1. 25.12.2008, 17:38 Mesaj #391
    Cevap: #66 Arda Turan

Caner Akdemirci, post: 41749 Nickli Üyeden Alıntı

Türk medyasına güvenilmez konusunda haklılar ama yanlış yönde düşünüyorlar onlarda Arda gibi oyuncu olsa onların medyası 50 milyon €'dan aşagı yazma ama bizim medya sağ olsun 10-15 milyon € yazıyorlar,zaten onların Ardayı izleme fırsatları yok sadece lig özetleri ve avrupadaki maçlarını izleyebilirler, böyle bir durumdada hemen Türk medyasına bakarlar 15 milyon € diyolarsa abartıyorlar diye düşünüp 5-10 milyon € oyuncu derler ve Giovinco gibi adamlarla kıyaslarlar.

Yazıklar olsun medyamıza hiç bir hükümleri yok anca g...lerinden transfer habereri uydursalar

ADADAKİ sıradan insanlar

TÜRK MEDYASINA GÜVEN OLMAZ

diyorlarsa sadece susarız cünkü daha ne denilebilir bu medyaya
  2. 25.12.2008, 17:41 Mesaj #392

Arda Türkiyede yaptıgı işi İngilterede yapsa 50 milyon €'dan aşagı olmazdı.
  3. 25.12.2008, 17:42 Mesaj #393

Targutay Sabancı, post: 41650 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Nihat'ı hiç beğenmiyorum ve fazlasıyla abartıldığını düşünüyorum Barca macında da öyle bir gol kacırdı ki..

Ayrıca bizim camiamızın bütün Türk futbolcuları Nihat'tan 5 gömlek üstündür bizim 11'den kimi koysan villarealde rahat oynar evet Türk olmasa belki daha üstün görülebilirdi o da ayrı bir mesele.

Evet Sivas ı koysan İspanya da şampiyonluğa oynar öyle dandik bi lig.Villereal desen köy takımı malum 60 bin nüfuslu kasaba.

Topa Türkiye de Nihat dan toplara daha iyi vuran ve onun kadar teknik olan bir Türk forvet göremiyorum.Nihat ın abartıldığı falan yok adam gerçekten çok kaliteli bunu real soci... da kanıtladı Villereal de taçlandırdı Euro 2008 de zirveye çıktı.
  4. 25.12.2008, 17:47 Mesaj #394

Fatih Kurt, post: 41760 Nickli Üyeden Alıntı

Evet Sivas ı koysan İspanya da şampiyonluğa oynar öyle dandik bi lig.Villereal desen köy takımı malum 60 bin nüfuslu kasaba.

Topa Türkiye de Nihat dan toplara daha iyi vuran ve onun kadar teknik olan bir Türk forvet göremiyorum.Nihat ın abartıldığı falan yok adam gerçekten çok kaliteli bunu real soci... da kanıtladı Villereal de taçlandırdı Euro 2008 de zirveye çıktı.

Euro 2008'de eğer çeklere o golleri atmasa adını bile anan yoktu euro 2008'e damga vuran adamlar

1-Hamit

2-Arda

3-Semih

dır benim fikrim bu :rolleyes:
  5. 25.12.2008, 18:49 Mesaj #395

Targutay Sabancı, post: 41767 Nickli Üyeden Alıntı

Euro 2008'de eğer çeklere o golleri atmasa adını bile anan yoktu euro 2008'e damga vuran adamlar

1-Hamit

2-Arda

3-Semih

Zaten o golleri atmak önemli olan.Yakında fiyatını iyice arttırır.
  6. 25.12.2008, 18:54 Mesaj #396

Targutay Sabancı, post: 41767 Nickli Üyeden Alıntı

1-Hamit

2-Arda

3-Semih

Allahtan yoktu geçen yıl Villerieal da ondan banko oynuyodu demi??
  7. 25.12.2008, 19:29 Mesaj #397

Fatih Kurt, post: 41883 Nickli Üyeden Alıntı

Allahtan yoktu geçen yıl Villerieal da ondan banko oynuyodu demi??

Ya villareal dediğin köy takımı

Oynasında barca madrid gibi kulüpte bizde bakakalalım ama hiçbir türk futbolcusu o takımlara gidemez gidersede

Bizim cıkardıgımız birisi gider

sizler elin işe yaramaz bjklisini övmeye devam edin
  8. 25.12.2008, 19:31 Mesaj #398

Targutay Sabancı, post: 41949 Nickli Üyeden Alıntı

Oynasında barca madrid gibi kulüpte bizde bakakalalım ama hiçbir türk futbolcusu o takımlara gidemez gidersede

Orda ona Turko Nihat diyorlar Bjkli Nihat mı diyorlar...!!!
  9. 25.12.2008, 19:34 Mesaj #399

Sinan Arslan, post: 41953 Nickli Üyeden Alıntı

Orda ona Turko Nihat diyorlar Bjkli Nihat mı diyorlar...!!!

Ama Nihat ben bjkliyim diyor :rolleyes: her neyse emin olun bizim bi futbolcumuz gitse onlar sitelerinde geri döner vs gibilerinden şeyler yazarlar siz sanki messiymis gibi övün nihatı ben nihat rezil işe yaramaz futbolcu demiyorum ama sizin övdügünüzün onda biri kadardır neyse uzatmayalım konu arda herkese iyi forumlar
  10. 25.12.2008, 19:36 Mesaj #400

Targutay Sabancı, post: 41961 Nickli Üyeden Alıntı

Ama Nihat ben bjkliyim diyor :rolleyes: her neyse emin olun bizim bi futbolcumuz gitse onlar sitelerinde geri döner vs gibilerinden şeyler yazarlar siz sanki messiymis gibi övün nihatı ben nihat rezil işe yaramaz futbolcu demiyorum ama sizin övdügünüzün onda biri kadardır neyse uzatmayalım konu arda herkese iyi forumlar

Çok uzattın konuyu Nihat taktir ettiğimiz lejyoner oyunculardan biri konumuz Arda Turan...!!!
  11. 25.12.2008, 19:48 Mesaj #401

Nihat bjkli olabilir ama sonuçta adam orda Türk futbolcu diye geçiyo.Avrupada iyi oynayan her oyuncumuzu desteklemeliyiz.
  12. 25.12.2008, 20:06 Mesaj #402

Konu Arda ama tutamıycam kendimi.Tugay'dan sonra bizi en uzun ve en iyi şekilde temsil eden futbolcu Nihat'tır.Barca maçında kaçırdığı gole laf etmişsiniz.Adam kaçıncı kez uzun sakatlıktan çıktı gayet normal böyle şeylerin olması.İster bjk'li olsun ister gümüşhane doğansporlu hakkını verin.Keşke her futbolcu Nihat gibi iyi şekilde temsil edebilse.İnşallah bigün Arda'mız da öyle olacak.
  13. 25.12.2008, 21:44 Mesaj #403

Targutay Sabancı, post: 41949 Nickli Üyeden Alıntı

Sen şakasın ya harbi. yok bunları dewdikten sonra sana cevap bile vermem
  14. 25.12.2008, 22:47 Mesaj #404

Bu sezonun sonunda Avrupa'ya gitmesi kendisi ve Türk futbolu açısından çok iyi olur.
  15. 25.12.2008, 22:50 Mesaj #405

tottenham modric'e 25 milyon euro gibi bi fiyat verdi....arda neden 25 30 olmasın...

Yukarı Git