1. 09.11.2009, 11:44 Mesaj #3961
  2. 09.11.2009, 12:55 Mesaj #3962
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

golden sonraki yüzündeki hırs herhalde içindeki duyguların patlamasıydı...

böyle oynadıktan sonra sırtımız yere gelmez...
  3. 09.11.2009, 13:06 Mesaj #3963

Sahadayken yüzünde görmek istediğim o ifade işte.Asık surat sana yakışmıyor kaptan.
  4. 09.11.2009, 13:07 Mesaj #3964

Onur-İnce, post: 650841 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptan'a her zaman güvenim tam

Laf atanlar ileride bu lafları nasıl yutacak acaba

buna imzami atarim
  5. 09.11.2009, 13:07 Mesaj #3965

Onur Albakar, post: 649679 Nickli Üyeden Alıntı

Golden sonraki hırsı görüldü.Sana laf atanlara rehavette diyenlere selamlar.

Topla vals yapmasın, 3-5 kişiyi çalımlamaya kalkıp kaybetmesin, mevlevi gibi topla kendi ekseninde dönmesin takım için oynasın kimsenin gözüne batmaz zaten. Hasan Şaş dün akşam işler iyi giderken Etiler'den, Bebek'ten çok arkadaşın olur kanma, kullanılırsın dedi anlayana. Neden insanlara lafını yutacak bilmem ne gibi laflar takmaya çalışıyorsunuz? Hakeden eleştirilecek bu kadar basit! Arda'da olsa, Ayhan'da olsa, Ahmet'te olsa. İlk yarı Arda sahada resmen görünmez adamdı ama gol atınca turnusol kağıdı gibi renk değiştirdi herkes.
  6. 09.11.2009, 13:30 Mesaj #3966

Mehmet Vural, post: 651015 Nickli Üyeden Alıntı

Topla vals yapmasın, 3-5 kişiyi çalımlamaya kalkıp kaybetmesin, mevlevi gibi topla kendi ekseninde dönmesin takım için oynasın kimsenin gözüne batmaz zaten. Hasan Şaş dün akşam işler iyi giderken Etiler'den, Bebek'ten çok arkadaşın olur kanma, kullanılırsın dedi anlayana. Neden insanlara lafını yutacak bilmem ne gibi laflar takmaya çalışıyorsunuz? Hakeden eleştirilecek bu kadar basit! Arda'da olsa, Ayhan'da olsa, Ahmet'te olsa. İlk yarı Arda sahada resmen görünmez adamdı ama gol atınca turnusol kağıdı gibi renk değiştirdi herkes.

4 gol 8 asistt böyle devam etsin görünmesin.

Görünürse tutamayız zaten.

1.yarı diyarbakır kalesine gidemedik doğru düzgün kewellda nondada etkisizdi bunların hepsi bilerek mi kötü oynadı?
  7. 09.11.2009, 14:02 Mesaj #3967

Mehmet Vural, post: 651015 Nickli Üyeden Alıntı

Bu çocuğu kıskanıyolar, çekemiyolar bunların içinde kendini GS lı sananlarda var, her yaptığı olay oluyo abartılıyo. Bugüne kadar GS da kimsenin kaptanlığı tartışılmadı, Arda ya gelince tartışılmaya başlandı. Arda yı eleştirmek için önce Arda kadar Galatasaray lı olun...
  8. 09.11.2009, 14:06 Mesaj #3968

Golden sonraki kükreyişini her golden sonra tüm oyunculardan bekliyorum. Tam bir aslan gibi kükredi. Aslanım benim. Kükremeye devam.
  9. 09.11.2009, 14:10 Mesaj #3969
  10. 09.11.2009, 16:35 Mesaj #3970

Arda yetersiz bence.Sanki futbol dışında bir sıkıntısı var gibi.Anlayamadım.Golden sonrada yüzünün ifadesi stresten sonra ortaya çıkan başarının ifadesidir.Psikolojik açıdan böyle.
  11. 09.11.2009, 16:38 Mesaj #3971

Onur Albakar, post: 651038 Nickli Üyeden Alıntı

4 gol 8 asistt böyle devam etsin görünmesin.

