1. 04.02.2010, 03:59 Mesaj #4786
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  sabri madride yetişiyormu
 2. 04.02.2010, 04:01 Mesaj #4787
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Ahmet Kaydan, post: 885455 Nickli Üyeden Alıntı

  Sevmediği nerden çıktı ?  Lincoln kaptan olduktan sonraki laflarindan NET anlasilir gardash, NET.
 3. 04.02.2010, 13:20 Mesaj #4788
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Topların çoğu genelde arda'ya atılıyor.Peki arda ne yapıyor? pas mı? takımı kısa-uzun paslarla mı yönlendiriyor? kimse farkında değilmi arda'yla kaos futbolu oynadığımızın? Takım kötüyse arda ne yapsın diyen arkadaşlara söylüyorum.Arda çok şey yapabilir.Takım ikinci yarıda iyi oynamadı ama ilk devreki oyun ve elano girdikten sonraki oyun arasındaki farka bakın yanlızca.Arkadaşlar arda'nın mentalitesi bizim oynamak istediğimiz futbola ters.Bunu kendisi,yenildiğimiz bir maç sonunda "daha çok çalım atmam gerekirdi" gibi birşey söyleyerek açıkladı zaten...
 4. 04.02.2010, 13:57 Mesaj #4789
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  M.Akın.GÜNEY, post: 885870 Nickli Üyeden Alıntı

  Topların çoğu genelde arda'ya atılıyor.Peki arda ne yapıyor? pas mı? takımı kısa-uzun paslarla mı yönlendiriyor? kimse farkında değilmi arda'yla kaos futbolu oynadığımızın? Takım kötüyse arda ne yapsın diyen arkadaşlara söylüyorum.Arda çok şey yapabilir.Takım ikinci yarıda iyi oynamadı ama ilk devreki oyun ve elano girdikten sonraki oyun arasındaki farka bakın yanlızca.Arkadaşlar arda'nın mentalitesi bizim oynamak istediğimiz futbola ters.Bunu kendisi,yenildiğimiz bir maç sonunda "daha çok çalım atmam gerekirdi" gibi birşey söyleyerek açıkladı zaten...  Niye biliyor musun? Keita olmadığı için,çünkü Keita insiyatif alan bir adam topu aldığı zaman kesin sıfıra iner bir kere kaptırır ama kesinlikle geçer,ve sağ kanat çalıştığında,Arda o sıralar boşluk bulabilir ve aldığında çok daha etkili oluyor,tüm yük Arda'da normal karşılıyorum dün berbattı orası doğru genel olarak sorun bu.
 5. 04.02.2010, 13:59 Mesaj #4790
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Ya sene başında Elano ile nasıl paslaştığını da biliyoruz Arda'nın.Kaliteli oyuncular yanlarında kaliteli isimleri görmek ister,sal ortaya Arda'yı arkasında Ayhan - Barış - Sarp.Sonra ? Kaos futbolu.Arda mı oynuyor o kaos futbolunu yoksa arkasındakiler mi ?
 6. 04.02.2010, 14:58 Mesaj #4791
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Kaptan forvetsiz kaldı takım,kaos içinde topla herkesi kenetlendir artık,biz daha zor günler gördük Kewell'ı stoper bile yaptık,bu sancılı süreci atlatabiliriz,yeter ki ağırlığını koy artık!
 7. 04.02.2010, 15:00 Mesaj #4792
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Sinan Arslan, post: 885952 Nickli Üyeden Alıntı

  Niye biliyor musun? Keita olmadığı için,çünkü Keita insiyatif alan bir adam topu aldığı zaman kesin sıfıra iner bir kere kaptırır ama kesinlikle geçer,ve sağ kanat çalıştığında,Arda o sıralar boşluk bulabilir ve aldığında çok daha etkili oluyor,tüm yük Arda'da normal karşılıyorum dün berbattı orası doğru genel olarak sorun bu.  Ya tamam da ben diyorum ki arda'nın futbol stili bizim oynamak istediğimiz futboldan uzak.Keita dribling yapıyor arda gibi ayağında topu tutmuyor.Hangisinin topla daha iyi olduğuna sen karar ver...Benim söylemek istediğim arda kaos futbolu oynuyor.Pas yapmayı sevmiyor.Dünkü maçla alakalı değil.Adam kendisi söylüyor çalım atmayı sevdiğni vs. tamam çalım atmayıda sevebilir ama sen etkili olamıyorsun ki keita gibi.Olamaz da zaten bence fiziği buna elverişli değil.Keita,Baros,Kewell ve Elano sağlam ve formda olsalar iddia ediyorum arda 11'e giremez.Kötü oyuncu olduğu için değil yalnızca bize uygun değil bence...
 8. 04.02.2010, 15:01 Mesaj #4793
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Hayri Cund, post: 885480 Nickli Üyeden Alıntı

