1. 28.11.2009, 14:09 Mesaj #4186
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Cafer Oruc, post: 685178 Nickli Üyeden Alıntı

1-2 mac yuhlanmasi lazim bunun cok faydasi olur, 2 sene önce servetle mac icinde kavga ediyordu ayni su anki formu vardi takima hic bir katkisi yoktu top ayagina geldi zaman yuhlaniyordu oyundan cikarken yuhlaniyordu sonra ne oldu ? Bizim bildigimiz arda oldu her mac 90dk pres yapan mücadele eden Arda oldu.

Mümkünse maça gitme tamammı?
  2. 28.11.2009, 14:11 Mesaj #4187

Semih Yüksel, post: 685185 Nickli Üyeden Alıntı

Başkasının görüşüne karışmaya çok meraklısın.
  3. 28.11.2009, 14:14 Mesaj #4188
  4. 28.11.2009, 14:19 Mesaj #4189

Arda Turan: “Pozisyon Üretemedik”

Galatasaray Kaptanı Arda Turan, Bursaspor karşılaşmasının ardından maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kaptan Arda Turan, karşılaşma boyunca iyi mücadele etseler de, üretken olamadıklarını belirterek istedikleri pozisyonlara giremediklerini söyledi.

Bu mağlubiyetin ardından puan kaybetmeye tahammüllerinin kalmadığının dile getiren Arda Turan, “Fakat hayat devam ediyor. Kafamızı yukarıya kaldırmamız lazım. Avrupa Ligi'nde ve ligdeki maçlarımızı kazanmalıyız. Çok iyi bir takımız. İnişli çıkışlı zamanlarımız olabilir. İlk yarıda kalan üç maçı da kazanarak yeniden çıkışa geçeceğiz” dedi.

Arda Turan, takım olarak iyi oynamadıklarını ifade ederek, “Ben de Arda'nın yapması gerekenleri yapamadım. Bir gol ve asist bile yeterli olamıyor bazen. Takım kaybettiği zaman en büyük sorumlulardan biri de benim...” diye konuştu.

Bundan sonra önlerine bakacaklarını belirten Arda Turan, “Büyütülecek bir şey yok. 14. hafta geride kaldı. Daha önümüzde 20 hafta var. Futbolda her an her şey değişebiliyor” dedi.

Kaynak:Galatasaray.org

Kusura bakmayın dünkü açıklamalardan sonra yuhalanmasında hiçbir sakınca yok 2 seneden beri biz bu lafları dinliyoruz daha 20 hafta var 19 hafta 18 hafta artık sabır kalmadı.
  5. 28.11.2009, 14:19 Mesaj #4190

Semih Yüksel, post: 685185 Nickli Üyeden Alıntı

ok görürse söylerim...
  6. 28.11.2009, 14:21 Mesaj #4191

İnanılmaz bir saçmalık dönmüş burada. Telegolde düzen olduğu belli bir şlekilde Serhat Uluerenle ahmet Çakar ın messi mevzuusunu açıp ardayı onla kıyaslamasına benzemiş. Hagi ne alaka? Bu nasıl bir saçmalık bu maçtan sonra? Medyanın körüklemesi bu alanda ciddi ciddi göze çarpıyor. Bu kadar olmaz. Bütün takım rezaletken alışmadığı mevkiide, bir hafta önce domuz gribi geçirmiş

,zaten genel olarak formsuz ve biz bu adamı yuhalayalım tepki gösterelim? Ne güzel istanbul, ne güzel taraftarlık
  7. 28.11.2009, 14:25 Mesaj #4192

Semih Yüksel, post: 684213 Nickli Üyeden Alıntı

Savuncam tabi. Sen git fanatik fotomaç oku. Yarın bir dizi giydirirler Arda'ya alırsın çayını içini rahatlata rahatlata okursun. Bu adam oyun içinde ne yapıyor ne ediyor umrundamı. Gözün topu takip ediyor sadece senin. Biraz geniş görün olayları bu kadar sığ olmayın.

Arda bugün forvet oynadı sana sorsam solda oynadı dersin. Ardanın görevi neydi Nonda gibi top indirip servis yapmak. Yaptımı bence fazlasıyla yaptı.

Kewell ne yaptı? Sorsam hiçbirşey yapmadı dersin ama her zaman olması gereken yerlerdeydi. Biraz şans yanında olsaydı golünü atacaktı.

