1. 24.12.2008, 22:31 Mesaj #376
    Cevap: #66 Arda Turan

bjk maçından önce bi zamanlar tugaın yaptığı hareketi taraftarlara yapmış..ardaya sempatim arttı...müthiş bi yetenek ama arsenal istiyorsa kesinlikle iyi para verir...ama ben arsenalin istediğine inanmıorum tuncay içinde milan istiyor diorlardıı m.boro ya gitti
  2. 24.12.2008, 22:33 Mesaj #377

Fatih Kurt, post: 40319 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ya bizde sırtımızı dönersek Arda ne yapsın!!!Elinizdeki değerin kıymetini bilin!!! bu cümleyi anlamadın mı??

Orda bu cümle yazmıyor kötü yorumları yazıp baska birşey demiyorum yazarsan kendinden baska kimse anlamaz

haklısın kendi futbolcumuza biz sırt dönersek o adam ne yapsın ayrıca ardanında kaptanlık hakkında konsması yanlıs.
  3. 24.12.2008, 22:41 Mesaj #378

Targutay Sabancı, post: 40342 Nickli Üyeden Alıntı

Orda bu cümle yazmıyor kötü yorumları yazıp baska birşey demiyorum yazarsan kendinden baska kimse anlamaz

haklısın kendi futbolcumuza biz sırt dönersek o adam ne yapsın ayrıca ardanında kaptanlık hakkında konsması yanlıs.

Burdan iki türlü sonuca varabiliriz;

1.Geçen yıl kar kış demeden 12,13 kişiyle deplasmanlara giderken kendini paralarken,iğneyle maçlara çıkarken. Lincoln beyefendi sakatım diyip tüm sezonu yatarak geçirirken, oynadığı maçlardada yerde sürünerek geçirirken,aldığı dünyaca peşin para nın karşılığını vermezken bu sezon iyi oynuyor diye bu takımda,Altyapıdan yetişmiş,düzgün karakteriyle herkesi imrendiren, aldığı paranın kat ve kat fazlasını takıma maddi, manevi vermiş Milli takımda Euro 2008 in yıldızı olmuş bir Türk oyuncusunun kaptanlık istemesi fazlamıdır??

2.Olarak sen profesyonel futbolcusun daha yaşın 21. Kaptanlık senin neyine Ayhan abin,Lincoln abin dururken sus sen karışma bu yönetimin bileceği iş...
  4. 24.12.2008, 22:43 Mesaj #379
  5. 24.12.2008, 22:43 Mesaj #380

Ayrıca o da pek gitmek istemiyor Arda kesin en az 1 sezon daha bizde bu sezon hariç.
  6. 25.12.2008, 02:13 Mesaj #381
  7. 25.12.2008, 02:17 Mesaj #382

Arda 15 milyon mu? E YOK ARTIK YUH diyorum başkada bişey demiyorum... İngiltere'nin sıradan takımlarında oynayan sıradan defanslar o para ederken ayıptır.. Arda'yı alacak adam öyle böyle €35m gözden çıkaracak... Arsenal'de o para ne gezer.. Ayrıca altyapımızda niceleri falan olsada Arda gibi yok.. Arda 10 senede bir tane çıktı... UEFA hedeflenirken böyle bir oyuncu satılmaz.. En az 3 yıl daha bizde kalmalı.. Gideceksede Real Madrid ve Bayern yada Man Unitedi Juventus'a falan gitmeli Arsenal'e diğil...
  8. 25.12.2008, 16:13 Mesaj #383

Emir Satriani, post: 40648 Nickli Üyeden Alıntı

Arda 15 milyon mu? E YOK ARTIK YUH diyorum başkada bişey demiyorum... İngiltere'nin sıradan takımlarında oynayan sıradan defanslar o para ederken ayıptır.. Arda'yı alacak adam öyle böyle €35m gözden çıkaracak... Arsenal'de o para ne gezer.. Ayrıca altyapımızda niceleri falan olsada Arda gibi yok.. Arda 10 senede bir tane çıktı... UEFA hedeflenirken böyle bir oyuncu satılmaz.. En az 3 yıl daha bizde kalmalı.. Gideceksede Real Madrid ve Bayern yada Man Unitedi Juventus'a falan gitmeli Arsenal'e diğil...

Arkadaşım verselerde 100 milyon verseler ama vermezler bunu 2 sebebi vardır

1-Türk olması

2-Ağır futbolcu olması

bizde isteriz camiamız para kazansın ama işte ben hiç sanmıyorum 15 milyon bile veremezler cünkü adı Ardinho degil ve yavas topcu eger hızını kazansa eger arda ile messi arasında tek fark kalır oda birinin Arjantinli biri Türk olması
  9. 25.12.2008, 16:22 Mesaj #384

Türk olması degerini çok azaltıryor bu bir gerçek

Nihatında dedigi gibi benim attıgım golleri ispanya liginde bir brezilyalı atsa degeri 2'ye katlanırdı
  10. 25.12.2008, 16:33 Mesaj #385

Caner Akdemirci, post: 41641 Nickli Üyeden Alıntı

Türk olması degerini çok azaltıryor bu bir gerçek

Nihatında dedigi gibi benim attıgım golleri ispanya liginde bir brezilyalı atsa degeri 2'ye katlanırdı

Ben Nihat'ı hiç beğenmiyorum ve fazlasıyla abartıldığını düşünüyorum Barca macında da öyle bir gol kacırdı ki..

