1. 14.02.2010, 13:40 Mesaj #5206
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

ARDA KAMPA KATILIYOR

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'ın MR'ının çekildiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Arda Turan'ın bu akşam Antalya kampına katılacağı öğrenildi.

Antrenmanın ardından sarı-kırmızılı futbolcular, otobüsle konakladıkları Concorde Otel'e geçtiler. Galatasaray, akşam yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Ligtv.com.tr - Haber - Arda kampa katılıyor

Ooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  2. 14.02.2010, 13:55 Mesaj #5207

Zaten katılmama gibi bir durumu sözkonusu değildi.Hiç te telaşlanmadım
  3. 14.02.2010, 13:59 Mesaj #5208

Mustafaa Akkoc, post: 916677 Nickli Üyeden Alıntı

Zaten katılmama gibi bir durumu sözkonusu değildi.Hiç te telaşlanmadım

Aynen dostum geçen yıl Hamburg maçından önce dizi delinmişti gene oynamıştı bunu düşündükçe rahattım
  4. 14.02.2010, 14:02 Mesaj #5209

İnşallah oynayacak kaptan Atletico maçında.10 numara kaptan tarifesi bekliyoruz kaptandan
  5. 14.02.2010, 14:18 Mesaj #5210

Ardanın sorunu Galatasaray'a olan aşırı sevgisi.Ben inanıyorum ki hepsini iyi niyetli yapıyor.Tek bi hareketi dışında.Onun isteği Galatasarayda Efsane olmak.Ve bunun için önüne geleni ezmekten çekinmiyor gibide.Bakınız Lincoln,Elano ve son olarakda Gio.

Tabi diceksiniz işte yok öyle ona destek olalım vs.Ben de daima köstek değil destek olmak yanlısıyım ama birinin Ardayla [O biri Rijkaard] oturup konuşması lazım...
  6. 14.02.2010, 14:25 Mesaj #5211
  7. 14.02.2010, 14:26 Mesaj #5212

Emir Satriani, post: 916599 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın bencilliği bazen işe yarıyor çünkü hiç olmadık yerde pozisyon yaratabiliyor... Ayrıca bu, Topal ve Sarp'tan kaynaklanıyor genelde, orta saha adam gibi hücum pasları yapamadığı için, takım düzgün atak yapamıyor, Keita ve Arda bu yüzden çok çalıma giriyorlar... Elano'da bu yüzden oyuna ağırlığını koyamıyor... Barcelona'nın orta sahasını izleyin ne demek istediğimi anlarsınız... Arda'nın bireysel yetenekleri olmasa heralde pozisyona falan da giremeyiz... Takım da forvet olmadığını söylememe gerek yok heralde ? Ayrıca Baros ve Kewell oynarsa elbette Arda bu kadar top tutmuyor ayağında...

Arda'nın bireysel yetenkleri olmasa yine posizyona gireriz biz FenerbahceAlexspor değiliz ? Caner, Elano, Keita her maç defalarca posizyon üretiyolar. Ama Arda artık yani görmeyen yoktur ilk diyenlerden biriyim bu konuda ( Mesajlarada bakabilirsiniz) Estonya maçından sonra inanılmaz değişti bir türlü anlayamadım. Sol Kanata geçmesi daha hayırlı olucak, gibi duruyor...

NAMIK ZENGİN, post: 916608 Nickli Üyeden Alıntı

Ne kadar eleştirsem de son zamanlardaki yaptıklarını beğenmesem de Arda'nın en az bir yıl daha kalmasını kesinlikle istiyorum. Arda'sız Galatasaray'a alışmak çok zor olacak gibime geliyor.

Ben artık misyonunu doldurduğu düşüncesindeyim. Faydalı olamıyor aksine zararlı oluyor. Caner onun yerini çok çok rahat doldurabilir, Serdar Eylik'de var ayrıca (Kiradan dönünce) onunda daha fazla süre almasını istiyorum.
  8. 14.02.2010, 14:27 Mesaj #5213

Yaw TR de artık gelıstıremıyor kendini.

