1. 04.10.2009, 20:23 Mesaj #3361
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Tugay Arslan, post: 592919 Nickli Üyeden Alıntı

Evet gece 5'te benim gibi evde olmalı.

senin gibi kıskananlar yüzünden Arda bu halde tugay kardeş..
  2. 04.10.2009, 20:24 Mesaj #3362

Hangi kanalda ve programın adını söyler misin?
  3. 04.10.2009, 20:25 Mesaj #3363

sananem kardesim gezdigi gunun ertesi gun maci yoksa ister 3 e kadar gezer ister 5 e ne karisiyorsunuz adamin özel hayatina gunah kecisi ardayi bulmuslar sallayin salladiginiz kadar takimin kotu gidisinin bir futbolcunun uzerinden cikarmayin rijikaard ne diyor takim olarak kotuyuz
  4. 04.10.2009, 20:25 Mesaj #3364

ozgursener, post: 592922 Nickli Üyeden Alıntı

inanamıyorum senin yorumlarına şakamısın sen..

İnanmak istemiyorsan inanma.

Şaka değil gerçeğim.
  5. 04.10.2009, 20:26 Mesaj #3365

Erdem Erkan, post: 592916 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam, doğru söylediğini varsayarak cevap vereceğim.

Arda 23 yaşında, başarılı, zengin, sempatik bir insan. Bu adam kızlarla gezmesin mi? Hayatını yaşamasın mı? Ben bile, daha 24 yaşımda kelleşmeye başlayan saçıma rağmen her fırsatta karşı cinsle takılıyorum, bu adamın eğlenmeye hakkı yok mudur? Erkeklerle mi gezsin istiyorsun? Yoksa kimseyle gezmesin, cinsel organını aldırsın, mutsuz bir insan olsun mu istiyorsun?

Bir de diğer soruma cevap alamadım. Arda'nın gece gezmesi, futbolunu TAM OLARAK NASIL ETKİLİYOR? Lütfen bunu da açıkla, somut örneklerle, mümkünse görsel desteklerle.

Tabiki her insan çıkabilir. Ancak bütün hafta boyunca hergün Arda'nın her gün farklı bir gece kulübünden çıkarken görüntüleri çıkıyor.

Bir oyuncu her gün gece 4'te 5'te gece kulübünden çıkarsa kesinlikle futbolunda düşüş olur.
  6. 04.10.2009, 20:26 Mesaj #3366

Yunus Emre Çayırlı, post: 592931 Nickli Üyeden Alıntı

İnanmak istemiyorsan inanma.

Şaka değil gerçeğim.

belli oluyor magazin programlarını izleyecek kadar gerçeksin..
  7. 04.10.2009, 20:27 Mesaj #3367

Burak Bestas, post: 592924 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın performansının düşüş içinde olmasının sebebi ne kadar diziki yetersizlikse en az o kadar özel hayatıdır.Eğer Arda isen Sinem Kobal'la değil topla gezicen.İstinye mistineyede değil sahada gezeceksin, çalışacaksın.Herkesten daha çok çalışacak herkesten daha daha dikkatli davranacaksın, çünkü Arda Turan olmak kolay ama Arda Turan kalmak zor.

Kızlarla yaptığı şeyi, topla yapamaz. Bu yüzden topla gezmiyor, kızla geziyor. Arda da senin benim gibi bir insan.
  8. 04.10.2009, 20:28 Mesaj #3368

Tugay Arslan, post: 592935 Nickli Üyeden Alıntı

Tabiki her insan çıkabilir. Ancak bütün hafta boyunca hergün Arda'nın her gün farklı bir gece kulübünden çıkarken görüntüleri çıkıyor.

Bir oyuncu her gün gece 4'te 5'te gece kulübünden çıkarsa kesinlikle futbolunda düşüş olur.

Bu kadar sallar bir insan hergün diyor birde.. kamp günleride çıkıyor Arda Rijkaard la birlikte dimi tugay..
  9. 04.10.2009, 20:28 Mesaj #3369

Onur Albakar, post: 592923 Nickli Üyeden Alıntı

Messi kasımpaşaya gelse çok iyi oynayabilir mi veya şampiyon olur mu kasımpaşa?

Halamın da testisleri olsa amcam olurdu. Realist olalım lütfen.

Onur Albakar, post: 592923 Nickli Üyeden Alıntı

Futbol takım oyunudur 10 kişi kötüyken biri çok üst oynayamaz..

En yakın ve idrak edebileceğin örnek; Keita.
  10. 04.10.2009, 20:28 Mesaj #3370

Saati nerden biliyosun?Yada haftada kaç gün gittiğini _?
  11. 04.10.2009, 20:29 Mesaj #3371

demekki sen butun kanallardaki magazin programlarini izliyorsun dikkar et o goruntulerin hepsi aynidir yani iki magazin programinda ardayi gorum iki farkli mekandan cikiyor sanma iki görüntüde aynidir dikkat et bunlara

sende fazla magazin programlarina takilma cik dolas biraz
  12. 04.10.2009, 20:31 Mesaj #3372

Dediğim gibi ben magazin programlarını izlemiyorum; bu yüzden doğru söyleyip söylemediğini bilmiyorum. Ama yazdıklarına inanmama eğilimindeyim; çünkü Arda'nın HER GECE kulüplere gitmesi bana mümkün gelmiyor.

Haftada 1 gece, 2 gece desen inanacağım; ama her gece çok mantıksız. Adamda o kadar enerji olduğunu sanmıyorum.

Diğer soruma yine tatmin edici bir cevap veremedin;

"Bir oyuncu her gün gece 4'te 5'te gece kulübünden çıkarsa kesinlikle futbolunda düşüş olur." Bu somut bir örnek değil, hatta bir örnek bile değil. Hala gerçek, somut bir veri bekliyorum senden; gece takılmasının Arda'nın futbolunu nasıl etkilediğine dair.
  13. 04.10.2009, 20:31 Mesaj #3373

Erdem Erkan, post: 592937 Nickli Üyeden Alıntı

Kızlarla yaptığı şeyi, topla yapamaz. Bu yüzden topla gezmiyor, kızla geziyor. Arda da senin benim gibi bir insan.

Benim ne demek istediğim belli, başka anlamlar çıkarmaya gerek yok.İnsan değil demedim, onu da nerden çıkardın anlamadım.

Arda isen bazı şeylerin diğerlerinden farklı olacak.Bakınız, Messi ve diğerleri diyor insanlar.Bizimde Arda ve diğerleri diyebilmemiz için Arda'nın da bazı şeylerden feragat etmesi gerek.Zor değil, sadece istek, arzu gerek Arda gibi bir insan için.
  14. 04.10.2009, 20:31 Mesaj #3374

ozgursener, post: 592936 Nickli Üyeden Alıntı

belli oluyor magazin programlarını izleyecek kadar gerçeksin..

İzlemiyorum, zaplarken ikide bir "Arda gecelere aktı" introları gördüğüm için izlemeye gerek kalmıyor. Gazetelerde gördüğüm resimler de photoshop zaten.

Senden daha gerçeğim.
  15. 04.10.2009, 20:32 Mesaj #3375

futbolda en önemli şey şuttur ve ne yazıkki bu özellik arda da yok

Yukarı Git