1. 31.01.2010, 23:29 Mesaj #4726
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Bu konu neden asagida kalmis yahu ? Attigi kafa golu gercekten harikaydi,bide son dakikalarda o kose gonderinde iki kisi arasindan nefis bir hareketle gecmesi goze hostu.

Iyiki varsin Buyuk KAPTAN.
  2. 31.01.2010, 23:52 Mesaj #4727

iyiki dogdun KAPTAN, bügün yine formsuz göründü, ama golü ve son dakika yaptigi calim süperdi! Ilerki maclarda Jo ve Dos Santosla daha uyum icinde olursa futbol sov izleriz
  3. 02.02.2010, 11:42 Mesaj #4728

Arda Turan'ın neden böyle hareket yapma iç güdüsünün oluştuğunu dün tesadüfen kanalları zaplarken gördüm...

Kanal Ntvspor

Program : Kırmızı Çizgi

Konuşanlar : Hıncal Uluç, Mehmet Arslan

Programı izleyenler görmüştür benim izlediğim zamanda Mehmet Arslan denilen adam aynen şöyle konuştu " Süperlig'de bütün maçları izledim, yanlızca 1 kişi beğendim oda Arda Turan(Ballandıra ballandıra)dır." Denizli maçında son dakika daki hareketinden bahsetti. Sonra Hıncal'da " Hagi'yi, Maradona'yı izledim ben böyle bir hareket görmedim. " Diye konuştu !?

Ben hayatımda böyle hayrete düşmedim. Hep bazen düşünüyodum Arda neden sürekli hareketler felan deniyor diye. Bundan sonra belli oldu, ulan sen hareket yapıyor diye adamı översen ee O da kendini iyi bişey yapıyor zanneder. Hiç yapamadığı çalımları yapmaya çalışır. Burda her zaman dedim Arda pas oynamalı diye başka diyende olmuştur, Ama bizim gücümüz, iknamız ne kadar KOSKOCA MEDYADA Kİ bir kör CAHİLİN ki ne kadar.

Arda'da her zaman ki gibi devam edicektir hareketlerine ne diyelim. Etsin hee öyle başarılı oluyosun, Maradona'da Hagi'de bile görmedik o hareketleri. Zaten futbol çalım atarak oynanıyor aferin Arda devam et...

( Bu söylediklerim arada o tür çalımların atılmayacağı anlamına gelmez, Arda'nın becerisinin yatkınlığı tam tersinedir. Çalım manyağı dediğimiz Ronaldo bile bir maç içerisinde bu kadar çalım, hareket yaptığını görmedim. )
  4. 02.02.2010, 23:44 Mesaj #4729

Can Akkaya, post: 879669 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan'ın neden böyle hareket yapma iç güdüsünün oluştuğunu dün tesadüfen kanalları zaplarken gördüm...

Kanal Ntvspor

Program : Kırmızı Çizgi

Konuşanlar : Hıncal Uluç, Mehmet Arslan

Programı izleyenler görmüştür benim izlediğim zamanda Mehmet Arslan denilen adam aynen şöyle konuştu " Süperlig'de bütün maçları izledim, yanlızca 1 kişi beğendim oda Arda Turan(Ballandıra ballandıra)dır." Denizli maçında son dakika daki hareketinden bahsetti. Sonra Hıncal'da " Hagi'yi, Maradona'yı izledim ben böyle bir hareket görmedim. " Diye konuştu !?

Ben hayatımda böyle hayrete düşmedim. Hep bazen düşünüyodum Arda neden sürekli hareketler felan deniyor diye. Bundan sonra belli oldu, ulan sen hareket yapıyor diye adamı översen ee O da kendini iyi bişey yapıyor zanneder. Hiç yapamadığı çalımları yapmaya çalışır. Burda her zaman dedim Arda pas oynamalı diye başka diyende olmuştur, Ama bizim gücümüz, iknamız ne kadar KOSKOCA MEDYADA Kİ bir kör CAHİLİN ki ne kadar.

Arda'da her zaman ki gibi devam edicektir hareketlerine ne diyelim. Etsin hee öyle başarılı oluyosun, Maradona'da Hagi'de bile görmedik o hareketleri. Zaten futbol çalım atarak oynanıyor aferin Arda devam et...

