1. 27.11.2009, 23:08 Mesaj #4126
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hüseyin Özçelik, post: 684044 Nickli Üyeden Alıntı

herşey kaptan olduktan sonra değişti o yüzden laf dönüp dolaşıp ona geliyor...

medyadan banane ben gördüğümü söylüyorum...

"benim hayalim de torres gibi genç yaşta kaptan olmak" dedi, adama verdiler hemen kaptanlığı... helal olsun helal kimsenin lafı yok, keşke hep kaptan olarak kalsa ama kimseninde kredisi sonsuz değildir...

1 2 maç değil 10 maç oldu hala aynı performans...

yani şimdi ne yapalım? çok iyi oynadı ama olmadı mı diyelim? tepki mi yazmayalım ne yapalım???

Bir futbolcu iyi dendiği zaman insanüstü şeyler bekliyorsunuz. Bunların hepsi takım oyuncusu. Takım adına yararlı işler yapıyorlar işte. Ne bekliyorsun ki? Takımın balans'ı bozulmuş zaten. Orta sahada ve defansta 2 tane futbol acizi. Ne pas atarlar ne savunma yaparlar. Arda gitsin didinsin ilerde. Sonra Arda şöyle Arda böle. Bırakın bunları.

Maçları sadece topa bakarak izlemeyin.
  2. 27.11.2009, 23:09 Mesaj #4127

Nail Arda, post: 684059 Nickli Üyeden Alıntı

Saçmalamayın arkadaşlar.Roma'ya gitmiş,sevgilisiyle gezmiş falan.O bizi hiç ilgilendirmez.

Sahada iyi oynarsa ilgilendirmez ama performansı hep düşüyorsa herşeyi ilgilendirir.
  3. 27.11.2009, 23:09 Mesaj #4128

Saçmalamayın arkadaşlar.Roma'ya gitmiş,sevgilisiyle gezmiş falan.O bizi hiç ilgilendirmez.

aynen öle bizim işimiz değil ama gelcek burda işini iyi yapacak... o zaman kimse bişey diyemez...

kimle nerde isterse gezsin tozsun... isterse maç günü gelsin amerikadan maça çıksın...

yeterki oynaması gerektiği gibi oynasın...

kornerde ön direkten daha geriye gücü mü yok acaba atamıyor topları... ve rakipde bunu çözmüş ön direk civarına 4 5 kişi yığıyolar... mümkün mü bir sonuç çıkması böyle bir karambolden...
  4. 27.11.2009, 23:10 Mesaj #4129

Kaptanlık farklı bir olay. Futbol yeteneğiyle alakası olmayan bir konu. Messi'de kaptan değil. Şu takımda Kewell kaptan olsa kesinlikle takımı toplardı en azından hırsını takıma da yansıtırdı. Kewell bas bas bağırıyor, hem kişiliğiyle hem davranışlarıyla kaptanlığı hakettiğini. Ayrıca sözleşmeyide uzatırdı çünkü klüple arasında başka bir bağ olurdu kaptan olsaydı. Yazın bi gazla Ardayı kaptan yaptılar bakalım sonucunu göreceğiz.
  5. 27.11.2009, 23:10 Mesaj #4130

Semih Yüksel, post: 684065 Nickli Üyeden Alıntı

Bir futbolcu iyi dendiği zaman insanüstü şeyler bekliyorsunuz. Bunların hepsi takım oyuncusu. Takım adına yararlı işler yapıyorlar işte. Ne bekliyorsun ki? Takımın balans'ı bozulmuş zaten. Orta sahada ve defansta 2 tane futbol acizi. Ne pas atarlar ne savunma yaparlar. Arda gitsin didinsin ilerde. Sonra Arda şöyle Arda böle. Bırakın bunları.

Maçları sadece topa bakarak izlemeyin.

bu maç didindi yani öyle mi?
  6. 27.11.2009, 23:11 Mesaj #4131

Hüseyin Özçelik, post: 684044 Nickli Üyeden Alıntı

herşey kaptan olduktan sonra değişti o yüzden laf dönüp dolaşıp ona geliyor...

medyadan banane ben gördüğümü söylüyorum...

"benim hayalim de torres gibi genç yaşta kaptan olmak" dedi, adama verdiler hemen kaptanlığı... helal olsun helal kimsenin lafı yok, keşke hep kaptan olarak kalsa ama kimseninde kredisi sonsuz değildir...

1 2 maç değil 10 maç oldu hala aynı performans...

yani şimdi ne yapalım? çok iyi oynadı ama olmadı mı diyelim? tepki mi yazmayalım ne yapalım???

bu adam ligde 4 gol 8 asisti kaptanken yaptı. Tepki koy ama sen bi tepki koyuyon sanki tek suçlu Arda Arda ya gelene kadar ben bu takımda 15 tane suçlu çıkarırım.
  7. 27.11.2009, 23:14 Mesaj #4132

EMRE TURUNÇ, post: 684090 Nickli Üyeden Alıntı

bu adam ligde 4 gol 8 asisti kaptanken yaptı. Tepki koy ama sen bi tepki koyuyon sanki tek suçlu Arda Arda ya gelene kadar ben bu takımda 15 tane suçlu çıkarırım.

helal olsun çıkart, çıkarttında yok olmaz diye bir cevap mı verdim sana?

