1. 03.02.2010, 00:56 Mesaj #4741
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

aydın ardadan daha yeteneklidir. vıdı vıdı vıdı bunlar boş seyler. ne katkısı var aydının galatasaraya. bi konya macında gol atcak sonra 2 yıl boyunca topu itekleyip depar atmaya kalkcak. oldu o kadar para alıyon zahmet olmassa biraz kendini geliştir. hadi gelistiremiyon aldığın paradan dolayı yüzün gülsün be. aydının yerinde olmak için canını vercek kaç bin kişi vardır şu ülkede
  2. 03.02.2010, 01:08 Mesaj #4742
  3. 03.02.2010, 01:09 Mesaj #4743

Devrim Akin, post: 881962 Nickli Üyeden Alıntı

Arda yok oluyor,kimsenin haberi yok.

Nasil yok oluyor?
  4. 03.02.2010, 01:13 Mesaj #4744

Dedric Conti, post: 881974 Nickli Üyeden Alıntı

Nasil yok oluyor?

Kapanan takımlara karşı orta sahanın ortasında oynaması ve hala çalım üstüne çalım hareketlerine davam etmesi yüzünden.

20 milyon Euro'ya satarız kelimeleri hayalden ibaret artık.10 verileceğini sanmıyorum açık söylemek gerekirse.

Yazık gerçekten bu kadar yetenekli bir adamın yok oluşu.Hadi yok oluş demeyim de sıradanlaşması.
  5. 03.02.2010, 01:19 Mesaj #4745

Devrim Akin, post: 881980 Nickli Üyeden Alıntı

Orta sahada kapanan takımlara karşı oynaması ve hala çalım üstüne çalım hareketlerine davam etmesi yüzünden.

20 milyon Euro'ya satarız kelimeleri hayalden ibaret artık.10 verileceğini sanmıyorum açık söylemek gerekirse.

Yazık gerçekten bu kadar yetenekli bir adamın yok oluşu.Hadi yok oluş demeyim de sıradanlaşması.

Üzgünüm Devrim ama katılmıyorum. Evet Arda eskisi gibi değil ama çok çalıma girdiği için değil, Kaptan olduğu için. Herkes çok üstüne gittiği için kaldıramıyor bazı şeyleri, içine atıyor. Dikkat ediyorsanız eski hareketliliğini kaybetmiş gibi oynuyor. Önceden daha canlıydı.
  6. 03.02.2010, 01:20 Mesaj #4746

İsmail Yıldız, post: 881989 Nickli Üyeden Alıntı

Üzgünüm Devrim ama katılmıyorum. Evet Arda eskisi gibi değil ama çok çalıma girdiği için değil, Kaptan olduğu için. Herkes çok üstüne gittiği için kaldıramıyor bazı şeyleri, içine atıyor. Dikkat ediyorsanız eski hareketliliğini kaybetmiş gibi oynuyor. Önceden daha canlıydı.

Canlılığı yitirmesinin sebebi kaptan olması değil,kapanan takımlara karşı orta sahada oynaması renktaş bana kalırsa.Yeteneklerini ve canlılığı elbetteki oralarda gösteremiyor.
  7. 03.02.2010, 01:54 Mesaj #4747

Arda formsuzken bile Ligde ve Avrupada yolumuza devam ediyoruz. Athletico maclariyla beraber konsantrasyonunu saglar ve ligin sonuna kadar takimi toparlar diye dusunuyorum
  8. 03.02.2010, 02:44 Mesaj #4748

O attığı kafa golünü atacak çok fazla futbolcu yok Türkiye'de değil Dünya'da bence.
  9. 03.02.2010, 03:03 Mesaj #4749

