1. 26.10.2009, 13:19 Mesaj #3751
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Meric Babacan, post: 622141 Nickli Üyeden Alıntı

Doğru son Beşiktaş maçında 3 gol attı hatta kendi golünün asistini bile kendi yaptı o derece iyiydi .

Performansını bırak, böyle kaptan olmaz.

Son dönemde kötü olduğu aşikar. Zaten yüzde sekseninde demiştim. Yahu sonuçta hagi varken de yenildik biz orada. Bu kadar yüklenmeye gerek var mı?
  2. 26.10.2009, 13:22 Mesaj #3752

Arda Kaptanlığı kaldıramıyor bundan dünkü maçta emin oldum...

Tamam Güzel oyuncu değerli oyuncu baştacımız ama kaptanlık ayrı bir olay olması lazım çabuk sinirlenmemesi lazım ardanın yapısında bu yok .

Kaptan dediğin örnek olmalı Ardanın örnek olucak haraketler yapmıyor !

En çok sevdiğim oyuncudur ARda ama kaptan olmamalı.
  3. 26.10.2009, 13:23 Mesaj #3753

Onur Albakar, post: 623179 Nickli Üyeden Alıntı

Sinan dikkat edersen Messiyi örnek vermedim o başka bi boyut onu kıyaslayamam.. :p

Ben zaten Ardanın serbest oynaması gerektiğini düşünüyorum sezon başında böyle oynamıştı ve çok iyiydi..

Onur demek istediğim birşeyler yapabilirdi,hiçbir şekilde affı yok ama Arda yüzümüzü astığı gibi güldürmesinide bilir,onu hala çok seviyoruz canım ciğerimiz ama n'olur bunu artık kullanmasın sahada yürümesine dayanamıyorum Lincoln kadar istediler maçı.
  4. 26.10.2009, 13:39 Mesaj #3754

Ahmet Özgün Güven, post: 623219 Nickli Üyeden Alıntı

Son dönemde kötü olduğu aşikar. Zaten yüzde sekseninde demiştim. Yahu sonuçta hagi varken de yenildik biz orada. Bu kadar yüklenmeye gerek var mı?

bu kadar yüklenmeye gerek yok ama bu kadarda aciz oynamaya hakkı var mı haftalardır?
  5. 26.10.2009, 13:42 Mesaj #3755

Okan babanın damgalamasına katılıyorum...

Ben Frank olsam 2, 3 maç yedek soyundururum, aklı başına birazda olsa gelir.. şu çalımıda bırak artık, yapamıyorsun işte. Messi olmaya çalışma. kendin ol.
  6. 26.10.2009, 13:45 Mesaj #3756

Hüseyin Özçelik, post: 623260 Nickli Üyeden Alıntı

bu kadar yüklenmeye gerek yok ama bu kadarda aciz oynamaya hakkı var mı haftalardır?

Bizim yapacağımız şey destek olmak. Yuhlayarak ya da tepki göstererek düzeleceğini sanmıyorum. Arda'ya psikolojik destek verme şansımız da yok. Ne yapabiliriz ki? Sen topçu değilsin arda deyince ya da kaptanlığı elinden alınca bu iş düzelecek mi? Sonuçta bu saraçoğlu da ayrı bir olay oldu. Diyorum işte Hagi gibi bir adam varken bile kaybediyorduk.
  7. 26.10.2009, 13:48 Mesaj #3757

https://www.gscimbom.com/forum/metin...aptanisin.html

Bu konu kapatıldığı için buradan devam ediyorum tartışmaya

Koskoca Galatasaray klubu sana böyle bir sorumluluk vermiş bu yaşında ve bunu önemsemeyen adamı eleştiririm kimse kusura bakmasın

8. 26.10.2009, 13:49 Mesaj #3758

Ahmet Özgün Güven, post: 623285 Nickli Üyeden Alıntı

Bizim yapacağımız şey destek olmak. Yuhlayarak ya da tepki göstererek düzeleceğini sanmıyorum. Arda'ya psikolojik destek verme şansımız da yok. Ne yapabiliriz ki? Sen topçu değilsin arda deyince ya da kaptanlığı elinden alınca bu iş düzelecek mi? Sonuçta bu saraçoğlu da ayrı bir olay oldu. Diyorum işte Hagi gibi bir adam varken bile kaybediyorduk.

