1. 27.11.2009, 22:53 Mesaj #4111
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

forvet oynadı Arda bugün bilmem farkındamısınız..ki bugün M.Sarp dışında bütün takım kötüydü.
  2. 27.11.2009, 22:54 Mesaj #4112

Hüseyin Özçelik, post: 683915 Nickli Üyeden Alıntı

sene başı bitti geçti artık sezon ortasındayız...

seninde zaman kavramın biraz yavaş işliyor herhalde...

Peki bugün Kewell Keita Elano naptı???
  3. 27.11.2009, 22:54 Mesaj #4113

EMRE TURUNÇ, post: 683938 Nickli Üyeden Alıntı

Tutturmuşsunuz bi kaptanlık yaa nedir bu kaptanlık hiç bir takımda kaptanlık konuşulmuyo kaptan Arda olunca konuşulmaya başlanıyo. Ayrıca bu akşam forvete hapsedilmiş bi Arda var, buna rağmen Gs ın maçta sadece 2 pozisyonu var bunları yaratan da bu oyuncu sana sorarım nerde Kewell nerde küçük maçlarda şow yapan Keita. Sizin gibi futbol cahili adamlar sadece gol attımı ona bakarlar. Senin sol bekin, defansın,orta sahan pas özürlü teknik ekibin haftalardır ayakta uyuyor hala Arda yı tartşıyon yazık...

sen çok mu biliyon futbolu anlatsana öğrenelim?

senin gibiler olduğu sürece daha çok yan gelir yatar ardalar rahat ol sen...

bide cahil mahil diyon efendi ol yeme küfürü akşam akşam...
  4. 27.11.2009, 22:56 Mesaj #4114

hakaret etmeyin arkadaşlar birbirinize herkes fikrini söylüyor sonuçta bence o bu şu diye kötülemeyin bugün takım olarak kötüydük M.Sarp gayretliydi sadece.
  5. 27.11.2009, 22:56 Mesaj #4115

EMRE TURUNÇ, post: 683948 Nickli Üyeden Alıntı

Peki bugün Kewell Keita Elano naptı???

bu adamları kovsunlar isterlerse bana Arda lazım... 10 sene oynayacak adam o bu takımda...

sadece bu maç değil ne yapıyor Arda 2 3 aydır ne yapıyor birisi anlatsın...

bu akşam forvet oynadı eyvallah... manisa maçında kaleci miydi??? yada fener maçında... provoke varmış gelmesin kardeşim gaza neden gaza geliyo... ama adamlarda biliyo zayıf olduğunu...

22 yaşında 1. kaptanlık verilmiş, böyle bir adamdan nasıl olsunda bişeyler beklemeyip tepki koymalayım mümkün müdür böyle bişey???

yada siz tepki koymayın ben yazarımda çizerimde benim fikrimdir...
  6. 27.11.2009, 22:57 Mesaj #4116

Hüseyin Özçelik, post: 683949 Nickli Üyeden Alıntı

sen çok mu biliyon futbolu anlatsana öğrenelim?

senin gibiler olduğu sürece daha çok yan gelir yatar ardalar rahat ol sen...

bide cahil mahil diyon efendi ol yeme küfürü akşam akşam...

Senin gibilerin GS lı olması beni utandırıyo. Ayrıca Ardaya gelene kadar bu takımda yan gelip yatan çok sen onlar salla biraz. Bak baklım yabancı oyuncular aldıkları paranın karşılığını veriyolar mı?
  7. 27.11.2009, 22:57 Mesaj #4117
  8. 27.11.2009, 22:58 Mesaj #4118

Yav yapmayın ya.Bu adam hepinizden daha fazla Galatasaray'lı.Takım olarak kötüyüz tek tek oyunculara saldırıyorsunuz.
  9. 27.11.2009, 22:59 Mesaj #4119

EMRE TURUNÇ, post: 683969 Nickli Üyeden Alıntı

Senin gibilerin GS lı olması beni utandırıyo. Ayrıca Ardaya gelene kadar bu takımda yan gelip yatan çok sen onlar salla biraz. Bak baklım yabancı oyuncular aldıkları paranın karşılığını veriyolar mı?

utanıyosan sallama o zaman görmezden gel yazdıklarımı...

oldu bitti...
  10. 27.11.2009, 23:01 Mesaj #4120

Hüseyin Özçelik, post: 683987 Nickli Üyeden Alıntı

utanıyosan sallama o zaman görmezden gel yazdıklarımı...

oldu bitti...

