1. 13.02.2010, 02:09 Mesaj #5026
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

kaan cengis, post: 913680 Nickli Üyeden Alıntı

Ardayı bu pas vermeme konusunda hep savundum.Abartılıyor dedim..Ama Arda beni her geçen gün yanılttı.Gerçekten çok büyük hayal kırıklılığı yaşıyorum.

Takımın oyununda neden yardımlaşma olmadığı,takım içerisinde maç sırasında rakip oyuncularla yaşanan gerginliklerde oyuncuların neden yanlız kaldığı,Gol sevinçlerine neden tüm futbolcuların yumak olmadığını çok iyi anlamaya başladım.Gionunda neden bu kadar silik oynadığı belli oluyor.

Ardanın bir taraftar olarak kaptan olmasını hep istedim,kesinlikle yapabilir dedim.Ama her geçen gün üzülerek söylüyorum ki yanıldığımı görüyorum.

Arda'yı anlamak mümkün değil ? Nedir bu Elano düşmanlığı yahu ? Yani bilemiyorum hep Elano ile soğuk geliyorlar bana. Kayseri maçında golden sonra nasıl sarılmışlardı ama birde şu fotoğraflara bakın. Kaptan yakışmıyor sana, hareketlerini düzelt lütfen bir an önce. Galatasaray kaptanısın, bu yaşta sana böyle bir şey layık görülmüş, layıkıyla yerine getir. Takımın futbolcularını kenetleyeceğin yerde, soğuk davranmakta neyin nesi ?
  2. 13.02.2010, 02:12 Mesaj #5027

Ali Alageyik, post: 913645 Nickli Üyeden Alıntı

Sanırım yeterlidir bu resimler,Arda sen bu takımın komutanı filan değilsin,k.bakma yani...Daha iki maç önce senin bu tavrın yüzünden penaltı kaçmışken bunu devam ettiremezsin,bu takımın penaltıcısı Elano'dur o kadar...Hakikaten garip fotoğraflar...İnsanı fitil ediyor...Ayrıca Rijkaard bu konuda neden birşey söylemiyor anlamıyorum,eğer söylemesine rağmen bunlar oluyorsa o daha kötü tabi...

KUPA BİZİM: ARDA NE OLUYOR?

Arda'yı anlamak mümkün değil ? Nedir bu Elano düşmanlığı yahu ? Yani bilemiyorum hep Elano ile soğuk geliyorlar bana. Kayseri maçında golden sonra nasıl sarılmışlardı ama birde şu fotoğraflara bakın. Kaptan yakışmıyor sana, hareketlerini düzelt lütfen bir an önce. Galatasaray kaptanısın, bu yaşta sana böyle bir şey layık görülmüş, layıkıyla yerine getir. Takımın futbolcularını kenetleyeceğin yerde, soğuk davranmakta neyin nesi ? Böyle yaparak takıma zarar veriyor, kendine de zarar veriyor. Zaten bu sene istikrarsız inişli-çıkışlı performansı var, böyle hareketler yaparak kredisini de tüketiyor. Kendine gelmezse kötü olacak kendisi ve takım için.
  3. 13.02.2010, 02:12 Mesaj #5028

Sezonun 5'te 2'si hala oynanmadı ama 9 gol + 21 asist yapmış. Dünyalı değil kendisi. Kıymetini bilmemiz gerekiyor. 15 gol + 30 asist gibi insan üstü istatistiklere de ulaşır umarım.
  4. 13.02.2010, 02:15 Mesaj #5029

S. Serhat Türkel, post: 913702 Nickli Üyeden Alıntı

Sezonun 5'te 2'si hala oynanmadı ama 9 gol + 21 asist yapmış. Dünyalı değil kendisi. Kıymetini bilmemiz gerekiyor. 15 gol + 30 asist gibi insan üstü istatistiklere de ulaşır umarım.

İstatistikleri güzel ama fazla takılmamak gerek. Hala sezon başındaki Arda'dan eser yok. İstatistikler üzerinden konuşacaksak Alex dünyanın en süper futbolcusudur sanırım ama gerçekte durum öyle değil biliyoruz. Ve şu yukardaki fotoğraflar ile ilgili soğuk davranma, boş yere trip atma olayları çok canımı sıkmaya başladı.
  5. 13.02.2010, 02:18 Mesaj #5030

Cem Kılıç, post: 913710 Nickli Üyeden Alıntı

İstatistikleri güzel ama fazla takılmamak gerek. Hala sezon başındaki Arda'dan eser yok. İstatistikler üzerinden konuşacaksak Alex dünyanın en süper futbolcusudur sanırım ama gerçekte durum öyle değil biliyoruz. Ve şu yukardaki fotoğraflar ile ilgili soğuk davranma, boş yere trip atma olayları çok canımı sıkmaya başladı.

