1. 17.12.2009, 14:48 Mesaj #4381
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ulan susayım susayım diyorum ama illaki konuşturcaksınız beni. Size ne olm? Siz ellerinizi avuştururken çocuğun ne güzel kız arkadaşı var iki lak lak edip eğleniyorlar, kafalarına göre bişeyler yapıyorlar. Antremandanmı kaçtı? Maçamı gelmedi? Ne yaptı olm bu herif?
  2. 17.12.2009, 17:25 Mesaj #4382

Berk Ercan, post: 721588 Nickli Üyeden Alıntı

Ulan susayım susayım diyorum ama illaki konuşturcaksınız beni. Size ne olm? Siz ellerinizi avuştururken çocuğun ne güzel kız arkadaşı var iki lak lak edip eğleniyorlar, kafalarına göre bişeyler yapıyorlar. Antremandanmı kaçtı? Maçamı gelmedi? Ne yaptı olm bu herif?

Kimsenin onun sevgilisine lafı yok sadece o kadar gazla(taraftar basın yönetim) Messi Arda Ronaldo Arda halbuki onların öğrencisi olur gibi oynuyor hep artıları görülüyor topla cay icmeleri cok atagı agırlıgı yüzünden kesmesi kendine calım atması ve bunların değilde 10 maç evvel iyi oynadığı konusuldugu icin insanlar antipati duyabilirler
  3. 17.12.2009, 17:26 Mesaj #4383

Halukcan Başer, post: 721190 Nickli Üyeden Alıntı

Sinem ardamızı çok yoruyo belli Bir an önce evlensinlerde arda gerçek sahalara dönse

Gerçek sahalara dönse derken
  4. 19.12.2009, 22:42 Mesaj #4384

Kaptan çok iyiydi bugun

Ama daha fazlasını bekliyorum çünkü fazlasını yapacak potansiyeli var
  5. 19.12.2009, 22:45 Mesaj #4385

Okan DAMGACI, post: 727012 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptan çok iyiydi bugun

Ama daha fazlasını bekliyorum çünkü fazlasını yapacak potansiyeli var

Çok iyi olduğuna katılmıyorum. Fakat iyiydi. İlk 10 dakika kötüydü mesela. Sonra 20 dakika çok güzeldi. 2 yüzde yüzlük pas attı. Sonra yine durdu. İkinci yarının da son 25 dakikası çok etkiliydi.

Parça parça oynuyor bu ara. Fakat yok Elano'ya top atmıyor, yok şunu yapmıyor zevzekliği konuşuladursun, 3 tane yüzde yüzlük asist yapmıştır bugün. 2 maçtır gol olmaması Arda'nın şanssızlığı. 2 maçta 6 asist yapabilirdi.

Daha da iyi olacaktır. Yeter ki tek pas oyununa alışsın. Gün geçtikçe daha fazla alışsa da şimdilik yeterli değil.
  6. 19.12.2009, 22:50 Mesaj #4386
  7. 19.12.2009, 22:54 Mesaj #4387

Çok iyi oynadı bugün Arda ama anlamadığım ve dikkatimi çeken Elano ile olan samimiyeti. Ne gollerden sonra ne de oyun içinde yanyana gelmiyorlar hiç. Bugün özellikle dikkatimi çekiverdi. Elano %100'lük bir pozisyonda pas bekliyorken topu ona değilde defansa attı Arda. Elano'da elinle isyan etti. O anda anladımki Arda'nın kafasında birşeyler dönüyor. Bir ego savaşı yaşanıyor olabilir.
  8. 19.12.2009, 23:00 Mesaj #4388

Semih Yüksel, post: 727061 Nickli Üyeden Alıntı

Çok iyi oynadı bugün Arda ama anlamadığım ve dikkatimi çeken Elano ile olan samimiyeti. Ne gollerden sonra ne de oyun içinde yanyana gelmiyorlar hiç. Bugün özellikle dikkatimi çekiverdi. Elano %100'lük bir pozisyonda pas bekliyorken topu ona değilde defansa attı Arda. Elano'da elinle isyan etti. O anda anladımki Arda'nın kafasında birşeyler dönüyor. Bir ego savaşı yaşanıyor olabilir.

Arda sadece Elano'yu değil, Caner'i de kullanmadı bu maç. Caner'le de mi küs? Üstelik Caner bomboş depar atarken?

