1. 19.02.2010, 21:12 Mesaj #5326
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sertaç Murat Kılıç, post: 931030 Nickli Üyeden Alıntı

Arda çok sinirlendi yahu. O kadar defans adamı, Reyes+bir kişi daha aynı anda ondan topu alamadı ve aralarından müthiş geçti, bahsettiğin şeyler oldu yine topu kaptırmadı. Ama oyuna gireli 5 dakika olmuş bir Galatasaray'lı herifin ayağından topu öyle bir alıyor ki adamı bir de yere yıkıyor.

İşte Arda Elano'dan almış olsaydı topu;

"Arda Elano'nun ayağındaki topu bile almaya başladı olmaz böyle şey"

"Kaptanlık alınsın, elanoya tavır yapıyor"

vs vs
  2. 19.02.2010, 21:13 Mesaj #5327

Can Akkaya, post: 931032 Nickli Üyeden Alıntı

Futbol show oyunu mudur ? O zaman freestyle footballcularını çıkartalım her maç hareket yapsınlar. Ayrıca Gol ayrı hareket yapmak ayrı ? C.Ronaldo çok farklı bir adam O, o hareketleri oyuncu geçmek için yapıyor genelde, artistlik için farklı adam geçmek için farklı.. Ama Arda bunları genelde hep bir hareket olsun diye yapıyor. Tabi şimdi herkes saldırıcaktır çok normal karşılıyorum.

4 kişinin arasında nereye pas atıcak? Bi daha izle pozisyonu.
  3. 19.02.2010, 21:15 Mesaj #5328

EMRE TURUNÇ, post: 931108 Nickli Üyeden Alıntı

Arda o hareketle 2 oyuncuyu oyundan düşürdü. Sen diyosun oyuncu geçmek için yapmaadı. Videosuda var git bi kaç kere izle istersen. Bide herkes saldırcak normal karşılıyorum diyosun ya zaten senin amacın bu...

1. Arda'nın sadece bir posizyonuyla asla değerlendirmedim.

2. Arda'nın veya herhangi bir futbolcumun kötülüğünü isteyecek bir insan da değilim.

3. Arda'nın bakınız Estonya maçından sonra oynadığı bütün maçları dikkatlice izleyin her birinde bir hareket yapma istediği var, oyuncu geçmek için değil, hareket gösteriş amacı için.

4. Asla ve asla amacım dikkat çekmek değil bu forum kurulduğundan beri buradayım, amacım sadece oyuncuların yanlışlarını söylemek. İstersen ilk mesajlarımdan itibaren görüşlerime bakabilirsin. Arda'da en sevdiğim oyunculardan biridir zaten.
  4. 19.02.2010, 21:17 Mesaj #5329

dünkü o çalımı bi resitaldi yine onun dışında da çok çalıştı çabaladı iyiydi dün kaptan
  5. 19.02.2010, 21:17 Mesaj #5330

Utku GEMİCİ, post: 931139 Nickli Üyeden Alıntı

4 kişinin arasında nereye pas atıcak? Bi daha izle pozisyonu.

Lütfen önce görüşlerimi okuyun.

Bu tip hareketleri destekleyenlerden biriyim dedim, ama Arda'nın artık bu işin dozunu aşdığını ve bir hareketle kızmadığımı söyledim. Arda aynı hareketleri geçen senede yapıyodu. Bende çok hoşnut oluyordum. Ama Arda bunu oyun felsefesi yapmamalı, arada sırada oyununu güzelleştirmek için yapmalı.
  6. 19.02.2010, 21:18 Mesaj #5331

Arda'yı yok farz edin arkadaş o hareketinden o kadar rahatsız oluyorsanız. Yapılabilecek en iyi işi yapıyor orada ileri mi şişirsin kaptırmamak için? İki kişinin arasından geçiyor üçüncü kademeye giriyor. Onu da geçse direk kontra. Ki topu da kendi çaldı. Stat "ooww" diye inledi hala artist, cart-curt...
  7. 19.02.2010, 21:19 Mesaj #5332

Ahmet Özgün Güven, post: 931133 Nickli Üyeden Alıntı

İşte Arda Elano'dan almış olsaydı topu;

"Arda Elano'nun ayağındaki topu bile almaya başladı olmaz böyle şey"

