1. 04.10.2009, 21:29 Mesaj #3466
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ankaragücü maçında oynamaya çalıştı fakat 2-3 adam bastı. Bunlardan da kurtuldu ama son tercihleri yanlıştı. Düzelecektir
  2. 04.10.2009, 21:30 Mesaj #3467

Arzu Keskin, post: 593246 Nickli Üyeden Alıntı

İlk önce senin kanıtlaman gerek çünkü burda 4-5lere kadar Arda'nın gece hayatı olduğu ve oyununun düştüğü savunan sensin.

Dediğim gibi kanıtlarım televizyondaki görüntüler ve gazetelerde çıkan boy boy fotoğraflardır.

Ayrıca öncesi sonrası yok. Siz kanıtlarsanız otomatikman benim tezim çürüyecektir, kanıtlayamıyorsanız benim tezimin geçerliliği devam etmekte. Ve ben gece hayatının olduğunu ve futbolunu etkilediğini düşünüyorum.
  3. 04.10.2009, 21:31 Mesaj #3468

Onur Albakar, post: 593255 Nickli Üyeden Alıntı

Suç atan sensin sen kanıtlamak zorundasın..

Sen birine desen adam öldürdü mahkemede bunu sen kanıtlamak zorundasın ben adam öldürmediğimi kanıtlamak zorunda değilim..

Kanıtları Tugay bey ile birlikte yazmıştık ama nasıl bir kanıt istiyorsun bilmiyorum.
  4. 04.10.2009, 21:32 Mesaj #3469

Yunus Emre Çayırlı, post: 593263 Nickli Üyeden Alıntı

Dediğim gibi kanıtlarım televizyondaki görüntüler ve gazetelerde çıkan boy boy fotoğraflardır.

Ayrıca öncesi sonrası yok. Siz kanıtlarsanız otomatikman benim tezim çürüyecektir, kanıtlayamıyorsanız benim tezimin geçerliliği devam etmekte. Ve ben gece hayatının olduğunu ve futbolunu etkilediğini düşünüyorum.

Senin anlaman mümkün değil bu yüzden uzatmayacağım..
  5. 04.10.2009, 21:34 Mesaj #3470

Bütün forum sizin tartışmanızı,restleşmenizi,birbirinize gözdağı vermenizi çekmek zorunda değil,msn adreslerinizi verin birbirinize ordan rahaaat rahat küfredin birbirinize,tartışın,rahatlayın,1 hafta sonra gelin.
  6. 04.10.2009, 21:35 Mesaj #3471

Yunus Emre Çayırlı, post: 593263 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Arda'nın gece 00.00 uyuyor gibi birşey demedim. Siz gece hayatı olduğu ve 4-5 eve girdiğini ,ece gürselle gezdiğini söylediniz. Ben olayların abartıldığı size video ve gazete haberleri gösterdim.

Benden sizden aynı şeyi istiyorum sadece...
  7. 04.10.2009, 21:36 Mesaj #3472

Yunus Emre Çayırlı, post: 593247 Nickli Üyeden Alıntı

Ne demesini bekliyorsunuz ki? Ben 3-4lere kadar bardaydım, kızlarlaydım mı diyecek yani?

Öyle bisey demesine gerek yok, eger gerçekten o saatlere kadar barlardaysa boldladigim bölümdeki açiklamayi yapmazdi.

Özel hayatımda kız arkadaşımı alıp gezdirebilmeliyim. Ben gece kulübüne gidersem, her şeyi göze alıp gidiyorumdur. Zaten gece dışarı çıkıyorsam, Haldun Abi, Murat Abi, Adnan Abi bundan haberdardır. İzin günümde neden çıkmayayım? Saat 23’te benim fotoğrafım çekiliyor. Sonra deseler ki yapacakları haberde, “Arda 23’te kız arkadaşı ile yemekten çıktı”, zaten bir problem olmaz. Öyle demiyor ki, “Sabaha kadar kızlarla eğlendi” yazıyor fotoğrafın altına.