Arda'nın giderilmeye çalışılan, bu yüzden içte oynamasını engelleyen sorunu bu. Arda direkt kaleye gidiyor. Direkt orta yapıyor. Daha önce de yazmıştım. Arda'nın gelişim sürecindeki takım durumudur bunu böyle yapan. Rezalet kadrolarımızın tek yıldızı Arda'dır ve Arda tek kişilik oynamaya alışmak durumunda kalmıştır. Zamanla bunlar geçecek ki geçiyor da zaten.

Elano takım için nedir ki daha? Kewell iki senedir sırtında taşıyor takımı onla sorunu yok. Keita bu senenin Kewell'la birlikte açık ara en iyisi, onla sorunu yok. Daha yeni yeni kadroya giren Elano'yla mı sorunlu yani? Bu mudur mantık? Ki Elano açık ara baskın bir karakter değil. Lider değil. Ne egosu?

Zamana bırakın, boşu boşuna Arda'nın günahını almayın diyorum ben kendi adıma.
  9. 19.12.2009, 23:03 Mesaj #4389

Anıl Tatar, post: 727099 Nickli Üyeden Alıntı

Arda sadece Elano'yu değil, Caner'i de kullanmadı bu maç. Caner'le de mi küs? Üstelik Caner bomboş depar atarken?

Arda'nın giderilmeye çalışılan, bu yüzden içte oynamasını engelleyen sorunu bu. Arda direkt kaleye gidiyor. Direkt orta yapıyor. Daha önce de yazmıştım. Arda'nın gelişim sürecindeki takım durumudur bunu böyle yapan. Rezalet kadrolarımızın tek yıldızı Arda'dır ve Arda tek kişilik oynamaya alışmak durumunda kalmıştır. Zamanla bunlar geçecek ki geçiyor da zaten.

Elano takım için nedir ki daha? Kewell iki senedir sırtında taşıyor takımı onla sorunu yok. Keita bu senenin Kewell'la birlikte açık ara en iyisi, onla sorunu yok. Daha yeni yeni kadroya giren Elano'yla mı sorunlu yani? Bu mudur mantık? Ki Elano açık ara baskın bir karakter değil. Lider değil. Ne egosu?

Zamana bırakın, boşu boşuna Arda'nın günahını almayın diyorum ben kendi adıma.

Ben oyununu eleştirmedim eleştirmemde. Bomboş pozisyonda kendi adamını görüp de pas vermeyip sıkışık adama defalarca pas vermesini görmek zor değil.
  10. 19.12.2009, 23:06 Mesaj #4390
  11. 19.12.2009, 23:07 Mesaj #4391

Anıl Tatar, post: 727136 Nickli Üyeden Alıntı

Diyebilecek bir şey yok. Komplo teorilerinizle mutlu olunuz.

Bu bir komplo teorisi değildir. Dikkat çeken bir ayrıntıdır. Hemde Elano'nun isyanıyla somutlaşmıştır.
  12. 19.12.2009, 23:13 Mesaj #4392

Semih Yüksel, post: 727143 Nickli Üyeden Alıntı

Bu bir komplo teorisi değildir. Dikkat çeken bir ayrıntıdır. Hemde Elano'nun isyanıyla somutlaşmıştır.

Bu ayrıntıyı hep dikkat ediyoruz ama sonu inşallah iyi biter.
  13. 19.12.2009, 23:19 Mesaj #4393

Gol atanın sırtına çıkması bitiriyor beni yahu.Karşı takım kendi kalesine atsa onun da sırtına binecek
  14. 19.12.2009, 23:45 Mesaj #4394

Ben beğenmiyorum arda'nın stilini...Anfield daki ardayla bunun arsında dağlar kadar fark var.Birçok kişi kaptanımız diye,altyapımızdan çıktı diye bişey söylemiyor ama tribündede,cafelerdede çoğunluk beğenmiyor arda'yı...
  15. 19.12.2009, 23:47 Mesaj #4395

Arda Elano'ya pas atmıyor gibi söylemler bu maç rafa kalksın çünkü canerde soldan bomboş pozisyondayken arda atmadı.Ayrıca bugun özlenen Kaptana yakındın.Seni izlemek müthis keyifli tribünde...

Yukarı Git