Avru zamanı bence geldı Ardanın.Zaten dünya kupası da oynamayacak.Bu sene bence satılır.
  9. 14.02.2010, 14:29 Mesaj #5214

Can Akkaya, post: 916746 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın bireysel yetenkleri olmasa yine posizyona gireriz biz FenerbahceAlexspor değiliz ? Caner, Elano, Keita her maç defalarca posizyon üretiyolar. Ama Arda artık yani görmeyen yoktur ilk diyenlerden biriyim bu konuda ( Mesajlarada bakabilirsiniz) Estonya maçından sonra inanılmaz değişti bir türlü anlayamadım. Sol Kanata geçmesi daha hayırlı olucak, gibi duruyor...

Ben artık misyonunu doldurduğu düşüncesindeyim. Faydalı olamıyor aksine zararlı oluyor. Caner onun yerini çok çok rahat doldurabilir, Serdar Eylik'de var ayrıca (Kiradan dönünce) onunda daha fazla süre almasını istiyorum.

Serdarı kesinlikle bekleme derim ben

Ayrıca Ardayı satıp Ortasahayı üst düzey kurarsak yoklugunu hissetmeyiz.

3 adam alalımamit,Nuri,Gökan

Ardadan gelen parayla Nuri ve Gökanın bonservisinin birazı.Geri kalanları yabancı toplarız zaten.

Su 3 adamla 3 lewel atlarız...
  10. 14.02.2010, 14:32 Mesaj #5215

İyi satalım Arda'yı, Caner iki maç kötü oynadığında ne diyeceksiniz merak ediyorum. Caner'in karşısına daha dişli bir sağ bek çıkmadı.
  11. 14.02.2010, 14:37 Mesaj #5216

Mustafaa Akkoc, post: 916755 Nickli Üyeden Alıntı

Serdarı kesinlikle bekleme derim ben

Ayrıca Ardayı satıp Ortasahayı üst düzey kurarsak yoklugunu hissetmeyiz.

3 adam alalımamit,Nuri,Gökan

Ardadan gelen parayla Nuri ve Gökanın bonservisinin birazı.Geri kalanları yabancı toplarız zaten.

Su 3 adamla 3 lewel atlarız...

Neden beklemeyim, neye göre kime göre. Adamda potansiyel var bağırıyor hatta bende potansiyel var diye ?

Ahmet Kaydan, post: 916758 Nickli Üyeden Alıntı

İyi satalım Arda'yı, Caner iki maç kötü oynadığında ne diyeceksiniz merak ediyorum. Caner'in karşısına daha dişli bir sağ bek çıkmadı.

O teknik, zeka ve hızla rakib farketmez. Uğur Boral gibi toptan çakmayan hanzonun Sevilla karşısında yıldızlaştığını gördü bu gözler !
  12. 14.02.2010, 14:40 Mesaj #5217

Can Akkaya, post: 916768 Nickli Üyeden Alıntı

Neden beklemeyim, neye göre kime göre. Adamda potansiyel var bağırıyor hatta bende potansiyel var diye ?

Vallaha benim izlediğim Serdar Caner'in yavaş versiyonu ayrıca fizik olarak kendini geliştirmeli ve hızlanmalı.
  13. 14.02.2010, 14:41 Mesaj #5218

Ahmet Kaydan, post: 916773 Nickli Üyeden Alıntı

Vallaha benim izlediğim Serdar Caner'in yavaş versiyonu ayrıca fizik olarak kendini geliştirmeli ve hızlanmalı.

Senin ve benim izlediğim Serdar'ın yaşı 17-18 yani önünde koskoca bir yol var, futbol hayatının başlangıcı daha. Ben o adamdan umutluyum kısaca.
  14. 14.02.2010, 14:43 Mesaj #5219

Elano'ya laf ettirmeyenler, 22 asist + 9 golü olan Arda'yı tek kalemde silmiş. Nasıl bir taraftar bu?
  15. 14.02.2010, 14:51 Mesaj #5220

S. Serhat Türkel, post: 916782 Nickli Üyeden Alıntı

Elano'ya laf ettirmeyenler, 22 asist + 9 golü olan Arda'yı tek kalemde silmiş. Nasıl bir taraftar bu?

Ardayı kimse silmedi.Emin ol Arda istatistik oyuncusu değildir.Oyun içinde verdiği paslar, attığı çalımlar, yüzündeki kazanma arzusu, takım arkadaşlarını domine etmesi vs. onu bu duruma getirdi.Yaptığı bazı hareketler onu - yönde eleştri yapmamıza sebep oluyor.

Yukarı Git