1. 14.02.2010, 00:00 Mesaj #5116
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Baris Arslan, post: 915787 Nickli Üyeden Alıntı

Off offf...

Fener yuzunden yarim sene futboldan uzak kalan Baros Alisamiyendeki macta fenerin anasini ebesini aglatmaz ise bende bu isten anlamiyorum...

Emre terbiyesizi aynı yerine bir daha vurmazsa tabii.Bunlardan beklerim
  2. 14.02.2010, 00:00 Mesaj #5117

Murat Durgun, post: 915783 Nickli Üyeden Alıntı

Elano peygamber mi abi ?

hangi cümlemizden bunu çıkardın?
  3. 14.02.2010, 00:01 Mesaj #5118

Murat Durgun, post: 915783 Nickli Üyeden Alıntı

Elano peygamber mi abi ?

Ne alaka?
  4. 14.02.2010, 00:01 Mesaj #5119

arkadaşım barıştan alıp kewell a vermeyle elano dan alıp keitaya verme bir mi?

Bu ne alakaysa o da o alaka.
  5. 14.02.2010, 00:02 Mesaj #5120

Ben bu tür olayların olduğuna inanmak istemiyorum.Bir takım için olabilecek en kötü şeydir gruplaşma.Arda iyi bir Galatasaray'lıdır,takımına zarar verecek bu tarz şeyleri yapmaz diye düşünüyorum.
  6. 14.02.2010, 00:03 Mesaj #5121

Yani simdi sizi sakin olmaya davet edicegim de ama olumsuz tepkiden cekiniyorum...
  7. 14.02.2010, 00:03 Mesaj #5122

Murat Durgun, post: 915798 Nickli Üyeden Alıntı

Bir yanlış yok Barış'tan alıp Kewell'a vermek penaltının gol olma yüzdesini arttırır Elano'dan alıp Keita'ya vermek de azaltır. Buna Elano peygamber mi demekte tamamen alakasız bir şeydir bana göre.
  8. 14.02.2010, 00:04 Mesaj #5123

Murat Durgun, post: 915798 Nickli Üyeden Alıntı

barışla elanoyu bir tutuyosun yani? bi adam brezilyada her duran topu kullanıyo. diğer adam sınırlı yetenek mücadeleci barış. bumu yani?
  9. 14.02.2010, 00:15 Mesaj #5124

Eric Gerets dönemindeki sevimli heyacanlı çocuk gitti, yerine ağır abi tavırlarında gergin ve sinirli Kurtlar vadisinden fırlamış bir karakter geldi. Arda, Hakan Şükürden tavsiyeler almak yerine veya Acun-Emre ile Play Station'da vakit geçireceğine psikolojik destek almalı. Arda artık üzerindeki yükü kaldıramıyor,yanlışlar yapıyor. Takımdaki duran toplara penaltılara müdahale ediyor, Antep maçında Nondaya penaltı attırması ve son Antalya maçındaki penaltı tartışması. Tamam iyi niyetli olabilir Keita'yı kazanmak isteyebilir ama Elano'nunda kazanılması gerekir. Adam futbol hayatında penaltı kaçırmamış, Brezilya Milli takımının duran topları kullanan ismi, sen ona ısrarla penaltı attırmıyorsun. Bu durumu teknik heyet çözmeli her maçta mahalle maçındaki çocuklar gibi, herkes penaltıyı ben atayım diye topun başına toplanıyorlar. Arda henüz Elano'ya Baros'a Kewell'a kendisini kabul ettirecek saha içi lider değildir. İyi niyetinden hiç şüphem yok Galatasaray'ı amatör ruhla çok sevdiğinide biliyorum ama Arda'nın üzerindeki yük hem ona hemde Galatasaray'a zarar vermeye başladı.
  10. 14.02.2010, 00:16 Mesaj #5125