Ayrıca bizim camiamızın bütün Türk futbolcuları Nihat'tan 5 gömlek üstündür bizim 11'den kimi koysan villarealde rahat oynar evet Türk olmasa belki daha üstün görülebilirdi o da ayrı bir mesele.
  11. 25.12.2008, 16:40 Mesaj #386

Targutay Sabancı, post: 41650 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Nihat'ı hiç beğenmiyorum ve fazlasıyla abartıldığını düşünüyorum Barca macında da öyle bir gol kacırdı ki..

Ayrıca bizim camiamızın bütün Türk futbolcuları Nihat'tan 5 gömlek üstündür bizim 11'den kimi koysan villarealde rahat oynar evet Türk olmasa belki daha üstün görülebilirdi o da ayrı bir mesele.

Evet evet Nihat çok abartılıyor la Liga'da sadece 76 gol attı,Euro 2008 de attı gol çok cirkindi, üst üste iki sakatlık geçirdi ama yine bir posisiyon kaçırdı için onu eleştiriyorsun.Neyse burası Arda'nın konusu geçiniz...
  12. 25.12.2008, 16:47 Mesaj #387

Selçuk Ceylan, post: 41662 Nickli Üyeden Alıntı

Evet evet Nihat çok abartılıyor la Liga'da sadece 76 gol attı,Euro 2008 de attı gol çok cirkindi, üst üste iki sakatlık geçirdi ama yine bir posisiyon kaçırdı için onu eleştiriyorsun.Neyse burası Arda'nın konusu geçiniz...

Madem o kadar beğeniyorsan aç villareal macı izle arkadaşım istedigi kadar gol atabilir oyun tarzını begenmiyorum hem mecburmuyum ben beğenmeye? Sevdiğim tipte golcü değil belki ben Drogba,Nistelrooy tipi adamları seviyorum ne seviyosunuz ya birini abartmayı.
  13. 25.12.2008, 16:54 Mesaj #388

Targutay Sabancı, post: 41674 Nickli Üyeden Alıntı

Madem o kadar beğeniyorsan aç villareal macı izle arkadaşım istedigi kadar gol atabilir oyun tarzını begenmiyorum hem mecburmuyum ben beğenmeye? Sevdiğim tipte golcü değil belki ben Drogba,Nistelrooy tipi adamları seviyorum ne seviyosunuz ya birini abartmayı.

Tamam renkdaş,senin sevendin tipte bir golcü olmayabilir ama sadece abartıldı görüşünde katılmıyorum,neyse görüşüne saygı duyarım,iyi forumlar.
  14. 25.12.2008, 16:55 Mesaj #389

Arkadaşlar şu anda Arsenal formuna bakınıyordum adamlardan bazıları

Çok iyi oyuncu very good player gibi şeyler yazarken bazıları ise

Özür dilerim ama Türk medyasına güvenilmez yazarken bazıları ise

15 milyon cok fazla quaresma alınırdı giovinco alınır o paraya yazmıslar yani bize fazla gelen ve begenmedigimiz 15 milyon o adamlara fazla bile geliyor

Very good player, but he plays on the left and Nasri has already made that position his own

I don't trust the Turkish media. Sorry, turks.

would like another wide player i doubt this'll happen for £15mil, we are though being linked with Giovinco again
  15. 25.12.2008, 17:35 Mesaj #390

Targutay Sabancı, post: 41689 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar şu anda Arsenal formuna bakınıyordum adamlardan bazıları

Çok iyi oyuncu very good player gibi şeyler yazarken bazıları ise

Özür dilerim ama Türk medyasına güvenilmez yazarken bazıları ise

15 milyon cok fazla quaresma alınırdı giovinco alınır o paraya yazmıslar yani bize fazla gelen ve begenmedigimiz 15 milyon o adamlara fazla bile geliyor

Very good player, but he plays on the left and Nasri has already made that position his own

I don't trust the Turkish media. Sorry, turks.

would like another wide player i doubt this'll happen for £15mil, we are though being linked with Giovinco again

Türk medyasına güvenilmez konusunda haklılar ama yanlış yönde düşünüyorlar onlarda Arda gibi oyuncu olsa onların medyası 50 milyon €'dan aşagı yazma ama bizim medya sağ olsun 10-15 milyon € yazıyorlar,zaten onların Ardayı izleme fırsatları yok sadece lig özetleri ve avrupadaki maçlarını izleyebilirler, böyle bir durumdada hemen Türk medyasına bakarlar 15 milyon € diyolarsa abartıyorlar diye düşünüp 5-10 milyon € oyuncu derler ve Giovinco gibi adamlarla kıyaslarlar.

Yazıklar olsun medyamıza hiç bir hükümleri yok anca g...lerinden transfer habereri uydursalar

Yukarı Git