1. 27.11.2009, 23:25 Mesaj #4141
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yunus Emre Çayırlı, post: 684157 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Bosna-Hersek maçından bu yana 2 aydır birşey oynamıyor. Bundan 4-5 hafta önce bu konuda tartışmıştık son maçlarda çok kötü diye. O zaman uyarmış, Arda'daki isteksizliği belirtmiştim. Üzerinden bunca zaman, bunca maç geçti hala aynı performans. Burada bir dur dememiz gerekir. Nerede sezon başında her maç asist yapan, güzel futbol oynayan, canını dişine takan Arda? Sezon başındaki performansının yarısını son 2 ayki maçlarda gösterseydi şimdi birkaç puan farkla liderdik, 4. değil.

Bu takımda sadece Arda mı var, sene başında Arda kurtarıyodu şimdi de kurtarsın maçları Kewell Keita Elano. Zaten Gs bütün maçlarını yetenkli oyuncularının sayesinde kurtarıyodu sorunu Arda olarak düşünmeyin orta da bir ayarı bozulmuş bir takım var. Arda dan bunların parçasından biri...
  2. 27.11.2009, 23:26 Mesaj #4142

Hüseyin Özçelik, post: 684078 Nickli Üyeden Alıntı

bu maç didindi yani öyle mi?

Didindi tabi naptı? Sağa gitti sola gitti aldı verdi? Tabi siz salya sümük maç izlediğiniz için detayları göremiyorsunuz.
  3. 27.11.2009, 23:27 Mesaj #4143

Semih Yüksel, post: 684184 Nickli Üyeden Alıntı

Didindi tabi naptı? Sağa gitti sola gitti aldı verdi? Tabi siz salya sümük maç izlediğiniz için detayları göremiyorsunuz.

sen nasıl izliyosun maçları söylede bundan sonra bizde öyle izleyelim...

demek izlemeyi bilmiyoruz...

hala savunmaya devam edin... ben arda olsam bende oynamam nasılsa arkamdan ittiren çok adam var...
  4. 27.11.2009, 23:29 Mesaj #4144

Didindi dediğiniz adam son dakikalarda bırak top almayı, oyun kurmayı, ilerde bekledi ayağına top gelmesini. Yahu takım zaten top çıkaramıyor ortasahadan Elano evlere şenlik, sen gidip rakip ceza sahasında ayağına top bekliyorsun. Bu mudur kaptanlık bu mudur takımı sırtlama.
  5. 27.11.2009, 23:30 Mesaj #4145

Görmez bunlar maçta 2 pozisyon var 2 sinide Arda yarattı. Forvette oynamasına rağmen.
  6. 27.11.2009, 23:32 Mesaj #4146

Hüseyin Özçelik, post: 684187 Nickli Üyeden Alıntı

hala savunmaya devam edin... ben arda olsam bende oynamam nasılsa arkamdan ittiren çok adam var...

Herkes ARDA olamaz...
  7. 27.11.2009, 23:37 Mesaj #4147

Hüseyin Özçelik, post: 684187 Nickli Üyeden Alıntı

Savuncam tabi. Sen git fanatik fotomaç oku. Yarın bir dizi giydirirler Arda'ya alırsın çayını içini rahatlata rahatlata okursun. Bu adam oyun içinde ne yapıyor ne ediyor umrundamı. Gözün topu takip ediyor sadece senin. Biraz geniş görün olayları bu kadar sığ olmayın.

Arda bugün forvet oynadı sana sorsam solda oynadı dersin. Ardanın görevi neydi Nonda gibi top indirip servis yapmak. Yaptımı bence fazlasıyla yaptı.

Kewell ne yaptı? Sorsam hiçbirşey yapmadı dersin ama her zaman olması gereken yerlerdeydi. Biraz şans yanında olsaydı golünü atacaktı.

Keita naptı? Sorsak cambaz anca levadia maçında yıldız olur dersin. Halbuki bugün çok didindi ama detsek yoktu istediği pasları bir türlü alamadı. Kendi başına birşeyler yapmaya çalıştı.

Peki gelelim fasulyenin fayalarına.

Mehmet Topal ne iş yapar? Görevi nedir? Bugün ne oynadı? Yada Gökhan Zan Yada Servet? Yada Hakan Balta? Bunlar arka tarafı toparlayacak olan adamlar değilmi? Topal da onların açığı kapatmak için orda oynamıyormu? 2 cm yanındaki adama pas veremeyen, savunmacıyım diye geçinip savunmanın s'sini bilmeyen, Türkiye'nin en iyi stoperi ilan edilip performansıyla yerin dibine batan Servet'i kaç kişi konuşacak merak ediyorum.

Uyanın bu adamlar yüzünden takım yanıyor takım! Rijkaard'ın sonunu hazırlayacaklar diye çok korkuyorum.
  8. 27.11.2009, 23:38 Mesaj #4148

Arda Turan cok uzun bir suredir bezgin bekir gibi dolasiyor sahada. Bir yorgunluk, bikkinlik var uzerinde. Ozel hayat midir, medya baskisi midir? Euro2008 oncesindeki Arda'dan eser yok.
  9. 27.11.2009, 23:41 Mesaj #4149

EMRE TURUNÇ, post: 684175 Nickli Üyeden Alıntı

Bu takımda sadece Arda mı var, sene başında Arda kurtarıyodu şimdi de kurtarsın maçları Kewell Keita Elano. Zaten Gs bütün maçlarını yetenkli oyuncularının sayesinde kurtarıyodu sorunu Arda olarak düşünmeyin orta da bir ayarı bozulmuş bir takım var. Arda dan bunların parçasından biri...