yuhlamak yok canım o da ne daha neler angut muyuz biz?

ama bu adamında artık kendine gelmesi lazım en büyük hayalim torres gibi kaptan olmak dedi adama 2 gün sonra kaptanlık verdiler 10 numara formayla, taraftar olarak zaten peşindeyiz sürekli... e daha ne???

toparlanması lazım yetenekleri tartışılmaz ama birazda profesyonellik öğrenmeli...
  9. 26.10.2009, 13:51 Mesaj #3759

Galatasaray kaptanı, kendi nezdinde tüm camiayı temsil eder. Bu sebeple Arda Turan hakkında yazacaklarınızı, futbol eleştirisi çerçevesinde tutmanızı rica ediyorum. Arda bu takımın RUHUDUR.

Eleştiri sınırını aşan hakaretlerde yönetici arkadaşlarımız gerekeni yapacaklardır.
  10. 26.10.2009, 14:02 Mesaj #3760

İyi bir ayar gerekiyor Arda'ya.Tamamen uçmuş havalarda geziyor.4 yıldır Arda'nın hiç bu kadar formsuz olduğu bir dönem hatırlamıyorum.Yaramamış kaptanlık Arda'ya.

Oturtacaksın yedek kulübesinde, olmadı kadro dışı bırakacaksın aklı ne zaman başına gelirse o zaman gelsin, başımızın üstünde yeri var.Ama böyle olmaz, ruhsuz isteksiz.Ayıptır, yazıktır bu taraftara.
  11. 26.10.2009, 14:08 Mesaj #3761

Vay be Arda Turan hakkinda bunlarida okudum ya burda daha ne diyim bilmiyorum. Arda düne kadar Metin Oktay yolundaydi bir macta yoldan cikti kariyeri bitti. Bosuna diger maclarda formsuz falan demeyin Ardanin formunun düsük oldugu maclarda bile golü asisti mutlaka var. Asil ona simdi ihtiyacimiz var. Ne Baros kaldi ne Keita, ikiside fenerin oyununa geldi. Mactan öncede kaptanimizi tahrik ettiler. Arda Turan elestirilemez biri degildir ama Galatasarayin Kaptanini elestiriyorsan bir kac kez düsünüceksin. Bir fener maglubiyetine Kaptanini harcarsan gecmis ola. Bu gün burda Arda Turan i agir elestirenlerin gecen sene efsane kaptan Bülent Korkmaz a bir küfür etmedigi kalmisti.
  12. 26.10.2009, 14:12 Mesaj #3762
  13. 26.10.2009, 14:14 Mesaj #3763

ne alaka ya sınırlı ve ölçülü seviyede herkes eleştirebilir.benim gördüğüm düzeyli eleştiriler var hep aynı terane dönüyor nedense eleştiriler artıyo vefasız ilan ediliyor eleştirenler.
  14. 26.10.2009, 14:17 Mesaj #3764

Arda dün büyük kaptandi simdi ise kaptanligi haketmiyor foruma bakilirsa. Kötü oynadiysa kötü oynadi, cok kötü oynadiysa cok kötü oynadi denilebilir. Ama bir macta adamin kaptanligini elinden aldiniz yedek kulübesine soktunuz yok havalara girmis yok simarmis dediniz. Ayip beyler.
  15. 26.10.2009, 15:28 Mesaj #3765

Arda nın yerinde olsam Avrupa dan ilk gelen teklife giderim. Bu adamı harcıycaklar, Arda iyi oynarken medya eleştiririr yok Arda şunu giydi, bunu yaptı, sevglisyle görüntülendi, yok Messi nin kramponunu taşıyamz vb. Şimdi takım kötü gider hem medya hemde taraftar başlar ilk haftalarda Büyük Kaptan, Metin Oktay, Dünya Yıldızı diyenler Arda şımarık, Bundan Kaptan Olmaz, Arda yıldız değil satılsın büyük ümitlerle geln Elano hiç bişey yapmadığı halde hala eleştirilmez savunulur. Medya nın amacı belli meyve veren ağaç taşlanır Arda ilgili haberler ilgi çekiyo ama Galatasaray taraftarının yaptığı terbiyesizliktir. Bu kimlere yapılmadki Ardaya yapılmasın boşver sen Adnan Polat ı sen git Avrupada futbolunu oyna...

Yukarı Git