1. 14.10.2009, 16:03 Mesaj #3571
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Baris Akgun, post: 602548 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nin biraz daha arka planda kalmaya calismasi lazim. Ne bileyim bir Hakan Balta, bir Ayhan gibi. Devamli medyanin gozu onunde. En ufak bir hareketi gundem oluyor. Gecen Terim'e Belcika macinda kufur edilmis mesela, Arda kalkmis taraftarlarla tartisiyor. Gazeteciler de hemen yakalamislar bu ani. Birak guzel kardesim ne gerek var, Terim'in korumasi degilsin ki. Kisacasi Arda mac disinda ne kadar kameralardan uzak durursa, o kadar iyi olacak kendisi icin. Yoksa medya harcayacak bu cocugu.

Çok ve saçma konuşmaya başladı artık susturulsun! Milli takımda basın açıklamasında "Avrupa'nın başka bir yerinde olsa bu milli takım alkışlanır diye düşünüyorum. Ama bizler bazen kahramanlarız, bazen vatan hainleriyiz maalesef." buyurmuş sultanımız! Ne yaptınızda alkış bekliyorsunuz demezler mi? Fransa elenip havaalanında alkışlandı ama öncesine bakmak lazım bu olayın. Fransa 98'de Dünya Kupasını kaldırdı biz ne yaptık? Rüştü bile susarken Arda halkı kendine karşı kendi dolduruyor resmen. Yaşını hep unutuyor boyundan büyük laflar ediyor. Türk teknik direktör gelsin derken kimleri kastettiğini herkes anlamıştır herhalde cin olmadan adam çarpmaya çalışmasın ağzını kapatıp işini yapsın Arda!
  2. 14.10.2009, 17:44 Mesaj #3572

Mehmet Vural, post: 603907 Nickli Üyeden Alıntı

Çok ve saçma konuşmaya başladı artık susturulsun! Milli takımda basın açıklamasında "Avrupa'nın başka bir yerinde olsa bu milli takım alkışlanır diye düşünüyorum. Ama bizler bazen kahramanlarız, bazen vatan hainleriyiz maalesef." buyurmuş sultanımız! Ne yaptınızda alkış bekliyorsunuz demezler mi? Fransa elenip havaalanında alkışlandı ama öncesine bakmak lazım bu olayın. Fransa 98'de Dünya Kupasını kaldırdı biz ne yaptık? Rüştü bile susarken Arda halkı kendine karşı kendi dolduruyor resmen. Yaşını hep unutuyor boyundan büyük laflar ediyor. Türk teknik direktör gelsin derken kimleri kastettiğini herkes anlamıştır herhalde cin olmadan adam çarpmaya çalışmasın ağzını kapatıp işini yapsın Arda!

Tamam!
  3. 14.10.2009, 17:55 Mesaj #3573

Mehmet Vural, post: 603907 Nickli Üyeden Alıntı

Sende işini layıkıyle yapıyorsun eleştirinle. Basın'dakiler de senin gibi düşünüp taraftara karşı kötü gösteriyor futbolcuyu işte.

Sonuna kadar haklı Arda.
  4. 14.10.2009, 18:19 Mesaj #3574

Semih Yüksel, post: 604042 Nickli Üyeden Alıntı

Sende işini layıkıyle yapıyorsun eleştirinle. Basın'dakiler de senin gibi düşünüp taraftara karşı kötü gösteriyor futbolcuyu işte.

Sonuna kadar haklı Arda.

Bu benim kişisel görüşüm. Arda haklı falan değil Milli Takımın ne başarısı var neyi alkışlayacağız? Kupa mı getirdiler Türkiye'ye? Estonya'ya, Belçika'ya puan kaybettikleri için mi alkış tutacağız? Fatih Terim gibi batırdığı halde hala racon kesen, yok fatura olmaz, yok hesap sorulamaz diyen teknik adam olursa futbolcu böyle konuşur!Çok net ve açık söylüyorum görevimiz bitmiştir diyor sayın Terim. Soruyorum görevi Türk milli takımını dünya kupasından elemek miydi? Arda haklı falan değil! Rüştü niye çıkıp Arda gibi meydanı boş bulup konuşmuyor? Çünkü Rüştü kendini bilen bir insan o toplantıda bir cevap verdi çok akıllı bir insan olduğunu yine ispatladı. Arda üzerine vazife olmayan konularda çok konuşuyor. Rüştü bile büyüklerimiz bilir vs. derken Arda alıyor eline sazı!