"Kaptanlık alınsın, elanoya tavır yapıyor"

vs vs

Dün Elano ile santrada konuşuyorlardı. Hoşuma gitti. Aralarında problem kalmamış gibi geldi bir an.
  8. 19.02.2010, 21:20 Mesaj #5333

Ahmet Özgün Güven, post: 931165 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı yok farz edin arkadaş o hareketinden o kadar rahatsız oluyorsanız. Yapılabilecek en iyi işi yapıyor orada ileri mi şişirsin kaptırmamak için? İki kişinin arasından geçiyor üçüncü kademeye giriyor. Onu da geçse direk kontra. Ki topu da kendi çaldı. Stat "ooww" diye inledi hala artist, cart-curt...

Bu tip hareketleri destekleyenlerden biriyim dedim, ama Arda'nın artık bu işin dozunu aşdığını ve bir hareketle kızmadığımı söyledim. Arda aynı hareketleri geçen senede yapıyodu. Bende çok hoşnut oluyordum. Ama Arda bunu oyun felsefesi yapmamalı, arada sırada oyununu güzelleştirmek için yapmalı.

Allah allah ?
  9. 19.02.2010, 21:21 Mesaj #5334

Can Akkaya, post: 931158 Nickli Üyeden Alıntı

Dos Santos tek pas oynamaya çalışıyor böyle oyuncu mu olur diye yemediği laf kalmadı. Dengesiziz vesselam.
  10. 19.02.2010, 21:23 Mesaj #5335

Can Akkaya, post: 931178 Nickli Üyeden Alıntı

Allah allah ?

Evet öyle arkadaş. Mantıksız geliyor söylediklerin. Belki ben anlamadım. Bu maçtan sonra Arda'yı eleştirende garaz ararım ben...
  11. 19.02.2010, 21:24 Mesaj #5336

Sertaç Murat Kılıç, post: 931169 Nickli Üyeden Alıntı

Dün Elano ile santrada konuşuyorlardı. Hoşuma gitti. Aralarında problem kalmamış gibi geldi bir an.

Yahu Murat problem varmış da bitmiş gibi konuşmak niye? Kendiniz komplo ürettiniz. Doğru olmadığı anlaşılınca da bu mu yöntem
  12. 19.02.2010, 21:25 Mesaj #5337

Utku GEMİCİ, post: 931181 Nickli Üyeden Alıntı

Dos Santos tek pas oynamaya çalışıyor böyle oyuncu mu olur diye yemediği laf kalmadı. Dengesiziz vesselam.

Ben çalımı azaltsın demiyorum hareketi azaltsın diyorum ikisi aynı şey mi ?

Ahmet Özgün Güven, post: 931190 Nickli Üyeden Alıntı

Evet öyle arkadaş. Mantıksız geliyor söylediklerin. Belki ben anlamadım. Bu maçtan sonra Arda'yı eleştirende garaz ararım ben...

Yahu abicim ne garazı olucak sonuçda Galatasaray'ın futbolcusu ve kaptanı. Bende onun iyiliği için artık bu oyun stilini bitirmesini istiyorum.
  13. 19.02.2010, 21:26 Mesaj #5338

Elano, Arda'ya yapılan faul sonrası rakibine sert girdi ve Arda'nın yerde kıvranışını gösterdi. İlgi çekici bir detay. Daha önce Kewell, Nonda için yapmıştı bunu.
  14. 19.02.2010, 21:28 Mesaj #5339

Ahmet Özgün Güven, post: 931195 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu Murat problem varmış da bitmiş gibi konuşmak niye? Kendiniz komplo ürettiniz. Doğru olmadığı anlaşılınca da bu mu yöntem

Yok be. Ben o penaltı olayında işin gerçeğini ve detayını tam bilmememe rağmen üzülmüştüm. İstemediğim birşeyin olmadığına sevindim en azından. Elano bu kadar güzel form tutmuşken her detay korkutur oldu beni.
  15. 19.02.2010, 21:29 Mesaj #5340

Arda hakkında iddialar tamamen Arda'yı bitirmeye yönelik olaylar bu olayların fitilini Azize Arda için teklif yapmasıyla ateşlemiştir her planlı programlı bir şekilde ilerliyor

Yukarı Git