1. 03.02.2010, 14:08 Mesaj #4756
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur Albakar, post: 882499 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerbahçe 1.

fener 20 teklif etmemişmiydi
  2. 03.02.2010, 15:20 Mesaj #4757

Can Akkaya, post: 879669 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan'ın neden böyle hareket yapma iç güdüsünün oluştuğunu dün tesadüfen kanalları zaplarken gördüm...

Kanal Ntvspor

Program : Kırmızı Çizgi

Konuşanlar : Hıncal Uluç, Mehmet Arslan

Programı izleyenler görmüştür benim izlediğim zamanda Mehmet Arslan denilen adam aynen şöyle konuştu " Süperlig'de bütün maçları izledim, yanlızca 1 kişi beğendim oda Arda Turan(Ballandıra ballandıra)dır." Denizli maçında son dakika daki hareketinden bahsetti. Sonra Hıncal'da " Hagi'yi, Maradona'yı izledim ben böyle bir hareket görmedim. " Diye konuştu !?

Ben hayatımda böyle hayrete düşmedim. Hep bazen düşünüyodum Arda neden sürekli hareketler felan deniyor diye. Bundan sonra belli oldu, ulan sen hareket yapıyor diye adamı översen ee O da kendini iyi bişey yapıyor zanneder. Hiç yapamadığı çalımları yapmaya çalışır. Burda her zaman dedim Arda pas oynamalı diye başka diyende olmuştur, Ama bizim gücümüz, iknamız ne kadar KOSKOCA MEDYADA Kİ bir kör CAHİLİN ki ne kadar.

Arda'da her zaman ki gibi devam edicektir hareketlerine ne diyelim. Etsin hee öyle başarılı oluyosun, Maradona'da Hagi'de bile görmedik o hareketleri. Zaten futbol çalım atarak oynanıyor aferin Arda devam et...

( Bu söylediklerim arada o tür çalımların atılmayacağı anlamına gelmez, Arda'nın becerisinin yatkınlığı tam tersinedir. Çalım manyağı dediğimiz Ronaldo bile bir maç içerisinde bu kadar çalım, hareket yaptığını görmedim. )

Guti'nin verdiği pasın nasıl olay olduğunun farkında mısın? Attığı gol ve yaptığı hareketi o programın dışında öveni görmedim. Bahsedeni bile görmedim... Ayrıca Hıncal Maradona bile yapamadı demedi, ben Maradona dahil neredeyse bütün efsaneleri dünya kupalarında tribünlerde izlemiş biri olarak konuşuyorum dedi.

Diğer arkadaşlar da sezon sonunda görürler Arda kaç paraya nereye gidiyor...
  3. 03.02.2010, 15:29 Mesaj #4758

Arda formsuz da olsa hala 25 milyon € edecek bir oyuncudur.
  4. 03.02.2010, 15:37 Mesaj #4759

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 882664 Nickli Üyeden Alıntı

Arda formsuz da olsa hala 25 milyon € edecek bir oyuncudur.

Arda'nın yaşlılığını düşünebiliyomusun ?
  5. 03.02.2010, 15:43 Mesaj #4760

Orçun ÇETİNASLAN, post: 882683 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yaşlılığını düşünebiliyomusun ?

Düşünüyorum. Zaten hızlıyla ön plana çıkan bir oyuncu değil. Tecrübesi artmış olur. Daha iyi şut ve pas atmaya başlar. Tadından yenmez. Xavi gibi 25-26 yaşından sonra dünya futbolununun bana göre en efsane isimleri arasına girer(Xavi girdi, Arda giremez muhtemelen yanlış anlaşılmasın, Xavi gibi yaşlandıkça daha iyi olur demek istiyorum, şimdi üzerime atlarlar).

Zira yaşlanınca hızın ve fizik gücün düşer. Arda dediğim gibi hızıyla buralara gelmiş bir adam değil. Fizik gücü ise çok üst düzey. Türkiye'de kimse faul yapmadan ikili mücadelede omuz vurarak falan topu Arda'dan alamaz. Kafaya nasıl çıktığı da malum(Attığı golden bağımsız konuşuyorum)

İşte yaşlı Arda böyle olur. Ha olmadı diyelim, bunu şimdi konuşmak ne alaka? 22-23 yaşındaki adam...
  6. 03.02.2010, 15:45 Mesaj #4761

Ahmet Özgün Güven, post: 882695 Nickli Üyeden Alıntı

Düşünüyorum. Zaten hızlıyla ön plana çıkan bir oyuncu değil. Tecrübesi artmış olur. Daha iyi şut ve pas atmaya başlar. Tadından yenmez. Xavi gibi 25-26 yaşından sonra dünya futbolununun bana göre en efsane isimleri arasına girer(Xavi girdi, Arda giremez muhtemelen yanlış anlaşılmasın, Xavi gibi yaşlandıkça daha iyi olur demek istiyorum, şimdi üzerime atlarlar).