  Lincoln kaptan olduktan sonraki laflarindan NET anlasilir gardash, NET.  Bireysel bişey değildi o.Bordoux maçında ardanın attığı golden sonra birlikte sevinmezlerdi öyle olsa.  Arda konusuna gelirsek takım olarak TOP OYNAYAMIYORUZ.  Bir oyuncuyu iyi gösterende yükseltende aslında takımdır.Messi ronaldo bugün milli takımlarında oldukça kötü oynuyorlar neden? formsuzlar mı hayır? Takım iyi oynamıyor çünkü..Messi xaviyle iniestayla yaptığı verkaçları ayhanla sarpla yapabilir mi?  O takımda busquets denen adam bile sırıtmıyor bizde olsa söylenmedik laf kalmaz o adama..  Herkes sezon başındaki ardayı arıyorda peki sezon başındaki gibi oynayabiliyormuyuz acaba?  Herkes iyi oynayıp Arda sırıtsa dediklerinize katılırım ama öyle bir durum yok.Bu adam Pesteki gibi topu alıp herkesi geçip gol mü atacak?  Kaldıki hala bu takımın genel olarak en çok asist yapan oyuncusu ardadır.Hatta son 3 maçımızı kurtaran adamdır.Daha napsın?
 9. 04.02.2010, 15:02 Mesaj #4794
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  M.Akın.GÜNEY, post: 886177 Nickli Üyeden Alıntı

  Ya tamam da ben diyorum ki arda'nın futbol stili bizim oynamak istediğimiz futboldan uzak.Keita dribling yapıyor arda gibi ayağında topu tutmuyor.Hangisinin topla daha iyi olduğuna sen karar ver...Benim söylemek istediğim arda kaos futbolu oynuyor.Pas yapmayı sevmiyor.Dünkü maçla alakalı değil.Adam kendisi söylüyor çalım atmayı sevdiğni vs. tamam çalım atmayıda sevebilir ama sen etkili olamıyorsun ki keita gibi.Olamaz da zaten bence fiziği buna elverişli değil.Keita,Baros,Kewell ve Elano sağlam ve formda olsalar iddia ediyorum arda 11'e giremez.Kötü oyuncu olduğu için değil yalnızca bize uygun değil bence...  Çok kısa bir cevap,iyi futbol iyi futbolcuyla oynanır,Barışla Ayhanla oynamak var,Elano ile Keita var bir tarafta,klas oyuncuyu klas olan adam anlar,kalas anlayamaz!
 10. 04.02.2010, 15:07 Mesaj #4795
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Sinan Arslan, post: 886189 Nickli Üyeden Alıntı

  Çok kısa bir cevap,iyi futbol iyi futbolcuyla oynanır,Barışla Ayhanla oynamak var,Elano ile Keita var bir tarafta,klas oyuncuyu klas olan adam anlar,kalas anlayamaz!  Yani diyorsunki Arda Baros,Kewell,Keita ve elano düzgünken performansı tavandaydı? Bence takımımızın en iyi oyuncuları varkende arda kötüydü... O zamanlar performansı hiç düşük değildi belkide arda'nın.Ama kötü görünüyordu.Bunun sebebi arda'nın futbolunun bizim istediğimizden farklı olması.Farklı şeylerden basediyoruz seninle...
 11. 04.02.2010, 15:13 Mesaj #4796
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  M.Akın.GÜNEY, post: 886220 Nickli Üyeden Alıntı

