1. 06.02.2010, 23:06 Mesaj #4831
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

S. Serhat Türkel, post: 895306 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'a inat, şu maçı alması gerekiyordu. Arda'yı forvette oynatmak, cinayettir.

Sen Hıncal Uluç olabilir misin acep ?
  2. 06.02.2010, 23:10 Mesaj #4832

Okan yanlis anlama da butun mesajlarinda ben suna guveniyorum, bu yaptiysa dogrudur, hep destek tam destek temasi hakim, senin kendine has fikrin yok mu arkadas? Surekli ayni dalga. Ne var yani Serhat Arda'nin forvet arkasi oynamasina karsiysa? Heralde 40 yillik teknik direktor olarak yazmiyor yazdiklarini, futbol seyircisi olarak yaziyor. Bence de yanlis, oraya genc takimdan bir adam koymak, Arda'yi da sola koymak bence de daha akil kari, bunlari soylemeyelim mi yani? O zaman tum konular falan kapatilsin, tek bir konu kalsin DESTEK TOPIGI diye, herkes hadi aslanlar, size guveniyoruz, b.k gibi oynuyoruz ama Rijkaard en iyisini bilir yazsin, en ufak elestiriye 5 yil MYC verilsin falan yani.
  3. 06.02.2010, 23:11 Mesaj #4833

Hayri Cund, post: 895376 Nickli Üyeden Alıntı

Okan yanlis anlama da butun mesajlarinda ben suna guveniyorum, bu yaptiysa dogrudur, hep destek tam destek temasi hakim, senin kendine has fikrin yok mu arkadas? Surekli ayni dalga. Ne var yani Serhat Arda'nin forvet arkasi oynamasina karsiysa? Heralde 40 yillik teknik direktor olarak yazmiyor yazdiklarini, futbol seyircisi olarak yaziyor. Bence de yanlis, oraya genc takimdan bir adam koymak, Arda'yi da sola koymak bence de daha akil kari, bunlari soylemeyelim mi yani? O zaman tum konular falan kapatilsin, tek bir konu kalsin DESTEK TOPIGI diye, herkes hadi aslanlar, size guveniyoruz, b.k gibi oynuyoruz ama Rijkaard en iyisini bilir yazsin, en ufak elestiriye 5 yil MYC verilsin falan yani.

+
  4. 06.02.2010, 23:12 Mesaj #4834

Hayri Cund, post: 895376 Nickli Üyeden Alıntı

Hayri yapıcı bir eleştiri mi sence yapılanlar?

Abi her yerde diyorum bakın. Adam akıllı yorumlar yapılsın, sabaha kadar gelin tartışalım yani. Ama Serhat'ı herkes biliyor bu forumdaki. Güzel güzel açıklıyor, sonunda Rijkaard'da tutmadı, o da gitsin tarzında mesajlar bırakıyor.

Şu forumda yapıcı eleştiri yapan 1-2 kişi var yahu. Gerisi vallahi boş. Sanki forvette Etoo, Drogba falan vardıda onları kesip Arda'yı oynattı adam.
  5. 06.02.2010, 23:16 Mesaj #4835

arda canımız ciğerimiz ama takımda istemediği adamlara pas atmıyor, göz göre göre boş olan adama pas atmayıp da şut çeken ki ardadan bahsediyoruz şut çekmekten çekinen bir adamdan. acilen kendine çeki düzen vermesi lazım bu gidiş hiç iyi değil
  6. 06.02.2010, 23:16 Mesaj #4836

Okan Çelik, post: 895391 Nickli Üyeden Alıntı

Hayri yapıcı bir eleştiri mi sence yapılanlar?

Abi her yerde diyorum bakın. Adam akıllı yorumlar yapılsın, sabaha kadar gelin tartışalım yani. Ama Serhat'ı herkes biliyor bu forumdaki. Güzel güzel açıklıyor, sonunda Rijkaard'da tutmadı, o da gitsin tarzında mesajlar bırakıyor.

Şu forumda yapıcı eleştiri yapan 1-2 kişi var yahu. Gerisi vallahi boş. Sanki forvette Etoo, Drogba falan vardıda onları kesip Arda'yı oynattı adam.

