1. 26.10.2009, 23:36 Mesaj #3781
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur Albakar, post: 624993 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın kaptanlığı kaldıramadığını kabul etmediğim gibi ondan başkasının kaptanlığı hakettiğine inanmıyorum..

Futbolcular seyirci herkes üzerine oynadı..Kolay değil..

Kaptandır böyle davranmasın demek atıp tutmak kolay..

Metik oktay bile fenerbahçe karşılaşmasında karşısındaki oyuncunun kasti tekmeleri sonucu ona vurup kırmızı görmüştür..

Ne dun ki mac icin ne de haftalardir devam eden performansi icin konusmadim yalniz ben,Ardanin ne oynaya bildigini biliyoruz,

izlemeye de devam edecegiz,olur boyle seyler,onun bizdeki kredisini soylemeye gerek yok,tamamen futbol disinda olanlari yazdim kendi adima.
  2. 26.10.2009, 23:38 Mesaj #3782

Klasik Türk futbol bilgisi...!

Sallayın bakalım Arda'ya... KAPTAN Arda'ya...

Arda'da 3 yanlış 1 doğruyu değil,1 yanlış 3 doğruyu götürüyor...
  3. 27.10.2009, 14:46 Mesaj #3783

Arkadaşlar ardayı eleştirelim ama unutmayın o büyük Galatasaray ın kaptanı lütfen ileri gitmeyin bi düşüş dönemi yaşıyor İnşaallah toparlayacak ondan beklentimiz büyük oldugu için o maçda daha çok stres yaşadıgı belli eminim buca maçında oynarsa eger toparlamaya başlayacaktır o tam bir fanatik futbolcu olmasaydı bizim gibi hermaç tribünde büyük Galatasarayı desteklerdi bundan eminim
  4. 27.10.2009, 15:15 Mesaj #3784

Onur Albakar, post: 624993 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın kaptanlığı kaldıramadığını kabul etmediğim gibi ondan başkasının kaptanlığı hakettiğine inanmıyorum..

Futbolcular seyirci herkes üzerine oynadı..Kolay değil..

Kaptandır böyle davranmasın demek atıp tutmak kolay..

Metin oktay bile fenerbahçe karşılaşmasında karşısındaki oyuncunun kasti tekmeleri sonucu ona vurup kırmızı görmüştür..

Bu Arda konusunda fena yazıyorsun. Kesinlikle sana katılıyorum.
  5. 27.10.2009, 15:28 Mesaj #3785

Arda'nın kaptan olmasına karşı diğilim. Ama Kewell'ın olduğu takımda 22, 23, 24, 25, 26 yaşlarındaki yaşlarındaki gençlerin kaptan olması doğru diğil... Yönetimin neden Arda'yı kaptan yaptığını biliyoruz.. Ancak yinede bu karar Frank'e bırakılmalıydı, oda zaten Kewell'ı seçerdi doğal olarak.
  6. 27.10.2009, 18:20 Mesaj #3786

Emir Satriani, post: 625799 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın kaptan olmasına karşı diğilim. Ama Kewell'ın olduğu takımda 22, 23, 24, 25, 26 yaşlarındaki yaşlarındaki gençlerin kaptan olması doğru diğil... Yönetimin neden Arda'yı kaptan yaptığını biliyoruz.. Ancak yinede bu karar Frank'e bırakılmalıydı, oda zaten Kewell'ı seçerdi doğal olarak.

Arda senelik fenere 4 mn euroyu düşünmeden istemediği ve Galatasaraya boş kağıda imza attığı için 10 yaşından beri Galatasarayda olduğu için kaptandır..Tıpkı Bülent korkmaz Metin oktay gibi..H.Kewell ben,m gözümde sadece iyi oyuncudur daha ötesi olamaz h.üstünel fenerli olsa onuda geçtim fenerbahçe ilgilense ve biraz daha fazla para verse kewellı sarı lacivert çubuklu formayla görüyor olurdun..

Leeds kaptanıyken kewellın bize yaptıklarını belki hatırlarsın..O yüzden Ardadan daha karakterli demek saçma..

Yaş olayıda önemli değil dünyada artık çoğu oyuncu genç yaşta kaptan oluyor ve bunların hepsi alt yapıdan çıkıyor..