Görünürse tutamayız zaten.

1.yarı diyarbakır kalesine gidemedik doğru düzgün kewellda nondada etkisizdi bunların hepsi bilerek mi kötü oynadı?

O istatistiklerin çoğunu göründüğü maçlarda yaptı zaten.

Sadece Arda iyi oynasa şampiyon oluruz zaten. Yavaş yavaş kendine geliyor.
  12. 09.11.2009, 22:39 Mesaj #3972

Arda bu sene tıraş, sebebi gol de ki aşırı hırslı sevinci.

kaynak: Hafta sonu spor programları!!!!
  13. 10.11.2009, 01:12 Mesaj #3973

EMRE TURUNÇ, post: 651058 Nickli Üyeden Alıntı

Bu çocuğu kıskanıyolar, çekemiyolar bunların içinde kendini GS lı sananlarda var, her yaptığı olay oluyo abartılıyo. Bugüne kadar GS da kimsenin kaptanlığı tartışılmadı, Arda ya gelince tartışılmaya başlandı. Arda yı eleştirmek için önce Arda kadar Galatasaray lı olun...

Kim neden kıskansın? Bugüne kadar hiçbir Galatasaray kaptanı Ümit Karan'da dahil yaz ayları dışında o gece bu gece, o manken bu dizi oyuncusuyla fink atmadı! Hiçbir Galatasaray kaptanı kameralar önünde başkanı "kaçta yattın sen?" diye sorunca "geç yattım!" deyip soruyu tekrar edince "2'de yattım" dememiştir tartışılması normal yani. Önemli bir maçtan 1-2 gün önce gecenin köründe yapılan bir programa, canlı yayına telefonla bağlanıp yeni yayın dönemindeki programını kutlamamıştır hiçbir Galatasaray kaptanı! Tuhaf değil mi? Arda'yı eleştirmek için Galatasaray'lıyız bunu kimseye ispat etmeye gerek var mı? Galatasaray'lı olmasam banane Arda'dan, banane Galatasaray'dan! 1 ya da 2 sezon önceki Arda'yı izlesin nasıl bir gençmiş o Arda!
  14. 10.11.2009, 01:19 Mesaj #3974

EMRE TURUNÇ, post: 651058 Nickli Üyeden Alıntı

şu son cümlenize takıldım.Arda kadar Galatasaraylı olun.bu ne demek anlamadım Arda benden dahamı GS lı yada senden yada GS a aşık herhangi bir taraftardan . kimse kimseden daha GS lı degildir kanımca.
  15. 10.11.2009, 01:20 Mesaj #3975

Mehmet Vural, post: 652322 Nickli Üyeden Alıntı

Kim neden kıskansın? Bugüne kadar hiçbir Galatasaray kaptanı Ümit Karan'da dahil yaz ayları dışında o gece bu gece, o manken bu dizi oyuncusuyla fink atmadı! Hiçbir Galatasaray kaptanı kameralar önünde başkanı "kaçta yattın sen?" diye sorunca "geç yattım!" deyip soruyu tekrar edince "2'de yattım" dememiştir tartışılması normal yani. Önemli bir maçtan 1-2 gün önce gecenin köründe yapılan bir programa, canlı yayına telefonla bağlanıp yeni yayın dönemindeki programını kutlamamıştır hiçbir Galatasaray kaptanı! Tuhaf değil mi? Arda'yı eleştirmek için Galatasaray'lıyız bunu kimseye ispat etmeye gerek var mı? Galatasaray'lı olmasam banane Arda'dan, banane Galatasaray'dan! 1 ya da 2 sezon önceki Arda'yı izlesin nasıl bir gençmiş o Arda!

Nereden biliyorsun Ü.Karanın fink atmadığını gizli gizli yapmadığını??

Yukarı Git