1. 15.10.2009, 17:35 Mesaj #3601
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hayri Cund, post: 604991 Nickli Üyeden Alıntı

Calmayin olm esprilerimi

2. 15.10.2009, 18:02 Mesaj #3602

Hayri Cund, post: 604991 Nickli Üyeden Alıntı

Calmayin olm esprilerimi

3. 15.10.2009, 18:30 Mesaj #3603

Ahmet Özgün Güven, post: 604944 Nickli Üyeden Alıntı

Bana ters. Ayrıca çok zararı var lakin size anlatabileceğimi sanmıyorum.

Benim size Arda'nın üstüne vazife olmayan işlerde başrolde olmasının yanlış olduğunu anlatamadığım gibi sizde bana bunu anlatamazsınız. Lincoln kendi halinde bir adamdı medyaya bik-bik konuşmuyordu devamlı.

[/QUOTE]Kesinlikle politik bir düşünceyle yapmıyor arda bunu eminim. Hem popülist açıklamalar yapmadığını kabul ediyorsunuz hem de aynı şekilde suçluyorsunuz arda'yı. Siyahlı kısımdaki komplo teorilerinizi de oldukça başarılı buldum. Değinmeden geçmeyeyim.[/QUOTE]

Popülist açıklamalardan daha tehlikeli güdümlü açıklamalar yapıyor. O komplo teorisi dediğiniz şeyler Türkiye'de sıklıkla oluyor! Bir kısım medyada da öyle isimler geçiyor ki şaşırırsınız. Üçlü bir grup yapmışlar aklınız şaşar 3'ü birarada kahve yaya kalır yanlarında. Amerika'ya uğrayıp hayır dua alacak isimler bunlar beni daha fazla konuşturmayın. Herkes biliyor bu isimleri açtırmayın kutuyu!

[/QUOTE]Öyle milyon tane futbolcu var. Buyrun izleyin, dinleyin. Arda'ya gelince de kanalı değiştirir, izlemez rahatsız olmazsınız. Soran olursa da "O benim kaptanım değil benim kaptanım Lincoln" dersiniz. Olay kapanır.[/QUOTE]

Milyon tane futbolcudan banane ben Galatasaray taraftarıyım Arda ekmeğe mama derken ben Galatasaray'lıydım. Kaptanlık böyle tavırlar içinde devam ederse Hakan Balta ya da Mustafa Sarp'a verilsin. Ben Arda kaptan diye onun gereksiz lakırdılarına destek olacak halim yok.
  4. 15.10.2009, 18:40 Mesaj #3604

Bana ters. Ayrıca çok zararı var lakin size anlatabileceğimi sanmıyorum.

Lincoln medya da bik-bik demeç vermiyordu üzerine vazife olamayan her konu hakkında

Kesinlikle politik bir düşünceyle yapmıyor arda bunu eminim. Hem popülist açıklamalar yapmadığını kabul ediyorsunuz hem de aynı şekilde suçluyorsunuz arda'yı. Siyahlı kısımdaki komplo teorilerinizi de oldukça başarılı buldum. Değinmeden geçmeyeyim.

Bunlar komplo teorisi değil gerçek konuşturmayın beni !

Öyle milyon tane futbolcu var. Buyrun izleyin, dinleyin. Arda'ya gelince de kanalı değiştirir, izlemez rahatsız olmazsınız. Soran olursa da "O benim kaptanım değil benim kaptanım Lincoln" dersiniz. Olay kapanır.

Ben Galatasaray taraftarıyım sırf Arda Galatasaray'da kaptan diye yerli-yersiz boş lakırdılarını destekleyecek değilim. Ben Galatasaray'a gönül verdiğimde Arda ekmeğe mama diyordur onun için ne Arda ne, Ahmet ne, Mehmet hepsi gelip geçici.
  5. 15.10.2009, 19:12 Mesaj #3605

[quote="Mehmet Vural, post: 605121"]Lincoln medya da bik-bik demeç vermiyordu üzerine vazife olamayan her konu hakkında

QUOTE]

al lincolnun senin olsun galatasaray kaptani karaktersiz lincoln olsa ne mutlu olursun ama ardayi lincolne karistiriyorsun ya pes sana
  6. 16.10.2009, 09:48 Mesaj #3606
  7. 16.10.2009, 10:38 Mesaj #3607

Mehmet Vural, post: 605121 Nickli Üyeden Alıntı

Lincoln medya da bik-bik demeç vermiyordu üzerine vazife olamayan her konu hakkında.

Lincoln Türkiye vatandaşı olmadığı, burada yaşayıp büyümediği ve muhtemelen 3-4 yıl sonra çekip gideceği için doğal olarak bu konularda demeç vermemiştir. Türk Milli takımı, milliyetçilik vb... O yüzden inanılmaz derecede saçma bir örnek bu. Diğer konularda ise bol bol konuşmuştur kendileri.

