1. 24.12.2008, 18:25 Mesaj #346
    Cevap: #66 Arda Turan

Numan Yilmaz, post: 39685 Nickli Üyeden Alıntı

Kim ne diyo göster bakim

saka bi yana bu olay karisik, bi yönden hak verebiliyorum ardaya bi yönden veremiyorum.. Bu olayi uzatmayalim gerekeni yönetim yapar. Koca kafayida kirmamak lazim o bizim bitanemiz demi sinan

Aynen abi Arda bitanedir her koşulda desteğimiz sonsuz...!!!
  2. 24.12.2008, 18:26 Mesaj #347

ARDA VE ARSENAL!..

İngiliz basını, Galatasaray'ın milli yıldızı Arda Turan'ın, bir kez daha Arsenal'in gündeminde olduğunu yazdı. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in, Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Daha önceki transfer dönemlerinde de adı bir çok kez Arsenal'le yazılıp çizilen milli futbolcu, yine Ada'da gündeme geldi. İngiliz Daily Telegraph Gazetesi'nde yer alan habere göre, bu sezon sakatlıklarla boğuşan ve son olarak İspanyol yıldızı Cesc Fabregas'ın 4 ay sahalardan uzak kalacak olmasıyla sarsılan Arsenal'in transfer listesinde Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın da bulunduğu belirtildi.

Haberde, Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger'in ara transfer döneminde kadroda görmek istediği isimlerin listesi verilirken, milli futbolcu Arda Turan, listenin üst sıralarında yer aldı . Arsene Wenger'in, uzun süredir takip ettirdiği Arda Turan'ı ara transfer döneminde kadroya katmak isteyen Arsenal'in, geçen sezon sonunda Barcelona'ya transfer olan Belaruslu yıldız Alexander Hleb'in boşluğunu milli futbolcuyla doldurmak istediği kaydedildi. Gazeteye konuşan Arsenal'in Fransız çalıştırıcısı Arsene Wenger sakatlıklar nedeniyle kadrolarının küçüldüğünü bu nedenle de hiçbir oyuncularını Ocak ayı ara transfer döneminde satmayacaklarını söyledi.

Kaynak: DHA

Sporx.com – ARDA VE ARSENAL!.. - 24 Aralik 2008 (İngiltere Ligi)
  3. 24.12.2008, 18:26 Mesaj #348

Fatih Kurt, post: 39607 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ya bizde sırtımızı dönersek Arda ne yapsın!!!Elinizdeki değerin kıymetini bilin!!!

Kim sırtını dönderiyor isim ver.Herkes Arda'mızı destekliyor.
  4. 24.12.2008, 18:28 Mesaj #349

Burak İlhan Sözgen, post: 39706 Nickli Üyeden Alıntı

Kim sırtını dönderiyor isim ver.Herkes Arda'mızı destekliyor.

Kaptanlık konusunda haksız buldumda ondan yazdı arkadaş o konu kapandı tamam sakin ol müdür
  5. 24.12.2008, 18:37 Mesaj #350

Aydin Yilmaz, post: 39704 Nickli Üyeden Alıntı

ARDA VE ARSENAL!..

İngiliz basını, Galatasaray'ın milli yıldızı Arda Turan'ın, bir kez daha Arsenal'in gündeminde olduğunu yazdı. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in, Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Daha önceki transfer dönemlerinde de adı bir çok kez Arsenal'le yazılıp çizilen milli futbolcu, yine Ada'da gündeme geldi. İngiliz Daily Telegraph Gazetesi'nde yer alan habere göre, bu sezon sakatlıklarla boğuşan ve son olarak İspanyol yıldızı Cesc Fabregas'ın 4 ay sahalardan uzak kalacak olmasıyla sarsılan Arsenal'in transfer listesinde Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın da bulunduğu belirtildi.

Haberde, Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger'in ara transfer döneminde kadroda görmek istediği isimlerin listesi verilirken, milli futbolcu Arda Turan, listenin üst sıralarında yer aldı . Arsene Wenger'in, uzun süredir takip ettirdiği Arda Turan'ı ara transfer döneminde kadroya katmak isteyen Arsenal'in, geçen sezon sonunda Barcelona'ya transfer olan Belaruslu yıldız Alexander Hleb'in boşluğunu milli futbolcuyla doldurmak istediği kaydedildi. Gazeteye konuşan Arsenal'in Fransız çalıştırıcısı Arsene Wenger sakatlıklar nedeniyle kadrolarının küçüldüğünü bu nedenle de hiçbir oyuncularını Ocak ayı ara transfer döneminde satmayacaklarını söyledi.

Kaynak: DHA

Sporx.com � ARDA VE ARSENAL!.. - 24 Aralik 2008 (İngiltere Ligi)

Aslantepe'de oynamadan olmaz.
  6. 24.12.2008, 18:46 Mesaj #351

Arda'nın tavırları bana çok laubali geliyor, kısa sürede yıldızlaşmasına bağlıyorum. Ama gerçekten çok itici birisi.
  7. 24.12.2008, 18:49 Mesaj #352

Can Efe, post: 39754 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın tavırları bana çok laubali geliyor, kısa sürede yıldızlaşmasına bağlıyorum. Ama gerçekten çok itici birisi.

Yuh yani
  8. 24.12.2008, 18:49 Mesaj #353

Yapma renkdaş.Arda mı itici?
  9. 24.12.2008, 18:53 Mesaj #354

Doruk Özyer, post: 39734 Nickli Üyeden Alıntı

Aslantepe'de oynamadan olmaz.

İyi para verilerse olur.
  10. 24.12.2008, 18:53 Mesaj #355

O kadarda değil tamam belki yanlış bir açıklama yaptı ama o bizim herşeyimiz onu yalnızca Galatasaray taraftarı değil benim her renkten arkadaşım var hepsi hayran gerek insanlığınla gerek futbolculuğuyla böyle dememen gerekir...!!!
  11. 24.12.2008, 18:54 Mesaj #356
  12. 24.12.2008, 18:56 Mesaj #357
  13. 24.12.2008, 18:58 Mesaj #358

İnsanlığı ve kişiliğiyle herkese örnek bir futbolcu.Ayrıca Galatasaray'a yürekten bağlı.
  14. 24.12.2008, 19:05 Mesaj #359

gerçek bi galatasaraylı...arda varken lincolnün kaptan olması çok saçma..bjk maçından sonrada kırgınlığını dile getirdi
  15. 24.12.2008, 19:14 Mesaj #360

Yukarı Git