1. 14.02.2010, 00:41 Mesaj #5131
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hiç de doğru yazmamışsın, kusura bakma. Elano, Brezilya Milli Takımı'nda istediği kadar kullanabilir frikik. Henüz bizde bir numarasını göremedik bu konuda. Ayrıca takımın kaptanıysa Arda, diğerleri onun sözünü dinlemek zorunda. Kendisini kabul ettirme gibi bir çabaya gerek yok.

Bırakın peşini biraz da, topunu oynasın. 22 asist, 9 gol. Dile kolay.
  2. 14.02.2010, 00:42 Mesaj #5132

Liverpool'da Gerrard'a karşı ya da ne bileyim Roma'da Totti'ye karşı bir yabancının tarafı mı tutulur yoksa kendi evlatlarının mı ? Bence kendi evlatlarının tarafı.Elano düşmanı değilim ama yabancı hayranlığınızı anlayamıyorum.Arda ne yaparsa yapsın kaptandır,candır,canandır.
  3. 14.02.2010, 00:45 Mesaj #5133

Murat Durgun, post: 915884 Nickli Üyeden Alıntı

Liverpool'da Gerrard'a karşı ya da ne bileyim Roma'da Totti'ye karşı bir yabancının tarafı mı tutulur yoksa kendi evlatlarının mı ? Bence kendi evlatlarının tarafı.Elano düşmanı değilim ama yabancı hayranlığınızı anlayamıyorum.Arda ne yaparsa yapsın kaptandır,candır,canandır.

Bu yüzden gitsin diyoruz be Murat. Bilmiyoruz biz onun değerini. Cidden bilmiyoruz. Adam bile bas bas bağırıyor en korkuğum şey taraftarın bi gün beni yuhalaması, sevmemesi diye. Yavaş yavaş oluyor o. Git kaptan, seni sevenleri üzme yani. Bir pas vermedin diye laf yapacaklar çok var. Yada ne bileyim, anladınız işte.

Git, harbiden git.
  4. 14.02.2010, 00:47 Mesaj #5134

Okan Çelik, post: 915890 Nickli Üyeden Alıntı

Bu yüzden gitsin diyoruz be Murat. Bilmiyoruz biz onun değerini. Cidden bilmiyoruz. Adam bile bas bas bağırıyor en korkuğum şey taraftarın bi gün beni yuhalaması, sevmemesi diye. Yavaş yavaş oluyor o. Git kaptan, seni sevenleri üzme yani. Bir pas vermedin diye laf yapacaklar çok var. Yada ne bileyim, anladınız işte.

Git, harbiden git.

Ya birak oglum cocugu, nereye gönderiyorsun...
  5. 14.02.2010, 00:47 Mesaj #5135

Başaran Şahin, post: 915593 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ile ilgili yazıyı ben yazdım.

KUPA BİZİM: ARDA NE OLUYOR?

Çok tartışıldı olumsuz şeyler söylendi.

Benim nacizane görüşüm Arda, yeniçeri tayfasından çok etkileniyor. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz.

Saygılarımla.

Gayet guzel bir yazi olmus, hatta arkadasimla izliyorduk maci, gol olunca dedi ki "Bakalim Arda Elano'nun yanina gidecek mi kutlamak icin?" baktik gercekten de gitmedi, ustune ustluk penaltinin tekrarinda gorduk ki arkadas penaltinin atilmasina bakmamis bile. Kisisel sacmaliklarini takimin basarisinin uzerinde mi tutuyor nedir. Lincoln'e yapilanlar Elano'ya da yapiliyor gibi.
  6. 14.02.2010, 00:47 Mesaj #5136

Elano dediğimiz adam yarın öbür gün gider,yine biz bize kalırız,Ardaaaaa Ardaaa diye bağırırız,olay bu.Bunları düşünmeden kendi adamımıza saldırıyoruz.
  7. 14.02.2010, 00:52 Mesaj #5137

Murat Durgun, post: 915901 Nickli Üyeden Alıntı

Elano dediğimiz adam yarın öbür gün gider,yine biz bize kalırız,Ardaaaaa Ardaaa diye bağırırız,olay bu.Bunları düşünmeden kendi adamımıza saldırıyoruz.

Ne Arda ne Elano benim babamın oğlu değiller.Arda gerçekten iyi niyetli,Galatasaray sevgisini tartışmayacağım bir kardeşim.Ama son zamanlarda bu yükü kaldırmakta zorlandığını görüyorum ben de.Bazan aşırı hırs yapıyor,bazan ayağında çok top tutuyor 3 kişinin arasına dalıyor.Ben bunları onaylayamam.Pas atıp atmama konusundan emin değilim,sahad değildim.Böyle birşeyin olduğuna inanmak istemiyorum.Varsa zaten bu huzursuzluk takıma da yansır.
  8. 14.02.2010, 00:57 Mesaj #5138

Mine Akan, post: 915912 Nickli Üyeden Alıntı

Ne Arda ne Elano benim babamın oğlu değiller.Arda gerçekten iyi niyetli,Galatasaray sevgisini tartışmayacağım bir kardeşim.Ama son zamanlarda bu yükü kaldırmakta zorlandığını görüyorum ben de.Bazan aşırı hırs yapıyor,bazan ayağında çok top tutuyor 3 kişinin arasına dalıyor.Ben bunları onaylayamam.Pas atıp atmama konusundan emin değilim,sahad değildim.Böyle birşeyin olduğuna inanmak istemiyorum.Varsa zaten bu huzursuzluk takıma da yansır.