Arda bu sezon orta alanda oyanayarak kariyerinin belki de en efektif futbolunu da oynadi. Arada bir formsuzluk yasamasi cok buyuk bir sorun degil dunyada hic bir futbolcu her mac super oynayamaz. Arda'nin en buyuk sorunu takimin genelinde de olan bir sorun. Rijkaard'in sistemine karsi yasadiklari uyum sorunu. Arda hic bir zaman kanat oyuncusu degildi. Yami zaten yanlis yerde oynatiliyordu. Sonunda bunu gorup anlayan bir TD'miz oldu ve Arda'yi oynamasi gereken mevkiye yerlestirdi. Kanatlarda oynar tabi Arda yeri gelince cok da efektif olabilir ama klasik bir kanat oyuncusu asla olamaz ki Rijkaard'in sistemine kanat oyuncusu olarak pek de uygun degildir. Arda'yi Rijkaard tam bir offensif oyuncuya transforme etmekdedir su anda. Tabi bu surece agrilar ve sancilar olucak, oluyor ama isin sonunda muhtesem bir modern forvet arkasi edinmis olucak hem Galatasaray hem de Turk futbolu. Hersey bir kenara Arda'nin su anda en buyuk derdi aklinin baska seylerle doldurulmasi. medya, taraftar, bilmem ne cok fazla uzerine geliyor hic rahat birakmiyorlar. Bu sekilde devam ederse Arda'nin sirf bu yuzden yurt disina gitmesi gerekicek bizler de vakti zamaninda bu cocuk bizdeydi bizim alt yapidan yetisti deriz artik. Taraftarin Arda'ya daha fazla sahip cikmasi lazim onu kaybetmek istemiyorsa.
  10. 03.02.2010, 03:23 Mesaj #4750

Arkadaslar , Ben Arda'yi cok seviyorum ve Maclarda hep Iyi oynamasini istiyorum ..

Benim bu aralar Arda'da begenmedigim seyler , bunlar :

Mesela Elano ona pas veriyor , Arda soldan cizgiye dogru yürüyor , rakibinden Siyrilabilecegi halde Arkaya dönüp pas atiyor .. Hic sevmiyorum ben bunu !

Ve mesala Arda top ile yürüyünce Sut atilabilecek Yerde cok düsünüyor ve Sut atmiyor , Pas'da atmiyor , yine Arkaya dönüp pasini veriyor , yada saga - sola pasini veriyor !

Arda'yi cok seviyorum ama Bunlar gercekler Abiler ..

Hep Arda gol atarsa ayri seviniyorum ... !!!
  11. 03.02.2010, 03:31 Mesaj #4751

Arda'yı bende severim, hemde çok. ama bi gerçek varki bu oyunuyla avrupa liglerinde ilk 5 klube degıl, orta sıralardaki bir klube gidebilirse iyidir.. fiyatının bırak 15m euro, şuanda 7-8 veren çıkarsa şaşarım.
  12. 03.02.2010, 11:32 Mesaj #4752

S. Serhat Türkel, post: 881831 Nickli Üyeden Alıntı

Barış'a toz kondurmayanlar, Arda'yı tek hatasında eleştirmeye çalışıyor. Onlara sadece gülüyorum. Bazılarının bu kulübün altyapısından çıkan adamlarla sorunları var. Sabri'yi bitiremediler çünkü dirayetli bir adam. Arda da öyle. Ama Aydın gibi bir yeteneği yediler maalesef.

Eğer bana diyorsan Barış'ı da hiç iyi bulmuyorum, bir insan GS'da oynayıp pas atmayaı öğrenememesi ? Çok ilginç çook.
  13. 03.02.2010, 13:15 Mesaj #4753

Orçun ÇETİNASLAN, post: 882143 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı bende severim, hemde çok. ama bi gerçek varki bu oyunuyla avrupa liglerinde ilk 5 klube degıl, orta sıralardaki bir klube gidebilirse iyidir.. fiyatının bırak 15m euro, şuanda 7-8 veren çıkarsa şaşarım.

Şu anda Arda'ya 15 milyon € verecek en az 5 klüp vardır.
  14. 03.02.2010, 14:00 Mesaj #4754

İsmail Yıldız, post: 881989 Nickli Üyeden Alıntı

Abi yapmayın Allahaşkına adam çatır çatır oynuyor Denizli maçında sol kanattan Jo'ya verdiği pası verebilecek kaç oyuncu var Türkiyede,son dakika topukla iki kişiye attığı çalımı atabilecek kaç oyuncu var,aynı şekilde Denizli maçında o timing'i yapıp uzun boylu defans oyuncularının arasından o kafayı vuracak kaç adam var,rakibin üzerine top sürüp çalım atabilen kaç oyuncu var bunlar Denizli maçında aklıma gelenler sadece...

Bence en iyi oyuncumuz ofansıda çok iyi defansıda çok iyi,Kaptan olması nedeniyle durgunlaştığına kesinlikle inanmıyorum
  15. 03.02.2010, 14:07 Mesaj #4755

S. Serhat Türkel, post: 882407 Nickli Üyeden Alıntı

Şu anda Arda'ya 15 milyon € verecek en az 5 klüp vardır.

Fenerbahçe 1.

Yukarı Git