1. 29.11.2009, 22:08 Mesaj #4231
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Murat Durgun, post: 687890 Nickli Üyeden Alıntı

Ülen nerden biliyorsun barlarda gezip tozduğunu,gözlerinle mi gördün ? Amma biliyorsunuz ha,dilinize de dolanmış Ronaldo geziyo tozuyo ama ona bişi olmuyo,o Ronaldo,onun için 94 milyon € o adam,parasına bakar,parası için oynar,parası için profesyoneldir.Arda ne için ? Herşeyine karışan taraftarını biraz daha mutlu etmek için çalışır çabalar,her zaman iyi oynayamaz,duygularına yenik düşer,baskıyı kaldıramaz,karşılığında tabi ki para alır ama Ronaldo kadar paracı değildir,kötü oynadığı zaman onun performansından belli olmayanlar geçer bilgisayar karşısına ona sallar durur,nasihat verir,basın medya kamuoyu deli gibi üstüne gider,böyle bir ülkede profesyonel olmayı başarmak zaten imkansızdır ama o hala çalışır çabalar bir sonraki o maç o bilgisayar başında ona sallayan taraftarı mutlu etmek için.

of Ardam of ...

----

Keita 2 çalım attığında kendinden geçenler Arda aynı şeyi dillendirince rahatsız oluyor,Ronaldo nasıl çalım atmış diye videoları izleyip kendinizi tatmin etmeye devam edin ..

Hepsi güzel ama siyahlı kısım süper...
  2. 30.11.2009, 01:15 Mesaj #4232

Çalım atan futbolcu tabi ki daha eftaldir ama attığın çalım işe yarayacak. Arda çalım atmaktan yoruluyor, baktığında aynı adamlar yine karşısında. Yani attığı çalımlar çoğu zaman işe yaramıyor. Ama Ronaldo, Messi, Keita gibi oyuncuların attığı çalım direk olarak rakipten adam eksiltiyor ve topu kaleye yaklaştırıyor. O yüzden milletin hoşuna gidiyor. Arda'nın bireysel taktik konusunda kendini çok geliştirmesi lazım. Bu konuda Rijkaard'a çok güveniyordum ama malesef oyuncu gelişimi konusunda beklentimin çok altında Frank Rijkaard. Korkarım ikinci bir Hasan Şaş'ımız olmak üzere. (Bunu Hasan'ı beğenmediğim için yazmadım. Yeteneklerini iyi kullanamadığı için yazdım)
  3. 30.11.2009, 10:02 Mesaj #4233

Arda izlerken yoruyor artık beni... Futbol basit bir oyundur. Lincoln örneğinden hatırlayabiliriz ki tek çalım, tek ara pas gol için bazen yeterli olabiliyor.

Arda topu alıyor sol açıktan, solundan geçiyor adamı "hadi orta" diyoruz, hop sağa çalım "sağına da çekti şimdi ortayı yapar" diyoruz, hop bir daha sola çalım... Hasan Şaş'ın bizi kanser eden anları geliyor aklıma, kendimi frenlemeye çalışıyorum.
  4. 30.11.2009, 12:54 Mesaj #4234

Bu takımın gerçek yıldızı sensin kim ne derse desin

Ne Kewell , ne Elano , ne Keıta , nede Baros en önemli yıldızı sensin

Ama toparlan artık Arda Yoksa senin içinde bizim içinde işler kötü gider
  5. 30.11.2009, 12:58 Mesaj #4235

Enes Koyuncu, post: 688825 Nickli Üyeden Alıntı

Arda izlerken yoruyor artık beni... Futbol basit bir oyundur. Lincoln örneğinden hatırlayabiliriz ki tek çalım, tek ara pas gol için bazen yeterli olabiliyor.

Arda topu alıyor sol açıktan, solundan geçiyor adamı "hadi orta" diyoruz, hop sağa çalım "sağına da çekti şimdi ortayı yapar" diyoruz, hop bir daha sola çalım... Hasan Şaş'ın bizi kanser eden anları geliyor aklıma, kendimi frenlemeye çalışıyorum.

Arda çalım atmayı Serdar Özkan' dan öğrendim diyor ama bence belli ki Hasan Şaş tan öğrenmiş. bu çocuğa çok fazla yükleniliyor. Bunu hepimiz iyi biliyoruz. Hatta Galatasaray futbol takımı sanki Arda ve diğerleri gibi adlandırılmaya çalışıluyor. MEdya nın bunda etkisi bir hayli fazla. Galatasaray da takım zirüyeti kalmamış. Bu soruna müdahele edecek teknik ekipten başkası değil.Şu ana kadar teknik ekibin işlerine haklı olarak karışmamayı yeğleyen futbol şubeside artık dirsek temasını esirgememelidir. Devre arası bu konular üzerinde kesinlikle daha etkili bir şekilde çalışılacaktır.
  6. 30.11.2009, 14:07 Mesaj #4236
  7. 30.11.2009, 14:33 Mesaj #4237
  8. 01.12.2009, 13:07 Mesaj #4238
  9. 01.12.2009, 15:48 Mesaj #4239