Taraftarlık ta profesyonelliğe doğru kaymaya başlamış,politik politik cevaplar.Taraftarız biz yahu,Arda'yı babamın oğlu kadar severim,niye sevmeyeyim ? Elimizde büyüdü desek yeridir herhalde,66 numaralı genç sol kanat oyuncusuyken takımın kaptanı,10 numaralı bayrak adam oldu.Bu gelişimi hep beraber gördük.

yükü kaldıramıyor diyorsunuz,e yardım edin,sırtlamasına siz de yardım edin,çok mu zor ? kaptanlığı taşıyamıyorsun deyip alacak mıyız kolundan bantı ? bu mudur olay ?
  9. 14.02.2010, 00:58 Mesaj #5139

Mine Akan, post: 915912 Nickli Üyeden Alıntı

22 yaşında hiç mi hata yapmadın?

Ne biliyim, işte çalışırken hiç mi hesabı karıştırmadın. Yada sınavlara çalışmayıp hiç mi kötü not almadın?

''Ne alaka olum?'' deme. Çok alakası var çünkü. 22 yaşında bir adam bu kadar acımasızca eleştirilemez. Giydiği kıyafetten, ayakkabısına, evine, arabasına, kız arkadaşına kadar herşeyi konuşuluyor yahu adamın. Bunlar bir bahane mi? Evet bahane. Aynı durumda kim olursa olsun çoktan bitmişti.

Batuhan vardı. Herkes konuşurdu ederdi. Bitti mesela. Toparlanması çok zor. Arda çok iyi bile dayandı.

Yapmayın yahu. Hata yapacaksa bırakın has Galatasaraylı hata yapsın. Sahadaki biz hata yapsın. 2 günlük adam yapacağına o hatayı, Arda yapsın, Sabri yapsın, Emre yapsın, Uğur yapsın. Herkes gider onlar kalır çünkü. Avrupaya giderler, dönüşleri tekrar Galatasaray'a olur.

Bir şeyden emin olun. Arda'da, Sabri'de, Uğur'da hepinizden -hepimizden- daha fazla Galatasaraylı. Onlar hepimizden çok istiyor başarılı olmayı. O hatalarda o yüzden geliyor çünkü.

Ve hep diyoruz ama ülkece sorunumuz bu işte. Medyaya da laf atmıyorum çünkü biliyorum onlar para kazanıyor bu işten. 1-2 taraftar gaza gelecek ki para kazansınlar. Maalesef gazada geliyoruz işte. Yok Arda böyle, yok Arda şöyle. Bırakın onlar para kazanmaya çalışşın, biz destekleyelim Arda'yı, Sabriyi, Uğuru.

Sahadaki biz yahu onlar, sahadaki biz.
  10. 14.02.2010, 01:01 Mesaj #5140
  11. 14.02.2010, 01:01 Mesaj #5141

Hayri Cund, post: 915900 Nickli Üyeden Alıntı

Gayet guzel bir yazi olmus, hatta arkadasimla izliyorduk maci, gol olunca dedi ki "Bakalim Arda Elano'nun yanina gidecek mi kutlamak icin?" baktik gercekten de gitmedi, ustune ustluk penaltinin tekrarinda gorduk ki arkadas penaltinin atilmasina bakmamis bile. Kisisel sacmaliklarini takimin basarisinin uzerinde mi tutuyor nedir. Lincoln'e yapilanlar Elano'ya da yapiliyor gibi.

Arda penaltı atılırken heyecandan bakamaz.Ben de mesela biz penaltı atarken başka odaya kaçıyorum.Seslerden anlıyorum gol mü değil mi diye.Penaltı konusunda da bence Keita atmak istedi penaltıyı.Arda da bu durumu çözmeye çalıştı.
  12. 14.02.2010, 01:03 Mesaj #5142

Vefasız olan yöneticiler değil taraftarlar yahu, bunu anladım ben. Sakat sakat, bacağı delik pres yaptı bu adam. Hala takımın en çok koşan adamlarından.

Evet, yaşaşın Fenerbahçe. Sevmiyoruz biz Galatasaray'ı. Arda göbekli, gece hayatı var. Hatta bence sigara da içiyor.

hehe, yaşasın kötülük.

ha ama unutmadan;

Arda Turan oley !
  13. 14.02.2010, 01:04 Mesaj #5143

Abi ben de göbekli dedim bu adama,eleştirdim ama tamamen iyi niyetle.Arda'nın kaptanlığına tek laf etmedim,en iyisini yapmaya çalışıyor,biliyorum,yeri geldiğinde de eleştiririm ama o kadar,daha ileri gitmem.Arda yahu bu.
  14. 14.02.2010, 01:04 Mesaj #5144
  15. 14.02.2010, 01:05 Mesaj #5145

milletin agzi sulaniyor ardayi görünce keske bizimde böyle futbolcumuz olsa diye siz yerden yere vuruyorsunuz

elimizdeki degerlerin kiymetini bilelim!!!

Yukarı Git