Ha sen Ardaya inanmiyorum diyorsan birsey diyemem.
  8. 04.10.2009, 21:37 Mesaj #3473
  9. 04.10.2009, 21:38 Mesaj #3474

Daha 2 hafta önce neler deniyordu, şimdi neler söyleniyor. Hayır, cidden komik olduğunuzun farkında değilsiniz.
  10. 04.10.2009, 21:42 Mesaj #3475

yani arkadaslar ben baska forumlarida gezdim arda neler soylenmis küfürler felan arda bu takimin kaptani ya 2 3 hafta once arda arda deniyor iki kotu sonucta adama yapmadiklarini birakmiyorlar iyi gun taraftarligi boyleymis uzuluyorum valla ardaya bunlar yapilinca adama neler soylenmis baska forumlarda bi goz atayim dedim gozlerime inanamadim
  11. 04.10.2009, 21:47 Mesaj #3476

Arda elinden geleni yapıyor, daha da iyi olacak merak etmeyin
  12. 04.10.2009, 22:01 Mesaj #3477
  13. 04.10.2009, 22:14 Mesaj #3478

Erdem Erkan, post: 592721 Nickli Üyeden Alıntı

Gerekçeleriyle düşünceni yazmadın arkadaşım. "Kewell mutsuz.", "Arda çalıma giriyor, pas atmıyor.", "Geçen sene Lincoln'u soğuttu.", "Hasan'ın, Hakan'ın öğrencisi Arda.".

Hayır, bunlar gerekçe değil, bunlar saçmalık. Elle tutulur tek bir cümlen yok. Kewell'ın mutsuz olmasından Arda'nın yabancı düşmanı olduğu sonucuna nasıl vardın? Arda'nın bazı pozisyonlarda pas atmamasından yabancı düşmanı olduğu sonucuna nasıl vardın? Biliyor musun bilmem, ama Arda baya yetenekli bir oyuncu, bazen kendisi zorluyor, atarsa taraftar poposunu öpüyor, atamazsa "devre arasında gönderilsin" diyor...

"Lincoln'ü soğuttu" Nereden biliyorsun? Ayrıca Lincoln çok uyumlu bir adammıydı sence? Sence Lincoln GS için herşeyini vermek isterken, kanı sarı-kırmızı akarken, yabancı düşmanı Arda mı onun karakterini bozdu?

"Hakan'ın öğrencisi Arda." Nereden biliyorsun? Arda'nın kendine has bir karakteri olamaz mı sence? Ayrıca Hakan Şükür bu takımın yabancılarına ne yaptı?

Arda ne yaptı, somut olarak?

Sen hastasın; çünkü televizyondan izlediğin bir adamın dünya görüşünü çözebildiğini düşünüyorsun, hem de hiç kanıtın olmadan. Galatasaray Kaptan'ına üstü kapalı "ırkçı" diyorsun.

Sen ya hastasın, ya Fener'lisin, ya da hasta Fener'lisin.

Süper yazmışsın hocam. Uzun uzun ceap yazacaktım beni zahmetten kurtarmışsın.
  14. 04.10.2009, 22:29 Mesaj #3479

Tamam , arda lokal bir adam asla dünya piyasasına çıkamayacak, barca da avrupa da oynayamayacak en çok bir hasan şaş olacak hatta kazım bile ondan iyi. Ayrıca geceleri klüplerden çıkmayacak, hergün gezecek. Yine de seviyoruz, var mı itirazı olan?
  15. 04.10.2009, 22:46 Mesaj #3480

Maçta birçok futbolcuyu eleştirdim fakat Arda'yı değil. Neden? Çünkü Arda'nın yaşadığı şuan kısa süreli bir durum. Arda sezon başından beri böyle olsa idi ben de eleştirirdim.

Kaptanımız kendini toparlayacaktır.

Yukarı Git