Şu durumda bile takımın tek ayakta kalan, mücadele eden adamı Kewell'ı beğenmiyorsunya sana ne desem boş. Adam kaç haftadır gol atıyor, mücadele ediyor. Daha ne yapsın? Ya sen maçları izlemiyorsun ya da biz yalan söylüyoruz.

Keita 3 hafta ceza aldı. Ondan önce gayet güzel işler yapıyordu. Ayrıca takıma henüz bu sezon gelmiş bir oyuncu.

Elanoyu Ardayla bir tutamayacağım. Birisi altyapıdan yetişme, yıllardır Galatasarayda olan takım KAPTANı Arda, diğeri Türkiye'ye adım atalı birkaç ay olmuş, düzenini oturtamamış, henüz doğru düzgün arkadaş bile edinememiş Elano. Tabii ki öncelikle KAPTANdan beklerim canını dişine takıp oynamasını, mücadele etmesini, Galatasaray ruhunu sahaya yansıtmasını.

Ayrıca bir maç değil, iki maç değil son 9-10 maçtır eski performansından ve mücadelesinden eser yok. Ben burada tek maça göre yorumlamıyorum.

Sevgiler.
  10. 27.11.2009, 23:44 Mesaj #4150

Beyler kanat adamının santraforda varlık gösteremesi doğaldır. Hem adam hastalığı yeni atlattı güçsüz.Böyle bir hastalığın geçmesi 2 haftayı bulur sen bu adamı ilk 11 de başlatıyorsan hemde santraforda yazıklar olsun
  11. 27.11.2009, 23:52 Mesaj #4151

Yunus Emre Çayırlı, post: 684229 Nickli Üyeden Alıntı

Şu durumda bile takımın tek ayakta kalan, mücadele eden adamı Kewell'ı beğenmiyorsunya sana ne desem boş. Adam kaç haftadır gol atıyor, mücadele ediyor. Daha ne yapsın? Ya sen maçları izlemiyorsun ya da biz yalan söylüyoruz.

Keita 3 hafta ceza aldı. Ondan önce gayet güzel işler yapıyordu. Ayrıca takıma henüz bu sezon gelmiş bir oyuncu.

Elanoyu Ardayla bir tutamayacağım. Birisi altyapıdan yetişme, yıllardır Galatasarayda olan takım KAPTANı Arda, diğeri Türkiye'ye adım atalı birkaç ay olmuş, düzenini oturtamamış, henüz doğru düzgün arkadaş bile edinememiş Elano. Tabii ki öncelikle KAPTANdan beklerim canını dişine takıp oynamasını, mücadele etmesini, Galatasaray ruhunu sahaya yansıtmasını.

Ayrıca bir maç değil, iki maç değil son 9-10 maçtır eski performansından ve mücadelesinden eser yok. Ben burada tek maça göre yorumlamıyorum.

Sevgiler.

Arda ya yapılan baskının çeyreği bu oyunculara yapılmıyo. Kewell Sivas a Manisa ya gol atsa çok abartılıyo kötü oynasa fazla eleştiri yok(yanlış anlama Kewell ın oyununu çok beğenirim) Bu adamın yaşadığı stres yüzünden belli oluyo bence sırf bu yüzden formsuz.herkes tatile gidiyo sade ce Ardanın gitmesi konuşuluyo. Ben şunu görüyorum artık GS taraftarının bir bölümünde Arda ya karşı bir sevimsizlik hissediyorum. Arda burda 2 sene daha kalırsa Ayhan gibi Sbri gibi ağır eleştirilerle karışılaşacak umarım seneye giderde kendini kurtarır...
  12. 28.11.2009, 00:05 Mesaj #4152

EMRE TURUNÇ, post: 684266 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ya yapılan baskının çeyreği bu oyunculara yapılmıyo. Kewell Sivas a Manisa ya gol atsa çok abartılıyo kötü oynasa fazla eleştiri yok(yanlış anlama Kewell ın oyununu çok beğenirim) Bu adamın yaşadığı stres yüzünden belli oluyo bence sırf bu yüzden formsuz.herkes tatile gidiyo sade ce Ardanın gitmesi konuşuluyo. Ben şunu görüyorum artık GS taraftarının bir bölümünde Arda ya karşı bir sevimsizlik hissediyorum. Arda burda 2 sene daha kalırsa Ayhan gibi Sbri gibi ağır eleştirilerle karışılaşacak umarım seneye giderde kendini kurtarır...

Baskı altında olması; mücadele etmesini, Galatasaray ruhunu ortaya koymasını, takım arkadaşlarını ateşlemesini, depar atmasını engellemez. Peki ya göbeklenmeye başlamasını neye bağlayacağız, o da mı baskı yüzünden?
  13. 28.11.2009, 00:12 Mesaj #4153
  14. 28.11.2009, 00:13 Mesaj #4154
  15. 28.11.2009, 00:19 Mesaj #4155

Göktürk Mustafa Sert, post: 684346 Nickli Üyeden Alıntı

Manisaya kiralik gitsin gercekten faydasi olur.

abartıyorsun bence..

Yukarı Git