1. 06.12.2009, 23:40 Mesaj #4291
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Direkten dönen topu içeri girmiş olsa ve öyle oyundan alınsa mükemmel olacaktı ama...

Büyük bir ivme yakaladı umarım aynı çıkışını sürdürür.
  2. 06.12.2009, 23:41 Mesaj #4292

ibrahim aydoğan, post: 702718 Nickli Üyeden Alıntı

YETER artık ARDA YETER

Ne yaptın koca maç boyunca nerde oynadın

Direkten dönen 2 topun varmış

banane varsa

Gol atıcaksın Gol

Sağa sola topu çekmekle yıldız olunmuyo

Maçı izlemeden nasıl yorum yapabiliyorsun??
  3. 06.12.2009, 23:41 Mesaj #4293

Arda Keıta ile birlikte bu takımın en önemli oyuncusudur

Ama yabancı hayranları Arda´dan daha kötü oynayan Kewellı öve öve bitiremiyor maaşallah
  4. 06.12.2009, 23:42 Mesaj #4294

Okan DAMGACI, post: 702751 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Keıta ile birlikte bu takımın en önemli oyuncusudur

Ama yabancı hayranları Arda´dan daha kötü oynayan Kewellı öve öve bitiremiyor maaşallah

İkiside iyi oynadı? Nedir bu kıyaslama hastalığı? Nedir bu ayrımcılık?
  5. 06.12.2009, 23:45 Mesaj #4295

Semih Yüksel, post: 702760 Nickli Üyeden Alıntı

İkiside iyi oynadı? Nedir bu kıyaslama hastalığı? Nedir bu ayrımcılık?

Nedir bu milletteki yabancı hayranlığı ? (Senin için söylemedim hocam yanlış anlama )
  6. 06.12.2009, 23:46 Mesaj #4296

ibrahim aydoğan, post: 702718 Nickli Üyeden Alıntı

YETER artık ARDA YETER

Ne yaptın koca maç boyunca nerde oynadın

Direkten dönen 2 topun varmış

banane varsa

Gol atıcaksın Gol

Sağa sola topu çekmekle yıldız olunmuyo

Gol atarsan yıldızsın Arda. Yoksa değilsin. Adam değilsin hatta. Gol at bir an önce.
  7. 06.12.2009, 23:46 Mesaj #4297

Kim diyor maçı izlemediğimi?

Benimle berabermi yaşıyorlar

Evt Benim için skoru değiştiren futbolcu önemli topla oynayan adam değil

Savaşan futbolcu istiyorum yıldız değil
  8. 07.12.2009, 11:29 Mesaj #4298
  9. 07.12.2009, 11:50 Mesaj #4299

Ahmet Özgün Güven, post: 703267 Nickli Üyeden Alıntı

Arda mücadele etmiyor mu?

Topu bir sağa Bir sola çekip aynı adama aynı çalımı peşpeşe atmaya çalışmak benim gözümde mücadele falan değildir

İBB maçında Ardayı beğenen arkadaşlara soruyorum ceza sahası içinde direkten dönen topu hariç koca maç ne yaptı bu Arda

O pozisyondada ters köşeye kalecinin uzanamıycağa yere vurucağına dar ve kalecinin kapattığı alana vuruyor

Ne zaman hızlı çıkmaya çalışsak top Ardanın ayağına gelirse rakip savunma yerleşiyor sıkışıp kalıyoruz
  10. 07.12.2009, 11:53 Mesaj #4300

ibrahim aydoğan, post: 703283 Nickli Üyeden Alıntı

Topu bir sağa Bir sola çekip aynı adama aynı çalımı peşpeşe atmaya çalışmak benim gözümde mücadele falan değildir

İBB maçında Ardayı beğenen arkadaşlara soruyorum ceza sahası içinde direkten dönen topu hariç koca maç ne yaptı bu Arda

O pozisyondada ters köşeye kalecinin uzanamıycağa yere vurucağına dar ve kalecinin kapattığı alana vuruyor

Ne zaman hızlı çıkmaya çalışsak top Ardanın ayağına gelirse rakip savunma yerleşiyor sıkışıp kalıyoruz

Yav artık neden o köşeye vurmadı diye bile eleştiriyorunuz...ilginç.. Doğru köşeye vurdu kalecinin ters ayağına attı topu ve top direkten döndü..
  11. 07.12.2009, 11:54 Mesaj #4301

ibrahim aydoğan, post: 703283 Nickli Üyeden Alıntı

Nondaya attığı top var yüzde yüz gol şansı bir de elanoya volelik pozisyon hazırladı 6 pasta yanlış hatırlamıyorsam. Bir topu da direkten döndü. İyi oynamıyorken bunları hazırladıysa iyi oynarken 15-20 pozisyon yaratır herhalde. Ya da beklentiniz böyle. Top rakipteyken de sürekli mücadele etti. Ayrıca o pozisyonda da çok akıllıca bir vuruş yaptı, ibbli oyuncu diğer köşeye olan açısını kapatmıştı.
  12. 07.12.2009, 12:45 Mesaj #4302

Dünkü oyunu beklentileri tam olarak karşılamasada son 2 aydır oynadığı pek çok maçtan iyiydi. Biraz göbek bağlamış, eritebilirse daha da iyi olacaktır.
  13. 07.12.2009, 12:47 Mesaj #4303
  14. 07.12.2009, 17:36 Mesaj #4304

su macta bile arda elestiriliyorya ne desem bos elano ile birlekte macin en iyisiydi ya daha ne yapsin bu adam iki topu direkten dondu iki tane net pozisyon hazirladi nereye koyarsan oynuyor adam sagda oynuyor solda oynuyor forvete koyuyorsun yine oynuyor elinden geleni yapiyor yakinda yedigimiz golu niye onlemedi diye elestiride yapilir bi oyuncunun bu kadar ustune gidilmez ya iyi oynuyor yine yerden yere vuruluyor adam pas atiyor niye pas atiyor diyor yanindakine verecekmis arda topu alacak hemen yandakine verecek hic birebir oynamayacak sut atmayacak hemen yanindaki kewelle yada elanoya verecek sut atilacaksa onlar atacak olurmu boyle ya nonda ya ilk yarida attigi pasta bile elano yanindaydi niye elanoya vermedi deniyor pes yani vallahi pes
  15. 07.12.2009, 17:48 Mesaj #4305

Yukarı Git