Kimsenin Arda'yı kötü gösterdiği yok Arda değişiyor! Başarısız milli takıma alkış bekliyor, Türk hoca istermiş bari .... abim olsun desin rahatlayalım hepimiz! İşini yapsın konuşmak için para almıyor futbol oynamak için para alıyor. Kendine zarar veriyor!
  5. 14.10.2009, 19:30 Mesaj #3575

Mehmet Vural, post: 604074 Nickli Üyeden Alıntı

Bu benim kişisel görüşüm. Arda haklı falan değil Milli Takımın ne başarısı var neyi alkışlayacağız? Kupa mı getirdiler Türkiye'ye? Estonya'ya, Belçika'ya puan kaybettikleri için mi alkış tutacağız? Fatih Terim gibi batırdığı halde hala racon kesen, yok fatura olmaz, yok hesap sorulamaz diyen teknik adam olursa futbolcu böyle konuşur!Çok net ve açık söylüyorum görevimiz bitmiştir diyor sayın Terim. Soruyorum görevi Türk milli takımını dünya kupasından elemek miydi? Arda haklı falan değil! Rüştü niye çıkıp Arda gibi meydanı boş bulup konuşmuyor? Çünkü Rüştü kendini bilen bir insan o toplantıda bir cevap verdi çok akıllı bir insan olduğunu yine ispatladı. Arda üzerine vazife olmayan konularda çok konuşuyor. Rüştü bile büyüklerimiz bilir vs. derken Arda alıyor eline sazı!

Kimsenin Arda'yı kötü gösterdiği yok Arda değişiyor! Başarısız milli takıma alkış bekliyor, Türk hoca istermiş bari .... abim olsun desin rahatlayalım hepimiz! İşini yapsın konuşmak için para almıyor futbol oynamak için para alıyor. Kendine zarar veriyor!

Arda'da her yıldız oyuncu gibi kendine güveni geldikçe şımarabilir.Şımarıklıkla başarı doğru orantılı olsa Cristiano Ronaldo'Dan ancak Köfteci olurdu.Ama adam çoğu insana göre dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biri,ve belkide ilki.Ha şımarmasını engellemek istiyorsak o zaman Messi ile değil Hasan Sas gibiler örnek gösterilerek kıyaslansın.Çünkü maalesef Türkiye'de 2 YIL ÖNCE KUCAKLARA ALANLAR,2 YIL SONRA KAFAYA CEP TELEFONU FIRLATABİLİYOR.Veya daha düne kadar İMPARATOR diyenler,şimdi TARATOR diyor.Veya Yılmaz Özdil gibi 1 kupa aldı kendini İmparator sandı diyor(Ki ben de Fatih Terim'in milli takım ve 2.ci Galatasaray performansını beğenmedim hiç bir zaman,ama yine de Fatih Terim'in 1.alt sınıfı olan Yerli TD'ler getirilicekse yerine kalmalıydı.)
  6. 14.10.2009, 20:14 Mesaj #3576

Mehmet Vural, post: 604074 Nickli Üyeden Alıntı

bikere ben illa turk hoca isterim demedi. Fark etmez kim gelirse biz onunla calisiriz dedi ama gazeteciler israr edince turk mu yabancimi diye sorunca ne diyecekti yabancimi isterimmi diyecekti fatih terimin yaninda medya da iki satir seyi gorup hemen asiyorsunuz cocugu bilmiyormusunuz uzerine oynuyorlar cocugunun rijikaardi ardayi bitirmek istiyorlar
  7. 14.10.2009, 23:21 Mesaj #3577

Arda bugün iyidi demekki geceleri 4-5 kadar takılmamış.!!!! :rolleyes:

Anlayana..
  8. 14.10.2009, 23:24 Mesaj #3578
  9. 14.10.2009, 23:50 Mesaj #3579

"Ama bizler bazen kahramanlarız, bazen vatan hainleriyiz maalesef" eğer bunu söylediyse çok üzücü, yine düşman türetip oluşan stresi bu yöne aktarmaya çalışıyorlar sanırım ama böyle genç oyuncularda çok tehlikeli bu, önceki örneklerini de gördük..
  10. 15.10.2009, 00:00 Mesaj #3580

soldan topu al sağa çek ortala...

sıkıldım artık..
  11. 15.10.2009, 00:01 Mesaj #3581

Emre Peker, post: 604536 Nickli Üyeden Alıntı

"Ama bizler bazen kahramanlarız, bazen vatan hainleriyiz maalesef" eğer bunu söylediyse çok üzücü, yine düşman türetip oluşan stresi bu yöne aktarmaya çalışıyorlar sanırım ama böyle genç oyuncularda çok tehlikeli bu, önceki örneklerini de gördük..

Emre bence orda Arda 2008'de yarı finale çıkan bizdik o zaman kahraman ilan edildik şimdi ise vatan haini olarak gösteriliyoruz demek istedi. Ben dinleyince bunu anladım.Bizim millet olarak gerçekten bir ortamız yok ya siyahtır ya beyaz..Gri diye bir renk yok hayatımızda.Kötü oynayınca yerin dibine sokuyoruz ,kazanınca da göklere...
  12. 15.10.2009, 00:05 Mesaj #3582

Rüştü bile konuşmazken Arda kim diyenlere hatırlatayım ; Arda Galatasaray'ın kaptanıdır. Sonuna kadar konuşacak tabi az bile söylemiş. Medya F.Terim'in en ufak başarısızlığını kolluyordu. Yalan sanki. Nedeni sadece buna yıkmak yanlış ama gözardı etmekte öyle..
  13. 15.10.2009, 01:23 Mesaj #3583

son 1 aydir Arda da form dusuklugu var

derbi-bukres-derbi

bu 3 macta eski Arda yi gorursek bu 3 macta da galip geliriz
  14. 15.10.2009, 02:38 Mesaj #3584

Emre Peker, post: 604536 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın kendisine seçtiği rol modeli gözden geçirmesi lazım bence. Kavgayla, gerginlikle, didişmeyle beslenmek hiç güzel bir motivasyon stili değil. Basın toplantısında 75 milyona laf sokmak kimsenin haddine değil. Arda olsun, Ahmet olsun, Mehmet olsun, Galatasaray'lı olsun Fener'li olsun fark etmez.

Cenk Oran ÖZDEMIR, post: 604547 Nickli Üyeden Alıntı

Rüştü bile konuşmazken Arda kim diyenlere hatırlatayım ; Arda Galatasaray'ın kaptanıdır. Sonuna kadar konuşacak tabi az bile söylemiş. Medya F.Terim'in en ufak başarısızlığını kolluyordu. Yalan sanki. Nedeni sadece buna yıkmak yanlış ama gözardı etmekte öyle..

Rüştü dediğiniz adam 36 yaşında. Arda'nın yaşı kadar futbol hayatı ve tecrübesi var. Milli formayı en fazla giyen futbolcu. Fener'de yıllarca kaptanlık yapmış bir insan. Galatasaray'ın kaptanıysa ağzına geleni paldır küldür söyleme hakkı yoktur. Eğer kaptansa daha büyük dikkat göstermeli ağzından çıkanlara.
  15. 15.10.2009, 11:05 Mesaj #3585

Evet; Lincoln gibi "Tanrının olmamı istediği yerdeyim!" desin, "En büyük hayalim Uefa kupasını kaldırmak uykularım kaçıyor bu yüzden" deyip kampa katılmasın. İşte bize böyle futbolcular lazım. Popülizm yapacaksın Arda öğren artık bunları, bir de kaptan falan oldun...

Yukarı Git