Arda evleniyor diye haberler çıkıyor
  10. 01.12.2009, 16:15 Mesaj #4240

Bu sahne bize xavi-iniesta tarzı bir lezzet vermişti ama sonrası gelmedi. Yine de beklemedeyiz tabii.
  11. 01.12.2009, 19:45 Mesaj #4241

Arda'dan Sinem'e evlilik teklifi

Roma’da çekilmiş sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkıncaya kadar ilişkilerini inkar eden Sinem Kobal ve Arda Turan aşkında sürpriz gelişme. Genç çift evlilik kararı aldı.

Galatasaray’ın kaptanı 22 yaşındaki Arda Turan geçen yazdan bu yana flört ettiği kendisiyle aynı yaştaki oyuncu Sinem Kobal’a evlenme teklif etti.

Sinem Kobal da teklifi kabul etti. Aileler bayramdan sonra bir araya gelip tanışacak. Genç çift nikah tarihi konusunda ise bilgi vermek istemiyor.

Sinem Kobal ile Arda Turan evlenme kararını iki hafta önce yaptıkları romantik İtalya tatili sırasında aldı.

Sineme başka gözle bakıyordum takii Arda ile evlenecekleri ana kadar Bundan sonra yengemiz olur kendisi
  12. 02.12.2009, 23:05 Mesaj #4242

Yaser Aydın, post: 691452 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'dan Sinem'e evlilik teklifi

Roma’da çekilmiş sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkıncaya kadar ilişkilerini inkar eden Sinem Kobal ve Arda Turan aşkında sürpriz gelişme. Genç çift evlilik kararı aldı.

Galatasaray’ın kaptanı 22 yaşındaki Arda Turan geçen yazdan bu yana flört ettiği kendisiyle aynı yaştaki oyuncu Sinem Kobal’a evlenme teklif etti.

Sinem Kobal da teklifi kabul etti. Aileler bayramdan sonra bir araya gelip tanışacak. Genç çift nikah tarihi konusunda ise bilgi vermek istemiyor.

Sinem Kobal ile Arda Turan evlenme kararını iki hafta önce yaptıkları romantik İtalya tatili sırasında aldı.

Sineme başka gözle bakıyordum takii Arda ile evlenecekleri ana kadar Bundan sonra yengemiz olur kendisi

REnkdaş başka gözle bakmak nedir Ve kimse kusura bakmasın ama Arda güzel hatunu bulmuş kaçırmasın derim ününün zirvesindeyken. Zira bunları kaybettiğinde işi zor.
  13. 03.12.2009, 00:17 Mesaj #4243

Kiminle?,ne zaman?,nasıl? evleneceğini zerre kadar düşünmüyorum,umrumda da değil,ben sahada gerçek Arda'yı görmek istiyorum!
  14. 03.12.2009, 01:12 Mesaj #4244

Sürekli olarak Arda ile ilgili İngiltere'ye transfer haberleri çıkıyor Türk basınında. Ben merak ediyorum, acaba Arda yurtdışına gitmek ve kendini geliştirmek gibi bir niyet ortaya koydu mu hiç?

Bu transfer haberlerini ciddiye aldığımdan değil, daha çok kariyer hedefi ve motivasyonu açısından sordum.
  15. 03.12.2009, 20:35 Mesaj #4245

Murat Durgun, post: 687890 Nickli Üyeden Alıntı

Ülen nerden biliyorsun barlarda gezip tozduğunu,gözlerinle mi gördün ? Amma biliyorsunuz ha,dilinize de dolanmış Ronaldo geziyo tozuyo ama ona bişi olmuyo,o Ronaldo,onun için 94 milyon € o adam,parasına bakar,parası için oynar,parası için profesyoneldir.Arda ne için ? Herşeyine karışan taraftarını biraz daha mutlu etmek için çalışır çabalar,her zaman iyi oynayamaz,duygularına yenik düşer,baskıyı kaldıramaz,karşılığında tabi ki para alır ama Ronaldo kadar paracı değildir,kötü oynadığı zaman onun performansından belli olmayanlar geçer bilgisayar karşısına ona sallar durur,nasihat verir,basın medya kamuoyu deli gibi üstüne gider,böyle bir ülkede profesyonel olmayı başarmak zaten imkansızdır ama o hala çalışır çabalar bir sonraki o maç o bilgisayar başında ona sallayan taraftarı mutlu etmek için.

of Ardam of ...

----

Keita 2 çalım attığında kendinden geçenler Arda aynı şeyi dillendirince rahatsız oluyor,Ronaldo nasıl çalım atmış diye videoları izleyip kendinizi tatmin etmeye devam edin ..

Yukarı Git