1. 26.10.2009, 15:59 Mesaj #3766
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Baltanın attığı golün ortasını yaptı arda çıktıktan sonraki korneri aydın kullandı buyur burdan yak
  2. 26.10.2009, 16:55 Mesaj #3767

Başından beri Arda'yı savunanlardanım.Bu, hiç eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmemeli.Arda'da bi durgunluk mevcut.İnşallah bu form düşüklüğü ile alakalı birşeydir.Zira form düşüklüğü her futbolcunun başına gelebilir zamanla düzelir.Yeter ki başka sebepler olmasın.
  3. 26.10.2009, 16:57 Mesaj #3768

Kaptan yapılması hataydı galiba. Kaldıramıyor baskıyı. 22 Yaşında birinin bu büyüklükteki baskıyı kaldırması çok zor zaten. Kendine gelecektir en kısa zamanda.
  4. 26.10.2009, 17:00 Mesaj #3769

Göksel Şatır, post: 623383 Nickli Üyeden Alıntı

Arda dün büyük kaptandi simdi ise kaptanligi haketmiyor foruma bakilirsa. Kötü oynadiysa kötü oynadi, cok kötü oynadiysa cok kötü oynadi denilebilir. Ama bir macta adamin kaptanligini elinden aldiniz yedek kulübesine soktunuz yok havalara girmis yok simarmis dediniz. Ayip beyler.

Kimsenin bir maçla birşey dediği yok. Estonya maçından sonra sadece Ermenistan maçında iyi oynadı o kadar.
  5. 26.10.2009, 17:01 Mesaj #3770

Kaptan dikkat et kendine geçen sene yine fener maçına cok üzüldün ve diğer maçta sahada yıkılıp kaldın...ben biliyorum kaptan bizden daha cok orda kazanmak istediğini ama sen bize lazımsın....Gözümün önünde yere yıkıldığın o anı unutmuyorum utanlara inat....
  6. 26.10.2009, 17:45 Mesaj #3771

Genç Arda daha etkliydi tekmeye kafa sokardı.. Kaptan Arda 22 yaşında 30 yaşında gibi oynuyor.
  7. 26.10.2009, 17:47 Mesaj #3772

Cenk Oran ÖZDEMIR, post: 623991 Nickli Üyeden Alıntı

Genç Arda daha etkliydi tekmeye kafa sokardı.. Kaptan Arda 22 yaşında 30 yaşında gibi oynuyor.

mukemmel yorum

olgunlasma olayini abartti

biri bunu anlatmali kaptana
  8. 26.10.2009, 19:13 Mesaj #3773

Oynadığı futbola kızmıyorum zaten,ben ruhsuz takım kaptanı istemiyorum üstelik en kritik maçta,ben küçücük tartışmayı abartacak kaptan istemiyorum,daha toy olduğunu belli etti efe gibi yüklenerek bravo devam etsin,bir yıldız daha eritiriz,oturup düşünmeli 3 sene önce askeri ücrete top oynuyordu ve sahada geberiyordu resmen,bir oyuncu kötü oynayabilir,pas hatası yapabilir,ama kaptan ise eğer ki Galatasaray gibi 100 senelik bir kulüpte bu onura layık görülmüşsen her haraketine dikkat edeceksin arkadaş,daha profesyonel olmadığı dün belli oldu,bu bir Cl final maçı olsaydı rakip oyuncu onu tahrik edecek bu futbolun doğasında var,her tahrike adam ol lan diye diklenirse sahada yerden kalkamaz rakip futbolcuya bakmaktan kavga aramaktan.Ona ceza verilmesi söz konusu değil,ona en büyük ceza sarı kırmızılı formadan uzak kalmaktır ve Rijkaard bunu en iyi şekilde yapmıştır,herkes diyor Arda oyundan çıkar mı,çıkar arkadaş koşmuyorsa oynamıyorsa alakasız işler peşindeyse feriştahı çıkar herkes akıllı olacak.
  9. 26.10.2009, 19:28 Mesaj #3774

