1. 04.10.2009, 20:33 Mesaj #3376
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yunus Emre Çayırlı, post: 592962 Nickli Üyeden Alıntı

İzlemiyorum, zaplarken ikide bir "Arda gecelere aktı" introları gördüğüm için izlemeye gerek kalmıyor. Gazetelerde gördüğüm resimler de photoshop zaten.

Senden daha gerçeğim.

Fazla tv zararlı yunus biraz tv nin başından kalk bence..
  2. 04.10.2009, 20:33 Mesaj #3377

hakan tan, post: 592967 Nickli Üyeden Alıntı

futbolda en önemli şey şuttur ve ne yazıkki bu özellik arda da yok

Şut değildir ne kadar sert ve hızlı şut atarsan at senede birkaçtane böyle gol atarsın..
  3. 04.10.2009, 20:33 Mesaj #3378

Erdem Erkan, post: 592960 Nickli Üyeden Alıntı

Diğer soruma yine tatmin edici bir cevap veremedin;

"Bir oyuncu her gün gece 4'te 5'te gece kulübünden çıkarsa kesinlikle futbolunda düşüş olur." Bu somut bir örnek değil, hatta bir örnek bile değil. Hala gerçek, somut bir veri bekliyorum senden; gece takılmasının Arda'nın futbolunu nasıl etkilediğine dair.

Senden gece hayatının Ardanın futbolunu etkilemediğine dair somut bir örnek vermeni bekliyorum.
  4. 04.10.2009, 20:34 Mesaj #3379

Saat 4-5 çıkıyor dediğin olay suymuş:

balıkçı da arkadaşlarıyla beraber yemek yemiş ve saat 00.00 oradan eve gitmiş.en yeni magazin haberi buymuş ardayla ilgili.Hatta yanında bir kız varmış sakın yazmayın arkadasımın nişanlısı demiş.
  5. 04.10.2009, 20:34 Mesaj #3380

Yunus Emre Çayırlı, post: 592970 Nickli Üyeden Alıntı

Senden gece hayatının Ardanın futbolunu etkilemediğine dair somut bir örnek vermeni bekliyorum.

Arda iyi oynarken 9 da mı yatıyordu peki?
  6. 04.10.2009, 20:35 Mesaj #3381

ben vereyim dünya kupasına gidememek etkileyemez mi ?
  7. 04.10.2009, 20:36 Mesaj #3382

ozgursener, post: 592968 Nickli Üyeden Alıntı

Fazla tv zararlı yunus biraz tv nin başından kalk bence..

Öğütlerine ihtiyacım yok özgür bey.
  8. 04.10.2009, 20:36 Mesaj #3383

Burak Bestas, post: 592961 Nickli Üyeden Alıntı

Benim ne demek istediğim belli, başka anlamlar çıkarmaya gerek yok.İnsan değil demedim, onu da nerden çıkardın anlamadım.

Arda isen bazı şeylerin diğerlerinden farklı olacak.Bakınız, Messi ve diğerleri diyor insanlar.Bizimde Arda ve diğerleri diyebilmemiz için Arda'nın da bazı şeylerden feragat etmesi gerek.Zor değil, sadece istek, arzu gerek Arda gibi bir insan için.

Nasıl başka anlamlar çıkarmayayım? Kızlarla niye geziyor sanıyorsun? Kızla değil, topla gez demek, 23 yaşında bir erkeğe şaka gibi gelir. Arda da insan dememin sebebi bu, gezecek tabi, sık sık gezecek, sonra yine gezecek, ve bir daha gezecek.

Nasıl "bazı şeylerden feragat etmeli"? Bu adam futbolcu mu, rahip mi? Messi kızlarla gezmiyor mudur sence? Ya da sahte Ronaldo? Ya da herhangi bir iyi futbolcu?
  9. 04.10.2009, 20:36 Mesaj #3384

mehmet zincir, post: 592949 Nickli Üyeden Alıntı

demekki sen butun kanallardaki magazin programlarini izliyorsun dikkar et o goruntulerin hepsi aynidir yani iki magazin programinda ardayi gorum iki farkli mekandan cikiyor sanma iki görüntüde aynidir dikkat et bunlara

sende fazla magazin programlarina takilma cik dolas biraz

Merak etme Arda dışında magazin programı izlemem.

