1. 28.02.2010, 22:27 Mesaj #5446
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sen dolu mu konusuyon macı nerenle izliyon asist yapmıs yapmasın adam gibi topunu oynasın asist masist yapmasın gio ya pas atma elanoya pas atma sonra 100 toptan birinde orta ac asist olsun iyi topcu ol 1 mac iyi oyna 10 mac bi işe yarama iyi topcu ol Elano Keita gibi adamlar en az Arda kadar yeteneklidir
  2. 28.02.2010, 22:29 Mesaj #5447

Fehmi Kaplan, post: 958753 Nickli Üyeden Alıntı

Sen dolu mu konusuyon macı nerenle izliyon asist yapmıs yapmasın adam gibi topunu oynasın asist masist yapmasın gio ya pas atma elanoya pas atma sonra 100 toptan birinde orta ac asist olsun iyi topcu ol 1 mac iyi oyna 10 mac bi işe yarama iyi topcu ol Elano Keita gibi adamlar en az Arda kadar yeteneklidir

Ne alakası var. Kuruntu yapmayalım. Top Arda'ya gelince "Aha buna atmadı,şuna attı,ona garezi var." geyiklerini de bırakalım artık. İyice komik oluyor bu laflar.
  3. 28.02.2010, 22:30 Mesaj #5448
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

Utku GEMİCİ, post: 958766 Nickli Üyeden Alıntı

Ne alakası var. Kuruntu yapmayalım. Top Arda'ya gelince "Aha buna atmadı,şuna attı,ona garezi var." geyiklerini de bırakalım artık. İyice komik oluyor bu laflar.

Kardeş ben keitayı elano santosu daha cok beğeniyorum sende ardayı cok begeniyorsundur
  4. 28.02.2010, 22:32 Mesaj #5449

Fehmi Kaplan, post: 958720 Nickli Üyeden Alıntı

Bencil oynuyor ve oynadıgı futbolu da beğenmiyorum Elano Keita gibi adamların cok daha kaliteli futbolcular oldugunu düsünüyorum

Arda'yı bencil diye beğenmiyorsun ama Keita'ya birşey demiyorsun. Bu nasıl bir tezatlıktır?

Takımda bencil bir oyuncu varsa o da Keita'dır ama onu da biz böyle sevdik ne yapalım.
  5. 28.02.2010, 22:33 Mesaj #5450

Çağatay Vatansever, post: 958780 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı bencil diye beğenmiyorsun ama Keita'ya birşey demiyorsun. Bu nasıl bir tezatlıktır?

Takımda bencil bir oyuncu varsa o da Keita'dır ama onu da biz böyle sevdik ne yapalım.

Aynı düşüncedeyim.
  6. 28.02.2010, 22:33 Mesaj #5451
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

Çağatay Vatansever, post: 958780 Nickli Üyeden Alıntı

Keita bencil ama Messi bencilliği yani iş yapan bencil Arda oyunu agırlastıran bencil bence
  7. 28.02.2010, 22:33 Mesaj #5452

Arda'yı fazla abartıyoruz, kalitesinin üstünde işler yapmaya çalışıyor. Eski Arda nasıldı, biz o Arda'yı sevdik. Hiç beğenmiyorum oynadığı futbolu, çok fazla yavaşlatıyor takımı ve hiç hoşuma gitmiyor bu durum uzun süredir.Kimse transfer etmiyor işte Arda'yı. Hırvar Modric 33 milyon'a satılıyor Arda'ya Aziz Yıldırım 15 veriyor sadece. Aziz Yıldırım: Guiza için 17 veren insan..!!!
  8. 28.02.2010, 22:34 Mesaj #5453
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

S.Suha Dogan, post: 958793 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı fazla abartıyoruz, kalitesinin üstünde işler yapmaya çalışıyor. Eski arada nasıldı, biz o Arda'yı sevdik. Hiç beğenmiyorum oynadığı futbolu, çok fazla yavaşlatıyor takımı ve hiç hoşuma gitmiyor bu durum uzun süredir.Kimse transfer etmiyor işte Arda'yı. Hırvar Modric 33 milyon'a satılıyor Arda'ya Aziz Yıldırım 15 veriyor sadece. Aziz Yıldırım: Guiza için 17 veren insan..!!!

Katılıyorum
  9. 28.02.2010, 22:42 Mesaj #5454

Fehmi Kaplan, post: 958792 Nickli Üyeden Alıntı

Keita bencil ama Messi bencilliği yani iş yapan bencil Arda oyunu agırlastıran bencil bence

Keita'nın bencilliği yüzünden de birçok pozisyon başlamadan bitiyor. Bu maçta sıfırdan kaleye vurduğu şut, Jo'ya verdiği pasta geç kalması, Atletico maçında Uğur'a çıkarmayıp yine sıfırdan kaleyi denemesi... Keita'nın bencillikleri Arda'dan daha fazla etkiliyor takımı. Ancak olay bu değil, biz Keita'yı böyle sevdik, bu bencillikler bize maç da kazandırdı. Bu maçta da fark yaratan oyunculardandı o yüzden eleştiriyormuşum gibi gözükmem istemem ancak sen Arda'ya bencil diyip Keita'ya değil dersen o zaman birinin bunalrı yazması gerek.
  10. 28.02.2010, 22:53 Mesaj #5455

İlk 2 golde büyük payı var maçı koparan gollerde onlardı zaten..Ayrıca oyunun yönünü değiştiren 3-4 top attı sağ kanata.. 7 golü var şuan bana kalırsa 12-13 ü bulur asist kaç oldu artık sayamadım..
  11. 28.02.2010, 22:57 Mesaj #5456

Kaptanımız gene iyiydi bugün.Sakat sakat çıktı topunu oynadı.Ne olursa olsun Arda'sız bir takım düşünemiyorum şu anda.
  12. 28.02.2010, 23:20 Mesaj #5457

Hiçbirşey yapmadı dediğimiz maçta bir golü vardır sipsinin,fazla söze gerek yok.
  13. 28.02.2010, 23:44 Mesaj #5458

Takımın iyi olmayan adamlarındandı bence bugün. Bir diğeri Caner'di.

Arda'nın oyun tarzı şu anki oynamaya çalıştığımız futbol ile çelişiyor. Topu alınca bir veya iki çalım atmadan pas vermiyor. Bu pas tercihleri çoğu zaman alışılmışın dışında oluyor. Bu da yadıgamalara sebep oluyor doğal olarak. Halbuki basit oynasa, top gelince topu ileriye , rakip kaleye en etkili yoldan iletmek için çaba sarfetse çok daha verimli olacak. Gio bugün bunu yaptı ve herkes ondan bahsediyor. Arda ise her gün kendini daha çok Hasan Şaş'a benzetmeye çalışıyor.
  14. 28.02.2010, 23:48 Mesaj #5459

Bana göre bu sene Son Kaptana, bence onun icinde bizim icinde gitmeli.

Cok severim, ama Arda bazen oyunu cok yavaslatiyor, eskiden o hizi artardi, simdi cok agir onyuor.

Yinede Man City yolu gözüküyor ona
  15. 28.02.2010, 23:54 Mesaj #5460

Berkcan Yıldırım, post: 959175 Nickli Üyeden Alıntı

Bana göre bu sene Son Kaptana, bence onun icinde bizim icinde gitmeli.

Cok severim, ama Arda bazen oyunu cok yavaslatiyor, eskiden o hizi artardi, simdi cok agir onyuor.

Yinede Man City yolu gözüküyor ona

Nereye ya sipsimizi bırakmayız ellere,herkes eleştirsin biz çok seviyoruz onu.

Yukarı Git