Sahanın da en iyilerinden her zaman. Sadece Ankaragücü maçında beğenmemiştim Arda'yı. Geri kalan maçlarda hep en iyilerdendi.
  6. 13.02.2010, 02:19 Mesaj #5031
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

S. Serhat Türkel, post: 913718 Nickli Üyeden Alıntı

Sahanın da en iyilerinden her zaman. Sadece Ankaragücü maçında beğenmemiştim Arda'yı. Geri kalan maçlarda hep en iyilerdendi.

Sen Japon ligini filan izliyorsun sanırım
  7. 13.02.2010, 02:20 Mesaj #5032

S. Serhat Türkel, post: 913718 Nickli Üyeden Alıntı

Yok artık ? Hakkaten hocam sen geçen senenin maçlarını felan izliyon galiba Arda Bosna Hersek maçından sonra düşüşe geçti ve bir türlü o formunu yakalayamadı. Maç içinde sezon başındaki gibi olamadı bir türlü. Böyle oynamadıktan sonra asist yapsa ne olacak ki ?
  8. 13.02.2010, 02:23 Mesaj #5033

Yabancı hayranlığı yüzünden, Türkiye'de futbolcu yetişmiyor işte. Arda'dan iyi şu anda 15 tane futbolcu ya vardır, ya yoktur. Subjektif yorumlar değerini düşürmez.
  9. 13.02.2010, 02:25 Mesaj #5034

S. Serhat Türkel, post: 913731 Nickli Üyeden Alıntı

Yabancı hayranlığı yüzünden, Türkiye'de futbolcu yetişmiyor işte. Arda'dan iyi şu anda 15 tane futbolcu ya vardır, ya yoktur. Subjektif yorumlar değerini düşürmez.

Katılıyorum.
  10. 13.02.2010, 02:50 Mesaj #5035

Futbol sadece istatistik değildir,Arda ligin başlarını bir kenara koyarsak uzun süreden beri formsuz,ve vasat altı oynuyor...Ayrıca kornerin asist olarak geçtiği bir ülkede yaşıyoruz,subjektif olmakla suçluyorsun milleti yaptığın hiç bir yorumun şimdiye kadar objektif değerlerle uzaktan yakından alakası yok...Lütfen birbirimizi kandırmayalım...Ayrıca şu klasik türk yorumcularının kullandığı klişe lafları bir kenara bırak,iyi oyuncu iyidir,yabancısı yerlisi yoktur bunun...Her cümlen pozitif ayrımcılığı çağrıştırıyor,belki amacın bu değil ama artık biraz daha ölçüp tartıp konuşman gerek kanımca...Bu ülkede yeterince Hakan ünsal var,birde bu forumda bu zihniyetteki kişileri görmek insanı karamsarlığa sürüklüyor...
  11. 13.02.2010, 02:55 Mesaj #5036

Aydın'ı harcadı bu taraftar. Sabri'yi harcamayı denedi ama başaramadı. Uğur'u harcamaya çalışıyor uzun süredir. Arda'nın peşini sezon başından beri bırakmadılar. Bu klübün altyapısıyla nasıl bir alıp veremedikleri var, bilmiyorum. Arda da Sabri gibi çok sıkı bir Galatasaraylı olduğu için, kolay kolay pes etmeyecek.
  12. 13.02.2010, 02:56 Mesaj #5037

S. Serhat Türkel, post: 913787 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın'ı harcadı bu taraftar. Sabri'yi harcamayı denedi ama başaramadı. Uğur'u harcamaya çalışıyor uzun süredir. Arda'nın peşini sezon başından beri bırakmadılar. Bu klübün altyapısıyla nasıl bir alıp veremedikleri var, bilmiyorum. Arda da Sabri gibi çok sıkı bir Galatasaraylı olduğu için, kolay kolay pes etmeyecek.

Aydın'ı harcadık senide harcarız Serhat takma kafana
  13. 13.02.2010, 02:59 Mesaj #5038

Aydın'ı harcadık lafın bile ne kadar alt yapısı boş olan yorumlar yaptığının göstergesidir....Lütfen,hakikaten lütfen....Bu kadar irrasyonel olunmaz olunamaz...İnsan istesede olamaz...
  14. 13.02.2010, 03:23 Mesaj #5039

Serhat sana sağ açıkta o kadar destek verseydik sen oynardın şimdi o kanatta.
  15. 13.02.2010, 03:26 Mesaj #5040

Özgür Şener, post: 913848 Nickli Üyeden Alıntı

Serhat sana sağ açıkta o kadar destek verseydik sen oynardın şimdi o kanatta.

Elano'ya verdiğimiz desteği, Aydın'a verseydik; sağlam bir Türk yedeğimiz daha olacaktı, hem de altyapıdan.

Yukarı Git