Galatasaraylı bunu tartışmam bile..Sen hamburg maçı sonrası ağladın mı?Ama o ağladı işte..
  4. 04.10.2009, 20:00 Mesaj #3334

Tugay Arslan, post: 592818 Nickli Üyeden Alıntı

Özel hayatı futbolunu etkiliyorsa rahatlıkla eleştirebilir.

nereden biliyorsun özel hayatının futbolu etkilediğini Ardayla mı yaşıyorsun veya oda arkadaşı mısın.
  5. 04.10.2009, 20:03 Mesaj #3335

Onur Albakar, post: 592820 Nickli Üyeden Alıntı

Saydığın tüm maçlarda zaten rezil oynadık beşiktaş maçıda dahil kaldık o maçta çok yotgundu zaten..

Bugün Messi dünyanın en iyisi insan değil dediğimiz adam arjantinde nasıl oynuyor barcelonada nasıl oynuyor?

C.ronaldo keza öyle..

Hepsini geçim formuda düşebilir son derece normaldir..Yok gece geziyomuş bilmem ne senle mi gezdi gece biliyosun?

Arda sendende bendende daha Galatasaraylı bunu tartışmam bile..Sen hamburg maçı sonrası ağladın mı?Ama o ağladı işte..

Benzer şeyleri yazacaktım bende.

Suçlu aramaya çalışmasın kimse.Hele ki o doğruluğu meçhul olan haberler yapan gazetelere inanıp...

Kaç kere gördünüz Arda'yı gece dışarıda? Gördüyeniz ve bu yorumlar yapılıyorsa tamam derim.Futbolunu eleştirirsiniz ona kimse laf etmez.Maçları izliyor herkes sonuçta.Özel hayata laf söylemek sadece boş laf etmektir.
  6. 04.10.2009, 20:05 Mesaj #3336

ozgursener, post: 592830 Nickli Üyeden Alıntı

nereden biliyorsun özel hayatının futbolu etkilediğini Ardayla mı yaşıyorsun veya oda arkadaşı mısın.

Kötü oynamaya başladığı son haftalarda hayatımda sadece kanl değiştirirken gördüğüm magazin programlarının büyük kısmını kaplıyorsa öyle düşünürüm.
  7. 04.10.2009, 20:08 Mesaj #3337

Tugay Arslan, post: 592848 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü oynamaya başladığı son haftalarda hayatımda sadece kanl değiştirirken gördüğüm magazin programlarının büyük kısmını kaplıyorsa öyle düşünürüm.

sen magazin programılarına inanıyorsan yazık sana..
  8. 04.10.2009, 20:09 Mesaj #3338

Tugay Arslan, post: 592848 Nickli Üyeden Alıntı

Dimi? Magazin programları hep "doğru" haber yaparlar çünkü...Evet.
  9. 04.10.2009, 20:10 Mesaj #3339

ozgursener, post: 592861 Nickli Üyeden Alıntı

Erdem Erkan, post: 592864 Nickli Üyeden Alıntı

Dimi? Magazin programları hep "doğru" haber yaparlar çünkü...Evet.

Evet görüntülerde Montaj.
  10. 04.10.2009, 20:11 Mesaj #3340

Saydığın tüm maçlarda zaten rezil oynadık beşiktaş maçıda dahil kaldık o maçta çok yotgundu zaten..

C.ronaldo keza öyle..

Takımın kötü olmasının nedenlerinden birisi de zaten Arda. Birbiriyle bağıntılı şeyler.

O saydığın isimler en fazla 2-3 maç performans düşüşü yaşıyor. Futbolları hep aynı çizgide, istikrarlılar. Arda 6 maçtır ortalarda yok ve takımın hali ortada. Geçen sene de istikrarı sağlayamıyordu.

Messi-Arjantin örneği saçma. Ardanın milli takım performansı ile ilgili birşey söylemediğim için cevap verme gereği duymuyorum.

34 maçta 36 asist 20 gole gerek yok. Güzel oyun oynasın, istikrarı sağlasın, takımı frenlemesin yeterli. Zaten bunları yaparsa asistler, gollerde gelecektir.

Futbola odaklanırsa Barçada oynar, odaklanmazsa lokal kahraman olarak kalır.

Sen gitmediğini nasıl iddia ediyorsun peki? Yoksa son dönemlerde senden vazgeçti de Ece Gürsele mi döndü?

Ben gazetelerde, televizyonda gördüğümü söylüyorum.

Ondan daha Galatasaraylı olduğumu iddia etmedim zaten.

Hamburg maçından sonra futbol maçı izlemeyi bıraktım. Taaki Almanyadaki ilk hazırlık maçımız olan Kleve maçına kadar.
  11. 04.10.2009, 20:12 Mesaj #3341

ozgursener, post: 592861 Nickli Üyeden Alıntı

Montajdır değil mi?
  12. 04.10.2009, 20:12 Mesaj #3342

Tugay Arslan, post: 592868 Nickli Üyeden Alıntı

sanane arkadaşım özel hayatından senin evine girip karışsalar hoşuna gider mi. bilmem farkındamısın Arda insan sonuçta.
  13. 04.10.2009, 20:12 Mesaj #3343

Gece hayatıyla kastettiğin nedir? Bara gidip sabahlara kadar eğlenmesi mi yoksa saat 9-10 gibi arkadaşlarıyla bir cafe de oturması mı?
  14. 04.10.2009, 20:13 Mesaj #3344

Yunus Emre Çayırlı, post: 592872 Nickli Üyeden Alıntı

Messi-Arjantin örneği saçma. Ardanın milli takım performansı ile ilgili birşey söylemediğim için cevap verme gereği duymuyorum.

Neden?

Takım kötüyse kim iyi oynar?

Bu adam geç saatlere kadar olmamak şartıyla ve izin günlerinde istediği yer egider sanane?
  15. 04.10.2009, 20:13 Mesaj #3345

Nasıl görüntüler onlar? Ben izlemiyorum da aydınlat lütfen. Ne gibi terbiyesiz hareketler yapıyor Arda? Futbolunu nasıl etkiliyor bu hareketler?

Tam olarak, SOMUT olarak anlat lütfen.

Yukarı Git