Zira yaşlanınca hızın ve fizik gücün düşer. Arda dediğim gibi hızıyla buralara gelmiş bir adam değil. Fizik gücü çok üzt düzey. Türkiye'de kimse faul yapmadan ikili mücadelede omuz vurarak falan topu Arda'dan alamaz. Kafaya nasıl çıktığı da malum(Attığı golden bağımsız konuşuyorum)

İşte yaşlı Arda böyle olur. Ha olmadı diyelim, bunu şimdi konuşmak ne alaka? 22-23 yaşındaki adam...

Ardayı alıcak takım her açıdan düşünür bakar. Arda 28-30 arası İngiltere'de oynayamaz.
  7. 03.02.2010, 15:48 Mesaj #4762

Orçun ÇETİNASLAN, post: 882700 Nickli Üyeden Alıntı

Ardayı alıcak takım her açıdan düşünür bakar. Arda 28-30 arası İngiltere'de oynayamaz.

Tamam. Fenerli olsan bu da bir ümit tabii derdim. Ama değilsin de. Ön görüne hayran kaldım. Neyse bırakalım 28'i. gitsin 23-24 de bakalım ne yapıyor? Bakalım ne kadar veriyorlar. O zaman tekrar konuşuruz.
  8. 03.02.2010, 15:53 Mesaj #4763

Liverpool forumlarında Arda konuşulurken siz en fazla 7-8 milyon €'ya satılıyor diyorsunuz. Pes doğrusu!
  9. 03.02.2010, 15:54 Mesaj #4764

Ahmet Özgün Güven, post: 882707 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam. Fenerli olsan bu da bir ümit tabii derdim. Ama değilsin de. Ön görüne hayran kaldım. Neyse bırakalım 28'i. gitsin 23-24 de bakalım ne yapıyor? Bakalım ne kadar veriyorlar. O zaman tekrar konuşuruz.

Ben Galatasaray'lıyım. Mesela Özer'inde avrupada çok iyi işler yapmasını isterim, ama forumlarında Arda'mızın uçağı düşsün gebersin diye yazanları gördüm. Farkımız bu zaten
  10. 03.02.2010, 16:27 Mesaj #4765

Ahmet Özgün Güven, post: 882650 Nickli Üyeden Alıntı

Guti'nin verdiği pasın nasıl olay olduğunun farkında mısın? Attığı gol ve yaptığı hareketi o programın dışında öveni görmedim. Bahsedeni bile görmedim... Ayrıca Hıncal Maradona bile yapamadı demedi, ben Maradona dahil neredeyse bütün efsaneleri dünya kupalarında tribünlerde izlemiş biri olarak konuşuyorum dedi.

Diğer arkadaşlar da sezon sonunda görürler Arda kaç paraya nereye gidiyor...

Peki sorum şu o kadar saçmasapan övüldüki hala Arda'dan pas futbolu bekliyebilirmiyiz ?
  11. 03.02.2010, 19:06 Mesaj #4766

arda denizli macinda bence iyiydi attigi gol muthisti o nasil sicrayis oyle aslanim benim ayrica son dakikada iki kisinin arasinda yaptigi harekete bayildim bazilari begenmesede bayildim
  12. 03.02.2010, 19:10 Mesaj #4767

Mehmet Zincir, post: 883149 Nickli Üyeden Alıntı

arda denizli macinda bence iyiydi attigi gol muthisti o nasil sicrayis oyle aslanim benim ayrica son dakikada iki kisinin arasinda yaptigi harekete bayildim bazilari begenmesede bayildim

Kafa golü kaliteliydi
  13. 03.02.2010, 19:25 Mesaj #4768

Can Akkaya, post: 882805 Nickli Üyeden Alıntı

Peki sorum şu o kadar saçmasapan övüldüki hala Arda'dan pas futbolu bekliyebilirmiyiz ?

Bunun Arda'nın oyununu zerre kadar etkilyeceğini düşünmüyorum. Dediğim gibi onun bu hareketini öven sadece Hıncal'ı gördüm ben. Diğerleri haftalardır paslı oynamalı diye eleştiriyor, onlardan etkilenmeyen adam Hıncal Uluç böyle dedi diye oyun tarzını mı değiştirecek? Haberi olduğunu bile sanmam...
  14. 03.02.2010, 22:22 Mesaj #4769
  15. 03.02.2010, 22:38 Mesaj #4770

Adam forvette oynuyo maç içinde bazen bakıyorum nerde ne yaptığını kendi bile bilmiyor.

Lütfen Arda yı Arda yapan SOL KANAT a oynatın bu adamı.Lütfen

Yukarı Git