1. 29.11.2009, 13:17 Mesaj #4216
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda yüzü dönük rakibini karşısına alarak iyi oynayan ve öyle oynamayı seven bir oyuncu bence sol açıkta oynaması lazım. Son maçta bide üstüne üstün forvet oynatıldı ben Arda ya kızamadım.
  2. 29.11.2009, 13:29 Mesaj #4217

ibrahim aydoğan, post: 687279 Nickli Üyeden Alıntı

Bazı arkadaşlarda ya okuma problemi var yada okuduğunu anlama

Ben Ardanın Sevgilisinin türk yada yabancı olmasını

Ardanın neden italyaya gittiğini sorgulamıyorum

Banene bunlardan

Beni saha içindeki performansı ilgilendiriyor

Acayip derecede bir düşüş var

Bu düşüşünde sebebi ben yada forumdaki arkadaşlar değil heralde

Demiştim bende en son bu konudaki mesajımda;

Kayseri'deki milli maçta solda oynadı ve inanılmaz süper oynadı yani OHA bu Arda'mı dedim bi an ama o maçtan sonra düştü iyice ve hala o güzel Arda'yı görebilmiş değiliz.

Bi futbolcu inişe geçer ama bu kadar uzun olmamalı.

Panathinaikos maçında yedek kalsın. Elano oynasın. Elano avrupayı seviyor ve çok iyi oynuyor. Kewell solda oynasın, 60'larda felan Kewell yerine Arda girsin.

Biraz yedek kalsın ki desin yani "Bana ne oldu da böyleyim, ben niye oynayamıyorum ?" diye düşünsün. Onun iyiliği ve takımın iyiliği için istiyorum bunu inanın ki...
  3. 29.11.2009, 13:53 Mesaj #4218

Semih Yüksel, post: 685279 Nickli Üyeden Alıntı

Arda vs. Gerrard = komple futbolcu ? Farkında olmadan ikisini mi kıyasladım hayırdır?

Boşver Önemli değil, yazını ne kadar beğendiğimi belirtmek için kullanmıştım onu.
  4. 29.11.2009, 13:59 Mesaj #4219

Ayrıca biz hala basit oynamasını beklerken maç sonu açıklamaları beni üzdü gerçekten:

Bu maçlarda büyük oyuncuların sorumluluk alması gerek, ÇALIM ATMASI ve ADAM EKSİLTMESİ gerek. dedi.

Ne alaka ya biz basit oynasın diyoruz hala aklı çalımda ise bişey demiyorum ben Arda'ya. Bu yapıyla sürekli yedek kalır ve kalmasıda lazım yani !
  5. 29.11.2009, 16:02 Mesaj #4220
  6. 29.11.2009, 16:02 Mesaj #4221

Cem Kılıç, post: 687416 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrıca biz hala basit oynamasını beklerken maç sonu açıklamaları beni üzdü gerçekten:

Bu maçlarda büyük oyuncuların sorumluluk alması gerek, ÇALIM ATMASI ve ADAM EKSİLTMESİ gerek. dedi.

Ne alaka ya biz basit oynasın diyoruz hala aklı çalımda ise bişey demiyorum ben Arda'ya. Bu yapıyla sürekli yedek kalır ve kalmasıda lazım yani !

Gerçekten öyle dediyse yeni Hasan Şaş'ımız hayırlı olsun diyorum. Birinden kurtulduk derken biri geliyor resmen . Topu alınca kendi ekseni etrafında dönmeler, sahayı enine parsellemeler, 3 kişiyi çalımlayıp yine eski yerine gelmeler, takımı yavaşlatmak için elden gelen herşeyi yapan bir futbol anlayışı. Üstelik soğuk kanlı olamamadan dolayı görülen sinir hali , lüzumsuz kartlar ve takımı germe de cabası.
  7. 29.11.2009, 17:30 Mesaj #4222

birisi bunun kullagini cekmesi lazim böyle devam edemez,coktan oldum havalarinda sankii 10 nr aldi kaptanligida aldi artik fazla birsey yapmmama gerek yok gibi bir düsüncesi var sanki.
  8. 29.11.2009, 17:33 Mesaj #4223

cem çelik, post: 687595 Nickli Üyeden Alıntı

Gerçekten öyle dediyse yeni Hasan Şaş'ımız hayırlı olsun diyorum. Birinden kurtulduk derken biri geliyor resmen . Topu alınca kendi ekseni etrafında dönmeler, sahayı enine parsellemeler, 3 kişiyi çalımlayıp yine eski yerine gelmeler, takımı yavaşlatmak için elden gelen herşeyi yapan bir futbol anlayışı. Üstelik soğuk kanlı olamamadan dolayı görülen sinir hali , lüzumsuz kartlar ve takımı germe de cabası.