Ufuk Sirin, post: 915823 Nickli Üyeden Alıntı

Eric Gerets dönemindeki sevimli heyacanlı çocuk gitti, yerine ağır abi tavırlarında gergin ve sinirli Kurtlar vadisinden fırlamış bir karakter geldi. Arda, Hakan Şükürden tavsiyeler almak yerine veya Acun-Emre ile Play Station'da vakit geçireceğine psikolojik destek almalı. Arda artık üzerindeki yükü kaldıramıyor,yanlışlar yapıyor. Takımdaki duran toplara penaltılara müdahale ediyor, Antep maçında Nondaya penaltı attırması ve son Antalya maçındaki penaltı tartışması. Tamam iyi niyetli olabilir Keita'yı kazanmak isteyebilir ama Elano'nunda kazanılması gerekir. Adam futbol hayatında penaltı kaçırmamış, Brezilya Milli takımının duran topları kullanan ismi, sen ona ısrarla penaltı attırmıyorsun. Bu durumu teknik heyet çözmeli her maçta mahalle maçındaki çocuklar gibi, herkes penaltıyı ben atayım diye topun başına toplanıyorlar. Arda henüz Elano'ya Baros'a Kewell'a kendisini kabul ettirecek saha içi lider değildir. İyi niyetinden hiç şüphem yok Galatasaray'ı amatör ruhla çok sevdiğinide biliyorum ama Arda'nın üzerindeki yük hem ona hemde Galatasaray'a zarar vermeye başladı.

Katılıyorum. Eline sağlık çok güzel yazmışsın.
  11. 14.02.2010, 00:18 Mesaj #5126

Eric Gerets dönemindeki sevimli heyacanlı çocuk gitti, yerine ağır abi tavırlarında gergin ve sinirli Kurtlar vadisinden fırlamış bir karakter geldi. Arda, Hakan Şükürden tavsiyeler almak yerine veya Acun-Emre ile Play Station'da vakit geçireceğine psikolojik destek almalı. Arda artık üzerindeki yükü kaldıramıyor,yanlışlar yapıyor. Takımdaki duran toplara penaltılara müdahale ediyor, Antep maçında Nondaya penaltı attırması ve son Antalya maçındaki penaltı tartışması. Tamam iyi niyetli olabilir Keita'yı kazanmak isteyebilir ama Elano'nunda kazanılması gerekir. Adam futbol hayatında penaltı kaçırmamış, Brezilya Milli takımının duran topları kullanan ismi, sen ona ısrarla penaltı attırmıyorsun. Bu durumu teknik heyet çözmeli her maçta mahalle maçındaki çocuklar gibi, herkes penaltıyı ben atayım diye topun başına toplanıyorlar. Arda henüz Elano'ya Baros'a Kewell'a kendisini kabul ettirecek saha içi lider değildir. İyi niyetinden hiç şüphem yok

Galatasaray'ı amatör ruhla çok sevdiğinide biliyorum ama Arda'nın üzerindeki yük hem ona hemde Galatasaray'a zarar vermeye başladı.

katılıyorum sana. ne yapıyosa iyi niyetli olarak yapıyo bunuda biliyorum. gollerden sonraki sevinci bile gösteriyo psikolojik durumunu. eskisi gibi sevimli heycanlı sempatik değilde bağırarak antipatik seviniyo
  12. 14.02.2010, 00:18 Mesaj #5127

Doğru yazmışsın
  13. 14.02.2010, 00:21 Mesaj #5128
  14. 14.02.2010, 00:23 Mesaj #5129
  15. 14.02.2010, 00:24 Mesaj #5130

Katılıyorum. Eline sağlık çok güzel yazmışsın.

katılıyorum sana. ne yapıyosa iyi niyetli olarak yapıyo bunuda biliyorum. gollerden sonraki sevinci bile gösteriyo psikolojik durumunu. eskisi gibi sevimli heycanlı sempatik değilde bağırarak antipatik seviniyo

Doğru yazmışsın

Teşekkürler renktaşlar.

Yukarı Git