1. 28.11.2009, 14:55 Mesaj #4201
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

ibrahim aydoğan, post: 685285 Nickli Üyeden Alıntı

yok dostum Arda A takıma çıktığından beri ne zaman korner kullansa Ön direğe atıyor sonrasında ani atak yiyoruz hatta birkeresinde Servetle tartışmıştı bunun yüzünden

85 Korner kullanmışız %90'nını Arda kullanmıştır

Sadece 5 Gol atmışız düşün artık

Keita,Kewell,Elano Kullansa çok daha etkili oluyorki bu apaçık ortada

Sabri Nasıl bindirip orta yapmasını bir türlü öğrenemediyse

Ardada Korner kullanmayı öğrenemiyor

Bjk maçında Mustafa Sarp arka direkte golü nasıl attı. Gs da kornerler bu sne kım çekerse çeksin ön direğe atıyo genellikle. El kaldırmalar felan bir taktik var ortda...
  2. 28.11.2009, 14:55 Mesaj #4202

ibrahim aydoğan, post: 685285 Nickli Üyeden Alıntı

yok dostum Arda A takıma çıktığından beri ne zaman korner kullansa Ön direğe atıyor sonrasında ani atak yiyoruz hatta birkeresinde Servetle tartışmıştı bunun yüzünden

85 Korner kullanmışız %90'nını Arda kullanmıştır

Sadece 5 Gol atmışız düşün artık

Keita,Kewell,Elano Kullansa çok daha etkili oluyorki bu apaçık ortada

Sabri Nasıl bindirip orta yapmasını bir türlü öğrenemediyse

Ardada Korner kullanmayı öğrenemiyor

:rolleyes:
  3. 28.11.2009, 14:57 Mesaj #4203

Arda sene başında çok iyi korner kullanıyordu ama sonra dan birşeyler oldu.
  4. 28.11.2009, 15:02 Mesaj #4204

Deniz Özer, post: 684567 Nickli Üyeden Alıntı

Domuz gribi gibi sıkıntılı bir hastalıktan çıktı.Kolay değil Hocam.Çok ağır olmuş bu yazı.

Hocam domuz gribini takımı can derdindeyken Roma ya Selena ile oynaşmaya gittiği için kaptı. Manisa maçında yalnız bıraktığı gibi 10 gün dinlenip Bursa maçında da ayakta duramadı.

Arda'ya GS kaptanlığı ağır geldi. Kaptan adam öncellikle her koşulda takımını düşünmeli oraya buraya sürtmeye gitmemeli Ben Bülent de H. Şükür de bunu gördüm. Adamlar para veriyorlar takımı ekstra kampa sokuyorlardı. ARda gezmeye giderse diğer oyuncular ne yapmaz ki??

Bıktım artık hergün magazinle gündeme gelmesinden. Korkum şu o kadar çaba ve gayretle kazandığı bu mevkiyi kaybederse ARDA TUAN efsanesi de biter. Eğer bunun farkına biz taraftarlar ve yönetciler vardırmazsak Arda mızı kaybetcez. Kesinlikle ARDA ya sağlam fırça şart..

Sorunu varsa söylesin ama 3 aydır Arda diye birini saha da görmedim.
  5. 28.11.2009, 15:08 Mesaj #4205

Tolga Aslan, post: 685300 Nickli Üyeden Alıntı

Hocam domuz gribini takımı can derdindeyken Roma ya Selena ile oynaşmaya gittiği için kaptı. Manisa maçında yalnız bıraktığı gibi 10 gün dinlenip Bursa maçında da ayakta duramadı.

Yani Tolga Sinemde oynaşılmayacak kız değilki
  6. 28.11.2009, 15:12 Mesaj #4206

Yunus Can DUBLEN, post: 685284 Nickli Üyeden Alıntı

Ulan ya Ardanın korner kullanışını bile eleştirmeye başladılar . Yemin ederim araştırcaksınız bana o Arda yı yerden yere vurmaya çalışanlar fotomaç , fanatik , hurriyet çok okumuş anlaşıldı.

Şu topiğin eski mesajlarına dönsem adamlar bizden fazla övmüştür Ardayı şimdi sallıyorlar yemin ederim sizi anladım ben siz gerçekten 3-4 haftalık taraftarsınız bukadar ağır konuşmak istemiyorum diyecektim ama konuşturuyorsunuz insanları.

Hani Biz Buralardaydık !

Bumu sizin buraladığınız . YAZIK gerçekten YAZIK.

Biz buralARDAyız o konuda şüphen olmasın Arda bizim öz evladımız ona herzaman sahip çıkarız

Korner olayınada fazla takma derim çünkü futbolcuların temel futbol özelliklerinin tartışılması kadar doğal birşey yoktur

Ama Arda umursamaz , isteksiz tavırlarına devam ederse , armanın hakkını vermesse orda DUR

Biz bu Arda´yı geri istiyoruz . Galatasaray için kendini riske atacak kadar hırslı bir Arda Geçen sene bu bacakla Hamburg maçına çıkmıştı hatırlarsan

Yanlış anlaşılmasın Arda sakat sakat oynasın falan demiyorum . O ruhu , hırsı geri istiyoruz onu anlatmaya çalışıyorum
  7. 28.11.2009, 15:27 Mesaj #4207

Bizde istiyoruz Ardanın hırslı halini , hırslı hali ile adamın korner kullanması ile bağı çözemedim. Herşeyi eleştirdiniz adamın yaptığı en güzel hareketi neden eleştiriyorsunuz orasını anlamıyorum . Neden sormuyorsun kendine ben neden herşeyi eleştiriyorum herkes benim görüşlerime ters cevaplar veriyor diye ?
  8. 28.11.2009, 16:29 Mesaj #4208

Oyun zekâsı yüksek ancak mental açıdan zayıf. Hasan Şaş gibi yani.

