1. 13.02.2010, 22:17 Mesaj #5086
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Başaran Şahin, post: 915593 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ile ilgili yazıyı ben yazdım.

KUPA BİZİM: ARDA NE OLUYOR?

Çok tartışıldı olumsuz şeyler söylendi.

Benim nacizane görüşüm Arda, yeniçeri tayfasından çok etkileniyor. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz.

Saygılarımla.

Bu olayı yeni görüyorum. Bu ne demektir yahu. Eğer fotoğraflardaki durum bizim düşündüğümüz gibiyse kendine gel Arda artık !! O armanın değerini bil.
  2. 13.02.2010, 22:19 Mesaj #5087

Neler oluyor bu fotolarda çok merak ediyorum.
  3. 13.02.2010, 22:20 Mesaj #5088

Kupadaki Trabzon maçında oynadığı oyun "Tek başına takım" klişesine uyar niteliğindeydi. Unutmayalım. Bu sene birçok maçta öyle üst düzey oynadıki vasat oynama şansı ortadan kalktı taraftarın gözünde.
  4. 13.02.2010, 22:22 Mesaj #5089

Baris Arslan, post: 913366 Nickli Üyeden Alıntı

bitürlü kaleyi uzaktan görmeyi ögrenemedi gitti yahu.

söyle ceza sahasi disindan kafasini kaldirip, kaleye ve kaleciye baktiktan sonra füzesini gönderdigi maci görücekmiyim acaba...

bunu yaparsa gerçekten büyük bi futbolcu olur avrupa nezlinde
  5. 13.02.2010, 22:22 Mesaj #5090

Semih Yüksel, post: 915605 Nickli Üyeden Alıntı

Kupadaki Trabzon maçında oynadığı oyun "Tek başına takım" klişesine uyar niteliğindeydi. Unutmayalım. Bu sene birçok maçta öyle üst düzey oynadıki vasat oynama şansı ortadan kalktı taraftarın gözünde.

Çıksın vasat oynasın. Mesele o değil. Topu gereksiz yere fazla kullanması mesele. Antalya maçında bir pozisyon var ki inanamadım gerçekten herkes pas bekliyor o hala çalım atmaya çalışıyor.
  6. 13.02.2010, 22:24 Mesaj #5091

Benim nacizane görüşüm Arda, yeniçeri tayfasından çok etkileniyor. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz.

Saygılarımla.

ne geciyor bunu gösterince eline?
  7. 13.02.2010, 22:25 Mesaj #5092

Saygılarımla.

Yani kendisi bilir. Insanlar cok cabuk söner, biter. Arda´nin zeki olduguna inaniyorum ve ona akil veren bircok insanin oldugunu düsünüyorum. Bir an evvel kendine gelse iyi olur.
  8. 13.02.2010, 22:28 Mesaj #5093

Onur Yilmaz, post: 915616 Nickli Üyeden Alıntı

Yani kendisi bilir. Insanlar cok cabuk söner, biter. Arda´nin zeki olduguna inaniyorum ve ona akil veren bircok insanin oldugunu düsünüyorum. Bir an evvel kendine gelse iyi olur.

Ona akil fikir verenler Hakanlar, Hasan saslar ise ne yapicagiz?
  9. 13.02.2010, 22:29 Mesaj #5094

Saygılarımla.

Bu linki reklam amaçlı mı paylaşıyorsun? Sanki daha önce de görmüştüm forumda bu linki.
  10. 13.02.2010, 22:33 Mesaj #5095

Saygılarımla.

eğer olay göründüğü gibiyse ayıp olmuş gerçekten elanoya

nedense takım elanoyu sahiplenemedi gitti. bence elano bu takıma liderlik yapabilcek karakterde ve kalitede

bana göre bu takımın olmazsa olmazı ne keita dır ne ardadır nede kewell dır. bu takımın olmazsa olmazı elano dur. bunu son maçtaki performansına göre söylemiyorum. her zaman iyiydi ama pas atılmıyodu. şimdi gerçekten iyi oynuyor. bence her türlü duran topu elano kullanma. tamam skor 3-0 olursa caner arda keita kullansın. hatırlarsanız fenerbahce ankaragücü maçında son dk lar tek farkla öndeydi fenerbahce. penaltı oldu alex sahadayken kezman kaçırdı atak döndü ankaragücü gol attı ve berabere bitti. fatih terimin de dediği gibi dets dı fıtbıl herşey olabilir. demekki arda gaziantep maçından ders almamışki bu hareketi yapmış. FR nin müdahele etmesi gerek. Birilerine moral vermek için penaltı attırılmaz.

