1. 28.11.2009, 01:23 Mesaj #4171
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Tolga Aslan, post: 684525 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bence Selena da oyna sen... Bu aralar takıma yaklaşmada ne yapıyorsan yap.

Youtube u açtım izledim. Seni 3-4 kişi düşüremezzsen bugün saydım 14 kere yerlerde süründün. Niye bu güçsüzlük?? bitkinlik bitmişlik..

Yorulmadan para daha güzel diyorsan sinem e söyle dizi de rol versin.

Domuz gribi gibi sıkıntılı bir hastalıktan çıktı.Kolay değil Hocam.Çok ağır olmuş bu yazı.
  2. 28.11.2009, 01:57 Mesaj #4172

Gecen yazmıstım yine yazıyorum

Hiçbir Galatasaraylı Ardayı Messi ayarında görmeye yada Hagi yapmaya mecbur degildir

Arda Haginin ceyregi degildir kisisel fikrim budur
  3. 28.11.2009, 04:26 Mesaj #4173

Çeyrek mi? Kimse kusura bakmasın. Ardayı çok severim çokta beğenirim ama Arda Hagi'nin 10 da 1'i bile değil.
  4. 28.11.2009, 04:42 Mesaj #4174
  5. 28.11.2009, 04:43 Mesaj #4175

Aynen. Bahsettiğimiz Arda'nın küçüklüğü değil Hagi'nin büyüklüğüdür.
  6. 28.11.2009, 10:55 Mesaj #4176

güvendiğimiz dağlara kar yağdı...her magazin programında adı geçiyor.benim tek aşkım galatasaray diyo ama görüntüler öle söylemiyo..hayır dışarda napıyosan yap ama kaptanı olduğun takımın büyüklüğünün farkındasındır umarım arda...sen böyle yaparsan biz elanoya nondaya topala zana kime ne diyebiliriz ki..
  7. 28.11.2009, 11:08 Mesaj #4177

kimse kusura bakmasın ama ardanın avrupada kazandırdığı maç bir ikidir ama hagi bize nice şampiyonlar ligi nice uefa maçları kazandırdı.sonucunda uefa ve süper kupayı aldık.o kadronun fark yaratan tek oyuncusu hagiydi.tam bir liderdi.arda da liderlik vasıfları yok bence hagi tam bir komutandı,sahadaki duruşu asildi.arda umarım biran önce kendine gelir kendine verilen değerin farkına varır.selena sevgisinin galatasraya zarar vermesinin önüne geçer
  8. 28.11.2009, 11:18 Mesaj #4178

Semih Yüksel, post: 684184 Nickli Üyeden Alıntı

Didindi tabi naptı? Sağa gitti sola gitti aldı verdi? Tabi siz salya sümük maç izlediğiniz için detayları göremiyorsunuz.

Nedir Arda'nın bu kredisinin sebebi ne yaparsa yapsın haklı çıkarıyosunuz adamı.Arda 0 dı dün.Sen diyorsun didindi.Adam hayatından bezmiş gibi.

Bravo yani biz salya sümük izlerken sen çok güzel yakalamışsın detayları.
  9. 28.11.2009, 11:19 Mesaj #4179

Arda zaten geçen sene açıklanmıştı sene sonunda gidicek diye felan. Bakalım ne olacak. Yahu ben anlamıyorum. Bu Türk futbolcularının belirli bir düzeye ulaşınca bırakmalarına aklım ermiyor. Al C.Ronaldo'ya bak adam ManU'ya gitti diye bıraktı mı ? Her zaman forma şansı bulduğu zaman bile hayvan gibi çalıştı. Özeli ortadaydı dimi ? Ama adam sahada öyle bi yamultuyordu ki o eleştirenleri. Nasıl yapıyor Peki ? Hayvan gibi çalışarak...

Bizim Türklere bak ! Tamam mı kaptan oldun mu oh ne güzel tamam artık olm çalışma ne çalışcaksın zaten. Sen Kralsın. Ne gerek var ki. Estonya maçından sonra yat sevgilinle gez nolcak olm. Devam et devaaam.
  10. 28.11.2009, 11:32 Mesaj #4180

Nerede Anfield'ın tozunu atan genç Arda nerede son 2 aydır sahada yürümekten başka birşey yapmayan,eli belinde gezen 10 numaralı futbolcu.Bu iş böyle gitmez acilen çeki düzen vermeli kendisine.Bu düşüşün kesinlikle kız arkadaşından dolayı gerçekleştiğini de sanmıyorum.Ronaldo birsürü hatunu götürüyordu ama çalışıyordu,topunu oynuyordu aynı zamanda.Bence kaptanlığın verilmesi hataydı kesinlikle.Arda kaptanlığı,10 numarayı alınca ben oldum artık deyip çalışmayı bıraktı klasik Türk futbolcusu zihniyetiyle.
  11. 28.11.2009, 12:20 Mesaj #4181

Geçen hafta Arda yoktu Manisa karşısında daha rezil bi futbol vardı. 1 Sabri iyiydi o da bu hafta döküldü. Takımda 1 tane iyi oynuyan adam yok. Siz burda Arda yı tartışıyonuz. Bu takımı kaptan toparlayacaksa gönderelim teknik kadroyu her şeyi kaptan yapsın. Takımı toparlayacak kişiler ilk önce yönetim le teknik kadro dur. Malesef onlarda futbolcular gibi uyku modundalar...
  12. 28.11.2009, 12:29 Mesaj #4182

Şu topu aldığın zaman oyalama artık Arda tek pas yapılıcak yerde alıp topu 2-3 kişinin arasına giriyorsun yaptığın top kayıplarını saymıyorum bile

Birde Nolur artık korner falan kullanma sene başında beri söylüyorum

85 Korner kullanmışız en 60 tanesini sen kullanmışsındır

55 tanesi Ön direğe atmışsındır geriye kalan 5 tanede gol olmuş zaten

Bırak kornerleri Keita Kewell Elano kullansın
  13. 28.11.2009, 12:33 Mesaj #4183

Bence fena değildi Bursa maçı, sol kanattan alıp ters kanada güzel toplar attı. Birinde hani Sabri gelişine orta yapmaya çalıştı başarsaydı kesin goldü. O pozisyonu tamamen Arda tek başına yarattı. Onun dışında takım o kadar hareketsizdi ki fazla birşey yapamadı diğerleri gibi, Bursa maçı için bence takımdaki çoğu oyuncudan daha iyi oynadı.
  14. 28.11.2009, 13:15 Mesaj #4184

Yokları oynuyor Hala mac sonu calım atmaktan bahsediyor biz iniestamız arda olur diyoruz o calım atmak lazım diyor ne umuyoruz ne buluyoruz. Top senden hızlı kaptan
  15. 28.11.2009, 14:07 Mesaj #4185

1-2 mac yuhlanmasi lazim bunun cok faydasi olur, 2 sene önce servetle mac icinde kavga ediyordu ayni su anki formu vardi takima hic bir katkisi yoktu top ayagina geldi zaman yuhlaniyordu oyundan cikarken yuhlaniyordu sonra ne oldu ? Bizim bildigimiz arda oldu her mac 90dk pres yapan mücadele eden Arda oldu.

Yukarı Git