Forvette Arda işe yaramadı işte gördüğün gibi. En azından solda veya Elano'nun yerine orta sahada oynasa, bu maçı kazanmak için daha çok fırsat elimize geçerdi.
  7. 06.02.2010, 23:25 Mesaj #4837
  8. 06.02.2010, 23:27 Mesaj #4838

Ben Arda'nın performansının düşmesini transfer edilen kaliteli yabancılara bağlıyorum.Saçma bir düşünce gibi gelebilir fakat kendisinde sorumluluk duygusunun azaldığını ya da azalması gerektiğini düşünüyor.
  9. 06.02.2010, 23:35 Mesaj #4839

Sinan Arslan, post: 895485 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Arda'nın performansının düşmesini transfer edilen kaliteli yabancılara bağlıyorum.Saçma bir düşünce gibi gelebilir fakat kendisinde sorumluluk duygusunun azaldığını ya da azalması gerektiğini düşünüyor.

Müdür kaliteli top oynamıyor Galatasaray'ın üstünde görüyor sanki kendini kafasına göre harektler yapıyor istemediği adama pas atmıyor sanki
  10. 06.02.2010, 23:37 Mesaj #4840

Targutay Sabancı, post: 895551 Nickli Üyeden Alıntı

Müdür kaliteli top oynamıyor Galatasaray'ın üstünde görüyor sanki kendini kafasına göre harektler yapıyor istemediği adama pas atmıyor sanki

Birde şu var kardeşim şimdi 23 yaşındasın 5 sene önce hayal ettiğin herşeyi yaptın,Galatasaray A takımında bir kere forma hayalin vardı yaptın,takımın vazgeçilmezi olma hayalin vardı yaptın,kaptan olma hayalin vardı oldun,ben Arda'nın hedefsiz kaldığını düşünüyorum ve doymuş bir oyuncu olduğunu,o eski fırtına gibi Arda'yı uzun süredir izlemedim.Kızamıyorumda öyle klas ki 2 hareketle işi bitirebiliyor fakat bize daha hızlı ve yaratıcı heyecanı üst düzey performanslar göstermesi gerekiyor.
  11. 06.02.2010, 23:39 Mesaj #4841

Sinan Arslan, post: 895569 Nickli Üyeden Alıntı

Birde şu var kardeşim şimdi 23 yaşındasın 5 sene önce hayal ettiğin herşeyi yaptın,Galatasaray A takımında bir kere forma hayalin vardı yaptın,takımın vazgeçilmezi olma hayalin vardı yaptın,kaptan olma hayalin vardı oldun,ben Arda'nın hedefsiz kaldığını düşünüyorum ve doymuş bir oyuncu olduğunu,o eski fırtına gibi Arda'yı uzun süredir izlemedim.Kızamıyorumda öyle klas ki 2 hareketle işi bitirebiliyor fakat bize daha hızlı ve yaratıcı heyecanı üst düzey performanslar göstermesi gerekiyor.

Avrupada tanınan bir oyuncu bence iyi fiyata satılabilir
  12. 06.02.2010, 23:39 Mesaj #4842

Forvet olarak oynadığı 85 dakika çok kötü olup,son 5 dakika(Giovani oyundan çıkınca) çok iyi işler yapıyorsa bir futbolcu 2 tane pozisyon hazırlıyorsa ki maç boyu 3-4 pozisyonumuz var,ama en netleri son 2 pozisyon demek ki suç Arda'da değil,5 maçtır onu öyle oynatmasına rağmen bu gerçeği görmeyen Teknik Adamdadır.Rijkaard çok iyi bir antrnör ama maalesef Türkiye şartlarında harcanmaya mahkum çünkü onun öğrendiği-öğrettiği futbolda rakip takımın ne yaptığı değil kendi takımının ne yaptığı önemli ama TÜrkiye Kasaplar Ligi'nde başarı hakemleri iyi ayarlayıp,ara gazını Türk oyunculara iyi vermekten geçiyor.
  13. 06.02.2010, 23:54 Mesaj #4843

S. Serhat Türkel, post: 895306 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'a inat, şu maçı alması gerekiyordu. Arda'yı forvette oynatmak, cinayettir.

Tepki cümlesi nasıl olmalı bilmiyorum;ama çok haklı bir tepki ; bence. Arda'yı forvet oynakmak büyük bir yanlış.
  14. 06.02.2010, 23:56 Mesaj #4844

Arda forvet değil bunu görmüş olduk bencede..

Arda sağ kanada Keita forvete çekilmeli ama belkide Keita forvet oynamak istemiyor olabilir
  15. 06.02.2010, 23:56 Mesaj #4845

20 mactir sahada yok

Milli Takim bosna'ya karsi elendi o mactan sonra Arda bitti

Yukarı Git