( Bu söylediklerim arada o tür çalımların atılmayacağı anlamına gelmez, Arda'nın becerisinin yatkınlığı tam tersinedir. Çalım manyağı dediğimiz Ronaldo bile bir maç içerisinde bu kadar çalım, hareket yaptığını görmedim. )

hıncal fazla abartırken oktay derelioğlu denen kendini bilmezde arda iyi topçu değil diyebilcek kadar saçmalıyor. nedir bu medyada ki çelişki anlamadım birtürlü?
  5. 03.02.2010, 00:24 Mesaj #4730

Arda Turan, Ekşi Sözlük'ü takip ediyor ve demiş ki:

''Bazen 'Dur ben şunu bir eleştireyim' diye yazmadıkları saçmalık kalmıyor. Herkes klavyenin istediği tuşuna vurmakta özgür, fakat insan tarafsızlıktan kopmamalı. Bazen daha çok zeka arıyorum insanlarda. Mesela bir yazı vardı hakkımda, 'Liverpool'a gitse, tesiste Arsenal marşı çalınsa ne düşünürdü?' demişler. Ya ne düşüneceğim, ben Liverpool'da profesyonel futbolcu olurdum. Ben şu anda buranın öz çocuğuyum. Yani bu mahalledenim. Hepimizde vardır, mahalleye bir yabancı gelince bir süzeriz. Birbirimizi kandırmayalım. Galatasaray konusunda profesyonel değilim. Bunu her zaman söyledim. Tamam, para da kazanıyorum. Napayım, para veriyorlar, almayayım mı? (Gülerek). Bana, 'Taraftara oynuyor' diyorlar. Benim, taraftarı arkama almaya ihtiyacım yok ki, neden böyle bir şey yapayım? Yaşlı teyzeler, küçük çocuklar hepsi beni seviyor, çünkü ön yargılı değiller. Daha net bakıyorlar."
  6. 03.02.2010, 00:28 Mesaj #4731

Barış'a toz kondurmayanlar, Arda'yı tek hatasında eleştirmeye çalışıyor. Onlara sadece gülüyorum. Bazılarının bu kulübün altyapısından çıkan adamlarla sorunları var. Sabri'yi bitiremediler çünkü dirayetli bir adam. Arda da öyle. Ama Aydın gibi bir yeteneği yediler maalesef.
  7. 03.02.2010, 00:31 Mesaj #4732

S. Serhat Türkel, post: 881831 Nickli Üyeden Alıntı

Barış'a toz kondurmayanlar, Arda'yı tek hatasında eleştirmeye çalışıyor. Onlara sadece gülüyorum. Bazılarının bu kulübün altyapısından çıkan adamlarla sorunları var. Sabri'yi bitiremediler çünkü dirayetli bir adam. Arda da öyle. Ama Aydın gibi bir yeteneği yediler maalesef.

Katılıyorum ancak Aydın kendini mi yedi orası da var.
  8. 03.02.2010, 00:36 Mesaj #4733

S. Serhat Türkel, post: 881831 Nickli Üyeden Alıntı

Aydını kim yedi?
  9. 03.02.2010, 00:37 Mesaj #4734
  10. 03.02.2010, 00:38 Mesaj #4735

Özgür Şener, post: 881857 Nickli Üyeden Alıntı

Aydını kim yedi?

Rijkaard yemiş öyle diyor:rolleyes:
  11. 03.02.2010, 00:39 Mesaj #4736
  12. 03.02.2010, 00:43 Mesaj #4737

Aydın kadar bana sağ açıkta şans verselerdi şimdi 11 de olurdum. :p Hatta ikinci kaptan bile olabilirdim.
  13. 03.02.2010, 00:44 Mesaj #4738
  14. 03.02.2010, 00:49 Mesaj #4739
  15. 03.02.2010, 00:50 Mesaj #4740

Haklı.Halbuki Aydın kendisine verilen her şansı fevkalade değirlendirdi, her maça o kadar istekli çıktı ki taraftar olarak onun yüzündeki ifadeyi görünce hep gaza geldik bizde.Yahu allah aşkına biz altyapısından çıkan oyuncuyu yicek kulüpmüyüz? Aydın 2 senedir bulduğu şansları değerlendiremedi.Daha kötüsü istekli göremedik onu hırslı olmadı hiç.

Yukarı Git