Not: Umarım olay anladığımız gibi bir şey değildir
  11. 13.02.2010, 22:35 Mesaj #5096

Baris Arslan, post: 915624 Nickli Üyeden Alıntı

Ona akil fikir verenler Hakanlar, Hasan saslar ise ne yapicagiz?

Sonu onlar gibi olmaz insallah derim Arda bizim gözbebegimiz. Birkac mac kötü oynama kredisi var diye düsünüyorum. Ama takim arkadaslarina pas atmama, tavir yapma gibi hareketler onu bitirir. Pas atmama olayini kendim farkettim, 1-2 macta. Biz grupculuk bitti diye seviniyorduk ama Arda Hakan Abisinin yolunda ilerlemeyi tercih edecekse yolu acik olsun. Buyursun yapsin. Kendine yapar yani
  12. 13.02.2010, 22:37 Mesaj #5097

Onur Yilmaz, post: 915634 Nickli Üyeden Alıntı

Sonu onlar gibi olmaz insallah derim Arda bizim gözbebegimiz. Birkac mac kötü oynama kredisi var diye düsünüyorum. Ama takim arkadaslarina pas atmama, tavir yapma gibi hareketler onu bitirir. Pas atmama olayini kendim farkettim, 1-2 macta. Biz grupculuk bitti diye seviniyorduk ama Arda Hakan Abisinin yolunda ilerlemeyi tercih edecekse yolu acik olsun. Buyursun yapsin. Kendine yapar yani

bu olay neden elanoya yapılıyo anlamış değilim. her maç elinden geleni yapıyo. lincolne bile son zamanları hariç yapılmamıştı hiç
  13. 13.02.2010, 22:43 Mesaj #5098

O fotoğraftaki olayla ilgili şöyle bir yorum daha yapılmış :

Ben de Arda nın bazı maclarda bilerek pas vermedigini fark ediyorum ama burada adam konunun ic yuzu bilinmeden asılmıs. Orada Elano ,hakemle aynı dili konusan Arda yı cagırıp penaltı vurusu oncesi Omer i sikayet etti hatta Omer i gosterdigini gozumle gordum. Arda da hakeme gidip Omer birseyler soyledi.
  14. 13.02.2010, 22:53 Mesaj #5099

NAMIK ZENGİN, post: 915644 Nickli Üyeden Alıntı

O fotoğraftaki olayla ilgili şöyle bir yorum daha yapılmış :

Ben de Arda nın bazı maclarda bilerek pas vermedigini fark ediyorum ama burada adam konunun ic yuzu bilinmeden asılmıs. Orada Elano ,hakemle aynı dili konusan Arda yı cagırıp penaltı vurusu oncesi Omer i sikayet etti hatta Omer i gosterdigini gozumle gordum. Arda da hakeme gidip Omer birseyler soyledi.

evet ömerledei lgili bi olay olmuştu. kimin kullanacağını mı ne anlamamış. umarım anladığımız gibi değildir
  15. 13.02.2010, 22:54 Mesaj #5100

erdinc esenkaya, post: 915670 Nickli Üyeden Alıntı

evet ömerledei lgili bi olay olmuştu. kimin kullanacağını mı ne anlamamış. umarım anladığımız gibi değildir

Penaltı tam karşımda kullanıldı kimin kullanacağı belli değildi gerçekten Keita da Elano da kullanacak gibiydi. Olayın böyle olma ihtimali de var.

Yukarı Git