4 gol 8 asist yaparken zaten olması gerektiği gibi oynuyordu... ne oldu o adama ben onu merak ediyorum...

futbolcu da illla ki düşüş olur illa ki... en kral adamlarda bile oldu ve oluyor bu gayet normal makina değil sonuçta insanlar hepsi...

ama bu kadar da isteksiz oynanmaz... maçı bitti gitti hakeme 3 dakka dedin az oynattın gibi bağırdı etti... bu hırsını keşke 90 dakika da gösterseydi...
  8. 27.11.2009, 23:15 Mesaj #4133

Hep bizden birkaç gömlek düşük takımlara karşı yaptı. Önemli maçların hangisinde oynadı. Fener maçında sıfır bugünkü maçta sıfır. Kritik maçlarda oynamadıktan sonra diğer klüplere karşı 20 asist yapsa ne olur. En fazla 3. oluruz ligde. Arda'nın gerçekten Arda gibi oynadığı 1 tane fener maçı gösterin bana. 2006-2007 sezonundan beri tüm fener maçlarına çıktı sonuç???
  9. 27.11.2009, 23:17 Mesaj #4134

Perfomansini etkiliyorsa ilgilendirir, sen bu takimin kaptanisi örnek olmak zorundasin surda 1-2 gün iznin var diye hemen gezmeyemi gitmesi lazim, otursun evinde dinlensin.

Hakan Sükür : Futbolcunun iyi yerlere gelebilmesi icin fedakar olmasi gerekiyor,extra birseyler yapmak gerekiyor ,herkez gezerken sizin yatmaniz istirat etmeniz gerikiyor.
  10. 27.11.2009, 23:17 Mesaj #4135

Arkadaşlar futbolcuları özel hayatı ile değil saha içi yaptıkları ile eleştirmek bana daha mantıklı geliyor..
  11. 27.11.2009, 23:18 Mesaj #4136

Allah aşkına olay suçlu çıkarmak değil takımın durumuyla da ilgili değil burada ARda nın asist yapmayışı mental yorgunşuğu vs eleştirilmiyor. Kaldı ki onlar da kötü. Ama 87 li bir oyuncunun bu yaşta yarım saatte şişip kan ter içinde kalması ayağında top tutamayacak hale gelmesinin tek nedeni çalışmamaktır. Bakın Sabri mental olarak çok hatalı işler yapar ama fizik olarak hep hazırdır. Arda gece hayatı vs hatun derken dağattı kendini ve Galatasaray kaptanı bunu yapamaz. Kaptanlığı aldığında en çok sevinenlerdendim ama şu anda bize katkısı 0'a yakın. Göbeklenmesi de mi baskı sonucu oldu acaba?
  12. 27.11.2009, 23:18 Mesaj #4137

Eminim bizden daha çok üzülüyor.Kaptana inanıyorum toparlayacak kendini inşallah.
  13. 27.11.2009, 23:19 Mesaj #4138

Hüseyin Özçelik, post: 684108 Nickli Üyeden Alıntı

helal olsun çıkart, çıkarttında yok olmaz diye bir cevap mı verdim sana?

4 gol 8 asist yaparken zaten olması gerektiği gibi oynuyordu... ne oldu o adama ben onu merak ediyorum...

futbolcu da illla ki düşüş olur illa ki... en kral adamlarda bile oldu ve oluyor bu gayet normal makina değil sonuçta insanlar hepsi...

ama bu kadar da isteksiz oynanmaz... maçı bitti gitti hakeme 3 dakka dedin az oynattın gibi bağırdı etti... bu hırsını keşke 90 dakika da gösterseydi...

Sen takmışsın bu adama ben ne anlatsam boş, eleştiri yaparken elini vicdanına koy yabancı hayranlığı yapma. İnan bana sen bu adamın çeyreği kadar GS lı olamassın. Keşke bütün futbolcularımız Arda gibi olabilse...
  14. 27.11.2009, 23:21 Mesaj #4139

Arda Bosna-Hersek maçından bu yana 2 aydır birşey oynamıyor. Bundan 4-5 hafta önce bu konuda tartışmıştık son maçlarda çok kötü diye. O zaman uyarmış, Arda'daki isteksizliği belirtmiştim. Üzerinden bunca zaman, bunca maç geçti hala aynı performans. Burada bir dur dememiz gerekir. Nerede sezon başında her maç asist yapan, güzel futbol oynayan, canını dişine takan Arda? Sezon başındaki performansının yarısını son 2 ayki maçlarda gösterseydi şimdi birkaç puan farkla liderdik, 4. değil.
  15. 27.11.2009, 23:25 Mesaj #4140

EMRE TURUNÇ, post: 684147 Nickli Üyeden Alıntı

Sen takmışsın bu adama ben ne anlatsam boş, eleştiri yaparken elini vicdanına koy yabancı hayranlığı yapma. İnan bana sen bu adamın çeyreği kadar GS lı olamassın. Keşke bütün futbolcularımız Arda gibi olabilse...

yabancı hayranlığı yapan kim nerenle okuyosun???

sen benim GALATASARAY'lılığım hakkında nasıl yorum yaparsın sen kimsin ki nesin sen?

sanane istediğime istediğimi yazarım...

küfür mü ettim? hayır...

Yukarı Git