  Yani diyorsunki Arda Baros,Kewell,Keita ve elano düzgünken performansı tavandaydı? Bence takımımızın en iyi oyuncuları varkende arda kötüydü... O zamanlar performansı hiç düşük değildi belkide arda'nın.Ama kötü görünüyordu.Bunun sebebi arda'nın futbolunun bizim istediğimizden farklı olması.Farklı şeylerden basediyoruz seninle...  Sana öyle geliyordu herhalde yıldız fazla olunca oyuncuya binen yük azalır bunu unutma,önceden Arda herşeyi yapardı tek Arda'nın kanadı çalışırdı,şimdi görevi azaldı sende bu performans düşüklüğü olarak gözlemleniyor.
 12. 04.02.2010, 15:21 Mesaj #4797
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Sinan Arslan, post: 886261 Nickli Üyeden Alıntı

  Sana öyle geliyordu herhalde yıldız fazla olunca oyuncuya binen yük azalır bunu unutma,önceden Arda herşeyi yapardı tek Arda'nın kanadı çalışırdı,şimdi görevi azaldı sende bu performans düşüklüğü olarak gözlemleniyor.  Tek arda'nın kanadı çalışırdı diye birşey yok çünkü arda sene başında kanatta oynamıyordu...Ben bunu sene başında sayfalarca tartıştım.Birsürüde topic açıldı arda'nın performansı nereye gidiyor diye...Tekrar söylüyorum arda'nın performansı belkide geriye gitmiyordu yalnızca stili bize uygun değil..."Yıldız fazla olunca oyuncuya binen yük azalır bunu unutma" demişsin ya Eğer arda maçlarda yanlızca etkisiz olsa bunları söylemezdim bile.Ama arda sene başındada oyunumuzu yavaşlatıyordu.Top ona geldiğinde oyun düğümleniyordu.Hem şunu söyliyeyim.Arda'nın şu kötü göründüğü sıralarda skora katkısı çok daha fazla...Rakamlara baktığımzda sene başında çok daha iyi olduğu düşünülebilir fakat avrupada bir sürü dandik takımla filan oynadık onların büyük etkisi var.
 13. 04.02.2010, 15:27 Mesaj #4798
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  M.Akın.GÜNEY, post: 886313 Nickli Üyeden Alıntı

  Tek arda'nın kanadı çalışırdı diye birşey yok çünkü arda sene başında kanatta oynamıyordu...Ben bunu sene başında sayfalarca tartıştım.Birsürüde topic açıldı arda'nın performansı nereye gidiyor diye...Tekrar söylüyorum arda'nın performansı belkide geriye gitmiyordu yalnızca stili bize uygun değil..."Yıldız fazla olunca oyuncuya binen yük azalır bunu unutma" demişsin ya Eğer arda maçlarda yanlızca etkisiz olsa bunları söylemezdim bile.Ama arda sene başındada oyunumuzu yavaşlatıyordu.Top ona geldiğinde oyun düğümleniyordu.Hem şunu söyliyeyim.Arda'nın şu kötü göründüğü sıralarda skora katkısı çok daha fazla...Rakamlara baktığımzda sene başında çok daha iyi olduğu düşünülebilir fakat avrupada bir sürü dandik takımla filan oynadık onların büyük etkisi var.  Atletico maçı güzel bir ölçü olur hocam beklemek lazım.O tür maçlara damgasını vuran adam Arda Turan olur bence.
 14. 04.02.2010, 15:30 Mesaj #4799
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Sinan Arslan, post: 886363 Nickli Üyeden Alıntı

  Atletico maçı güzel bir ölçü olur hocam beklemek lazım.O tür maçlara damgasını vuran adam Arda Turan olur bence.  İnşallah... Ben arda'ya kötü oyuncu demiyorum zaten.Stilinin bize uygun olmadığından bahsettim.Atletico'ya da forvetsiz çıkıcaz.Valla benim umudum kırıldı iyice.
 15. 04.02.2010, 15:35 Mesaj #4800
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Arda !  Hiç hevesi yok.. Gün geçtikçe futbolu kötüye gidiyor. Topu ayaklarının altından kaçırıyor (bir kaç defada olmuştu bu) Yüzünde bir gerginlik endişe.. Gülümsemiyor..

  Bir Ara Mehmet özdilek'i bile geçmeye çalışacağını düşünmüştüm..

  Saçma saçma hareketler..

Yukarı Git