Adam doğru soylemiş boyle defansı açamadığın maçlarda yıldız oyuncular ön plana çıkacak adam eksiltcekki pozisyon bulasın. Messi, Ronaldo adam eksiltmiyo mu?
  9. 29.11.2009, 17:48 Mesaj #4224

EMRE TURUNÇ, post: 687709 Nickli Üyeden Alıntı

Adam doğru soylemiş boyle defansı açamadığın maçlarda yıldız oyuncular ön plana çıkacak adam eksiltcekki pozisyon bulasın. Messi, Ronaldo adam eksiltmiyo mu?

Eksiltiyor da 3 tane çalım attıktan sonra eski yerlerine dönmüş olmuyorlar. Bireysel taktik denen birşey var. Arda'da bu eksik. Tıpkı Hasan Şaş'taki gibi.
  10. 29.11.2009, 17:59 Mesaj #4225

Kornerleri hep Bursa'daki gibi etkisiz kullanacaksa, bir daha hiç korner kullanmasın.
  11. 29.11.2009, 18:54 Mesaj #4226

Artık aklını başına alması gerek.Gecelerde barlarda dolaşıyor ve bu performansına olumsuz yansıyor.Tabiiki gezmek tozmak hakkı ama bakın bi Ronaldo var adam antrenmanada geliyor gecelerdede dolaşıyr ama performansına yansımıyor.Takır takır oynuyor ya Arda artık o kadar çok gezmişki belli artık gözleri kapanacak uykusuzluktan
  12. 29.11.2009, 19:15 Mesaj #4227

Atakan Kenar, post: 687852 Nickli Üyeden Alıntı

Artık aklını başına alması gerek.Gecelerde barlarda dolaşıyor ve bu performansına olumsuz yansıyor.Tabiiki gezmek tozmak hakkı ama bakın bi Ronaldo var adam antrenmanada geliyor gecelerdede dolaşıyr ama performansına yansımıyor.Takır takır oynuyor ya Arda artık o kadar çok gezmişki belli artık gözleri kapanacak uykusuzluktan

Ülen nerden biliyorsun barlarda gezip tozduğunu,gözlerinle mi gördün ? Amma biliyorsunuz ha,dilinize de dolanmış Ronaldo geziyo tozuyo ama ona bişi olmuyo,o Ronaldo,onun için 94 milyon € o adam,parasına bakar,parası için oynar,parası için profesyoneldir.Arda ne için ? Herşeyine karışan taraftarını biraz daha mutlu etmek için çalışır çabalar,her zaman iyi oynayamaz,duygularına yenik düşer,baskıyı kaldıramaz,karşılığında tabi ki para alır ama Ronaldo kadar paracı değildir,kötü oynadığı zaman onun performansından belli olmayanlar geçer bilgisayar karşısına ona sallar durur,nasihat verir,basın medya kamuoyu deli gibi üstüne gider,böyle bir ülkede profesyonel olmayı başarmak zaten imkansızdır ama o hala çalışır çabalar bir sonraki o maç o bilgisayar başında ona sallayan taraftarı mutlu etmek için.

of Ardam of ...

----

Keita 2 çalım attığında kendinden geçenler Arda aynı şeyi dillendirince rahatsız oluyor,Ronaldo nasıl çalım atmış diye videoları izleyip kendinizi tatmin etmeye devam edin ..
  13. 29.11.2009, 19:35 Mesaj #4228

Murat güzel yazmışsın gerçekten ancak taraftarı bu kadar suclama Arda'ya destek oldu cogu zaman taraftar kimsede karısamaz özel hayatına ama futbolcular Galatasaraydan üstün degildir
  14. 29.11.2009, 19:41 Mesaj #4229

Tamada dediğin oyuncular bir at kadar hızlılar...Hem oraya gitmene gerek yok izim takımda keita var çalım filan atan.Ama adam eksilttikten sonra hayvan gibi bir hızla ya çizgiye iniyor yada kaleye gidiyor...Arda'nın üç tane bacağı olsa bu adamlarla hız konusunda yarışamaz.O zaman çalım atmasının pek bir önemide kalmıyor.Hem arkadaşlarımın kızdığı,beğenmediği şey;boyle defansı açamadığın maçlarda yıldız oyuncular ön plana çıkacak adam eksiltcekki pozisyon bulasın

demişsin ya,işte arda bunu maçın başlarındada yapıyor yani ardanın oyun stili bu...Ardanın en formda olduğu dönemde arda orta açmayı bilmiyor dediğimde baya bir tepkiyle karşılaşmıştım.Şimdi istatistiklerede yansımış söylediğim...
  15. 29.11.2009, 21:37 Mesaj #4230

Katederek eksiltiyor.Arda ise aynı adamı 3 kez kez.Farkları bu zaten

Yukarı Git