İnsanı spordan soğutuyorsunuz iğneleyici ve gereksiz yorumlarınızla. Adamları köle gibi görmeyi bırakın.
  11. 27.11.2009, 23:02 Mesaj #4121

Arda, Porsche'nle gezerken yanında Sinem Koballa beraber, mağlubiyeti düşünecek misin acaba. Yoksa umurunda değil mi. Kaptan gemisini en son terkederken, dökülen takımda senin takımı toplaman gerekmez mi. Gerçi toplamayı bırak yürümeye bile halin yok. Sen devam et bu yolda gitmeye, Galatasaray daha çok Arda'lar çıkartır, ama sen bu gidişle ne olursun onu bilemem. Galatasaray'dan sonra Anadolu klüplerini gezen ve en sonunda 2. 3. liglerde ki takımlarda oynayan futbolculara dönmeni istemem. Tarih senin gibi genç yaşta yıldız olan çok futbolcu gördü, ama çoğu beklenildiği gibi Barcelona'lara, Manchester'lara değil bu saydığım klüplere düştüler. Aklını başına topla. Kimsenin kredisi sonsuz değil.
  12. 27.11.2009, 23:02 Mesaj #4122

Hüseyin Özçelik, post: 683965 Nickli Üyeden Alıntı

bu adamları kovsunlar isterlerse bana Arda lazım... 10 sene oynayacak adam o bu takımda...

sadece bu maç değil ne yapıyor Arda 2 3 aydır ne yapıyor birisi anlatsın...

bu akşam forvet oynadı eyvallah... manisa maçında kaleci miydi??? yada fener maçında... provoke varmış gelmesin kardeşim gaza neden gaza geliyo... ama adamlarda biliyo zayıf olduğunu...

22 yaşında 1. kaptanlık verilmiş, böyle bir adamdan nasıl olsunda bişeyler beklemeyip tepki koymalayım mümkün müdür böyle bişey???

yada siz tepki koymayın ben yazarımda çizerimde benim fikrimdir...

Manisa maçında yoktu. Kendin soyluyosun 22 yaşında bir oyuncu, çok iyi oynarken formsuz bir dönem geçiriyo medya eleştirmek için bin birtürlü bahane üretiyo siz de buna uyuorsunz yerden yere vuruyonuz. İlk önce takımda bürük paralar alan büyük paralar gelen yabancı oyuncuları sorgulamak daha mantıklı değilmidir. Ayrıca bu kaptanlık Arda ya gelince mi bu kadar konuşuldu kaptan sanki mahalle maçlarında ki gibi takım felan kuruyoda her şeyi kaptana bağlıyonuz.
  13. 27.11.2009, 23:05 Mesaj #4123

Korner kullanacaksa biraz çalışsın.Hep ön direk hep ön direk.Yetiştiremiyor bazılarını çünkü kuvvet yok,hepsini Romada kullanmış.
  14. 27.11.2009, 23:06 Mesaj #4124

EMRE TURUNÇ, post: 684007 Nickli Üyeden Alıntı

Manisa maçında yoktu. Kendin soyluyosun 22 yaşında bir oyuncu, çok iyi oynarken formsuz bir dönem geçiriyo medya eleştirmek için bin birtürlü bahane üretiyo siz de buna uyuorsunz yerden yere vuruyonuz. İlk önce takımda bürük paralar alan büyük paralar gelen yabancı oyuncuları sorgulamak daha mantıklı değilmidir. Ayrıca bu kaptanlık Arda ya gelince mi bu kadar konuşuldu kaptan sanki mahalle maçlarında ki gibi takım felan kuruyoda her şeyi kaptana bağlıyonuz.

herşey kaptan olduktan sonra değişti o yüzden laf dönüp dolaşıp ona geliyor...

medyadan banane ben gördüğümü söylüyorum...

"benim hayalim de torres gibi genç yaşta kaptan olmak" dedi, adama verdiler hemen kaptanlığı... helal olsun helal kimsenin lafı yok, keşke hep kaptan olarak kalsa ama kimseninde kredisi sonsuz değildir...

1 2 maç değil 10 maç oldu hala aynı performans...

yani şimdi ne yapalım? çok iyi oynadı ama olmadı mı diyelim? tepki mi yazmayalım ne yapalım???
  15. 27.11.2009, 23:07 Mesaj #4125

Saçmalamayın arkadaşlar.Roma'ya gitmiş,sevgilisiyle gezmiş falan.O bizi hiç ilgilendirmez.

Yukarı Git