Nitekim gerrardında bülent korkmazında puyolunda zaman zaman saha içi agresiflikleri oluyor diğerlerininde..Ama bunların hiçbiri onların takımı için değerini değiştirmiyor..
  7. 27.10.2009, 18:29 Mesaj #3787

Arda eğer Avrupa'nın dev takımlarına gitmek istiyorsa yüreğiyle değil aklıyla oynamayı öğrenmeli.2-3lü sıkıştırma geliyor sana ve sen hala çalım deniyorsun kendini yoruyorsun.Ayrıca kaleye uzak bölgede.Basit oynamayı öğrenmelisin.Senin ceza sahasına uzak bölgde çalımlarla adam geçişin hem seni yorar,hem takımın temposunu bozar.Ama sen dikin çabuk oynadınmı iki adamı eksiltir ve atağı hızlandırırsın.
  8. 27.10.2009, 19:05 Mesaj #3788

Verildimi bilmiyorum.

Arda'daki düşüşün sebebi...

27 Ekim 2009 Salı * 08:15

Derbide de hayal kırıklığı yaratan Arda'yı Galatasaray taraftarı eleştiriyor; ama...

Derbide de hayal kırıklığı yaratan Arda'yı Galatasaray taraftarı eleştiriyor; ancak yıldız futbolcunun düşüşünde bakımını üstlendiği bir çocuğun hayatını kaybetmesi yatıyor.

Sabah Gazetesi'nin 27 Ekim 2009 Çarşamba günkü haberine göre; taraftarlar, kaptanlarını sertçe eleştirirken, genç yıldızın aslında başka sıkıntısı varmış. Yardımseverliği ile tanınan ve lösemi hastası birçok çocuğun tedavisini kamuoyundan gizli olarak üstlenen Arda, bu çocuklardan biri iki hafta önce hayatını kaybedince moralmen çöktü. Genç yıldızın Trabzonspor maçındaki agresif tavırlarının altında da yaşadığı bu psikolojik sarsıntının yattığı öğrenildi.

MODERN ROBİN HOOD

Sivil Toplum Kuruluşları'nın çağrılarına kulak veren ve sağlıkla ilgili her türlü kampanyayı destekleyen Galatasaray'ın genç kaptanı Arda Turan, iki yıldır birçok çocuğun tedavi ve bakım masraflarını üstleniyor. Yaptığı maddi yardımları gizleyen Arda'nın tedavi gören çocuklara moral vermek için sık sık hastane ziyaretleri yaptığı da biliniyor.
  9. 27.10.2009, 19:15 Mesaj #3789

arda sahip cikmamiz lazim su siralar biraz formsuz ama iyi oynadiginda arda pasa arda aslan kotu oynadiginda tukaka olacak is degil arda dogustan kaptan dogmadi elbet git gide kaptanligi cok iyi yapacaktir daha 10. hafta bitti hemen arda dan kaptanlik alinma konusu tartisiliyor olacak is degil
  10. 27.10.2009, 19:27 Mesaj #3790

Şöyle bir düşünce oluştu bende

4-3-3 oynayacaksanız kanat adamlarınız çok süratli olmalı

Messi , C.Ronaldo , Keıta , Kalou vs gibi Önce Ardanın sol kanatta daha verimli olacağını düşündüm Ama bu düşünce kafamı karıştırdı.
  11. 27.10.2009, 19:32 Mesaj #3791

Okan DAMGACI, post: 626336 Nickli Üyeden Alıntı

Şöyle bir düşünce oluştu bende

4-3-3 oynayacaksanız kanat adamlarınız çok süratli olmalı

Messi , C.Ronaldo , Keıta , Kalou vs gibi Önce Ardanın sol kanatta daha verimli olacağını düşündüm Ama bu düşünce kafamı karıştırdı.

Arda gerekli fiziksel güç(dayanıklılık,biraz da sürat),ve de biraz ekonomik oyunla iyi bir İniesta'ya dönüşür.
  12. 27.10.2009, 19:46 Mesaj #3792
  13. 27.10.2009, 19:51 Mesaj #3793

Aşırı yorgun olduğu için böyle yoksa iyi niyetinden şüphem yok.Şöyle bir tatil yapsa 2-3 hafta kendini toplaması için.
  14. 27.10.2009, 19:52 Mesaj #3794

Arda'yı Galatasaraylı'dan başka kimse sevmiyor ve çekemiyor buda bir gerçek,70 milyon insanın 40 milyonu nefret ediyor kolay değil Arda olmak,Arda'ya sahip olmak,biz onu seviyoruz o harika bir dönüş yapacaktır,onu eleştirdik diye onu bitirmeye çalıştığımız sanılmamalı,ona sadece uyarıydı o takımın en değerli oyuncusu,o kaptanımız,bu taraftar arkanda bükmesin boynunu,magazin köşelerinde kendini bilmez hatunların yazıları,onu çekemeyenlerin eleştirileri bizi etkilemez,o kendini toplayacak ve tekrar yükselişe geçeceğiz destek zamanı...
  15. 27.10.2009, 19:55 Mesaj #3795

Yukarı Git