Görüntülerin aynı olup olmayacağını anlayacak kadar zekaya sahipim. Sadece Arda'nın kıyafetlerinden görüntülerin farklı olduğunu anlayabiliyorum.

ozgursener, post: 592944 Nickli Üyeden Alıntı

Bu kadar sallar bir insan hergün diyor birde.. kamp günleride çıkıyor Arda Rijkaard la birlikte dimi tugay..

Haftada 4 gün olsun. Fark eder mi?

Erdem Erkan, post: 592960 Nickli Üyeden Alıntı

.

Diğer soruma yine tatmin edici bir cevap veremedin;

"Bir oyuncu her gün gece 4'te 5'te gece kulübünden çıkarsa kesinlikle futbolunda düşüş olur." Bu somut bir örnek değil, hatta bir örnek bile değil. Hala gerçek, somut bir veri bekliyorum senden; gece takılmasının Arda'nın futbolunu nasıl etkilediğine dair.

Mesleğini bilmiyorum ama haftada 3-4 gün saate 5 e kadar dolaş ondan sonra işine git. Eğer düşüş yok ise haklısındır. Ben öğrenciyim. Uyumam gece 2'yi geçiyorsa bütün gün okulda uyuyorum.
  10. 04.10.2009, 20:37 Mesaj #3385

Onur Albakar, post: 592969 Nickli Üyeden Alıntı

Şut değildir ne kadar sert ve hızlı şut atarsan at senede birkaçtane böyle gol atarsın..

nasıl şut değildir 11 kişiyi geçip gol atamayacağına göre bir yerde topa vurman lazım
  11. 04.10.2009, 20:37 Mesaj #3386

Arzu Keskin, post: 592974 Nickli Üyeden Alıntı

Saat 4-5 çıkıyor dediğin olay suymuş:

balıkçı da arkadaşlarıyla beraber yemek yemiş ve saat 00.00 oradan eve gitmiş.en yeni magazin haberi buymuş ardayla ilgili.Hatta yanında bir kız varmış sakın yazmayın arkadasımın nişanlısı demiş.

Ben o olayı hiç görmedim.
  12. 04.10.2009, 20:37 Mesaj #3387

Hala çıkıp oynuyor, koşuyor, çalım atıyor, şut atıyor...Bunların hepsini bugünkü maçta yaptı, daha çok taze.

Demek ki gece hayatı Arda'nın futbolunu etkilemiyor; çünkü Arda hala futbol oynayabiliyor.
  13. 04.10.2009, 20:37 Mesaj #3388

Tugay Arslan, post: 592983 Nickli Üyeden Alıntı

Merak etme Arda dışında magazin programı izlemem.

Görüntülerin aynı olup olmayacağını anlayacak kadar zekaya sahipim. Sadece Arda'nın kıyafetlerinden görüntülerin farklı olduğunu anlayabiliyorum.

Haftada 4 gün olsun. Fark eder mi?

Mesleğini bilmiyorum ama haftada 3-4 gün saate 5 e kadar dolaş ondan sonra işine git. Eğer düşüş yok ise haklısındır. Ben öğrenciyim. Uyumam gece 2'yi geçiyorsa bütün güb okulda uyuyorum.

şu cevaplarının saçmalığına bakarmısın.
  14. 04.10.2009, 20:37 Mesaj #3389

Onur Albakar, post: 592975 Nickli Üyeden Alıntı

Arda iyi oynarken 9 da mı yatıyordu peki?

Olay şu saatte yatması degil Onur

Gece hayatından dolayı işine konsantre olamıyor futboldan soguyor

Bak Adrianoya 2-3 sene önce dünyanın en iyi golculerinden biriydi sırf gece hayatı sebebiyle şimdi nerede
  15. 04.10.2009, 20:38 Mesaj #3390

Arda Turan | KAPTAN ! Herkes şunun farkına varsın artık,Arda Galatasaray takımının KAPTANIDIR !

Yukarı Git