Bunlar komplo teorisi değil gerçek konuşturmayın beni !.

Artık iş itham boyutuna ulaştı. Söylediklerinizi kanıtlamak zorundasınız. Buyrun konuşun bilelim. Yoksa çok kötü bir iftiradır benim gözümde.

Ben Galatasaray taraftarıyım sırf Arda Galatasaray'da kaptan diye yerli-yersiz boş lakırdılarını destekleyecek değilim. Ben Galatasaray'a gönül verdiğimde Arda ekmeğe mama diyordur onun için ne Arda ne, Ahmet ne, Mehmet hepsi gelip geçici.

Arda'dan öyle bir rahatsızsınız ki size bir çözüm önermiştim sadece. Beğenmemişsiniz, olabilir.
  8. 16.10.2009, 11:45 Mesaj #3608
  9. 16.10.2009, 15:30 Mesaj #3609

Ahmet Özgün Güven, post: 605580 Nickli Üyeden Alıntı

Artık iş itham boyutuna ulaştı. Söylediklerinizi kanıtlamak zorundasınız. Buyrun konuşun bilelim. Yoksa çok kötü bir iftiradır benim gözümde.

Ahmet bey dolmuşunuza gelmem, size kanıp burada ileri geri yazıp başımı belaya sokmam. Argoda mandepsiye basmak diye bir deyim vardır tuzağa düşmek anlamında bende hiç mandepsiye basmam.

Böyle davranışları olan kabadayıcılık oynayan Arda Turan'dan rahatsızım evet! 2 yıl önceki Arda'yı arıyorum. Mehmet Demirkol geçenlerde hakkında bir yazı yazdı okursanız meramımı anlarsınız.
  10. 16.10.2009, 16:57 Mesaj #3610

Mehmet Vural, post: 605806 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet bey dolmuşunuza gelmem, size kanıp burada ileri geri yazıp başımı belaya sokmam. Argoda mandepsiye basmak diye bir deyim vardır tuzağa düşmek anlamında bende hiç mandepsiye basmam.

Böyle davranışları olan kabadayıcılık oynayan Arda Turan'dan rahatsızım evet! 2 yıl önceki Arda'yı arıyorum. Mehmet Demirkol geçenlerde hakkında bir yazı yazdı okursanız meramımı anlarsınız.

-------Bende kimseye "madik atmam" Mehmet Bey meraklanmayın. Zaten siz daha benim dolduruşuma gelmeden sallamıştınız bir sürü Arda hakkında. Şunun gelmesi için şöyle konuşuyor, yabancılara pas vermiyor, lincoln ü göndermek istiyor falan diye. Bunlar ağır ithamlar ve kanıtlamadığınız sürece(ki bence mümkün değil) iftira olarak geçer dünyanın her yerinde. Bugün ben size "Foruma provakosyan için gelmişsin, bildiklerim var ama konuşturmayın beni!" desem buradaki insanlar ne anlar? Siz ne anlarsınız? Benim tuzaklarıma düşmenize gerek yok yani.

-------Bahsettiğiniz yazıyı da okudum ve orada Mehmet Demirkol'a hak verdim ancak sizin tepkinizin kaynağının bu olduğuna inanmıyorum ki daha önceki iddialarınızdan da bu belli. Arda hiç konuşmasa dahi siz bir tarafını bulacaksınız zira Arda bahsettiğinize göre arkadan işler çeviren, birilerinin maşası olan ve takımdaki yabancılara karşı tavır almış bir oyuncu. Bu suçların yanında öyle konuştu, böyle konuştu çok da önemli olmasa gerek...
  11. 16.10.2009, 19:02 Mesaj #3611

Lincoln'ü savunmak için kendi değerlerimizi karşımıza almak ayıptır benim gözümde.Bu arada KAPTAN kendine gel artık sussun millet.
  12. 16.10.2009, 19:26 Mesaj #3612
  13. 16.10.2009, 19:34 Mesaj #3613

Bir işe yaramıyor, zaten bi dünya para verip aldık, yabancı hakkımızı da dolduruyor, Galatasaray hakkında da atıp tutuyor. Gönderelim gitsin.
  14. 17.10.2009, 23:31 Mesaj #3614

trabzonu sever arda son 4 ts maçında da golü var yarın seri devam eder inş.hem onun hemde takım için iyi olur.
  15. 17.10.2009, 23:39 Mesaj #3615

Arda konusununa Lincoln 'ü karıştırmanız arıza çıkarıyor bunu sizler de net olarak görüyorsunuzdur.

Bu uyarıdan sonra tavrın devamı halinde art niyet arayacağımızı bilmenizi isterim.

Yukarı Git