Keita naptı? Sorsak cambaz anca levadia maçında yıldız olur dersin. Halbuki bugün çok didindi ama detsek yoktu istediği pasları bir türlü alamadı. Kendi başına birşeyler yapmaya çalıştı.

Peki gelelim fasulyenin fayalarına.

Mehmet Topal ne iş yapar? Görevi nedir? Bugün ne oynadı? Yada Gökhan Zan Yada Servet? Yada Hakan Balta? Bunlar arka tarafı toparlayacak olan adamlar değilmi? Topal da onların açığı kapatmak için orda oynamıyormu? 2 cm yanındaki adama pas veremeyen, savunmacıyım diye geçinip savunmanın s'sini bilmeyen, Türkiye'nin en iyi stoperi ilan edilip performansıyla yerin dibine batan Servet'i kaç kişi konuşacak merak ediyorum.

Uyanın bu adamlar yüzünden takım yanıyor takım! Rijkaard'ın sonunu hazırlayacaklar diye çok korkuyorum.

O kadar mükemmel yazmışsın ki... En büyük Gerrard! diyorum anladın sen onu Süper bu yazı süper...
  8. 28.11.2009, 14:29 Mesaj #4193

Kornerlerde senelerdir ön direğe atıyoruz ve bir şey olmuyor. Of Of Of
  9. 28.11.2009, 14:32 Mesaj #4194

Alper Önal, post: 685240 Nickli Üyeden Alıntı

Kornerlerde senelerdir ön direğe atıyoruz ve bir şey olmuyor. Of Of Of

Daha çok koyabilirim.
  10. 28.11.2009, 14:34 Mesaj #4195

Semih Yüksel, post: 685249 Nickli Üyeden Alıntı

Daha çok koyabilirim.

80 korner atmışız en fazla 6-7 tanesi gol. En azından ceza sahasının ortasına doğru açsın en azından gol şansı artar
  11. 28.11.2009, 14:35 Mesaj #4196

Kewell oyundaysa Arda ön direğe açıyor. Haklı bence
  12. 28.11.2009, 14:45 Mesaj #4197

Alper Önal, post: 685254 Nickli Üyeden Alıntı

80 korner atmışız en fazla 6-7 tanesi gol. En azından ceza sahasının ortasına doğru açsın en azından gol şansı artar

80 kornerde 6-7 tanesini gol atmak çok kötü bir istatistlik değildir. Ayrıca Arda bu sene gayet iyi korner kullanıyo.
  13. 28.11.2009, 14:47 Mesaj #4198

Ahmet Özgün Güven, post: 685229 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar mükemmel yazmışsın ki... En büyük Gerrard! diyorum anladın sen onu Süper bu yazı süper...

Arda vs. Gerrard = komple futbolcu ? Farkında olmadan ikisini mi kıyasladım hayırdır?
  14. 28.11.2009, 14:49 Mesaj #4199

Ulan ya Ardanın korner kullanışını bile eleştirmeye başladılar . Yemin ederim araştırcaksınız bana o Arda yı yerden yere vurmaya çalışanlar fotomaç , fanatik , hurriyet çok okumuş anlaşıldı.

Şu topiğin eski mesajlarına dönsem adamlar bizden fazla övmüştür Ardayı şimdi sallıyorlar yemin ederim sizi anladım ben siz gerçekten 3-4 haftalık taraftarsınız bukadar ağır konuşmak istemiyorum diyecektim ama konuşturuyorsunuz insanları.

Hani Biz Buralardaydık !

Bumu sizin buraladığınız . YAZIK gerçekten YAZIK.
  15. 28.11.2009, 14:52 Mesaj #4200

Semih Yüksel, post: 685255 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell oyundaysa Arda ön direğe açıyor. Haklı bence

yok dostum Arda A takıma çıktığından beri ne zaman korner kullansa Ön direğe atıyor sonrasında ani atak yiyoruz hatta birkeresinde Servetle tartışmıştı bunun yüzünden

85 Korner kullanmışız %90'nını Arda kullanmıştır

Sadece 5 Gol atmışız düşün artık

Keita,Kewell,Elano Kullansa çok daha etkili oluyorki bu apaçık ortada

Sabri Nasıl bindirip orta yapmasını bir türlü öğrenemediyse

Ardada Korner kullanmayı öğrenemiyor

Yukarı Git