Bunun sebebide aslında çok övündüğümüz alt yapıdaki eğitimin yetersiz olmasından kaynaklı.

Eğer çok iyi eğiticilerimiz olsaydı bugün Arda Turan, Aydın Yılmaz, Cafercan, Özgürcan, İrfan Başaran vs çok çok daha iyi bir futbolcu olurdu.

Örneğin yani.
  9. 28.11.2009, 17:14 Mesaj #4209

Ardanın neyi kaldı eleştirmediğiniz? he dün 20dk fazla uyumuş bak bunuda eleştirin.
  10. 28.11.2009, 17:29 Mesaj #4210

takimin hepsi kotu neden bi tek arda ya salliyoruz onuda anlamiyorum ne olsa bu cocuktan biliyoruz yok romaya niye gitmismis sananem kardesim takima 2 gun izin verilmis oda gitmis tek ardami cikmis yani izine bugun servet ve kewell izinliymis onlara da sallayalim neden izin yapiyorlar otursun calissinlar degil mi
  11. 29.11.2009, 12:29 Mesaj #4211

85 Kornerde 5 Gol atmışız hala video koyuyor millet yahu Kornerden attığımız bütün gollerin videosunu koysan ne olucak 85 diyorum 85

Arda Kullandığı kornerlerde topu ne zaman biraz havalandırsa illaki gol oluyor

Ama Hala ön direk sevdası

Birde Mehmet Evt Herkes kötü oynuyor illaki Herkesin kötü oynuycağı formunun düşüceği zamanlar olucaktır ama Ardanınki farklı herkes izne çıktı ama Arda italyaya gidiyor yahu türkiyede kızmı kalmadı?

Hadi diyelim gittin Sonuçta yabancılarda izin günlerinde kös kös oturmuyorlar

C.Ronaldo,Jermaine Defoe sakatken yada izinliyken her akşam başka kızlarla geziyorlardı magazin programlarında hep baş sayafadalar

Ama sahaya çıkınca adamlar işlerini yapıyor çünkü önce işlerine saygıları var

Takır takır top oynuyor adamlar
  12. 29.11.2009, 12:33 Mesaj #4212

ibrahim aydoğan, post: 687205 Nickli Üyeden Alıntı

85 Kornerde 5 Gol atmışız hala video koyuyor millet yahu Kornerden attığımız bütün gollerin videosunu koysan ne olucak 85 diyorum 85

Arda Kullandığı kornerlerde topu ne zaman biraz havalandırsa illaki gol oluyor

Ama Hala ön direk sevdası

Birde Mehmet Evt Herkes kötü oynuyor illaki Herkesin kötü oynuycağı formunun düşüceği zamanlar olucaktır ama Ardanınki farklı herkes izne çıktı ama Arda italyaya gidiyor yahu türkiyede kızmı kalmadı?

Hadi diyelim gittin Sonuçta yabancılarda izin günlerinde kös kös oturmuyorlar

C.Ronaldo,Jermaine Defoe sakatken yada izinliyken her akşam başka kızlarla geziyorlardı magazin programlarında hep baş sayafadalar

Ama sahaya çıkınca adamlar işlerini yapıyor çünkü önce işlerine saygıları var

Takır takır top oynuyor adamlar

bir kere ardanin kiz arkadasi turk hatta isminide biliyodum ama unutum selenada oynuyordu

birde arda isine cok saygi duyan biri emin olabilirsin

su on direke orta olayini bende anlamadim gitti yahu at ortaya ne on direk sevdasi bu
  13. 29.11.2009, 12:45 Mesaj #4213
  14. 29.11.2009, 12:54 Mesaj #4214

Hala Arda İtalya'ya gitmiş de bilmemne de..

Zamanında geldi antrenmanlarına çıktı, elinden geleni yaptı, başarılı olmayabilir bazen.

Ayrıca İtalya'ya gitmesi çok battı galiba bazılarına? Hiç anlamam UEFA kupasını vs. kazanan futbolcuları "yok Ferrari'yle geziyorlar da, olmaz da". Gezer abi adam, UEFA kupasını almış, helal olsun o Ferrari de ona. Gezmezse de bu onun büyüklüğüdür, haklı bir şekilde kazandığı parayı istediği gibi harcar, bazılarının da anca çenesi yorulur.

Arda'nın sol ayak serçe parmağının üçte biri kadar yetenek sizde de olsun siz de gidin İtalya'ya tatilde iki günlüğüne, helal olsun o tatilde size.
  15. 29.11.2009, 13:02 Mesaj #4215

Bazı arkadaşlarda ya okuma problemi var yada okuduğunu anlama

Ben Ardanın Sevgilisinin türk yada yabancı olmasını

Ardanın neden italyaya gittiğini sorgulamıyorum

Banene bunlardan

Beni saha içindeki performansı ilgilendiriyor

Acayip derecede bir düşüş var

Bu düşüşünde sebebi ben yada forumdaki arkadaşlar değil heralde

Yukarı Git