1. 20.12.2009, 17:08 Mesaj #4426
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

mehmet zincir, post: 728628 Nickli Üyeden Alıntı

o zaman niye sadece arda ya yukleniliyor onu anlamiyorum kewell de mi atmadi keita dami atmadi

Kewell ile Keita aklımda kalmamış. Ne desem boş. Sadece 1 kere izledim maçı. Tekrar izlemek lazım yargıya varmak için.

İlk yarı Elano Top yakınındaki birindeyse iki eli ile ayağını göstererek, biraz daha uzağında birindeyse iki elini havaya kaldırarak defalarca pas istedi fakat bir türlü pas verilmedi. Hatta bir pozisyonda adam şaşırıp kulübeye döndü Arda ve Mustafa aklımda kalmış benim.

2. yarı ise heyecandan her hangi bir oyuncuyu dikkatle takip edemedim.
  2. 20.12.2009, 17:09 Mesaj #4427

Ama Caner'le bir uyum yakaladı Arda böyle oynarlarsa sol kanadımızda süper olucak.
  3. 20.12.2009, 17:15 Mesaj #4428

hep savundum arkasinda durdum ama artik hem kendine hem takima zarar vermeye basladi. sezon sonunda iyi bir paraya satilip en iyisi yapmis oluruz. yerine de Volkan Sen alinsin.
  4. 20.12.2009, 18:06 Mesaj #4429
  5. 20.12.2009, 18:11 Mesaj #4430

Ömer Cular, post: 728839 Nickli Üyeden Alıntı

Attıgımız golde Elano'ya pas kimden geliyor?

taraftardan geliyor renkdas yada arda oyunculari karistirmis elano yu kewell zannetmis oyle vermis yoksa vermeyecek yani
  6. 20.12.2009, 18:18 Mesaj #4431

mehmet zincir, post: 728847 Nickli Üyeden Alıntı

taraftardan geliyor renkdas yada arda oyunculari karistirmis elano yu kewell zannetmis oyle vermis yoksa vermeyecek yani

o zaman göz doktoruna gitsin falan da derler şiimdi,maksat bok atmak.
  7. 21.12.2009, 02:38 Mesaj #4432

ayhan'a yaranmak icin Elano'ya gider yapiyor. bunu göremeyen varsa simdi ögrenmis oldunuz. öyle fazla zeki olmaya da gerek yok bunu fark etmek icin.
  8. 21.12.2009, 21:57 Mesaj #4433

Ömer Cular, post: 728839 Nickli Üyeden Alıntı

Attıgımız golde Elano'ya pas kimden geliyor?

Orada utanmadan vermeseydi bide ? 4 kisi birden giriyor ardaya kewell zaten müsait degildi arda topu hemen aldiginda, mecburiyetten verdi topu.
  9. 21.12.2009, 22:01 Mesaj #4434
  10. 21.12.2009, 22:09 Mesaj #4435

Tunç Kıyamçiçek, post: 728693 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ile Keita aklımda kalmamış. Ne desem boş. Sadece 1 kere izledim maçı. Tekrar izlemek lazım yargıya varmak için.

İlk yarı Elano Top yakınındaki birindeyse iki eli ile ayağını göstererek, biraz daha uzağında birindeyse iki elini havaya kaldırarak defalarca pas istedi fakat bir türlü pas verilmedi. Hatta bir pozisyonda adam şaşırıp kulübeye döndü Arda ve Mustafa aklımda kalmış benim.

2. yarı ise heyecandan her hangi bir oyuncuyu dikkatle takip edemedim.

Belki bencil oyun stilinden olabilir. Hasan Şaş ne yapardı, kaybedeceğini bilse bile kimseye vermezdi topu. Yabancı oyuncuları sevmediğini, dişine göre pasif, sessiz ya da sözüm meclisten dışarı laçkasını buldu mu ezmeye çalışacağını tahmin edebiliyorum çünkü pek çok hareketi o yönde. Hagi, Kewell, Meira gibi profesyonellere bu numaraları yapamazlar yaşları ve verecekleri tepkiden dolayı. Baros'a takımın as forveti geçen yılın gol kralı olduğu için dokunamaz. Geçen yıl bir maçta penaltı oldu Baros atacakken Sabri, Baros'a attırmadı vermedi topu o an Sabri'nin ve diğerlerinin iç yüzünü gördük. O an Sabri'ye duyduğum nefreti anlatamam. Bunları tımar etmek Rijkaard'ın görevi yedirmesin Elano'yu emre'nin kankasına!
  11. 21.12.2009, 22:54 Mesaj #4436

Fatih Aybars Hakan, post: 731096 Nickli Üyeden Alıntı

Kilo ver azcık , gidersin o zaman Arsenal'e...

O yaglari kas'a çevirmesi lazim, sonra Chelsea'de Manu'dada oynar.

Birde bol sut çalismasi ve hiz çalismasi lazim.
  12. 21.12.2009, 23:23 Mesaj #4437

Hakkı Turan, post: 731217 Nickli Üyeden Alıntı

O yaglari kas'a çevirmesi lazim, sonra Chelsea'de Manu'dada oynar.

Birde bol sut çalismasi ve hiz çalismasi lazim.

Evet Arda'nın frikik ve şut felan çalışması lazım. Genç ve potansiyeli olan, bu haliyle bile muhteşem yeteneklere sahip bir oyuncu. Fakat şutları ve frikikleri iyi değil. Özellikle duran toplar felan ortaları iyi olabilir ama duran topun başına geçtiğini görmedim hiç kaleye doğru şut atmak için vs. Geliştirmesi gereken yönlerinden bir kaçı da bunlar.
  13. 21.12.2009, 23:36 Mesaj #4438

Bu arada Rijkaard, antrenman öncesi futbolcularıyla yaklaşık 20 dakika süren bir toplantı gerçekleştirdi. Bu nedenle geç başlayan antrenmanın ardından Rijkaard, Arda, Aydın ve Alpaslan'a şut çalışması yaptırdı. Uzun süren bu çalışmada, Arda'nın attığı şutların çoğunun isabetsiz olması ya da direklerden dönmesi dikkati çekti.

Daha cok calismasi lazim avrupada büyük bir takimda oynayabilmesi icin.
  14. 21.12.2009, 23:47 Mesaj #4439

Avrupada oynamak istyen futbolcu, kaleyi uzaktan görmeyi de ogrenmeli.
  15. 21.12.2009, 23:57 Mesaj #4440

Ya ben Körüm,yada bunlar Arda ve Elanonun Ikizleri.

Paslasma!

Elanonun Golünden Sonra,Ardaya bir bakin nasil sariliyo Elanoya,nasil zipliyolar beraber?Hayalmi görüyom?

Lütfen Medyanin oyunlarina gelmeyin.Eger Ardanin Elanoya pas vermemesi gibi bir olay varsa,bunlar baska sebeplerdendir.

Mesela Calima girmekten zevk almak gibi seyler.Ama asla Ardanin Elanyo sevmediginden degildir!

Yukarı Git