Sinan Arslan, post: 624269 Nickli Üyeden Alıntı

Oynadığı futbola kızmıyorum zaten,ben ruhsuz takım kaptanı istemiyorum üstelik en kritik maçta,ben küçücük tartışmayı abartacak kaptan istemiyorum,daha toy olduğunu belli etti efe gibi yüklenerek bravo devam etsin,bir yıldız daha eritiriz,oturup düşünmeli 3 sene önce askeri ücrete top oynuyordu ve sahada geberiyordu resmen,bir oyuncu kötü oynayabilir,pas hatası yapabilir,ama kaptan ise eğer ki Galatasaray gibi 100 senelik bir kulüpte bu onura layık görülmüşsen her haraketine dikkat edeceksin arkadaş,daha profesyonel olmadığı dün belli oldu,bu bir Cl final maçı olsaydı rakip oyuncu onu tahrik edecek bu futbolun doğasında var,her tahrike adam ol lan diye diklenirse sahada yerden kalkamaz rakip futbolcuya bakmaktan kavga aramaktan.Ona ceza verilmesi söz konusu değil,ona en büyük ceza sarı kırmızılı formadan uzak kalmaktır ve Rijkaard bunu en iyi şekilde yapmıştır,herkes diyor Arda oyundan çıkar mı,çıkar arkadaş koşmuyorsa oynamıyorsa alakasız işler peşindeyse feriştahı çıkar herkes akıllı olacak.

+1905 kewell girdi oyuna hareket geldi zaten. Keita k.kart görmese 2-2 yi rahat bulurduk. Keşke kewell ilk 11 başlasaydı
  10. 26.10.2009, 22:42 Mesaj #3775

Cenk Oran ÖZDEMIR, post: 623991 Nickli Üyeden Alıntı

Güzel özetlemissin olayi..
  11. 26.10.2009, 22:49 Mesaj #3776

Bu yaşta kaptanlık ve 10 numara verilmesi çok yannıştı...Bu durumun ağırlığını kaldıramıyor!
  12. 26.10.2009, 22:51 Mesaj #3777

Bu kaldırmama olayı değilde,üzerinde ki baskıyı almak ister misiniz?

22 yaşındasın,Uefa'yı getir Arda,Şampiyon yap bizi Arda,her maç kral ol Arda,diğer yıldız oyuncular bile maç sıkıştığında bu maçı baz almıyorum resmen topu ona verip sorumluluğu saha içinde bile ona yüklüyorlar kolay iş değil arkadaşlar,diyeceksiniz ki ulen Sinan madem bunu diyorsun kaptan olmasın olgun biri bulsun yönetim,yabancı olmasa Harry Kewell bu işi yapacak en iyi adam aslında ama evladımız diye ve önümüzde Fabregas örneği varken neden olmasın diye düşündük olur,Arda'nın ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacı var.Atlatır bunuda güçlü çocuktur o.
  13. 26.10.2009, 23:08 Mesaj #3778

ya bir iki mac iyi oynamasina bakar bu biraz basindan uzaklasmasi lazim

sivas maci onemli

ama buca maci daha onemli onun icin
  14. 26.10.2009, 23:08 Mesaj #3779

22 Yasinda kaptan olmasi dert degil ama kaptan oldugu gunden beri kaptan olmasina yanlis dedim,

bazi kit beyinlere gore sirf kewell var diye soyledim ama alakasi yok,hadi tamam kewell cirkef,pis,kaka ama arda da degildi o kaptan olacak kisi..

istinya parkta aziz yildirima selam vermesi carpitildi ama bunu arda aziz yildirim kendisine teklif yaptikdan sonra yapiyorsa bu yanlis,

emreyle bu kadar iyi olmasi yanlis,menajerinin ahmet bulut olmasi yanlis,turk pasaportum olmasaydi burda olmazdim diyen birinin

1 hafta sonra 'yerli hoca' demecleri yanlis,bu kadar konusmasi zaten yanlis,messiyle kiyaslanmasi komediydi ama messi olmaya calisiyorsa o da ayrica yanlis,

kendisine hakan baltanin yarisi kadar sakin olmasini tavsiye ediyorum,yarisi degil hatta 4'de biri..

Her seyi ben yaparim derken hic bir sey yapamiyorsun Ardacan.Sen sahada biz yerimizde gerim gerim geriliyoruz..
  15. 26.10.2009, 23:32 Mesaj #3780

Ardanın kaptanlığı kaldıramadığını kabul etmediğim gibi ondan başkasının kaptanlığı hakettiğine inanmıyorum..

Futbolcular seyirci herkes üzerine oynadı..Kolay değil..

Kaptandır böyle davranmasın demek atıp tutmak kolay..

Metin oktay bile fenerbahçe karşılaşmasında karşısındaki oyuncunun kasti tekmeleri sonucu ona vurup kırmızı görmüştür..

Yukarı Git